Výzva ukončená:

Pomôžme boxerskému klubu získať potrebné športové vybavenie

Získaných 0 € 50 €
od 1 darca
 -
1 darca
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme boxerskému klubu získať potrebné športové vybavenie

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Boxerský klub SM
Dátum pridania
27. 2. 2023

Kto kampaň organizuje?

Sme boxerský klub SM, ktorý bol založený v roku 2015 a vychádza z tradície boxu vo Vranove nad Topľou.

Venujeme sa rozvoju boxerského umenia pre aktívnych športovcov, ale prvky boxu ponúkame v tréningoch aj skupinám detí, žien a mužov, ktorí naše služby využívajú ako voľnočasovú aktivitu v rámci osobnej psychohygieny a cvičenia pre zdravie. Klub mal problémy s vlastným zázemím, no v roku 2022 sme získali priestory bývalej kotolne K2 vo Vranove nad Topľou, ktorú bolo potrebné rekonštruovať. Aktuálne priestory sú situované v bezprostrednej blízkosti sídlisk a škôl, čo zvyšuje dostupnosť tréningov pre žiakov a študentov.

Komu pomôžeme?

 Váš príspevok pomôže skvalitniť a spestriť tréningový proces tým, ktorí považujú šport za skvelú prevenciu fyzických a psychických zdravotných problémov. Všetci záujemcovia o skupinové a individuálne tréningy boxu z blízkeho aj širokého okolia Vranova nad Topľou budú môcť trénovať s lepším vybavením. 

Fungujeme v regióne, kde je nižšia životná úroveň, no napriek tomu, chceme byť dostupní pre všetkých záujemcov o šport. Keďže našimi členmi sú hlavne deti a mládež, chceme, aby mohli trénovať s lepším vybavením bez toho, aby to finančne zaťažovalo rodičov. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze chceme použiť na nákup športového vybavenia pre box a posilňovanie, kardio stanovište, tatami, posilňovacie stanovište, vybavenie boxerne.

Účelom je skvalitnenie cvičebného prostredia. Veľa peňazí sme investovali do samotnej súčasnej podoby boxerne, ktorá predtým slúžila ako súčasť kotolne, sklad olejového hospodárstva. Rekonštrukcia stále prebieha v ďalších etapách. Boxerňu už ale využívame aj v týchto podmienkach, pretože nemáme iný priestor na trénovanie. Tréningy ponúkame širokej verejnosti, ako aj aktívnym športovcom klubu.

Cieľovú sumu nedefinujeme, získané prostriedky využijeme v plnej výške na nákup športového vybavenia.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň