Volám sa Lucia, ale kamoši ma volajú Lula. Som obyčajná baba zo Senca, ktorej ale nie je jedno, čo sa deje okolo nás. Po začiatku vojny v Ukrajine som začala pracovať ako dobrovoľníčka v humanitárnom centre a neskôr som začala organizovať aj humanitárne a finančné zbierky na podporu civilistov či vojakov bojujúcich za svoju vlasť.
Na Donio som už robila jednu zbierku (https://www.donio.sk/dobro-premoze-zlo), vďaka ktorej sme pomohli najmä vojakom, ktorým sme zabezpečili drogériu a škrtidlá pre vojenských medikov.
Nájdete ma na Twitteri/X, Facebooku a na Instagrame, kde pravidelne o svojich aktivitách a zbierkach informujem.












