Výzva ukončená:

Volebný servis pre Stupavčanov – primátorská diskusia

Získaných 0 € 120 €
od 8 darcov
 -
8 darcov
Celkom sa zapojilo
15 €
Priemerná výška daru
25 €
Najvyšší dar
4 dni
Získané za
Viac o tejto výzve

Volebný servis pre Stupavčanov – primátorská diskusia

Získaných 0 € 120 €
od 8 darcov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Veronika Chládeková
Dátum pridania
20. 10. 2022

Férová diskusia s kandidátmi a kandidátkou na post primátora Stupavy.

Ani vy nievete, kto vlastne kandiduje a aké majú naši kandidáti názory na témy, ktoré trápia Stupavčanov? Férová diskusia, na ktorú boli pozvaní všetci kandidáti a kandidátka na post primátora Stupavy sa uskutoční v Kultúrnom dome, kde môže prísť každý osobne či sledovať doma online živý prenos. Položíme otázky aj od Stupavčanov, ktorí ich môžu klásť počas celej diskusie.

Na čo sa použije vyzbieraná suma?

Naša práca, čas a vybavenie, ktoré používame dávame do tohto projektu úplne nezištne. Nechceme peniaze pre seba. Potrebujeme len zaplatiť prenájom miestnosti, kde sa bude primátorská diskusia konať. Je to presne 120 eur. Veríme, že nám s týmpomôžete.  

Kto som a prečo to robím

Bývam tu 12 rokov a do Stupavy som sa „privydala.“ Poznám jej históriu a žijem jej súčasnosť a verím, že tu prežijem spolu s mojou rodinou aj krásnu budúcnosť. Preto mi na osude nášho mestečka záleží.

Rozhodla som sa urobiť pre Stupavčanov akýsi predvolebný servis z čisto mojej občianskej iniciatívy.  Často nevieme ako samotní kandidáti za náš obvod vyzerajú, čo robia a aké majú názory a nápady. Všetkých poslancov aj do mesta a aj do kraja si volíme 29. 10. 2022 a osobne si myslím, že práve títo ľudia vplývajú na kvalitu nášho života najviac. Majú možnosť meniť  a vytvárať miesta, v ktorých sa pohybujeme, kde žijeme a kde sa stretávame a trávime voľný čas. V neposlednom rade mestá a kraje financujú a budujú zariadenia, ktoré pravidlene navštevujeme ako sú škôlky, školy, lekári a pod. Nemalý vplyv majú aj na kultúru, šport či životné prostredie. Vplyv samospráv je na náš život naozaj veľký.

Veľmi si vážim Vašu dôveru a za príspevok na miestnosť veľmi ďakujem 

Veronika Chládeková

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
10 €  •  23. 10. 2022 20:57
Láskavý darca
25 €  •  21. 10. 2022 11:59
Láskavý darca
10 €  •  20. 10. 2022 22:34
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 10. 2022 18:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 10. 2022 17:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 10. 2022 14:25
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 10. 2022 14:16
Veľkorysý darca
20 €  •  20. 10. 2022 13:34

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň