Výzva ukončená:

Pomôžme Adriáne splatiť vysoký úver, aby mohla začať odznova a bez dlhov

Získaných 0 € 0 €
21 311 €
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
3 dni
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Adriáne splatiť vysoký úver, aby mohla začať odznova a bez dlhov

Získaných 0 € 0 €
21 311 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Adriána Vargova
Dátum pridania
1. 11. 2023

Kto kampaň organizuje?

Ahoj, volám sa Adriána a týmto by som vás chcela poprosiť o pomoc. Mám 33 rokov a na krku veľký úver. Asi sa pýtate, prečo by ste mi mali pomôcť, že isto to je moja vina, avšak vôbec to tak nie je. Tento obrovský dlh mi spravil môj bývalý a teraz sa so mnou tiahne aj po ukončení vzťahu a už si s tým neviem rady.

Vysoké splátky ma ničia a nevládzem ich platiť. Nemá mi kto pomôcť. Snažila som sa to platiť sama, a síce sa mi darí úver splácať, ale následkom toho žijem dosť natesno a na nič iné mi neostáva. Som z toho dosť zúfalá, preto som sa skúsila obrátiť na vrejnosť, či by mi vedel niekto pomôcť. Bolo to takto boli sme spolu dlho a vedel o mne vlastne všetko.keďže používam Georga tak jednu dobu sa tam dalo zobrať úver hocijaká suma a tým pádom mi takto začali dlhy,všetko riešil online az na jeeen krat mi prislo z banky refinancovat uver na tento velky kedze som mala vela malych úverov plus mi brava aj peniaze.Ja viem ze nikto mi nieje povinný pomáhať a povie si splat si to sama no ja som chcela aspoň trocha pomoc no ak nie skúsila som a idem ďalej.

Komu pomôžeme?

Veľmi by ste mi pomohli k lepšej budúcnosti, ak by ste moju výzvu podporili hocijakou čiastkou. Začínam byť bezmocná, nakoľko každý mesiac mi z účtu odíde veľká splátka, plus musím hradiť bežné náklady na svoj život, čo ma na konci mesiaca privádza do finančných ťažkostí. Najviac ma hnevá, že som v tejto situácii pričinením niekoho. Nikdy som nemala problémy z peniazmi no teraz som takých problémoch ze keď ochoriem tak ani na PN nemôžem ísť a môžem aj ,,skapat,, nikdy som nikoho o nič neprosila ani to nebolo cieľom no skúsila som no vidím ze sa nenájde nikto no snáď to dám. Na jednej fotke mam ako ma udrel no myslíte si že mi niekto pomohol a urobil niečo nie som sa zoprela že mu už nedám nič a takto som dopadla…polícia mu dala podmienku…nechcela som dávať sem takéto foto ja zo seba nechcem robiť obeť len som sa pokúsila ci by sa niekto nenašiel mi pomoc no keď nie pokúsim sa sama.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze by boli použité výhradne na splatenie tohto veľkého úveru, ktorý ma ťaží a ešte ma bude ťažiť ďalších 7 rokov. Som v zúfalej situácii, bojím sa aj prípadnej choroby, nakoľko by sa mi mohli dlhy ešte navyšovať a nechcem si ani predstaviť následky. Momentálne si nemôžem dovoliť ísť ani na PN.

Preto sa obraciam na Vás z prosbou pomôcť mi. Keby sa podarilo aspoň nejakú časť z dlho splatiť, padol by mi veľký kameň zo srdca a mohla by som konečne žiť, tak ako sa patrí.

Zo srdca Vám ďakujem.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň