Podporte Slovenské alternatívne leto 2022

Získaných 0 € 150 €
3 000 €
8 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
3. 6. 2022

Kto kampaň organizuje?

Kampaň organizuje OZ NAIRAM, ktoré stojí za festivalom Slovenské alternatívne leto. Šéfom združenia je Marián Pavúk, zakladateľ klubu Bombura v Brezne. NAIRAM ako aj Bombura prinášajú do regiónu kultúru už 30 rokov, čo z Bombury robí najdlhšie, nepretržite fungujúci klub na Slovensku. Marián Pavúk je rovnako známa osobnosť n poli alternatívnej kultúry, aktuálne vydal aj knihu Bluesman v koberci, v ktorej píše o svojich zážitkoch a cestách za alternatívou počas komunistickej diktatúry. 

Komu pomôžeme?

Pomôžete pri realizácii letného multižánrového open airového festivalu s najdlhšou tradíciou na Slovensku ( od roku 1995) Slovenské alternatívne leto. Naším cieľom je prinášať kvalitnú kultúru a predstaviť ju slovenskému publiku, keďže sa snažíme o čo najlepšiu hudobnú produkciu, potrebujeme pomôcť s technickou stránkou. Do festivalu sa snažíme aktívne zapojiť čo najviac ľudí z regiónu. Keďže súčasná ekonomická situácia nie je úplne vyhovujúca, stúpli náklady  a každá suma nás dokáže posunúť o niečo ďalej. 

Pomôžete ľuďom, ktorí na náš festival chodia, ktorí sa nenašli v mainstreamovej kultúre, ale majú radi alternatívne projekty, autentické zážitky a alternatívnu kultúru, ktorá je čoraz viacej vytláčaná korporáciami, megalomanským hudobným priemyslom v ktorom je najdôležitejší zisk a nie zážitok. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Sumu získanú v kampani použijeme na pokrytie nákladov na technický servis festivalu, v prípade ak by bola suma prekročená, podporíme prebiehajúcu rekonštrukciu kláštora. Areál kláštora Bzovík je značne rozľahlý, jeho technické zabezpečenie ( najmä elektrické rozvody, osvetlenie, kilometre káblov, svetiel ) dá finančne zabrať a preto sme sa rozhodli požiadať o pomoc touto cestou.

Rok čo rok je čoraz zložitejšie dostať festival aspoň do nuly, rastú ceny energií a ďalších vstupov bez ktorých sa hudobný festival nedá zorganizovať. Suma ktorú zbierame je vykalkulovaná na  zabezpečenie elektrických rozvodov, skriniek, káblov a svetiel. 

Zaväzujeme sa, že každé jedno euro, ktoré bude vybrané navyše, použijeme na priamu podporu archeologického výskumu a rekonštrukciu kláštora a osobne ho odovzdáme starostovi Bzovíka. 

Za každý príspevok vopred ĎAKUJEME!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Veľkorysý darca
53 €  •  17. 6. 2022 21:23
Veľkorysý darca
50 €  •  9. 6. 2022 14:38
Milý darca
47 €  •  7. 6. 2022 21:11

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Veľkorysý darca
53 €  •  17. 6. 2022 21:23
Veľkorysý darca
50 €  •  9. 6. 2022 14:38
Milý darca
47 €  •  7. 6. 2022 21:11

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám