Úspešne dokončené:

Pomôžme Martinovi získať financie na transplantáciu mikrobiómu

Získaných 0 € 7 672 €
6 500 €
 -
269 darcov
Celkom sa zapojilo
29 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
66 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Martinovi získať financie na transplantáciu mikrobiómu

Získaných 0 € 7 672 €
6 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Martin Šuba
Dátum pridania
24. 1. 2023
Posledná aktualita

22. 8. 2023 20:37

Transplantácia sa mi blíži

Ahojte, budúci mesiac konečne podstúpim transplantáciu. Dennodenné procedúry budú trvať viac ako dva týždne. Dúfam, že výsledok pocítim a konečne sa mi aspoň trošku polepší. Potom budem informovať, či pomohlo. 

Ďakujem všetkým :) 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Martin má v 28 rokoch nefunkčné trávenie, čo mu komplikuje život

Volám sa Ema a veľmi vás prosím o pomoc pre môjho 28-ročného syna Martina. Má celý život pred sebou a väčšina jeho rovesníkov už zakladá rodiny a buduje kariéru či cestuje. On však sedí doma a trpí. Nemôže sa zamestnať v bežnej práci a už ani pohybovať sa mimo domu pre už takmer 8 rokov trvajúce nefunkčné trávenie, ktoré sa denne prejavuje bolesťami, kŕčmi a hnačkami a neustále sa zhoršuje. Toto pretrváva celý deň až do úplnej slabosti organizmu... Oslavy a všetky sviatky bez jedla a pitia, iba pár potravín dookola (6 aktuálne) a čistá voda deň čo deň celý rok, depresie zo zúfalstva… Na toto sa dívam ako matka a stále dúfam, že sa to raz vyrieši a že mu niekto pomôže.

Diagnózu nepoznáme, transplantácia môže výrazne pomôcť

Syn Martin sa snažil hľadať sám riešenie už od roku 2017, ale doktori mu zatiaľ vôbec nevedeli pomôcť. Diagnostikovali SIBO syndróm, histamínovú intoleranciu, z drahých rozborov krvi zistili intolerancie na množstvo potravín, syndróm dráždivého čreva, črevnú dysbiózu. V skratke, nemôže jesť takmer nič a stále mu je zle. K tomu sa po rokoch tohto stavu pridáva aj depresia či neustály pocit únavy a chladu či kožné problémy zo zvýšeného histamínu. Jeho problémy s nefunkčným trávením začali už v roku 2015 a počas štúdia na vysokej škole sa rapídne zhoršovali. Posledné roky, v ktorých sa snaží ešte nejako za každú cenu pracovať a nezaťažovať nás rodičov, sú už naozaj zúfalé a na nevydržanie. Nepomáhajú a dokonca mu škodia aj probiotiká a iné lieky, ktoré špecialisti odporúčajú. Mnohé z nich iba vyskúša a rapídne mu zhoršia stav, takže ich užívať prestane. Užíva aj chýbajúce enzýmy. Všetko si hradí sám, keďže naše poisťovne tieto nadštandardné lieky a menej známe alebo neznáme diagnózy nezaraďujú do svojich tabuliek na úhradu.
Možnosti bežných gastroenterológov a iných špecializácií už vyčerpal a začal sa liečiť v súkromnej klinike v Bratislave, kde sa venujú aj zložitejším a neobvyklým prípadom. Ochorenie mu bráni vo všetkom, čomu by sa vo svojich 28 rokoch mohol a mal venovať, spoločenskému životu, práci, koníčkom, cestovaniu… a ničí mu to každý jeden deň a chuť do života.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Lekári po mnohých drahých testoch a skúšaní desiatok liekov a výživových doplnkov navrhli možnosť riešiť stav kvalitnou transplantáciou mikrobiómu, ktorá by mu dala aspoň čiastočne do poriadku trávenie. Táto moderná metóda vyžaduje viacerých darcov s vysoko kvalitným mikrobiómom a darcovské transplantáty pochádzajú z Británie, pretože u nás sa to nedá urobiť na takej vysokej úrovni. Zákrok prebieha každý deň počas 10 dní. Cena takéhoto moderného a komplexného zákroku je pre neho aj nás momentálne nedosiahnuteľná, keďže v jeho stave je ledva schopný pracovať pár hodín denne a my ako rodičia sme len učitelia a staráme sa ešte o mladšieho školopovinného syna. 

V prípade, že nezískame celú sumu, finančné prostriedky využijeme na ďalšie špecializované vyšetrenia (podrobné biochemické vyšetrenie, konzultáciu so špičkovými gastroenterológmi) a lieky, ktoré musí neustále užívať, aby bol schopný aspoň trochu žiť bez bolestí a kŕčov. 

Za každý príspevok pre Martina vopred ĎAKUJEME.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

22. 8. 2023 20:37

Transplantácia sa mi blíži

Ahojte, budúci mesiac konečne podstúpim transplantáciu. Dennodenné procedúry budú trvať viac ako dva týždne. Dúfam, že výsledok pocítim a konečne sa mi aspoň trošku polepší. Potom budem informovať, či pomohlo. 

Ďakujem všetkým :) 

6. 4. 2023 18:16

Ešte raz všetkým ďakujem za príspevky

Na základe najnovších vyšetrení mi lekári zistili poškodenie buniek a ďalšie problémy, ktoré odporúčajú postupne liečiť dodávaním chýbajúcich a protizápalových látok, prípadne transfúziami. Veľmi mi Vaša pomoc pomôže, keďže som na tieto testy a lieky len od začiatku výzvy minul niekoľko tisíc eur. 


Transplantáciu odporúčajú odložiť o pár mesiacov, aby bola vykonaná keď bude moje telo v lepšej kondícií a bude väčšia šanca, že naplno zaberie. Dúfam však, že to bude ešte v tomto roku napriek tomu, že liečba vyzerá ešte na dlho.

Ďakujem!

Martin 

27. 1. 2023 19:18

Som skutočne príjemne prekvapený, veľmi ďakujem!

Naozaj som nečakal, že sa suma zozbiera tak rýchlo. Ste všetci super!

Pred transplantáciou musím ešte podstúpiť ďalšie vyšetrenia a testy, a klinika sa zatiaľ len pripravuje na prvé transplantácie, keďže na Slovensku je táto transplantácia novinka (na tejto úrovni), takže si budem musieť ešte trochu počkať.  

Včera som sa dozvedel, že mi objavili aj parazita s ktorým budem najbližšie týždne bojovať, potom opäť preliečiť vracajúci sa SIBO syndróm, následne podstúpim ďalšie drahé biochemické vyšetrenie, aby sa zistili všetky možné príčiny problémov. 

Ešte raz ďakujem.

Martin 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
25 €  •  21. 3. 2023 22:57
Štedrý darca
25 €  •  28. 2. 2023 22:02
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 2. 2023 4:16
Láskavý darca
20 €  •  19. 2. 2023 20:27
Dobrosrdečný darca
5 €  •  13. 2. 2023 16:00
Milý darca
5 €  •  12. 2. 2023 19:56
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 2. 2023 10:45
Štedrý darca
60 €  •  10. 2. 2023 8:21
od Evky z Varšavy
Veľkorysý darca
50 €  •  6. 2. 2023 18:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
27 €  •  4. 2. 2023 12:08
Štedrý darca
25 €  •  2. 2. 2023 11:12
Dobrosrdečný darca
20 €  •  1. 2. 2023 5:24
Veľkorysý darca
50 €  •  31. 1. 2023 21:12
Dominik
50 €  •  31. 1. 2023 18:16
Good luck, pal! Fingers crossed ^^
Dobročiný Darca
25 €  •  30. 1. 2023 21:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  30. 1. 2023 17:11
antonia
25 €  •  30. 1. 2023 15:55
zo srdca :-)
Veľkorysý darca
25 €  •  30. 1. 2023 8:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  30. 1. 2023 3:41
Milý darca
15 €  •  29. 1. 2023 21:12
Dobročiný Darca
25 €  •  29. 1. 2023 9:48
Láskavý darca
33 €  •  28. 1. 2023 21:10
Veľkorysý darca
10 €  •  28. 1. 2023 12:23
Milý darca
25 €  •  28. 1. 2023 7:54
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 1. 2023 20:01
Pavol M.
100 €  •  27. 1. 2023 15:49
Maťo drž sa! Východná Európa čaká!
Dobročiný Darca
25 €  •  27. 1. 2023 12:52
Dobročiný Darca
10 €  •  27. 1. 2023 11:48
Láskavý darca
10 €  •  27. 1. 2023 10:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  27. 1. 2023 10:22
Štedrý darca
10 €  •  27. 1. 2023 10:18
Milý darca
10 €  •  27. 1. 2023 9:18
Láskavý darca
10 €  •  27. 1. 2023 8:31
Láskavý darca
10 €  •  27. 1. 2023 6:34
H
10 €  •  26. 1. 2023 22:35
Martin, aj šípkari sú láskavo, držím palce
Štedrý darca
25 €  •  26. 1. 2023 22:19
Láskavý darca
10 €  •  26. 1. 2023 21:59
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 1. 2023 21:25
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2023 21:14
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 21:09
Rafa
25 €  •  26. 1. 2023 20:57
You cannot avoid the trip to Malbork, so get well soon :D
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  26. 1. 2023 20:52
Dobročiný Darca
10 €  •  26. 1. 2023 20:51
Láskavý darca
10 €  •  26. 1. 2023 20:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  26. 1. 2023 20:35
Veľkorysý darca
12 €  •  26. 1. 2023 20:29
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 1. 2023 19:42
Dobročiný Darca
20 €  •  26. 1. 2023 19:35
Milý darca
25 €  •  26. 1. 2023 19:24
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 19:23
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2023 19:03
Láskavý darca
10 €  •  26. 1. 2023 18:53
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2023 18:51
Láskavý darca
25 €  •  26. 1. 2023 18:51
Michaela
40 €  •  26. 1. 2023 18:32
Martin, držím ti veľmi palce 💚
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 18:31
Láskavý darca
100 €  •  26. 1. 2023 18:25
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2023 18:21
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2023 18:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  26. 1. 2023 18:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 18:07
Veľkorysý darca
20 €  •  26. 1. 2023 17:47
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2023 17:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2023 17:28
Láskavý darca
50 €  •  26. 1. 2023 16:24
Veronika
35 €  •  26. 1. 2023 15:50
Držte sa, sama mám problémy s tráviacim ústrojenstvom a bojujem s tým každý deň aj pri práci. Verím, že pomôže :)
Darca
25 €  •  26. 1. 2023 15:46
Dobrosrdečný darca
50 €  •  26. 1. 2023 15:46
Štedrý darca
25 €  •  26. 1. 2023 15:35
Štedrý darca
20 €  •  26. 1. 2023 14:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 14:53
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 14:52
Láskavý darca
5 €  •  26. 1. 2023 14:40
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 1. 2023 14:31
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 1. 2023 14:03
Dobročiný Darca
10 €  •  26. 1. 2023 13:55
Dobrosrdečný darca
100 €  •  26. 1. 2023 13:49
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 1. 2023 13:38
Dobrosrdečný darca
25 €  •  26. 1. 2023 13:18
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 12:32
Veľkorysý darca
25 €  •  26. 1. 2023 12:25
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2023 12:13
Dobročiný Darca
10 €  •  26. 1. 2023 11:53
Štedrý darca
25 €  •  26. 1. 2023 11:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 11:47
Veľkorysý darca
5 €  •  26. 1. 2023 11:45
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 11:40
Veľkorysý darca
5 €  •  26. 1. 2023 11:34
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2023 11:34
Tomáš
20 €  •  26. 1. 2023 11:34
Držím palce Šubi! 🤞
Štedrý darca
50 €  •  26. 1. 2023 11:08
Dobrosrdečný darca
50 €  •  26. 1. 2023 11:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 11:03
Dobrosrdečný darca
7 €  •  26. 1. 2023 11:01
Andrea
20 €  •  26. 1. 2023 10:42
Držím palce!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 10:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
500 €  •  26. 1. 2023 10:39
Petra B.
50 €  •  26. 1. 2023 10:30
Nech môže Martin viesť obyčajný život a bez stresu sa obyčajne najesť ❤️
Dobrosrdečný darca
100 €  •  26. 1. 2023 9:30
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2023 9:26
Láskavý darca
25 €  •  26. 1. 2023 9:08
Dobrosrdečný darca
15 €  •  26. 1. 2023 9:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 8:17
Lukáš
25 €  •  26. 1. 2023 8:16
Verím, že všetko bude úspešné. 🍀🍀🍀
Štedrý darca
25 €  •  26. 1. 2023 8:08
Láskavý darca
5 €  •  26. 1. 2023 8:08
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2023 8:03
Veľkorysý darca
5 €  •  26. 1. 2023 7:56
Láskavý darca
10 €  •  26. 1. 2023 7:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 7:30
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 1. 2023 7:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2023 7:28
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 1. 2023 7:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2023 6:49
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 1. 2023 1:00
Štedrý darca
25 €  •  26. 1. 2023 0:32
Láskavý darca
25 €  •  25. 1. 2023 23:58
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 1. 2023 23:29
Dobrosrdečný darca
300 €  •  25. 1. 2023 23:24
Milý darca
25 €  •  25. 1. 2023 23:23
Milý darca
100 €  •  25. 1. 2023 23:02
Dobrosrdečný darca
150 €  •  25. 1. 2023 22:59
Štedrý darca
25 €  •  25. 1. 2023 22:55
Veľkorysý darca
30 €  •  25. 1. 2023 22:41
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 1. 2023 22:22
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 1. 2023 22:19
Milý darca
10 €  •  25. 1. 2023 21:57
Láskavý darca
10 €  •  25. 1. 2023 21:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 21:41
K.
50 €  •  25. 1. 2023 21:33
Prajem skoré uzdravenie a posielam ti podporu na diaľku! Drž sa ty aj tvoja rodina.
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 1. 2023 21:33
Láskavý darca
10 €  •  25. 1. 2023 21:27
Fpvmv!
10 €  •  25. 1. 2023 21:24
Drž sa ❤️
Matej
25 €  •  25. 1. 2023 21:13
Šubíku drž sa, nech sa stretneme znova v Štokholme 😊 veľa zdaru
Milý darca
50 €  •  25. 1. 2023 21:11
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 20:53
Dobrosrdečný darca
7 €  •  25. 1. 2023 20:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  25. 1. 2023 20:41
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 1. 2023 20:41
Štedrý darca
50 €  •  25. 1. 2023 20:41
Láskavý darca
50 €  •  25. 1. 2023 20:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 20:33
Dobročiný Darca
5 €  •  25. 1. 2023 20:19
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 20:12
Láskavý darca
10 €  •  25. 1. 2023 20:10
Paskuda S
100 €  •  25. 1. 2023 20:08
HU HA, ty to dáš ! Paskudy držia spolu
Anna
10 €  •  25. 1. 2023 20:04
Prajeme hlavne veľa síl, drž sa
Láskavý darca
25 €  •  25. 1. 2023 20:03
Dobročiný Darca
25 €  •  25. 1. 2023 20:01
Dobročiný Darca
25 €  •  25. 1. 2023 19:57
Milý darca
100 €  •  25. 1. 2023 19:57
Milý darca
20 €  •  25. 1. 2023 19:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 19:36
Láskavý darca
25 €  •  25. 1. 2023 19:31
Milý darca
35 €  •  25. 1. 2023 19:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  25. 1. 2023 19:17
Láskavý darca
50 €  •  25. 1. 2023 19:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 19:03
Veľkorysý darca
50 €  •  25. 1. 2023 19:02
Milý darca
5 €  •  25. 1. 2023 18:57
Milý darca
5 €  •  25. 1. 2023 18:54
Milý darca
50 €  •  25. 1. 2023 18:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 18:37
Laura
10 €  •  25. 1. 2023 18:33
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 18:22
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 18:20
Štedrý darca
50 €  •  25. 1. 2023 18:15
Štedrý darca
100 €  •  25. 1. 2023 18:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 1. 2023 18:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  25. 1. 2023 18:05
Láskavý darca
5 €  •  25. 1. 2023 18:04
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:59
Matej
100 €  •  25. 1. 2023 17:50
Chlape drž sa a dúfam, že sa ti po tomto polepší. Paskuda power
Adriana
20 €  •  25. 1. 2023 17:41
Veľa šťastia na dobrých odborníkov, ktorí Ti budú vedieť pomôcť, Martin!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:39
M
25 €  •  25. 1. 2023 17:39
Nech ťa sila metalu dá do Oukey!
Paskuda L
100 €  •  25. 1. 2023 17:28
Drž sa Šubi
Láskavý darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:26
Štedrý darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:26
Milý darca
5 €  •  25. 1. 2023 17:25
Štedrý darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:22
Láskavý darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:14
JozefD
10 €  •  25. 1. 2023 17:13
Martin, drž sa 💪
Štedrý darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:10
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:09
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  25. 1. 2023 17:08
Štedrý darca
50 €  •  25. 1. 2023 17:07
Dobrosrdečný darca
10 €  •  25. 1. 2023 17:07
Milý darca
5 €  •  25. 1. 2023 17:05
A
25 €  •  25. 1. 2023 17:03
Drzime palce
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  25. 1. 2023 17:02
Dobrosrdečný darca
5 €  •  25. 1. 2023 16:56
Milý darca
20 €  •  25. 1. 2023 16:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  25. 1. 2023 16:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  25. 1. 2023 16:17
E+L B
50 €  •  25. 1. 2023 16:15
Drž sa
Milý darca
3 €  •  25. 1. 2023 16:13
Dobrosrdečný darca
30 €  •  25. 1. 2023 16:09
Svetlana D.
100 €  •  25. 1. 2023 15:46
Martin sme s tebou, držíme ti palce aby si bol čo najskôr v poriadku.
MatejV
10 €  •  25. 1. 2023 15:40
Drž sa
Milan
25 €  •  25. 1. 2023 15:05
Veľa šťastia!
Paskuda Ž
100 €  •  25. 1. 2023 14:50
Paskudy držia spolu!
Lukáš
25 €  •  25. 1. 2023 14:47
Držím palce Martin, si bojovník, verím, že to zvládneš a že sa tvoje zdravie posunie aspoň kúsok k lepšiemu 💪
E.
50 €  •  25. 1. 2023 14:45
Drž sa Šubo
M. KOSŤ
100 €  •  25. 1. 2023 14:40
drž sa!
Andrej
30 €  •  25. 1. 2023 14:34
drž sa kámo nech si opäť fit!
Eva
25 €  •  25. 1. 2023 14:22
Nech sa ti polepší 🍀
Štedrý darca
10 €  •  25. 1. 2023 13:38
🙏
Kamoška
25 €  •  25. 1. 2023 12:59
Držím palce 🙏
M
25 €  •  25. 1. 2023 12:55
Mato drz sa 🤞🏽
Marika
50 €  •  25. 1. 2023 11:56
Držím palce. Zvládneš to!
Rodina Ďurechová
100 €  •  25. 1. 2023 9:28
Michaela
20 €  •  25. 1. 2023 7:35
Držím palce ❤
Zuzana
20 €  •  24. 1. 2023 22:27
Martin,drzim palce,nech sa to podari...♥️♥️♥️
Rodina Strapáčová
100 €  •  24. 1. 2023 21:40
Držíme palce
Paulína Košutová
50 €  •  24. 1. 2023 21:23
Prajem veľa síl a skoré uzdravenie 😊

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň