Úspešne dokončené:

Prišiel som o nohu, turniket mi zachránil život

Míľnik 1/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 50 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
750 €

Míľnik 2/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 100 kusov turniketov SICH.

Získaných 0 € 7 045 €
1 500 €

Míľnik 3/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 200 kusov turniketov SICH.

Získaných 0 € 7 045 €
3 000 €

Míľnik 4/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 300 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
4 500 €

Míľnik 5/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 400 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
6 000 €
 -
209 darcov
Celkom sa zapojilo
34 €
Priemerná výška daru
200 €
Najvyšší dar
62 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Prišiel som o nohu, turniket mi zachránil život

Míľnik 1/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 50 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
750 €

Míľnik 2/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 100 kusov turniketov SICH.

Získaných 0 € 7 045 €
1 500 €

Míľnik 3/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 200 kusov turniketov SICH.

Získaných 0 € 7 045 €
3 000 €

Míľnik 4/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 300 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
4 500 €

Míľnik 5/5

Za túto sumu nakúpime a dodáme obrancom Ukrajiny 400 kusov turniketov SICH

Získaných 0 € 7 045 €
6 000 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Marcel Rebro
Dátum pridania
20. 9. 2023
Posledná aktualita

16. 1. 2024 16:02

Máme novú kampaň na turnikety pre obrancov Ukrajiny

https://www.donio.sk/turnikety-pre-ukrajinu

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Každý turniket je potenciálne zachránený ľudský život

Táto kampaň je ukončená. Podporiť našu ďalšiu zbierku na turnikety pre obrancov Ukrajiny  môžete tu :

https://www.donio.sk/turnikety-pre-ukrajinu

S Irynou Nazarovou sme sa prvýkrát stretli v marci v ukrajinskej Odese. Prišli sme fotiť dôsledky ruskej vojny a priviezli sme rôzne potrebné veci, ktoré nám pre Ukrajinu nabalili dobrí ľudia. A nielen to. Vyzbierali sme pomerne zaujímavú čiastku, za ktorú sme nakúpili zdravotnícky materiál. Časť z neho, hlavne turnikety (škrtidlá na zastavenie masívneho krvácania z končatín), sme odovzdali Iryne. Pracuje ako  koordinátorka zdravotníckych dobrovoľníkov. Ten okamih sa mi nezmazateľne vryl do pamäte. Žena, s ktorou som sa sotva zoznámil, ma objala. Silno objala. Nechápal som. Bol to tovar za pár stoviek eur. Vtedy Iryna zobrala do ruky jeden turniket a so zvlhnutými očami povedala: „Uvedomuješ si, že každý jeden kus znamená potenciálne jeden zachránený ľudský život? Jeden život za pár desiatok eur…“  

Vtedy som si uvedomil vec, ktorá zmenila môj život ako fotografa: aj keď nenafotíme ani jeden záber a hneď teraz sa otočíme a pôjdeme domov, táto cesta mala zmysel!

Odvtedy sme sa na Ukrajinu vrátili viackrát. Nikdy nejdeme naprázdno. Práve naopak. Každá naša cesta má v prvom rade humanitárny cieľ. Dovezieme pomoc a potom sa venujeme našej práci – fotožurnalistike.

Štyri turnikety na chlapa

Na našej ostatnej ceste sme s Irynou navštívili rehabilitačné centrum pre zranených vojakov. Bola to veľmi zvláštna skúsenosť. Smutná, ale aj povzbudzujúca. Vojakov sme sa pýtali, ako boli zranení. Pri poraneniach končatín najčastejšie opakovali vetu: „Zatiahol som si turniket a…“ Nie „založil“, ale „zatiahol“. Podľa našich (NATO) štandardov musí mať vojak pri sebe dva turnikety. Jeden pre seba, druhý pre zraneného druha. Ukrajinskí vojaci nosia do útoku štyri – už nasadené na ramenách a stehnách. Aby v prípade zranenia nestrácali čas nasadzovaním turniketu, ale ho len dotiahli. Lebo v prípade masívneho krvácania alebo amputácie rozhodujú sekundy.

Pätnásť EUR – cena za život

Turnikety pre Irynu (a nielen ju) nevozíme zo Slovenska. Nakupujeme  ukrajinské turnikety značky SICH priamo na Ukrajine. Sú lacnejšie ako tie dostupné u nás a výrobca ich vždy po naplnení jednej „dávky“ sto kusov zadarmo dopraví adresátovi. Sto kusov je minimálny objem, aby sme udržali dojednanú cenu a mali bezplatnú dopravu.

Viac o našich aktivitách na Ukrajine nájdete tu :

https://www.rebro.sk/blog/tag/ukrajina/

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

16. 1. 2024 16:02

Máme novú kampaň na turnikety pre obrancov Ukrajiny

https://www.donio.sk/turnikety-pre-ukrajinu

12. 12. 2023 11:56

Ďakujeme, zabezpečili ste 470 turniketov SICH!

Ďakujeme ľudkovia, ste skvelí! Podarilo sa nám vyzbierať prostriedky na 470 turniketov SICH. Časť z nich už dorazila k adresátom, zvyšok je na ceste.

Momentálne nám finišuje ďalšia kampaň. Tentokrát nás požiadali o pomoc naši kamaráti z aerorozviedky. Dronov majú málo a míňajú sa rýchlo. Každý nový kus je pre nich neoceniteľnou pomocou. Ideálne sú pre nich drony DJI Mavic 3 a / alebo DJI Mavic 3 PRO.

Ak by ste ich chceli podporiť a spraviť rozviedčikom pekné Vianoce, môžete tak urobiť tu :

https://www.donio.sk/dorny-pre-rozviedku

Prehľad všetkých našich aktivít nájdete v tomto blogu.

Ďakujeme za Ukrajinu! Ďakujeme za Slovensko

Marcel a Jana

9. 10. 2023 8:48

Máme prostriedky na 300 turniketov

Ďakujeme, ste skveli ľudkovia! Vyzbierali sme prostriedky na 300 turniketov. Dvesto kusov sme už objednali u výrobcu a nechali zaslať poštou Iryne. Sto kusov vyzdvihneme dnes v Kijive a vezieme ich spolu s dronmi vojakom k Bachmutu. Držte nám palce.

Samozrejme že nekončíme a neskončíme, kým ruskí okupanti neopustia územie Ukrajiny. Pokračujeme v zbierke na ďalšie turnikety. A máme aj ďalšiu kampaň.

https://www.donio.sk/pomoc-sirotam-na-ukrajine

Včera som mal 55 rokov. A vyzbierali sme financie na rehabilitačný tábor pre 55 detí, ktoré prišli o svojich oteckov na fronte. Nastupujú na turnus 22. októbra. Veľmi sa tešíme. Ak by ste chceli, môžete prispieť aj im. 

Aktuálne informácie o našej práci nájdete tu :

https://www.rebro.sk/blog/tag/ukrajina/

https://www.facebook.com/marcel.rebro/

Ďakujeme za Ukrajinu! Ďakujeme za Slovensko!

Marcel a Jana

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
31 €  •  21. 11. 2023 23:01
Milý darca
15 €  •  21. 11. 2023 22:49
Dobročiný Darca
60 €  •  21. 11. 2023 22:17
Štedrý darca
25 €  •  21. 11. 2023 22:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
60 €  •  21. 11. 2023 22:09
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 11. 2023 20:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 11. 2023 18:49
Milý darca
25 €  •  21. 11. 2023 17:05
Diskutujúci na SME
15 €  •  21. 11. 2023 16:01
Každé Euro sa ráta!
Dobrosrdečný darca
15 €  •  21. 11. 2023 14:55
Peter Č.
10 €  •  21. 11. 2023 13:52
Na pomoc Ukrajine a jej statočným bojovníkom
Láskavý darca
20 €  •  21. 11. 2023 13:48
S + N
50 €  •  21. 11. 2023 13:31
Veľká vďaka, že takýmto spôsobom pomáhate ľuďom, ktorí riskujú svoje životy za nás.
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 11. 2023 13:08
Mário
15 €  •  21. 11. 2023 12:46
Držím palce hrdinom
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 11. 2023 10:29
Láskavý darca
25 €  •  21. 11. 2023 9:35
Láskavý darca
15 €  •  21. 11. 2023 9:06
J
15 €  •  21. 11. 2023 8:57
Ďakujem ženám a mužom na Ukrajine, že bojujú aj za našu slobodu. Sláva Ukrajine
Štedrý darca
25 €  •  21. 11. 2023 8:53
Boris
25 €  •  21. 11. 2023 8:45
Sláva Ukraine!
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  21. 11. 2023 8:29
Štedrý darca
30 €  •  21. 11. 2023 8:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 11. 2023 8:27
Veľkorysý darca
18 €  •  21. 11. 2023 8:24
Dobrosrdečný darca
50 €  •  21. 11. 2023 6:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 11. 2023 16:30
Štedrý darca
100 €  •  20. 11. 2023 16:05
Láskavý darca
100 €  •  20. 11. 2023 11:55
Rado
25 €  •  20. 11. 2023 10:47
Sláva Ukrajine!
Dobročiný Darca
25 €  •  20. 11. 2023 10:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  20. 11. 2023 9:22
Láskavý darca
25 €  •  20. 11. 2023 9:13
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 11. 2023 8:56
Dobročiný Darca
50 €  •  20. 11. 2023 8:31
Štedrý darca
100 €  •  20. 11. 2023 8:21
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 8:00
Dobrosrdečný darca
30 €  •  19. 11. 2023 18:20
Martina
50 €  •  16. 11. 2023 22:03
Držte sa, sme s vami. Sláva Ukrajine!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  16. 11. 2023 8:36
Dobrosrdečný darca
20 €  •  16. 11. 2023 7:13
Láskavý darca
10 €  •  15. 11. 2023 11:42
Veľkorysý darca
75 €  •  14. 11. 2023 21:16
Veľkorysý darca
20 €  •  13. 11. 2023 19:32
Štedrý darca
50 €  •  6. 11. 2023 18:02
Milý darca
150 €  •  4. 11. 2023 19:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  3. 11. 2023 21:41
Štedrý darca
15 €  •  3. 11. 2023 20:40
Zuzana
20 €  •  3. 11. 2023 16:36
Vďaka za pomoc, ktorú robíte!
Štedrý darca
10 €  •  3. 11. 2023 14:56
Milý darca
50 €  •  3. 11. 2023 12:26
Milý darca
25 €  •  3. 11. 2023 12:09
Dobročiný Darca
10 €  •  3. 11. 2023 11:55
Láskavý darca
10 €  •  3. 11. 2023 11:20
Dobrosrdečný darca
30 €  •  3. 11. 2023 11:01
Dobročiný Darca
15 €  •  3. 11. 2023 9:49
Milý darca
10 €  •  3. 11. 2023 8:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  3. 11. 2023 8:00
Štedrý darca
15 €  •  2. 11. 2023 16:52
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 11. 2023 13:52
Dobročiný Darca
5 €  •  2. 11. 2023 12:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  2. 11. 2023 11:57
Láskavý darca
25 €  •  2. 11. 2023 11:17
Milý darca
25 €  •  2. 11. 2023 11:15
Milý darca
15 €  •  2. 11. 2023 10:15
Štedrý darca
100 €  •  1. 11. 2023 18:26
PAli
10 €  •  25. 10. 2023 12:25
Dobrosrdečný darca
50 €  •  23. 10. 2023 10:39
Milý darca
30 €  •  19. 10. 2023 20:02
Dobrosrdečný darca
20 €  •  18. 10. 2023 11:33
Milý darca
10 €  •  17. 10. 2023 16:52
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 10. 2023 15:19
Veľkorysý darca
15 €  •  17. 10. 2023 7:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  16. 10. 2023 12:13
Milý darca
75 €  •  15. 10. 2023 18:56
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 10. 2023 7:12
Láskavý darca
10 €  •  15. 10. 2023 7:05
Láskavý darca
5 €  •  14. 10. 2023 22:44
Veľkorysý darca
19 €  •  13. 10. 2023 9:12
Milý darca
10 €  •  12. 10. 2023 21:28
P & J
15 €  •  12. 10. 2023 7:47
Štefan
15 €  •  10. 10. 2023 14:04
Sláva Ukrajine.
Veľkorysý darca
25 €  •  9. 10. 2023 9:52
Veľkorysý darca
60 €  •  8. 10. 2023 20:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  7. 10. 2023 17:12
Štedrý darca
25 €  •  7. 10. 2023 13:15
Štedrý darca
30 €  •  6. 10. 2023 17:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  5. 10. 2023 18:44
Dobrosrdečný darca
10 €  •  5. 10. 2023 18:36
Štedrý darca
30 €  •  5. 10. 2023 16:41
Láskavý darca
50 €  •  5. 10. 2023 16:09
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 10. 2023 10:17
Dobročiný Darca
15 €  •  4. 10. 2023 11:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  4. 10. 2023 9:34
Štedrý darca
25 €  •  3. 10. 2023 19:36
Láskavý darca
25 €  •  3. 10. 2023 18:47
Dobročiný Darca
25 €  •  2. 10. 2023 20:34
Milý darca
50 €  •  2. 10. 2023 20:13
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 10. 2023 20:13
Dobročiný Darca
20 €  •  1. 10. 2023 9:52
Milý darca
30 €  •  30. 9. 2023 22:08
Milý darca
50 €  •  30. 9. 2023 15:24
Milý darca
25 €  •  30. 9. 2023 7:25
Štedrý darca
30 €  •  29. 9. 2023 21:24
Veľkorysý darca
25 €  •  29. 9. 2023 17:38
Veľkorysý darca
50 €  •  29. 9. 2023 14:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  29. 9. 2023 10:58
Láskavý darca
15 €  •  29. 9. 2023 10:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  29. 9. 2023 7:10
Štedrý darca
150 €  •  29. 9. 2023 1:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  28. 9. 2023 16:34
Dobročiný Darca
25 €  •  28. 9. 2023 10:59
Štedrý darca
50 €  •  28. 9. 2023 10:10
Štedrý darca
25 €  •  28. 9. 2023 10:04
Veľkorysý darca
30 €  •  28. 9. 2023 8:38
Barbora
15 €  •  28. 9. 2023 8:38
Sláva hrdinom Ukrajiny!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 9. 2023 8:18
Noro
50 €  •  28. 9. 2023 7:44
Držím palce Ukrajine aj vám!
Veľkorysý darca
50 €  •  27. 9. 2023 23:42
Dobročiný Darca
25 €  •  27. 9. 2023 22:31
Dobročiný Darca
100 €  •  27. 9. 2023 21:42
Veľkorysý darca
100 €  •  27. 9. 2023 21:01
Milý darca
30 €  •  27. 9. 2023 20:39
Štedrý darca
100 €  •  27. 9. 2023 19:26
Filip
30 €  •  27. 9. 2023 18:53
Drzte sa!
Láskavý darca
25 €  •  27. 9. 2023 18:14
Láskavý darca
50 €  •  27. 9. 2023 18:06
Láskavý darca
25 €  •  27. 9. 2023 17:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  27. 9. 2023 16:42
Dobrosrdečný darca
100 €  •  27. 9. 2023 16:11
Veľkorysý darca
25 €  •  27. 9. 2023 15:30
Mino
25 €  •  27. 9. 2023 15:00
Sláva Ukraine!!!
Milý darca
25 €  •  27. 9. 2023 14:55
Láskavý darca
10 €  •  27. 9. 2023 13:44
Veľkorysý darca
15 €  •  27. 9. 2023 13:11
Veľkorysý darca
100 €  •  27. 9. 2023 12:50
Veľkorysý darca
200 €  •  27. 9. 2023 12:35
Dobročiný Darca
25 €  •  27. 9. 2023 12:25
Milý darca
25 €  •  27. 9. 2023 12:21
Milý darca
100 €  •  27. 9. 2023 12:20
Dobrosrdečný darca
15 €  •  27. 9. 2023 12:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  27. 9. 2023 12:04
Láskavý darca
25 €  •  27. 9. 2023 11:51
Láskavý darca
100 €  •  27. 9. 2023 11:21
Vlado
50 €  •  27. 9. 2023 11:20
Dakujem
Štedrý darca
50 €  •  27. 9. 2023 11:13
Anna
15 €  •  27. 9. 2023 11:13
nech ich je pouzitych co najmenej
Láskavý darca
15 €  •  27. 9. 2023 11:08
Štedrý darca
15 €  •  27. 9. 2023 11:03
Štedrý darca
25 €  •  27. 9. 2023 10:58
Veľkorysý darca
50 €  •  27. 9. 2023 10:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  27. 9. 2023 10:39
Láskavý darca
15 €  •  27. 9. 2023 10:31
Martin
50 €  •  27. 9. 2023 10:14
Štedrý darca
10 €  •  27. 9. 2023 10:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  27. 9. 2023 10:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  27. 9. 2023 9:58
Štedrý darca
25 €  •  27. 9. 2023 9:41
Láskavý darca
5 €  •  27. 9. 2023 9:41
Dobrosrdečný darca
10 €  •  27. 9. 2023 9:29
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 9. 2023 9:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  27. 9. 2023 9:19
Dobročiný Darca
50 €  •  27. 9. 2023 8:52
Štedrý darca
15 €  •  27. 9. 2023 8:35
Milý darca
50 €  •  27. 9. 2023 8:26
Veľkorysý darca
25 €  •  27. 9. 2023 8:24
Dobročiný Darca
29 €  •  27. 9. 2023 8:15
Štedrý darca
10 €  •  26. 9. 2023 16:50
Diskutujúci na SME
25 €  •  25. 9. 2023 12:05
Každá pomoc sa ráta!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 9. 2023 10:38
Dobrosrdečný darca
30 €  •  25. 9. 2023 8:21
Láskavý darca
10 €  •  25. 9. 2023 5:57
Láskavý darca
25 €  •  25. 9. 2023 0:36
Láskavý darca
5 €  •  24. 9. 2023 23:24
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 9. 2023 21:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 9. 2023 20:17
Veľkorysý darca
25 €  •  24. 9. 2023 20:04
Milý darca
25 €  •  24. 9. 2023 19:56
Milý darca
25 €  •  24. 9. 2023 19:34
Veľkorysý darca
5 €  •  24. 9. 2023 19:21
Milý darca
25 €  •  24. 9. 2023 19:06
Veľkorysý darca
48 €  •  23. 9. 2023 18:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  23. 9. 2023 15:49
Milý darca
25 €  •  23. 9. 2023 10:58
Dobročiný Darca
25 €  •  23. 9. 2023 7:29
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 9. 2023 21:20
Dobročiný Darca
15 €  •  22. 9. 2023 19:54
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 9. 2023 18:09
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  22. 9. 2023 17:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 9. 2023 16:34
Milý darca
25 €  •  22. 9. 2023 16:21
Dobročiný Darca
15 €  •  22. 9. 2023 15:42
Štedrý darca
50 €  •  22. 9. 2023 15:42
Štedrý darca
50 €  •  22. 9. 2023 15:03
Dobrosrdečný darca
20 €  •  22. 9. 2023 14:38
Láskavý darca
20 €  •  22. 9. 2023 14:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 9. 2023 14:23
Ludka
25 €  •  22. 9. 2023 14:22
Украина победит!✌️
Hela Burdejová
120 €  •  22. 9. 2023 0:25
Слава Україні! Героям слава!
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  21. 9. 2023 21:29
Dagmar
25 €  •  20. 9. 2023 20:52
Konečne viem, čo je to ten turniket.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň