Podporte tanečno športový festival Slovak open championship

Získaných 0 € 0 €
4 000 €
51 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Tanečno športový klub M+M pri ZŠ Ostredková
Dátum pridania
26. 5. 2023

Kto kampaň organizuje?

TANEČNO ŠPORTOVÝ KLUB M+M BRATISLAVA pri ZŠ Ostredková je klub, ktorý vznikol v roku 1993, a teda funguje už viac ako 30 rokov. Zastrešuje tanečný šport pre všetky formy (súťažné aj vrcholové
športovanie) a všetky vekové kategórie od detí až po seniorský vek.
Začínal súťažami v roku 1993 pre deti Benjamín cup, cez Bratislava open až po najvýznamnejšie slovenské tanečno športové
podujatie Slovak open championship.

Komu pomôžeme?

Každoročne prinášame medzinárodné podujatie na Slovensko, aby si aj slovenské tanečné páry, rodičia a priaznivci a priatelia tanečného športu mohli užiť medzinárodné podujatie na domácej pôde. 

Tanečno športové podujatie každoročne prináša neopakovateľnú atmosféru plnú zážitkov pre súťažiacich, povzbudzujúcich rodičov a divákov.

Snažíme sa prostredníctvom súťaží robiť osvetu ľuďom vo
všetkých vekových kategóriách (detí aj seniorov) k aktívnemu
športovaniu a podporovať zdravý životný štýl
✓Tanečný šport ako šport pre každý vek
✓Športová disciplína, kde je absolútna rovnosť pohlaví
✓Podporovanie zdravého životného štýlu
✓Vedenie ľudí k pohybu
✓Podporovanie súťaživosti v duchu fair play

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

  • DOBROVOĽNÍCI – vaše príspevky nám pomôžu zabezpečiť teplú stravu, tričká a ostatné náklady pre dobrovoľníkov, ktorí sú neodmysliteľne dôležitou súčasťou festivalu
  • TECHNIKA – vaše dary zabezpečia aj profesionálne osvetlenie a ozvučenie tanečného parketu, zabezpečenie live streamu a pod..)
  • BEZPEČNOSŤ – z časti získaných financií dokážeme pre vás vytvoriť bezpečné prostredie pomocou zabezpečenia záchrannej zdravotnej služby priamo na podujatí a tiež SBS službe
  • ĎALŠIE NÁKLADY – ktoré síce nie sú tak veľké, aby mali samostatnú kategóriu, no bez nich by to nešlo (patrí občerstvenie pre súťažné páry, ceny, medaile…)

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň