Uško pre Lindušku

Získaných 0 € 13 340 €
65 000 €
41 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Monika Nichtová
Dátum pridania
5. 12. 2023
Posledná aktualita

16. 12. 2023 12:53

Veľa to pre nás znamená …

Ďakujem za každé jedno zdieľanie a každé euro . Veľmi si Vás vážime . Sme radi, že máme okolo seba toľko skvelých ľudí !

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

For English, click here
(You can also switch to English in the upper right corner)

Som Linduškina maminka. A chcem to najlepšie pre svoje malé dievčatko, preto som sa rozhodla založiť výzvu na jej uško.

Linda bola naše vytúžené dieťatko, na ktoré sme sa veľmi tešili, boli sme nekonečne šťastní rodičia, keď sa narodila. Už som sa nevedela dočkať, kedy ju konečne uvidím a budem držať v náručí. Keď mi ju na druhý deň doniesli. dozvedela som sa som sa, že má nevyvinuté uško, bol to pre nás šok, lebo sme to nečakali.

Bola som smutná a šťastná zároveň.

Komu pomôžeme?

Naša Linduška sa narodila s nevyvinutým ľavým uškom. Po vyšetreniach bola zistená  diagnóza jednostranná chronická prevodová porucha sluchu pri atrézií vonkajšieho zvukovodu vľavo a mikrócii 3 stupňa, čo znamená, že má porušený vnútorný a vonkajší zvukovod je deformovaný.

Od momentu ako sme sa dozvedeli jej diagnózu sa náš život zmenil, po ničom viac sme netúžili, len ako by sme jej vedeli pomôcť. Od jej narodenia sme navštívil viacero odborníkov a vyšetrení. Začali sme hľadať lekára, ktorý by nám povedal viac k jej diagnóze. Zároveň sme začali vnímať svet jej očami. Je nádherná, živá, vnímavá, mladá slečna, ktorá je pripravená objavovať svet. S jej zvedavosťou a netrpezlivosťou sme miestami zabúdali na diagnózu ktorú má.

Po viacerých návštevách odborníkov, ktorý nás nasmerovali na pani doktorku z NÚDCH Kramáre. Pani Dr. nám dopodrobna vysvetlila, čo táto diagnóza prináša, a keď Linda nemala ešte ani rok, tak nám pomohla získať na tri týždne načúvací prístroj s čelenkou od firmy Cochlear BAHA 5, ktorú používame do dnes. Vďaka pani doktorke sme spoznali aj ďalšiu ochotnú odborníčku, surdologičku. Tieto dve dámy nám vysvetlili, ako sa lepšie prispôsobiť Lindiným potrebám. Jej reč a aj jej motorické schopnosti sa vyvíjali, ako u akéhokoľvek iného dieťaťa, preto sme sa rozhodli ju prihlásiť do klasickej škôlky, kde sa skvele adaptovala do kolektívu a našla si veľa kamarátov. Je to moja odvážna hrdinka ktorá nám robí radosť každý deň.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Začali sme hľadať pomoc aj v zahraničí. V Českej republike sme našli chlapčeka s rovnakou diagnózou, ktorého v tej dobe operovali v USA. Tak sme sa pridali do skupiny život s Vojtíškem a následne aj do českej skupiny Microtia cr, vďaka ktorej sa nám podarilo stretnúť s Dr.  Tahirim, ktorý mal konferenciu v Prahe 7.10 .2023. Niekoľko dní po konzultácií nás kontaktovali z nemocnice v USA a zaslali všetky kroky, ktoré je potrebné splniť.

Každý rodič by si prial, aby jeho dieťa bolo zdravé a šťastné. Každý rodič by spravil všetko pre svoje dieťatko kým verí, že má nádej. Nikto by nechcel, aby sa mu na ihrisku posmievali. Nikto by nechcel,  aby si jeho dieťa  nevedelo nasadiť okuliare.

Aj Linduška by chcela byť ako ostatné deti a odkedy sa naučila rozprávať, často hovorí o náušničkách, ktoré majú všetky jej spolužiačky, len ona nie.  Každý by chcel, aby jeho dieťa počulo a mal sluch ako ostatné deti.

Vieme, že sú aj horšie životné príbehy, ale Linduška je náš príbeh a naše dievčatko a kým máme nádej, tak do vtedy budeme bojovať, aby sme jej zabezpečili plnohodnotný život aký si zaslúži.

Bohužiaľ náklady na operáciu plastiky ucha a veci s ňou spojené sú vysoké, a tak sme sa rozhodli vytvoriť túto kampaň, ktorá nám pomôže zaplatiť náklady na operáciu.

Who is behind the campaign?

Linda is our baby, the one we have always dreamed of. From the moment I realized I was pregnant with her I could not wait to hold her in my arms. She has brought nothing but endless love and joy to our lives. However the shock was tremendous when we were told about her hearing problems and undeveloped ear. I felt grateful and miserable at the same time.

Our Linduška was diagnosed by one-sided hearing loss with 3rd degree microcia on the left side and atresia of the external auditory meatus. The hearing on the right side is intact. It basically means that inner and outer auditory meatus are deformed. 

Our lives have changed  irreversibly since understanding the diagnosis. There was nothing more important for us just to help our daughter. We have spoken to numerous experts and Linda has undergone various examinations. Furthermore we are trying our best to see the world from her point of view. She is incredibly curious, brilliant, joyous young lady ready to explore the world, despite her diagnosis she is restless and eager to learn new things.


We were looking for a doctor who could help us understand the diagnosis deeply. A doctor at NUDCH Kramare was recommended. She explained the diagnosis in detail and helped Linda to obtain a hearing aidCochlear BAHA 5 for 3 weeks. She has been using the hearing aid ever since. Meeting the doctor brought us several advantages, such as meeting a specialist – asurdologist- who showed us how we can be of more help for Linda. Thankfully, Linda has been developing without any problems so we decided for her to attend a regular kindergarten. The adaptation process went well and she has made plenty friends there. She is truly my hero who makes every day count.

How are we going to use the raised funds?


Later on we started to look for a specialist abroad. I met a mom of a young boy with the same diagnosis, who had a surgery in the USA. Thanks to her we get to know a few children with the same medical issue. Finally we have heard of a certain specialist, Dr. Tahiri, who is the surgeon we have been searching for. We were lucky enough to meet him at the conference that took place in Prague and talk to him about our Linda. Dr. Tahiri explained to us everything necessary for Linda´s surgery.  


It is every parent's dream to have a healthy and happy child. I would do anything for her to be able to live life to the fullest. It is really hard for a parent to watch a kid being bullied in a playground and it is genuinely hard for a parent to watch his kid not being able to wear glasses, nor being able to wear earrings like all her friends.

We honestly know there are worse diagnoses than the one Linda was diagnosed with. However, if there is even a slight chance to help her, we would fight to help her until the very end. Unfortunately the plastic surgery is really expensive, hence we have decided to create the fundraising campaign. 

We are more than thankful for any kind of financial support. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

16. 12. 2023 12:53

Veľa to pre nás znamená …

Ďakujem za každé jedno zdieľanie a každé euro . Veľmi si Vás vážime . Sme radi, že máme okolo seba toľko skvelých ľudí !

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  19. 2. 2024 13:41
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 2. 2024 20:35
Milý darca
150 €  •  15. 2. 2024 9:24
Štedrý kolega
100 €  •  12. 2. 2024 15:48
Štedrý darca
25 €  •  11. 2. 2024 18:15
rod.Gregušová
25 €  •  10. 2. 2024 23:21
Dúfame s vami
Veľkorysý darca
150 €  •  9. 2. 2024 9:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 2. 2024 18:10
Veľkorysý darca
25 €  •  8. 2. 2024 18:00
Dobrosrdečný darca
250 €  •  8. 2. 2024 15:51
Láskavý darca
10 €  •  7. 2. 2024 6:35
Dobročiný Darca
20 €  •  6. 2. 2024 9:10
Štedrý darca
50 €  •  6. 2. 2024 7:47
Veľkorysý darca
5 €  •  5. 2. 2024 19:24
Láskavý darca
25 €  •  31. 1. 2024 16:35
Štedrý darca
500 €  •  31. 1. 2024 5:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  29. 1. 2024 15:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  24. 1. 2024 11:23
Dobrosrdečný darca
7 €  •  23. 1. 2024 18:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  21. 1. 2024 16:32
Dobročiný Darca
10 €  •  21. 1. 2024 13:00
Štedrý darca
400 €  •  21. 1. 2024 12:38
Veľkorysý darca
80 €  •  19. 1. 2024 20:55
Štedrý darca
20 €  •  19. 1. 2024 16:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  17. 1. 2024 22:13
Dobrosrdečný darca
25 €  •  16. 1. 2024 17:02
Dobročiný Darca
150 €  •  16. 1. 2024 16:22
Dobročiný Darca
25 €  •  15. 1. 2024 20:17
Dobročiný Darca
50 €  •  15. 1. 2024 20:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  15. 1. 2024 19:30
Milý darca
50 €  •  15. 1. 2024 17:38
Štedrý darca
10 €  •  15. 1. 2024 17:14
Dobročiný Darca
100 €  •  15. 1. 2024 17:00
Milý darca
50 €  •  15. 1. 2024 13:31
Veľkorysý darca
50 €  •  15. 1. 2024 11:51
Veľkorysý darca
100 €  •  14. 1. 2024 17:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  14. 1. 2024 14:35
Milý darca
50 €  •  13. 1. 2024 16:59
Milý darca
50 €  •  12. 1. 2024 21:05
Láskavý darca
25 €  •  12. 1. 2024 7:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  11. 1. 2024 20:58
Dobrosrdečný darca
20 €  •  11. 1. 2024 12:20
Veľkorysý darca
35 €  •  11. 1. 2024 10:06
Veľkorysý darca
100 €  •  10. 1. 2024 20:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 1. 2024 16:19
M
25 €  •  9. 1. 2024 14:26
Verím že bude počuť ešte veľa pekných slov od Vás :)
Láskavý darca
50 €  •  7. 1. 2024 15:43
Veľkorysý darca
200 €  •  7. 1. 2024 14:25
Dobrosrdečný darca
100 €  •  7. 1. 2024 11:39
Láskavý darca
150 €  •  6. 1. 2024 17:35
Štedrý darca
25 €  •  5. 1. 2024 9:46
Dobrosrdečný darca
10 €  •  5. 1. 2024 9:17
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 1. 2024 19:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  3. 1. 2024 20:15
Dobročiný Darca
25 €  •  1. 1. 2024 22:10
Veľkorysý darca
150 €  •  31. 12. 2023 16:36
Láskavý darca
50 €  •  31. 12. 2023 11:13
Milý darca
25 €  •  30. 12. 2023 22:22
Dobrosrdečný darca
200 €  •  30. 12. 2023 12:14
Matúš, Katka, Lea
20 €  •  29. 12. 2023 21:54
Držime palce, veľa zdravia.
Dobrosrdečný darca
30 €  •  29. 12. 2023 14:44
Ivana
25 €  •  29. 12. 2023 13:11
Držím Linduške palce, nech sa to podarí.
Dobrosrdečný darca
25 €  •  29. 12. 2023 8:35
Dobročiný Darca
10 €  •  29. 12. 2023 6:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  28. 12. 2023 21:10
Láskavý darca
100 €  •  28. 12. 2023 19:25
Láskavý darca
10 €  •  28. 12. 2023 12:09
Štedrý darca
10 €  •  28. 12. 2023 11:30
Tomas
20 €  •  28. 12. 2023 9:19
Drzim vsetky palce nech sa to podari a prispejem aj ja aspon trosku ☺️
Milý darca
50 €  •  27. 12. 2023 22:36
Milý darca
10 €  •  27. 12. 2023 21:03
Veľkorysý darca
15 €  •  27. 12. 2023 20:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  27. 12. 2023 14:46
Milý darca
25 €  •  26. 12. 2023 13:35
Sused M ;)
50 €  •  26. 12. 2023 13:18
Prajem veľa síl ❤️
Láskavý darca
50 €  •  26. 12. 2023 9:06
Dobrosrdeční darcovia Ľ+M
300 €  •  25. 12. 2023 16:20
Veríme, že sa Vám to podarí.
Milý darca
5 €  •  24. 12. 2023 18:19
Dobročiný Darca
20 €  •  24. 12. 2023 15:20
Štedrý darca
100 €  •  24. 12. 2023 13:55
Veľkorysý darca
200 €  •  24. 12. 2023 13:08
Veľkorysý darca
250 €  •  24. 12. 2023 13:04
Našej Linduške
Kači a Rišo
100 €  •  23. 12. 2023 23:46
Držíme palce susedia :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 12. 2023 22:43
Láskavý darca
50 €  •  23. 12. 2023 13:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 12. 2023 7:38
Láskavý darca
10 €  •  22. 12. 2023 23:40
Štedrý darca
50 €  •  22. 12. 2023 20:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 12. 2023 20:29
Štedrý darca
25 €  •  22. 12. 2023 20:26
Veľkorysý darca
20 €  •  22. 12. 2023 13:04
Štedrý darca
10 €  •  22. 12. 2023 12:56
Dobročiný Darca
10 €  •  22. 12. 2023 12:50
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 12. 2023 12:40
Milý darca
25 €  •  22. 12. 2023 11:05
Dobročiný Darca
500 €  •  22. 12. 2023 9:55
Štedrý darca
50 €  •  21. 12. 2023 11:36
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 12. 2023 11:29
Štedrý darca
20 €  •  20. 12. 2023 23:58
Milý darca
50 €  •  20. 12. 2023 22:32
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 12. 2023 13:12
Dobročiný Darca
20 €  •  20. 12. 2023 12:15
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 12. 2023 10:40
Milý darca
40 €  •  19. 12. 2023 19:04
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 12. 2023 18:28
Veľkorysý darca
200 €  •  19. 12. 2023 18:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 12. 2023 16:43
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 12. 2023 11:35
Marcela
25 €  •  18. 12. 2023 21:25
Držíme palce
Dobrosrdečný darca
25 €  •  18. 12. 2023 15:44
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 12. 2023 14:11
Milý darca
10 €  •  18. 12. 2023 10:55
Láskavý darca
10 €  •  18. 12. 2023 10:49
Milý darca
100 €  •  18. 12. 2023 8:38
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 12. 2023 8:07
Dobrosrdečný darca
50 €  •  17. 12. 2023 22:55
Štedrý darca
50 €  •  17. 12. 2023 22:12
Štedrý darca
300 €  •  17. 12. 2023 20:38
Dobrosrdečný darca
50 €  •  17. 12. 2023 20:36
Štedrý darca
25 €  •  17. 12. 2023 20:16
Štedrý darca
50 €  •  17. 12. 2023 19:32
Milý darca
100 €  •  17. 12. 2023 17:57
Milý darca
25 €  •  17. 12. 2023 8:09
Dobrosrdečný darca
10 €  •  16. 12. 2023 10:33
Milý darca
25 €  •  16. 12. 2023 8:09
Juan
50 €  •  15. 12. 2023 12:11
Nech to vyjde 😉
Láskavý darca
25 €  •  15. 12. 2023 8:55
Štedrý darca
50 €  •  14. 12. 2023 14:56
Dobročiný Darca
25 €  •  14. 12. 2023 13:57
Láskavý darca
10 €  •  14. 12. 2023 11:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  14. 12. 2023 11:19
Dobročiný Darca
25 €  •  13. 12. 2023 22:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  13. 12. 2023 9:10
Iva
50 €  •  13. 12. 2023 8:25
Dúfam, že sa vám to podarí ♥️
Láskavý darca
25 €  •  13. 12. 2023 8:04
Dobrosrdečný darca
50 €  •  12. 12. 2023 20:42
Dobročiný Darca
50 €  •  12. 12. 2023 17:53
Dobročiný Darca
20 €  •  12. 12. 2023 17:34
Láskavý darca
20 €  •  12. 12. 2023 17:26
Milý darca
50 €  •  12. 12. 2023 16:35
Veľkorysý darca
100 €  •  12. 12. 2023 14:02
Jana
25 €  •  12. 12. 2023 13:59
Linduške ❤️
Veľkorysý darca
50 €  •  12. 12. 2023 11:06
Milý darca
10 €  •  12. 12. 2023 10:42
Veľkorysý darca
50 €  •  12. 12. 2023 4:37
Milý darca
10 €  •  11. 12. 2023 20:46
Milý darca
20 €  •  11. 12. 2023 18:40
Lucia
10 €  •  11. 12. 2023 16:23
Držím palce :)
Milý darca
5 €  •  11. 12. 2023 11:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  10. 12. 2023 20:19
Štedrý darca
200 €  •  10. 12. 2023 19:57
Milý darca
25 €  •  10. 12. 2023 18:22
Láskavý darca
50 €  •  10. 12. 2023 12:11
Dobrosrdečný darca
150 €  •  10. 12. 2023 11:48
Láskavý darca
25 €  •  10. 12. 2023 11:34
Dobročiný Darca
300 €  •  10. 12. 2023 10:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  10. 12. 2023 9:55
Monika
25 €  •  9. 12. 2023 22:08
Prajem veľa štastia 🥰 a zdravia
WTT B.
100 €  •  9. 12. 2023 19:44
Pre našu malú statočnú kamošku❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  9. 12. 2023 18:48
Láskavý darca
25 €  •  9. 12. 2023 18:42
Dobročiný Darca
10 €  •  9. 12. 2023 18:30
Veľkorysý darca
20 €  •  9. 12. 2023 16:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  9. 12. 2023 15:10
Láskavý darca
20 €  •  9. 12. 2023 14:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  9. 12. 2023 12:28
Štedrý darca
3 €  •  9. 12. 2023 12:11
JP
50 €  •  9. 12. 2023 12:04
Vela stastia 🫶
Štedrý darca
100 €  •  9. 12. 2023 12:04
Dobrosrdečný darca
10 €  •  9. 12. 2023 11:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  9. 12. 2023 11:31
Drzime vsetky prsteky ❤️
Veľkorysý darca
25 €  •  9. 12. 2023 8:58
Dobrosrdečný darca
20 €  •  9. 12. 2023 8:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 12. 2023 23:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  8. 12. 2023 16:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  8. 12. 2023 16:09
Láskavý darca
25 €  •  8. 12. 2023 12:07
Dobrosrdečný darca
100 €  •  8. 12. 2023 11:32
Štedrý darca
50 €  •  7. 12. 2023 22:03
Milý darca
50 €  •  7. 12. 2023 21:38
Veľkorysý darca
50 €  •  7. 12. 2023 20:48
Dobročiný Darca
50 €  •  7. 12. 2023 20:03
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 12. 2023 19:39
TM
25 €  •  7. 12. 2023 17:44
Zmeňme príbeh k lepšiemu
Dobrosrdečný darca
50 €  •  7. 12. 2023 17:18
Veľkorysý darca
50 €  •  7. 12. 2023 17:16
Veľkorysý darca
100 €  •  7. 12. 2023 16:07
Dobročiný Darca
50 €  •  7. 12. 2023 15:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  7. 12. 2023 11:59
Veľkorysý darca
100 €  •  7. 12. 2023 10:17
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 12. 2023 9:46
Roman D.
50 €  •  7. 12. 2023 9:17
Držíme palce ❤️
Láskavý darca
100 €  •  7. 12. 2023 9:12
Milý darca
30 €  •  7. 12. 2023 7:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  7. 12. 2023 2:18
Dobrosrdečný darca
300 €  •  7. 12. 2023 0:17
Veľkorysý darca
100 €  •  6. 12. 2023 23:21
Dobročiný Darca
8 €  •  6. 12. 2023 21:25
Veľkorysý darca
5 €  •  6. 12. 2023 21:22
Láskavý darca
10 €  •  6. 12. 2023 20:35
Darca
5 €  •  6. 12. 2023 19:34
Držím prštekt, nech je čo najviac darcov a nech sa všetko podarí
Katka N.
50 €  •  6. 12. 2023 16:55
Držíme palčeky
M+L+M
50 €  •  6. 12. 2023 16:40
Dominika
25 €  •  6. 12. 2023 15:42
Veľa štastia prajeme ❤️🫶🏻🙏🏻
Rasto N.
50 €  •  6. 12. 2023 15:10
Drzime prsty a verime, ze prispejeme spolocne co najviac.
Katka
50 €  •  6. 12. 2023 14:55
Držíme palce…

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

rod.Gregušová
25 €  •  10. 2. 2024 23:21
Dúfame s vami
M
25 €  •  9. 1. 2024 14:26
Verím že bude počuť ešte veľa pekných slov od Vás :)
Matúš, Katka, Lea
20 €  •  29. 12. 2023 21:54
Držime palce, veľa zdravia.
Ivana
25 €  •  29. 12. 2023 13:11
Držím Linduške palce, nech sa to podarí.
Tomas
20 €  •  28. 12. 2023 9:19
Drzim vsetky palce nech sa to podari a prispejem aj ja aspon trosku ☺️
Sused M ;)
50 €  •  26. 12. 2023 13:18
Prajem veľa síl ❤️
Dobrosrdeční darcovia Ľ+M
300 €  •  25. 12. 2023 16:20
Veríme, že sa Vám to podarí.
Veľkorysý darca
250 €  •  24. 12. 2023 13:04
Našej Linduške

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň