Maminu, ocka aj bračeka mi zabila ruská bomba. Mám len babku.

Míľnik 1/5

Za túto sumu zabezpečíme 7 dňový tábor pre 50 detí a mám, ktorých otcovia a manželia položili životy pri obrane Ukrajiny

Získaných 0 € 19 943 €
5 250 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 2/5

Za túto sumu zabezpečíme 7 dňový tábor pre 100 detí a mám, ktorých otcovia a manželia položili životy pri obrane Ukrajiny

Získaných 0 € 19 943 €
10 500 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 3/5

Za túto sumu zabezpečíme 7 dňový tábor pre 150 detí a mám, ktorých otcovia a manželia položili životy pri obrane Ukrajiny

Získaných 0 € 19 943 €
15 750 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 4/5

Za túto sumu zabezpečíme 7 dňový tábor pre 200 detí a mám, ktorých otcovia a manželia položili životy pri obrane Ukrajiny

Získaných 0 € 19 943 €
21 000 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 5/5

Za túto sumu zabezpečíme 7 dňový tábor pre 250 detí a mám, ktorých otcovia a manželia položili životy pri obrane Ukrajiny

Získaných 0 € 19 943 €
26 250 €
17 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Marcel Rebro
Dátum pridania
16. 1. 2024
Posledná aktualita

31. 1. 2024 10:59

Máme financie pre 150 detí!

Áno priatelia. Je to tak. Spoločne sme sa vyzbierali na týždňový pobyt v Západných Karpatoch pre 150 detí a matiek, ktorých ockovia a manželia položili život pri obrane Ukrajiny. Ďakujeme, ste úžasní!

Ale samozrejme nekončíme a pokračujeme. Náš ďalší cieľ je 200 detí a matiek. A plánujeme aj niečo iné. Medzitým môžete spraviť radosť ďalším deťúrencom z Ukrajiny, alebo podporiť niektorú z našich  kampaní na platforme DONIO :

https://www.rebro.sk/blog/donio/

Naše príbehy môžete priebežne sledovať v blogu na SME.sk :

https://blog.sme.sk/rebro/t/ukrajina

Ďakujeme za Ukrajinu! Ďakujeme za Slovensko

Marcel a Jana

Zobraziť celú aktualitu

Ukrajinské siroty

Fúkam lopty už dobrú polhodinu. Bolia ma ruky, ale rad detí sa zdá byť nekonečný. Opatrne poškuľujem cez rameno do kufra. Je jasné že všetkým sa neujdú. Odovzdávam poslednú. Predo mnou stojí modrooké svetlovlasé dievčatko. Taká malá bábika. Usmieva sa, ale len tak trochu, nesmelo.

„Ujo máš loptu aj pre mňa?“ pýta sa.

„Ľutujem, ale lopty sa už minuli,“ odpovedám.

„Ale pozri mám ešte farbičky. Zober si.“

„Ďakujem, ja už jedny mám,“ vrtí hlavou.

„Tak zober bračekovi, alebo sestričke,“ ponúkam. Modré oči zrazu potemnejú, úsmev z tváre sa vytratí.

„Ja nemám bračeka. Ani maminu ani ocka. Mala som … teraz mám už len babku. Ona vlastne ani nie je moja babka. Ale je ako naozajstná babka. Zobrala si ma, keď naši zomreli. Padla nám na dom bomba …“

V hrdle mám zrazu hrču, neviem čo povedať. Idem akože niečo skontrolovať do kufra auta, aby dievčatko nevidelo moje zvlhnuté oči …

Tatiana Marko Remenyuk organizuje tábory pre deti a matky s deťmi, ktorých otcov zabili ruskí vojaci vo vojne alebo sú v ruskom zajatí. Rovnaký osud postihol aj ju. Táňa je z Luhanskej oblasti. V roku 2014 opustili s manželom a ročným synčekom domov. Manžel narukoval ako dobrovoľník. Zahynul o pár týždňov. Táňa poslala syna k starému otcovi a sama zostala na fronte ako dobrovoľníčka. Po čase sa  zoznámila s „Markízom“. Zamilovali sa do seba a nedávno sa vzali. Markíz je tiež vojak. Prieskumník.

Keď bolo jasné, že Mariupoľ obrancovia už neudržia, letecky tam dopravili Markízovu jednotku. Jej úlohou bolo mesto brániť čo najdlhšie a viazať tak ruské sily. Odolávali presile dvadsiatich dvoch tisíc agresorov. Markíz padol do zajatia. Vypočúvali ho a mučili. Tatiane neskôr povedal, že ho mlátili aj dvadsaťštyri hodín v kuse, potom ho polomŕtveho hodili do cely a len čo sa ako-tak pozviechal, zobrali ho a bitka pokračovala.

Táňa mu posielala správy na „hluchý“ telegramový účet. Písala mu, ako sa má, čo robí a že naňho čaká.  Netušila, či žije a či si ich niekedy prečíta. Po ôsmich mesiacoch Markíza s ďalšími spolubojovníkmi vymenili za zajatých nepriateľov. Vrátil sa domov, ale nie nadlho. Len čo sa zotavil, odišiel späť na front. Na líniu nula. Na svoje miesto. 

Medzitým aj Táňa našla svoje miesto. Pomáha ženám a deťom s rovnakým osudom. Okrem iného pre ne organizuje týždňové tábory na Zakarpatí. Môžu v nich načerpať nové sily, zabudnúť na svoju ťaživú situáciu a absolvovať arteterapie, ktoré im pomôžu zvládnuť stratu milovaného manžela a ocka.

Komu pomôžeme? Prečítajte si slová žien, ktorým vo vojne zabili manželov

Vdovy a polosiroty po padlých vojakoch si prežívajú svoje osobné peklo. Väčšina z nich prišla o domov. Sú vnútorní vysídlenci, bývajú v provizórnych podmienkach, a často žijú len z nízkej sociálnej dávky, lebo si kvôli starostlivosti o deti alebo nedostatku pracovných príležitostí nemôžu nájsť prácu.

To je však zanedbateľné v kontexte straty manžela a otca. Tu je pár ich výpovedí :

  • Bol operátor dronu. Myslela som si, že bude v bezpečí. Keď ho zabili, nemohla som uveriť. Keď som uvidela telo, nechcela som pripustiť, že je to on. Veď bol len operátor dronu.
  • Každý deň mi posielal správu. Aspoň jedno slovo: „Žijem." A potom prestali chodiť. Už žiadna neprišla. Len mŕtve telo.
  • Chceli sme si s mužom postaviť dom. Na pozemku od rodičov. Mať malú záhradku. Už nechcem nič. Len aby sa vrátil.
  • Deťom som povedala, že ocko zomrel. Každý deň sa pýtajú, kedy sa vráti. Odkedy sme tu, v tábore, nepýtajú sa. Aspoň na pár dní zabudli …

Tu nájdete článok, ktorý o nich napísala Janka.

Viac o našich aktivitách na Ukrajine nájdete na blogu REBRO.sk.

Príbehy nezlomných obyvateľov a obrancov Ukrajiny si môžete prečítať v blogu na SME.sk.

Týždeň detského šťastia za 105 EUR

Sedem dní pobytu v tábore na Zakarpatí vrátane zaujímavého programu a arteterapií, zameraných na odbúranie stresu, vychádza na 105 eur na osobu. Týždeň detského šťastia za 105 EUR! Veľa alebo málo?

Pre jeden turnus – 55 účastníkov – matiek a detí, je to 5 775 EUR. To je suma, za ktorú sa môžu matky a osirelé deti na týždeň aspoň trochu odreagovať a zabudnúť. Žiť tak, ako si zaslúžia. Verte, že to znamená ohromne veľa.

V roku s 2023 sme na platforme DONIO, s pomocou dobrých ľudí  zo Slovenska, získali prostriedky na dva kompletné turnusy

Ďakujeme za Ukrajinu! Ďakujeme za Slovensko!

Marcel a Jana

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

31. 1. 2024 10:59

Máme financie pre 150 detí!

Áno priatelia. Je to tak. Spoločne sme sa vyzbierali na týždňový pobyt v Západných Karpatoch pre 150 detí a matiek, ktorých ockovia a manželia položili život pri obrane Ukrajiny. Ďakujeme, ste úžasní!

Ale samozrejme nekončíme a pokračujeme. Náš ďalší cieľ je 200 detí a matiek. A plánujeme aj niečo iné. Medzitým môžete spraviť radosť ďalším deťúrencom z Ukrajiny, alebo podporiť niektorú z našich  kampaní na platforme DONIO :

https://www.rebro.sk/blog/donio/

Naše príbehy môžete priebežne sledovať v blogu na SME.sk :

https://blog.sme.sk/rebro/t/ukrajina

Ďakujeme za Ukrajinu! Ďakujeme za Slovensko

Marcel a Jana

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Martina
25 €  •  27. 2. 2024 12:11
Ďakujem,že pomáhate.
Dobročiný Darca
50 €  •  26. 2. 2024 19:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 2. 2024 17:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
7 €  •  26. 2. 2024 16:27
Dobrosrdečný darca
25 €  •  26. 2. 2024 10:00
Dobrosrdečný darca
100 €  •  26. 2. 2024 9:20
Dobročiný Darca
10 €  •  24. 2. 2024 19:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  24. 2. 2024 13:40
Milý darca
25 €  •  24. 2. 2024 13:28
Dobročiný Darca
25 €  •  24. 2. 2024 9:19
Dobrosrdečný darca
50 €  •  24. 2. 2024 7:38
Milý darca
45 €  •  24. 2. 2024 6:10
Dobrosrdečný darca
50 €  •  23. 2. 2024 15:02
Dobročiný Darca
100 €  •  23. 2. 2024 14:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
400 €  •  23. 2. 2024 14:16
Štedrý darca
20 €  •  23. 2. 2024 11:05
Milý darca
20 €  •  23. 2. 2024 10:32
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2024 15:01
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 2. 2024 13:15
Veľkorysý darca
210 €  •  20. 2. 2024 23:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 2. 2024 22:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 2. 2024 20:35
Dobrosrdečný darca
100 €  •  20. 2. 2024 19:12
Štedrý darca
20 €  •  19. 2. 2024 11:08
Štedrý darca
200 €  •  19. 2. 2024 8:06
Vojto
25 €  •  18. 2. 2024 15:43
„Smrť nie je najväčšou stratou v živote. Najväčšou stratou je to, čo zomrie v nás, kým sme stále nažive. Nikdy sa nevzdávajte.“ – Tupac
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 2. 2024 22:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  16. 2. 2024 22:21
Jana
25 €  •  16. 2. 2024 8:28
pre kusok stastia
Milý darca
50 €  •  15. 2. 2024 21:18
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 2. 2024 19:50
PaloF
10 €  •  15. 2. 2024 13:00
Хай Бог благословить Україну
Láskavý darca
25 €  •  15. 2. 2024 11:21
Štedrý darca
20 €  •  14. 2. 2024 14:08
Štedrý darca
50 €  •  14. 2. 2024 13:40
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 2. 2024 12:33
Dobrosrdečný darca
25 €  •  14. 2. 2024 10:58
Milý darca
25 €  •  13. 2. 2024 22:57
Štedrý darca
25 €  •  13. 2. 2024 0:18
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 2. 2024 21:48
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 2. 2024 9:10
Drzte sa!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 2. 2024 7:27
Láskavý darca
25 €  •  11. 2. 2024 22:46
Štedrý darca
10 €  •  11. 2. 2024 20:22
Milý darca
100 €  •  10. 2. 2024 12:59
Dobročiný Darca
100 €  •  10. 2. 2024 12:25
Štedrý darca
25 €  •  10. 2. 2024 10:17
Milý darca
25 €  •  10. 2. 2024 9:00
Milý darca
25 €  •  10. 2. 2024 8:30
Dobrosrdečný darca
25 €  •  9. 2. 2024 23:11
Láskavý darca
25 €  •  9. 2. 2024 15:03
Milý darca
50 €  •  9. 2. 2024 13:56
Milý darca
25 €  •  9. 2. 2024 13:37
Dobročiný Darca
25 €  •  8. 2. 2024 20:43
Peter
20 €  •  8. 2. 2024 18:58
slava ukrajine
Veľkorysý darca
25 €  •  8. 2. 2024 17:00
Veľkorysý darca
10 €  •  8. 2. 2024 11:44
Milý darca
25 €  •  8. 2. 2024 10:57
Veľkorysý darca
105 €  •  8. 2. 2024 8:40
Štedrý darca
50 €  •  6. 2. 2024 18:46
Štefan
25 €  •  6. 2. 2024 11:55
Všetko dobré vám prajem.
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  6. 2. 2024 10:51
Dobrosrdečný darca
25 €  •  5. 2. 2024 17:20
Láskavý darca
50 €  •  5. 2. 2024 10:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  5. 2. 2024 10:29
Milý darca
50 €  •  5. 2. 2024 8:15
Láskavý darca
25 €  •  5. 2. 2024 6:12
Dobročiný Darca
20 €  •  4. 2. 2024 15:28
Dobročiný Darca
25 €  •  2. 2. 2024 23:43
Ivan P.
5 €  •  2. 2. 2024 22:32
FCK PTN
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 2. 2024 21:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  2. 2. 2024 19:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 2. 2024 18:25
Láskavý darca
25 €  •  2. 2. 2024 18:12
Štedrý darca
10 €  •  2. 2. 2024 11:00
Dobročiný Darca
25 €  •  2. 2. 2024 7:23
Martin a Natálka
50 €  •  1. 2. 2024 21:12
Všetci sme jedna veľká rodina...
Dobročiný Darca
50 €  •  1. 2. 2024 16:59
Štedrý darca
25 €  •  1. 2. 2024 15:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
8 €  •  1. 2. 2024 13:36
Patrik
100 €  •  1. 2. 2024 11:44
Vsetko dobre a aspon vela srandy prajem
Dobrosrdečný darca
10 €  •  1. 2. 2024 11:41
Milý darca
25 €  •  1. 2. 2024 11:37
Láskavý darca
50 €  •  1. 2. 2024 0:03
Veľkorysý darca
10 €  •  31. 1. 2024 21:35
Dobročiný Darca
25 €  •  31. 1. 2024 21:01
Veľkorysý darca
15 €  •  31. 1. 2024 19:14
Láskavý darca
10 €  •  31. 1. 2024 18:59
Dobročiný Darca
25 €  •  31. 1. 2024 18:05
Štedrý darca
150 €  •  31. 1. 2024 15:46
Štedrý darca
25 €  •  31. 1. 2024 14:03
Dobrosrdečný darca
25 €  •  31. 1. 2024 13:40
Láskavý darca
50 €  •  31. 1. 2024 11:36
Milý darca
10 €  •  31. 1. 2024 11:10
Štedrý darca
100 €  •  31. 1. 2024 9:57
Veľkorysý darca
25 €  •  31. 1. 2024 9:48
Dobročiný Darca
25 €  •  31. 1. 2024 9:35
Veľkorysý darca
25 €  •  31. 1. 2024 9:01
Vladka
10 €  •  31. 1. 2024 8:52
Aby kazde dieta malo rodinu❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  31. 1. 2024 8:40
Dobročiný Darca
10 €  •  31. 1. 2024 8:06
Láskavý darca
25 €  •  31. 1. 2024 7:55
Dobrosrdečný darca
25 €  •  31. 1. 2024 6:31
Štedrý darca
50 €  •  31. 1. 2024 6:08
Láskavý darca
50 €  •  31. 1. 2024 4:21
Veľkorysý darca
50 €  •  31. 1. 2024 0:14
Veľkorysý darca
150 €  •  30. 1. 2024 23:48
Milý darca
50 €  •  30. 1. 2024 23:31
Láskavý darca
10 €  •  30. 1. 2024 23:27
Štedrý darca
20 €  •  30. 1. 2024 23:00
Dobročiný Darca
25 €  •  30. 1. 2024 22:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  30. 1. 2024 22:51
Dobrosrdečný darca
20 €  •  30. 1. 2024 22:47
Dobrosrdečný darca
100 €  •  30. 1. 2024 22:39
Milý darca
15 €  •  30. 1. 2024 22:32
Láskavý darca
25 €  •  30. 1. 2024 22:26
Veľkorysý darca
25 €  •  30. 1. 2024 22:21
Štedrý darca
10 €  •  30. 1. 2024 22:21
Veľkorysý darca
100 €  •  30. 1. 2024 22:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 1. 2024 22:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
3 000 €  •  30. 1. 2024 21:57
Jozef D.
20 €  •  30. 1. 2024 21:13
… nech Vás sila sprevádza …
Štedrý darca
25 €  •  30. 1. 2024 21:06
Štedrý darca
25 €  •  30. 1. 2024 21:05
Milý darca
105 €  •  30. 1. 2024 21:03
Veľkorysý darca
94 €  •  30. 1. 2024 20:28
Dobročiný Darca
10 €  •  30. 1. 2024 20:22
Partizánske
25 €  •  30. 1. 2024 20:19
Sme s vami
Milý darca
5 €  •  30. 1. 2024 18:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  30. 1. 2024 15:59
Dobročiný Darca
50 €  •  30. 1. 2024 15:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  30. 1. 2024 14:11
Láskavý darca
100 €  •  30. 1. 2024 13:38
Štedrý darca
20 €  •  30. 1. 2024 13:21
Dobročiný Darca
25 €  •  30. 1. 2024 12:53
Štedrý darca
10 €  •  30. 1. 2024 10:57
Dobrosrdečný darca
20 €  •  30. 1. 2024 10:24
Matúš
10 €  •  30. 1. 2024 10:24
Fico je ruský kolaborant
Honzík
50 €  •  30. 1. 2024 10:01
Fico je zbabelec.
j.
50 €  •  30. 1. 2024 8:49
robite uzasnu pracu, dakujem Vam...
Dobrosrdečný darca
100 €  •  30. 1. 2024 8:34
Láskavý darca
50 €  •  30. 1. 2024 7:58
Milý darca
50 €  •  30. 1. 2024 7:40
Dobročiný Darca
25 €  •  29. 1. 2024 23:05
Rudo
10 €  •  29. 1. 2024 22:06
Hanbím sa za nášho premiéra Fica.
Dobrosrdečný darca
20 €  •  29. 1. 2024 16:38
Dobrosrdečný darca
10 €  •  29. 1. 2024 16:08
Štedrý darca
25 €  •  29. 1. 2024 16:05
Dobročiný Darca
105 €  •  29. 1. 2024 16:00
Milý darca
50 €  •  29. 1. 2024 15:45
Dobrosrdečný darca
50 €  •  29. 1. 2024 15:43
Štedrý darca
20 €  •  29. 1. 2024 14:09
Dobrosrdečný darca
10 €  •  29. 1. 2024 13:27
Ingrid
25 €  •  29. 1. 2024 13:23
Slava Ukrajine
Štedrý darca
50 €  •  29. 1. 2024 12:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  29. 1. 2024 12:20
Láskavý darca
50 €  •  29. 1. 2024 11:42
Juraj
50 €  •  29. 1. 2024 11:22
Nech tie decká aspoň na chvíľku zabudnú na nespravodlivý osud.
Dobrosrdečný darca
25 €  •  29. 1. 2024 10:29
Štedrý darca
25 €  •  29. 1. 2024 10:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  29. 1. 2024 9:37
Milý darca
25 €  •  29. 1. 2024 9:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  29. 1. 2024 7:04
Štedrý darca
25 €  •  28. 1. 2024 17:03
Láskavý darca
100 €  •  28. 1. 2024 15:56
Dobročiný Darca
25 €  •  28. 1. 2024 12:58
Veľkorysý darca
50 €  •  28. 1. 2024 11:50
Hajo
25 €  •  28. 1. 2024 10:56
Milý darca
10 €  •  28. 1. 2024 9:15
Dobrosrdečný darca
10 €  •  27. 1. 2024 20:45
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 1. 2024 18:42
ivo
50 €  •  27. 1. 2024 17:37
Slava Ukrajini!
Dobročiný Darca
25 €  •  27. 1. 2024 17:28
Štedrý darca
5 €  •  27. 1. 2024 14:27
Láskavý darca
50 €  •  27. 1. 2024 14:06
Veľkorysý darca
48 €  •  27. 1. 2024 12:08
Anton
25 €  •  27. 1. 2024 11:37
To čo robíte pre Ukrajinu je nebezpečné,no zároveň to najušlachtilejšie,čo môže človek človeku v núdzi urobiť.👍👍
Štedrý darca
15 €  •  27. 1. 2024 10:07
Dobročiný Darca
20 €  •  26. 1. 2024 21:26
Hela Burdejová
110 €  •  26. 1. 2024 21:14
Ďakujem za Vašu pomoc ukrajinským deťom. Слава Україні!
Erik
500 €  •  26. 1. 2024 21:10
DennikN - Marcel Rebro. Fico je obycajny zbabely xuj...
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 1. 2024 19:51
Láskavý darca
30 €  •  26. 1. 2024 19:31
Štedrý darca
10 €  •  26. 1. 2024 19:23
Milý darca
25 €  •  26. 1. 2024 17:44
Dobročiný Darca
50 €  •  26. 1. 2024 17:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2024 17:05
Dobročiný Darca
10 €  •  26. 1. 2024 15:11
Štedrý darca
5 €  •  26. 1. 2024 15:03
Marek
50 €  •  26. 1. 2024 12:43
Boh vás žehnaj!
Dobročiný Darca
500 €  •  26. 1. 2024 12:36
Láskavý darca
20 €  •  26. 1. 2024 12:04
Štedrý darca
50 €  •  26. 1. 2024 11:30
Milý darca
25 €  •  26. 1. 2024 10:40
Judita
100 €  •  26. 1. 2024 8:45
ďakujem za vašu službu pre tých čo trpia, ak zachániš jeden život akoby si zachránil celý svet
Veľkorysý darca
105 €  •  26. 1. 2024 8:29
Milý darca
25 €  •  26. 1. 2024 7:57
Láskavý darca
25 €  •  26. 1. 2024 7:54
Milý darca
25 €  •  26. 1. 2024 7:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 1. 2024 1:03
Klaudia
18 €  •  25. 1. 2024 16:03
Prajem deťom aj mamám veľa síl
Katka
25 €  •  24. 1. 2024 14:38
Je mi to ľúto.
Milý darca
50 €  •  23. 1. 2024 19:06
Prajem veľa lásky tým deťom a vám veľa energie.
RG
10 €  •  23. 1. 2024 18:54
aj toto su hrdinovia !!! nielen ukrainci ktori vzdoruju agresii zo strany Ruska
Miso
50 €  •  23. 1. 2024 9:38
Ste neskutocne silny a zasluzite si nasu podporu.
Dagmar Ditrichova
25 €  •  23. 1. 2024 0:34
Súcitime s Vami a želáme nájsť čo najviac radosti. Veľa sily a bezpečia.
Silvia
25 €  •  22. 1. 2024 19:24
je mi to nesmierne ľúto, že ľudia na Ukrajine musia takto trpieť
Juraj
25 €  •  22. 1. 2024 19:16
Zabavte sa
Andy
10 €  •  22. 1. 2024 17:52
Ďakujeme, že to pre deti robíte
Palo
70 €  •  22. 1. 2024 12:29
Držím palce. A ďakujem.
Dogakua
25 €  •  21. 1. 2024 15:06
Aby ste nasli aspon kusok stastia
Mirec
25 €  •  21. 1. 2024 14:31
Užite si u nás trochu....
Alfard
110 €  •  19. 1. 2024 15:39
Robíte dobrú vec
Stano
50 €  •  19. 1. 2024 11:56
To je to najmenej čo som mohol urobiť. Držte sa!
bezo
25 €  •  19. 1. 2024 8:56
držím Vám palce
T.
25 €  •  19. 1. 2024 8:27
...
Matej
25 €  •  17. 1. 2024 16:16
Náš podlý mafiánsky premiér nereprezentuje Slovákov, len svojich ľudí. Prepáčte nám.
Marek
25 €  •  17. 1. 2024 10:51
Ďakujeme za to, čo robíte pre ľudí, ktorí to potrebujú.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Martina
25 €  •  27. 2. 2024 12:11
Ďakujem,že pomáhate.
Vojto
25 €  •  18. 2. 2024 15:43
„Smrť nie je najväčšou stratou v živote. Najväčšou stratou je to, čo zomrie v nás, kým sme stále nažive. Nikdy sa nevzdávajte.“ – Tupac
Jana
25 €  •  16. 2. 2024 8:28
pre kusok stastia
PaloF
10 €  •  15. 2. 2024 13:00
Хай Бог благословить Україну
Dobročiný Darca
10 €  •  12. 2. 2024 9:10
Drzte sa!
Peter
20 €  •  8. 2. 2024 18:58
slava ukrajine
Štefan
25 €  •  6. 2. 2024 11:55
Všetko dobré vám prajem.
Ivan P.
5 €  •  2. 2. 2024 22:32
FCK PTN

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň