Sen pre krajší úsmev

Získaných 0 € 10 €
1 200 €
43 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
10. 5. 2022

Kto kampaň organizuje?

Dobrý deň, volám sa Gabika, mám 34 rokov, dve detičky a priateľa, ktorý mi s nimi pomáha. Dcérka má 8 rokov, je druháčka na ZŠ,  synček má 6 rokov a chodí ešte do škôlky. Žijeme na dedine, kde nie je dostatok pracovných príležitostí a dochádzanie je ťažké. Ja som už zamestnaná, aj keď som mala dlhodobu problém nájsť zamestnania ako slobodná matka, zatiaľ čo priateľ je momentálne nezamestnaný. Naša situácia je náročná, keďže všetky financie, ktoré zarobím idú na poplatky spojené s bývaním, obedy v škole a škôlke, cestovné a na stravu nám tiež ostáva iba máličko.

Komu pomôžeme?

Mojou túžbou je opäť sa naplno usmievať, čo bohužiaľ momentálne nie je možné, lebo mám veľmi zničené zuby. Na hornej čeľusti mi zostali iba 4 zuby, poodpadávala mi sklovina a kazia sa mi už aj dolné zuby, ktoré mi vypadávajú.  Absolvovala som vyšetrenie na ORL, kde mi lekár odporučil dať si extrahovať korene a ostatky po zuboch, nakoľko mi spôsobujú zdravotné problémy a s nimi súvisiace veľké bolesti. Niekedy stačí čo i len malý prievan a mám z neho aj týždeň opuchnutú tvár. 

Túžim po ukončení tohto trápenia, ale nemám v našej životnej situácii možnosť si potrebnú čiastku našporiť. Preto by som vás chcela požiadať o pomoc, aby som sa mohla usmievať plnými dúškami. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Vyzbierané peniaze budú použité na nový chrup a možnosť opäť sa usmievať. Ak by sa nepodarilo vyzbierať plnú čiastku, rada by som si dala dorobiť aspoň horný rad a zároveň potrebujem vytrhnúť spodné dva zuby a ostatné dorobiť a opraviť. 

Veľkorysý darca
10 €  •  12. 5. 2022 23:50

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Odkazy

Veľkorysý darca
10 €  •  12. 5. 2022 23:50

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám