Podporte vydanie dvojjazyčnej knihy: Slovenka v krajine draka

Míľnik 1/7

Pokryjeme čiastočné náklady na prípravu knihy (zalomenie knihy, grafika,…)

Získaných 0 € 1 270 €
500 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 2/7

Pokryjeme väčinu nákladov na vydanie 100ks knihy

Získaných 0 € 1 270 €
1 000 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 3/7

Pokryjeme väčšina nákladov na vydanie kníh – 200ks

Získaných 0 € 1 270 €
2 500 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 4/7

pokryjeme náklady na vydanie knihy – 500ks

Získaných 0 € 1 270 €
3 500 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 5/7

pokryjeme náklady na vydanie knihy a darujeme školám 100 kníh.

Získaných 0 € 1 270 €
5 000 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 6/7

pokryjeme všetky náklad spojené s tvorbou a vydaním knihy a darujeme jazykovým školám 200 kníh

Získaných 0 € 1 270 €
7 500 €
33 dní
do ukončenia

Míľnik 7/7

Kniha sa vydá na Slovensku i v Číne (500ks+500ks)

Získaných 0 € 1 270 €
10 000 €
33 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Katarína Sladečková
Dátum pridania
7. 11. 2023
Posledná aktualita

23. 11. 2023 17:38

A kniha ide do tlače

Konečne je tu deň D a my posielame knihu do tlače. 

Ďakujeme polygrafickému centru, ktoré sa vždy dokázalo prispôsobiť časovým rozdielom Slovensko-Čína, a tak aj vďaka nemu o pár týždňov uvidíte knižku. A nie len že uvidíte, vy si ju budete môcť hneď prečítať. 

Kedy? No predsa pod Vianočným stromčekom :) 

Všetci, ktorí si objednali a zaplatili knihu do 15. 12. 2023 budú mať knihu už pod Vianočným stromčekom. A tí čo to nestihnú, tých bude čakať o čosi neskôr, no predsa si k nim nájde cestu :) 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Viete si predstaviť ísť do krajiny, v ktorej sa nedorozumiete? To bola výzva…

Viac ako 7000km vzdialená Čína. Viete si predstaviť ísť do krajiny, kde nepoznáte ani ich jazyk a angličtinou sa tu len sotva dorozumiete? To bola výzva,…

Autorka knihy – Katarína Sládečková sa však po 13 rokoch snívania rozhodla splniť si svoj sen a odletieť do neznáma, do Číny. Bez jazyka, priateľov a to hneď na viac ako rok. Aj práve preto vznikla táto unikátna kniha, ktorá ukazuje ako vyzerá taká pravá a nefalšovaná Čína. Čím sa Čína odlišuje od Slovenska, aké sú tam kultúrne, ale aj povahové rozdiely. A predovšetkým, aké je to žiť v takejto krajine. 

Kniha je písaná formou príbehov, pričom sa skladá z viac ako 40 príbehov, založených na skutočnosti. Príbehy sú častokrát úsmevné, ale aj šokujúce a neočakávané. Veď predsa, už len to, že človek sa vyberie do krajiny kde nepozná jazyk a anglicky sa tu nedohovorí je dosť odvážne. A samozrejme to znamená aj množstvo výziev, prekážok, vzrastov a pádov. O tom všetkom, ale aj o veľa viac sa dozviete v tejto knihe. 

Kniha vám ukáže:

 • kultúru Číny
 • pohľad Číňanov na cudzincov
 • ako sa dostať von z problémov
 • aké je to žiť v krajine bez ovládania ich jazyka (a bez možnosti využitia angličtiny)
 • vtipné príhody kvôli rečovej bariére
 • rozdiel v živote s a bez ovládania jazyka
 • to, že dobrí ľudia ešte stále existujú,… (a to v každej krajine)

Kniha vás:

 • rozosmeje
 • zaujme
 • naučí niečo nové
 • rozšíri vám obzory…
 • naučí i niečo po čínsky

Kniha je určená pre všetkých, ktorí majú radi cestovanie, Čínu čí čínsky jazyk. Pre všetkých, čo sa boja cestovať na vlastnú päsť, poprípade sa boja cestovať kvôli rečovej bariére. Pripraví vás na situácie, ktoré sa vám môžu v cudzej krajine stať, ale aj to, ako v takejto situácií zareagovať a čo spraviť. Je to užitočná kniha nie len pre tých, čo majú radi Čínu, ale aj pre tých, čo milujú cestovanie ako také. 

Prečo dvojjazyčnosť?

Nakoľko je na Slovensku veľmi málo čínskych titulov, ktoré by umožnili Slovákom naučiť sa, poprípade si zlepšiť úroveň čínskeho jazyka, rada by som im touto knihou dala možnosť zoznámiť sa s čínskym jazykom a zlepšiť si samotnú úroveň čínštiny. Zároveň je na Slovensku veľmi málo miest, kde sa dá naučiť čínsky jazyk, a pokiaľ sa i dá, lekcie sú zvyčajne v anglickom jazyku. Angličtinu však neovládajú na Slovensku všetci. Kniha sa tak môže stať i samotným pomocníkom pre tých, čo sa chcú naučiť po čínsky, no nevedia kde začať. Ide totiž o prvú slovensko-čínsku beletriu. Taktiež je na Slovensku cez 2000 Číňanov, ktorí zvyčajne nevedia po anglicky, a teda je pre nich naozaj náročné zlepšiť si úroveň slovenského jazyka. Verím teda, že táto kniha bude zároveň i pomocníkom pri učení sa tak čínštiny, ako aj slovenčiny. 

Kto za kampaňou stojí?

Katarína Sládečková je hlavná autorka knihy a to tak slovenskej ako aj čínskej verzie. Vyštudovala MBA na Tianjinskej univerzite v Číne, pričom momentálne študuje MTCSOL (učiteľstvo čínštiny pre cudzincov), taktiež v Číne. Spoluzaklateľka firmy „Euroazia“, zameraná na vzdelávanie detí a dospelých, učiteľka čínskeho jazyka a slovenčiny pre cudzincov. 

Junhao Zhou patrí k Číňanom žijúcim na Slovensku. Taktiež je spolu autor čínskej verzie knihy 《斯洛伐克人在龙的国度》, spoluzakladateľ firmy „Euroazia“.

Na čo získané peniaze použijeme?

Peniaze vyzbierané v tejto kampani použijeme na vytlačenie knižky a na náklady s tým spojené. Našou túžbou je, aby sa čitatelia cítili povzbudení, kompetentní a sebavedomí vkročiť do neznáma a možno i vycestovať do krajiny kam už dlho túžili. A to i bez ovládania národného jazyka či angličtiny. Veríme, že naša kniha pobaví, šokuje, motivuje, no zároveň i pomôže ľuďom pochopiť čínsku kultúru. V neposlednom rade veríme, že pomôžeme študentom čínskeho jazyka (ale aj čínskym študentom slovenského jazyka) zlepšiť si úroveň jazyka. 

Darované financie použijeme takto:

500 EUR – pokryjeme čiastočné náklady na prípravu knihy (zalomenie knihy, grafika,…) – DOSIAHNUTÉ
1 000 EUR – pokryjeme polovicu nákladov na vydanie knihy – 100ks – DOSIAHNUTÉ
2 500 EUR – pokryjeme väčšinu nákladov na vydanie knihy – 200ks
3 000 EUR – pokryjeme väčšinu nákladov na vydanie knihy – 500ks + knižniciam darujeme 10kníh
5 000 EUR – pokryjeme náklady na vydanie knihy + školám a knižniciam darujeme 100kníh
7 500 EUR – pokryjeme všetky náklad spojené s tvorbou a vydaním knihy a darujeme jazykovým centrám, školám a knižniciam  200 kníh

Ceny odmien zahŕňajú poštovné na Slovensko alebo do Českej republiky.

Tlač a vydanie publikácie je plánované na december 2023. Krst knihy je plánovaný na 3. januára 2024 v Pantha Rhei – Aupark.

Po vydaní bude kniha dostupná aj v knihukupectách, ale jeho cena bude (vzhľadom na náklady za distribúciu) vyššia a knihy nebudú s podpisom. 

Za akúkoľvek podporu každému vopred veľmi ďakujem.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

23. 11. 2023 17:38

A kniha ide do tlače

Konečne je tu deň D a my posielame knihu do tlače. 

Ďakujeme polygrafickému centru, ktoré sa vždy dokázalo prispôsobiť časovým rozdielom Slovensko-Čína, a tak aj vďaka nemu o pár týždňov uvidíte knižku. A nie len že uvidíte, vy si ju budete môcť hneď prečítať. 

Kedy? No predsa pod Vianočným stromčekom :) 

Všetci, ktorí si objednali a zaplatili knihu do 15. 12. 2023 budú mať knihu už pod Vianočným stromčekom. A tí čo to nestihnú, tých bude čakať o čosi neskôr, no predsa si k nim nájde cestu :) 

17. 11. 2023 1:48

♥ Dosiahli sme druhý míľnik ♥

Je úžasné keď vidím, ako darcovia pribúdajú. Už nás je dokopy 33, čo znamená, že 33 ľudí zaujala myšlienka tejto knihy. A to je úžasné.

A ešte tie krásne slová a komentáre, ktoré pridávate do poznámky. Naozaj Vám veľmi pekne ďakujem. 

My však pokračujeme ďalej s 3. míľnikom: pokryť väčšínu nákladov na tlač 200ks kníh. 

Aby sme to však dosiahli, potrebujeme vašu pomoc so zdieľaním tejto kampane, nech sa o nás dozvie viac ľudí: https://www.donio.sk/slovenka-v-krajine-draka

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za podporu i zdieľanie. 

15. 11. 2023 8:17

Ste úžasní, splnili sme prvý míľnik

Ďakujem všetkým za podporu a zakúpenie knižky. Vďaka vám sa nám už po 6 dňoch kampane podarilo splniť prvý míľnik – zaplatenie čiastočných nákladov na prípravu knihy (zalamovanie, grafika…)

MY VŠAK POKRAČUJEME 

Poďme spoločnými silami dosiahnuť druhý míľnik – zaplatenie čiastočných nákladov na vydanie 100ks kníh. Do tohto míľnika nám chyba už len 500€, teda polovica toho, čo doteraz.

Som si istá, že spoločným zdieľaním a informovaním o tejto knihe to zvládneme.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem

12. 11. 2023 9:35

Pridali sme ďalšie odmeny

Aby sme vám spravili väčšiu radosť, pri podpore knihy máte teraz možnosť zvoliť si ďalšie dve odmeny, a to :

3× kniha s podpisom autorov (kde ušetríte 9€)

Suvenír z Číny + kniha s podpisom  (rôzne varianty)

Neváhajte a podporte knihu ešte dnes. 

10. 11. 2023 13:35

Nestihol si rozhovor? Nevadí, tu je záznam:

Patrícia Šadibolová ma vyzvala k rozhovoru, a ja som nemohla odmietnuť. Preto vám prinášam prvý rozhovor o knihe Slovenka v krajine draka.

V prípade, že ste rozhovor nestihli, záznam si môžete pozrieť na tomto linku: https://www.facebook.com/patricia.grigova/videos/877171200256809

9. 11. 2023 15:37

Ideme naživo

Ešte stále váhate, či si knihu zakúpiť? Už sa neviete dočkať na to, čo je obsahom knižky?

Už zajtra (10. 11. 2023) sa na vás tešíme na živom vysielaní o 10:00 kde zistíte môj príbeh, čo od knihy očakávať, na čo sa môžete tešiť no predovšetkým vám odpoviem na všetky otázky.

Živé vysielanie na Instagrame: pati_sadibolova

9. 11. 2023 5:15

Posielame už aj do Číny

Ďakujeme vám za otázky ohľadne doručenia. Cena knihy je už aj spolu s poštovným. 

Nakoľko ste sa nás však pýtali, či sa kniha dá zaslať aj do Číny pre kamarátov či známych, áno dá. Pre vaše pohodlie sme preto pridali túto možnosť do odmien.

V prípade zaslania do Číny je však kniha o máličko drahšia kvôli nákladom na prepravu a počet kusov je limitovaný na 10ks. Kniha tiež v takomto prípade dorazí o čosi neskôr, a to cca v polke februára. 

Ešte raz ďakujeme za každé zakúpenie, podporu i zdieľanie. 😊

8. 11. 2023 3:24

Vzdelávacia hra – jazykové kartičky

Ak vás zaujala vzdelávacia hra – jazykové kartičky ako možnosť podpory knihy, s najväčšou pravdepodobnosťou vás taktiež zaujme, čo to vlastne je za hru. 

Túto hru môže hrať ľubovoľný počet hráčov, pričom nezáleží na tom, aký jazyk sa učíte. Hru je možné adaptovať na všetky jazyky. 

Návod na hru:
Na začiatku sa zvolí jeden hráč, ktorý začne. Ten si vytiahne jednu z kartičiek, prečíta ju nahlas (napríklad: Vymenuj 3 zvieratá) a má 15sekúnd na to, aby odpovedal na túto otázku. Ostatní mu čas stopujú,a keď uplynie čas, už nemá možnosť ďalej odpovedať. V prípade, že stihol odpovedať v časovom limite, hráč získa 1 bod. Ak nestihol, tak 0 bodov. Cieľom hry je získať čo najviac bodov. Hra končí vtedy, keď sa kartičky minú.

Nakoľko sa môže stať, že študenti majú rôzne úrovne cudzieho jazyka, je možné pridať niekoľko sekúnd tomu, koho úroveň čínskeho jazyka je nižšia. Taktiež sú kartičky rozdelené do troch rôznych kategórií a to ľahké, stredne ťažké a ťažké, takže je len na danej osobe, na ktorú kartičku si trúfa. 

Čo ak?

Čo ak nepoznáte navzájom jazyky, ktoré sa učíte? Nevadí. Hra je o to zábavnejšia. Máte možnosť naučiť sa nové slovíčka v cudzom jazyku. 

Máte dojem, že pri hre sa dá ľahko podvádzať? Hocikedy po uplynutí času môžete povedať hráčovi, nech slovo napíše na papier a vyhľadať si slovíčko v prekladači. Ak zistíte, že hráč klamal, odčítajú sa mu dva body.

Kartičky sú v elektronickej podobe

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
30 €  •  27. 11. 2023 9:14
Dobrosrdečný darca
30 €  •  26. 11. 2023 11:17
Láskavý darca
32 €  •  22. 11. 2023 12:13
Veľkorysý darca
30 €  •  22. 11. 2023 6:41
Veľkorysý darca
40 €  •  21. 11. 2023 16:21
Štedrý darca
23 €  •  20. 11. 2023 20:10
Láskavý darca
10 €  •  19. 11. 2023 18:28
Dobrosrdečný darca
30 €  •  19. 11. 2023 14:56
Dobrosrdečný darca
45 €  •  16. 11. 2023 16:25
Dobrosrdečný darca
132 €  •  16. 11. 2023 15:55
Štedrý darca
50 €  •  16. 11. 2023 8:59
Láskavý darca
23 €  •  16. 11. 2023 8:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
60 €  •  16. 11. 2023 6:31
Láskavý darca
45 €  •  15. 11. 2023 19:20
Marian T.
50 €  •  14. 11. 2023 21:06
tesim sa na knižku
Láskavý darca
55 €  •  14. 11. 2023 16:59
Štedrý darca
30 €  •  14. 11. 2023 13:35
Láskavý darca
23 €  •  14. 11. 2023 12:12
Milý darca
45 €  •  14. 11. 2023 10:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
60 €  •  14. 11. 2023 9:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
33 €  •  13. 11. 2023 18:42
Štedrý darca
23 €  •  13. 11. 2023 13:53
Kristina K.
30 €  •  13. 11. 2023 6:13
Teším sa na knižočku :) Namotivuje ma vrátiť sa k čínštine a naplánovať si konečne výlet do Činy. Super projekt.
Milý darca
5 €  •  12. 11. 2023 21:11
Štedrý darca
5 €  •  12. 11. 2023 21:05
Milý darca
32 €  •  12. 11. 2023 20:25
Dobrosrdečný darca
30 €  •  12. 11. 2023 19:46
Štedrý darca
23 €  •  12. 11. 2023 7:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  10. 11. 2023 18:49
Veľkorysý darca
23 €  •  10. 11. 2023 14:33
Štedrý darca
23 €  •  10. 11. 2023 13:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  10. 11. 2023 10:19
Dobrosrdečný darca
30 €  •  9. 11. 2023 19:39
Dobrosrdečný darca
23 €  •  8. 11. 2023 17:12
Milý darca
5 €  •  8. 11. 2023 15:51
Láskavý darca
36 €  •  8. 11. 2023 8:18
Dobrosrdečný darca
23 €  •  7. 11. 2023 18:59
Štedrý darca
5 €  •  7. 11. 2023 18:54
Láskavý darca
5 €  •  7. 11. 2023 14:23
Dobrosrdečný darca
5 €  •  7. 11. 2023 14:16
Dobrosrdečný darca
5 €  •  7. 11. 2023 13:23

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

3x kniha s podpisom
Prispejte 60 € a viac

3× kniha s podpisom

Urobte radosť nie len sebe, ale aj svojim blízkym a to hneď s 9€ zľavou. Každá kniha s originálnym podpisom autorov

Odmena
 • 3× kniha Slovenka v krajine draka
 • 1× poštovné (SK alebo CZ)
 • 3× podpis autora
kaligrafia + kniha s podpisom
Prispejte 50 € a viac

kaligrafia + kniha s podpisom

Zostáva 12/18

Buďte medzi prvými, kto dostane knihu s podpisom, a ešte k tomu i originálnu čínsku kaligrafiu písanú pravým Číňanom na čínsky papier

Odmena Zostáva 12/18
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • 1× poštovne (SK alebo CZ)
 • podpis autorov
 • kaligrafia na papieri 34*34
Získať túto odmenu
1 kniha s podpisom a venovaním autorov
Prispejte 23 € a viac

1 kniha s podpisom a venovaním autorov

Buďte medzi prvými, komu sa kniha dostane do rúk. Ešte skôr, než bude v kníhkupectvách. Navyše autorky Katarína Sládečková a Junhao Zhou vám do nej vpíšu aj osobné venovanie. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • poštovné 
 • podpis autorov 
Získať túto odmenu
pozvánka na krst knihy + 1 kniha s podpisom a venovaním autorov
Prispejte 30 € a viac

pozvánka na krst knihy + 1 kniha s podpisom a venovaním autorov

Buďte medzi prvými, komu sa kniha dostane do rúk. Ešte skôr, než bude v kníhkupectvách. Navyše autorky Katarína Sládečková a Junhao Zhou vám do nej vpíšu aj osobné venovanie. Zároveň získate pozvánku na krst knihy. Plánovaný krst knihy je 3. januára 2024 v Bratislave. 

Odmena
 • 1× knihu Slovenka v krajine draka,
 • poštovné (SK alebo CZ),
 • podpis autorov
 • pozvanie na krst knihy
Kniha za akciovú cenu (bez podpisu) - limitovaná cena
Prispejte 15 € a viac

Kniha za akciovú cenu (bez podpisu) – limitovaná cena

Zostáva 10/10

Kniha za akciovú cenu bez podpisu

Odmena Zostáva 10/10

* 1× kniha

* poštovné

Získať túto odmenu
jazykové vzdelávacie kartičky + kniha s podpisom
Prispejte 36 € a viac

jazykové vzdelávacie kartičky + kniha s podpisom

Buď prvá, ktorá získa knihu Slovenka v krajine draka, a ešte k tomu čerstvo nové vzdelávacie jazykové kartičky (vhodné pre všetky cudzie jazyky), ktoré sa ešte len pripravujú uzrieť svetlo sveta. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • poštovné (SK/CZ)
 • podpis autorov
 • vzdelávacie jazykové kartičky v elektronickej podobe (vhodné pre všetky cudzie jazyky) 
Elektronická kniha
Prispejte 12 € a viac

Elektronická kniha

1× elektronická kniha

Odmena

* elektronická kniha

podpis pohľadnica čínskych hercov + 1x kniha
Prispejte 27 € a viac

podpis pohľadnica čínskych hercov + 1× kniha

Zostáva 8/8

Máte záujem o pohľadnicu čínskych hercov a známych osobností, kde sa nachádza ich podpis? Navyše získajte knihu spolu s podpisom

Odmena Zostáva 8/8
 • 1× pohľadnica
 • 1× kniha
 • 1× podpis autorov
 • 1× poštovné SK/CZ
Získať túto odmenu
Suvenír z Číny + kniha s podpisom
Prispejte 28 € a viac

Suvenír z Číny + kniha s podpisom

Radi by ste mimo knižky dostali i suvenír priamo z Číny? Teraz máte tú možnosť, a to vďaka tejto odmene. Nie len že dostanete knižnu s podpisom autorov, no zároveň i maličkosť v podobe suveníru doneseného priamo z Číny. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka 
 • 1× poštovné (SK alebo ČR)
 • 1× podpis autora
 • 1× suvenír
Získať túto odmenu
Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit

Ak ma chcete podporiť, ale nechcete knihu ani žiadnu z ďalších možností, môžete ma podporiť a za odmenu získať dobrý pocit. Aby ste neostali na prázdno, môžete mi napísať 3 otázky ohľadne Číny alebo čínskeho jazyka. 

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

3x kniha s podpisom
Prispejte 60 € a viac

3× kniha s podpisom

Urobte radosť nie len sebe, ale aj svojim blízkym a to hneď s 9€ zľavou. Každá kniha s originálnym podpisom autorov

Odmena
 • 3× kniha Slovenka v krajine draka
 • 1× poštovné (SK alebo CZ)
 • 3× podpis autora
kaligrafia + kniha s podpisom
Prispejte 50 € a viac

kaligrafia + kniha s podpisom

Zostáva 12/18

Buďte medzi prvými, kto dostane knihu s podpisom, a ešte k tomu i originálnu čínsku kaligrafiu písanú pravým Číňanom na čínsky papier

Odmena Zostáva 12/18
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • 1× poštovne (SK alebo CZ)
 • podpis autorov
 • kaligrafia na papieri 34*34
Získať túto odmenu
1 kniha s podpisom a venovaním autorov
Prispejte 23 € a viac

1 kniha s podpisom a venovaním autorov

Buďte medzi prvými, komu sa kniha dostane do rúk. Ešte skôr, než bude v kníhkupectvách. Navyše autorky Katarína Sládečková a Junhao Zhou vám do nej vpíšu aj osobné venovanie. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • poštovné 
 • podpis autorov 
Získať túto odmenu
pozvánka na krst knihy + 1 kniha s podpisom a venovaním autorov
Prispejte 30 € a viac

pozvánka na krst knihy + 1 kniha s podpisom a venovaním autorov

Buďte medzi prvými, komu sa kniha dostane do rúk. Ešte skôr, než bude v kníhkupectvách. Navyše autorky Katarína Sládečková a Junhao Zhou vám do nej vpíšu aj osobné venovanie. Zároveň získate pozvánku na krst knihy. Plánovaný krst knihy je 3. januára 2024 v Bratislave. 

Odmena
 • 1× knihu Slovenka v krajine draka,
 • poštovné (SK alebo CZ),
 • podpis autorov
 • pozvanie na krst knihy
Kniha za akciovú cenu (bez podpisu) - limitovaná cena
Prispejte 15 € a viac

Kniha za akciovú cenu (bez podpisu) – limitovaná cena

Zostáva 10/10

Kniha za akciovú cenu bez podpisu

Odmena Zostáva 10/10

* 1× kniha

* poštovné

Získať túto odmenu
jazykové vzdelávacie kartičky + kniha s podpisom
Prispejte 36 € a viac

jazykové vzdelávacie kartičky + kniha s podpisom

Buď prvá, ktorá získa knihu Slovenka v krajine draka, a ešte k tomu čerstvo nové vzdelávacie jazykové kartičky (vhodné pre všetky cudzie jazyky), ktoré sa ešte len pripravujú uzrieť svetlo sveta. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka
 • poštovné (SK/CZ)
 • podpis autorov
 • vzdelávacie jazykové kartičky v elektronickej podobe (vhodné pre všetky cudzie jazyky) 
Elektronická kniha
Prispejte 12 € a viac

Elektronická kniha

1× elektronická kniha

Odmena

* elektronická kniha

podpis pohľadnica čínskych hercov + 1x kniha
Prispejte 27 € a viac

podpis pohľadnica čínskych hercov + 1× kniha

Zostáva 8/8

Máte záujem o pohľadnicu čínskych hercov a známych osobností, kde sa nachádza ich podpis? Navyše získajte knihu spolu s podpisom

Odmena Zostáva 8/8
 • 1× pohľadnica
 • 1× kniha
 • 1× podpis autorov
 • 1× poštovné SK/CZ
Získať túto odmenu
Suvenír z Číny + kniha s podpisom
Prispejte 28 € a viac

Suvenír z Číny + kniha s podpisom

Radi by ste mimo knižky dostali i suvenír priamo z Číny? Teraz máte tú možnosť, a to vďaka tejto odmene. Nie len že dostanete knižnu s podpisom autorov, no zároveň i maličkosť v podobe suveníru doneseného priamo z Číny. 

Odmena
 • 1× kniha Slovenka v krajine draka 
 • 1× poštovné (SK alebo ČR)
 • 1× podpis autora
 • 1× suvenír
Získať túto odmenu
Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť vydanie knihy a mať dobrý pocit

Ak ma chcete podporiť, ale nechcete knihu ani žiadnu z ďalších možností, môžete ma podporiť a za odmenu získať dobrý pocit. Aby ste neostali na prázdno, môžete mi napísať 3 otázky ohľadne Číny alebo čínskeho jazyka.