Pomôžte 7 statočným pri rozbehnutí sociálneho podniku „Medovníkový domček“

Míľnik 1/2

zakúpime špeciálnu tlačiareň na medovníky. Dodacia lehota je zhruba 2 mesiace.

Získaných 0 € 1 090 €
2 000 €
40 dní
do ukončenia

Míľnik 2/2

zakúpime profi cukrárenskú aibrush pištol s kompresorom a paletou farieb spolu s 3D tlačiarňou na výrobu atypických vykrajovačiek

Získaných 0 € 1 090 €
3 500 €
40 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Medovníkový domček, s. r. o., registrovaný sociálny podnik
Dátum pridania
10. 10. 2023

Pridajte sa k siedmim statočným

Sociálny podnik založila Ivana Dubajová. S Vašou podporou si budeme môcť zakúpiť chýbajúce technické vybavenie, ktoré nám veľmi uľahčia prácu a tiež si  budeme omnoho viac istejší, že to ustojíme.

Aká je vízia fungovania? Čo všetko sa v Medovníkovom domčeku bude vyrábať? Koho zamestnáva?

Na začiatku bolo sedem ľudí, ktorí zabojovali a vzájomne sa povzbudzovali v rozhodnutí začleniť hendikepovaných mladých ľudí do spoločnosti tak, aby cítili, že sú  jej súčasťou. Našli v sebe silu postaviť sa, vziať zodpovednosť a obhájiť miesto na slnku pre tých, ktorí si svoj osud dobrovoľne nevybrali a napriek zdravotnému hendikepu chcú žiť životom bežného človeka. Človeka, ktorý pracuje, má priateľov a denne si nájde dôvod pre drobnú radosť, úsmev. 

Spoznajte sedem statočných

  1. zo statočných: Ján Dubaj ten najstatočnejší. Zobral na seba najväčšie riziko. To finančné. Bez neho by i tá najskvostnejšia myšlienka zostala len snom. Nad fungovaním Medovníkového domčeka dohliada bdelým okom manažéra a koriguje niekedy nereálne predstavy ostatných. Nerobí mu žiaden problém zhodiť oblek a fungovať aj ako hrubá pracovná sila do vyčerpania, čoho sa hojne využívalo hlavne v začiatkoch. Perspektívne je tajným zámerom naučiť ho v rámci psychohygieny zdobiť medovníky technikou mriežky, na ktorú treba čistú hlavu. To preto, aby vydržal pri plnom zdraví čo najdlhšie.
  2. zo statočných: Ivana Dubajová – tá, ktorej to všetko skrslo v hlave a dotiahla to do založenia Sociálneho podniku. Obdivuhodná žena, ktorá je nesmierne húževnatá a pri tom všetkom veľmi láskavá s optimistickým pohľadom na svet. Vhodnejšie meno pre ňu by bolo asi Petra (pôvod mena Peter, Petra pochádza z gréckeho Petros, čo znamená pevný ako skala). Skala uprostred rozbúreného oceána a ešte má na sebe postavený maják. Aby ľudia v zlom čase nezablúdili, prežili, a tí, ktorí ju potrebujú, aby ju našli. Ktorí ju nepotrebujú, aspoň im nezištne posvieti na cestu. Isto iste nosí tajne na krku náhrdelník časovrat a dokáže do 24 hodín vybaviť to, čo iným trvá týždne. Plán do budúcnosti: zabezpečiť jej spánok, ktorý by trval viac ako 4–5 hodín denne. Spoluautorka koníka Huga.

  3. zo statočných: Viktória – už samotné jej meno naznačuje, že mať ju pri sebe je víťazstvo. Nielen krásna, ale i veľmi milá, skromná, húževnatá a pracovitá dievčina, ktorú majú všetci radi. Najpokojnejší člen skupiny. Je prvou zamestnankyňou Medovníkového domčeka a uvidíte ju aj pri predajnom pulte. Zámer: Naučiť Viktóriu všetkému, čo sa dá.
  4. zo statočných:  Janko – mladý muž s diagnózou autizmus, ktorý už rovnako priložil ruku k dielu. Čaká sa na ukončenie jeho školskej dochádzky a bude riadnym členom kolektívu. Janko je odpoveďou na otázku: „Prečo vznikol sociálny podnik Medovníkový domček?“ Ľudia, ktorí poznajú nejakým spôsobom hendikepovaných ľudí vedia, ako veľa dokážu. Majú len vlastné tempo, no chcú byť prospešní a netráviť život mimo spoločnosti. Ak ich spoznáte aspoň trochu, zistíte, že žijú daný okamžik, tešia sa úprimne a na čo si treba zvyknúť, hovoria pravdu. Takéto spoznanie často spôsobí, že sa zamyslíte nad svojim vlastným životným tempom a hodnotami. A hoci si to možno neuvedomujú, je to ich darom pre tých „iných“. Ich medovníčky síce nebudú vyzerať všetky dokonalo, no v chuti medovníčka určite nespoznáte rozdiel. Stačí iba zavrieť oči a ochutnať......
  5. zo statočných: Jozef – dokumentarista. Je autorom drvivej väčšiny fotografií a videí aktivít prebiehajúcich v Medovníkovom domčeku a jeho okolia. Podieľal sa na kultivovaní a zariaďovaní jeho priestorov. Ochotný kedykoľvek s čímkoľvek pomôcť.

  6. zo statočných:  Katarína – značne sa podieľala na úprave exteriéru a to nielen svojou prácou, ale i koordináciou ostatných. Vďaka náhodnému stretnutiu po niekoľkých rokoch s Ivanou našla riešenie ťaživej situácie, čo bude ďalej s jej dieťaťom po ukončení povinnej školskej dochádzky. Kde nájsť prácu, v ktorej by akceptovali jeho limity a trávilo zmysluplne svoj čas medzi ľuďmi. Pred rokmi zasa Katarína nezištne pomohla Ivane s jej synom, keď mal zdravotné problémy. … A kruh sa uzavrel…

  7. zo statočných:  Andrea – autorka výzvy. Samozvaná predsedníčka fanklubu Medovníkového domčeka, slúžiaca ako externá dobíjačka energie, tieňová konzultantka a kritička. V skutočnosti len človek, ktorý verí myšlienke i perspektíve Medovníkového domčeka. Na jednom kurze medovnikárok spoznala statočnú Ivanu a zistila, že na svet hľadia rovnakou optikou. Hoci externá, no Medovníkový domček viackrát navštívila, poriadne zvnútra i zvonku oňuchala…  Je hrdou  spoluautorkou koníka Huga, ktorý sa nachádza zarámovaný v Medovníkovom domčeku. Čím je výnimočný zistíte, ak Medovníkový domček v Blatnom pri Senci navštívite.

Pomôžme mladým hendikepovaným ľuďom, ktorí chcú pracovať.

Aby nezostali doma po skončení školy bez rozvíjania zručností a zmyslu svojho bytia. Treba ich len trpezlivo viesť a byť im oporou na tejto ceste tak, aby to nevzdali. Dokážu toho omnoho viac, ako by ste predpokladali. O nás, našej práci či našich medovníčkoch sa môžete dočítať aj na stránke: https://www.facebook.com/medovnikovydomcek.sk/ a na https://vimeo.com/834552822

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané finančné prostriedky použijeme na zakúpenie špeciálnej  cukrárenskej tlačiarne s farebnými náplňami vhodnej pre kreslenie na medovníky, kvalitnej airbrush cukrárenskej pištole vhodnej na dekorovanie a 3D tlačiarne na vyhotovenie vykrajovačiek atypických tvarov na základe požiadaviek klienta.

V Medovníkovom domčeku sa samozrejme vyrábajú všetky medovníky ručne. Veď cesto sa musí premiesiť ručne, ručne i vyvaľkať, ručne povykrajovať, ručne zdobiť, ručne zaliať polevou.  Medovník sa oveľa viackrát chytí do ruky ako by ste si mysleli. Tieto tri technické pomôcky, na ktorých zakúpenie robíme zbierku by nám naozaj veľmi, veľmi pomohli. Vzhľadom k tomu, že zamestnanci sociálneho podniku majú zdravotný hendikep, majú i vlastné tempo a tiež potrebujú dlhší čas na prestávku. Tieto pomôcky by dali možnosť podniku brať väčšie jednorazové zákazky od firiem, ktoré nás už oslovili pre budúcu spoluprácu a majú požiadavku na medovníky s ich logom, k špeciálnym udalostiam a výročiam. A práve takéto zákazky by podniku „zakryli chrbát“, lebo ručne kresliť často zložité predlohy podľa zadania by trvalo veľmi dlho. Takéto zákazky, by sme museli odmietnuť.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
5 €  •  24. 11. 2023 8:40
Milý darca
20 €  •  21. 11. 2023 21:43
Štedrý darca
25 €  •  21. 11. 2023 20:23
Štedrý darca
25 €  •  21. 11. 2023 11:38
Dobrosrdečný darca
50 €  •  19. 11. 2023 18:46
Veľkorysý darca
25 €  •  13. 11. 2023 21:29
Milý darca
100 €  •  13. 11. 2023 12:21
Dobrosrdečný darca
15 €  •  9. 11. 2023 18:52
Štedrý darca
25 €  •  2. 11. 2023 20:34
Láskavý darca
15 €  •  30. 10. 2023 23:48
Dobrosrdečný darca
5 €  •  25. 10. 2023 17:42
Štedrý darca
20 €  •  23. 10. 2023 19:43
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  23. 10. 2023 19:26
Milý darca
25 €  •  23. 10. 2023 19:23
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 10. 2023 13:10
Milý darca
50 €  •  18. 10. 2023 14:21
Milý darca
50 €  •  17. 10. 2023 11:15
Veľkorysý darca
5 €  •  14. 10. 2023 20:58
Dobrosrdečný darca
25 €  •  14. 10. 2023 20:14
Dobrosrdečný darca
25 €  •  13. 10. 2023 21:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  13. 10. 2023 18:17
Veľkorysý darca
20 €  •  12. 10. 2023 17:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  11. 10. 2023 23:30
Láskavý darca
50 €  •  11. 10. 2023 21:12
Dobrosrdečný darca
50 €  •  11. 10. 2023 19:10
Milý darca
25 €  •  11. 10. 2023 7:51
Veľkorysý darca
50 €  •  10. 10. 2023 17:37
Milý darca
30 €  •  10. 10. 2023 17:31
Dobrosrdečný darca
50 €  •  10. 10. 2023 16:28
Milý darca
10 €  •  10. 10. 2023 15:54
Štedrý darca
10 €  •  10. 10. 2023 15:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  10. 10. 2023 15:17
Milý darca
20 €  •  10. 10. 2023 14:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  10. 10. 2023 14:40
Milý darca
5 €  •  10. 10. 2023 14:17
Kristina K.
50 €  •  10. 10. 2023 14:17
Krasna myslienka a jej este krajsie zhmotnenie. Nech sa vam dari Ivanka a Jankovia ♥️
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 10. 2023 14:11
Milý darca
5 €  •  10. 10. 2023 13:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  10. 10. 2023 13:24

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Ak prispejete finančnou čiastkou 5 € a viac, budete mať pocit, že podporujete naozaj dobrý projekt. Len tak… pretože Vás tento projekt oslovil… vážime si každý jeden príspevok, ktorý nám pomôže. Z kvapiek sa predsa skladá more.

5 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 15 € a viac

5 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 15 € a viac, pri návšteve Medovníkového domčeka dostanete 5 ks medovníkov podľa vlastného výberu z dennej ponuky. Platí do konca roka 2024.

10 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 25 € a viac

10 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 25 € a viac, dostanete prenosnú jednorazovú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 10 ks medovníkov z dennej ponuky. 

20 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 50 € a viac

20 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 50 € dostanete prenosnú jednorazovú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 20 ks medovníkov z dennej ponuky.

30 ks medovníkov z našej dennej ponuky + dobrá kávička
Prispejte 100 € a viac

30 ks medovníkov z našej dennej ponuky + dobrá kávička

Ak prispejete finančnou čiastkou 100 € a viac, Dostanete jednorazovú prenosnú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 30 ks medovníkov z dennej ponuky, ak prídete osobne, dostanete k nim i dobrú kávičku.

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 25 medovníkov z dennej ponuky
Prispejte 250 € a viac

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 25 medovníkov z dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 250 € a viac, poštou dostanete poďakovanie spolu s veľkým medovníkovým srdcom (cca 28 – 30 cm) a nápisom podľa Vášho zadania. Alebo na Vianoce dostanete krásny medovníkový domček. Je na Vás, čo si vyberiete.  A ak osobne prídete do Medovníkového domčeka, s úctou si Vás usadíme, slniečko za nohy pritiahneme nech sa nás Vás usmieva, vánok popoženieme, nech Vás oblaží, i kávou pohostíme a k tomu veľkému srdcu 25 medovníkov z dennej ponuky na tanieriku prinesieme. Platí do konca roka 2024.

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 50 ks medovníkov z dennej ponuky, alebo si vyskúšate to, čo ste isto ešte neskúsili...
Prispejte 500 € a viac

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 50 ks medovníkov z dennej ponuky, alebo si vyskúšate to, čo ste isto ešte neskúsili…

Ak prispejete finančnou čiastkou 500 € a viac. Môžete si vybrať:

365 dní bude Vaše meno (s Vaším súhlasom) uvedené na zozname podporovateľov, ktorý sa bude pri vstupných dverách tak, aby bol viditeľný pre všetkých. Pozveme Vás na osobnú návštevu, Dostanete od nás medovník do veľkosti 30 cm vyrobený podľa Vami zvolenej predlohy, alebo na Vianoce zašleme priamo na Vami určenú adresu medovníkový domček. K tomu medovníku Vám pribalíme 50 ks medovníkov z dennej ponuky podľa Vášho výberu. Môžete si zvoliť aj druhú možnosť. Keď prídete osobne, môžete s nami stráviť 1 pracovný deň. Počas dňa, ktorý si vyberiete môžete zjesť toľko medovníkov z dennej ponuky, koľko budete vládať. Na vlastnej koži si tak vyskúšate, ako dobre sa mal Janko v rozprávke o Medovníkovom domčeku, kde sa ho zlá ježibaba snažila vykŕmiť a Janko nenamietal, lebo netušil, aké má s ním plány. My Vás samozrejme v peci neupečieme, my Vám poukazujeme, ako sa pečú a zdobia medovníky. Platí do konca roka 2024.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Ak prispejete finančnou čiastkou 5 € a viac, budete mať pocit, že podporujete naozaj dobrý projekt. Len tak… pretože Vás tento projekt oslovil… vážime si každý jeden príspevok, ktorý nám pomôže. Z kvapiek sa predsa skladá more.

5 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 15 € a viac

5 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 15 € a viac, pri návšteve Medovníkového domčeka dostanete 5 ks medovníkov podľa vlastného výberu z dennej ponuky. Platí do konca roka 2024.

10 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 25 € a viac

10 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 25 € a viac, dostanete prenosnú jednorazovú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 10 ks medovníkov z dennej ponuky. 

20 ks medovníkov z našej dennej ponuky
Prispejte 50 € a viac

20 ks medovníkov z našej dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 50 € dostanete prenosnú jednorazovú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 20 ks medovníkov z dennej ponuky.

30 ks medovníkov z našej dennej ponuky + dobrá kávička
Prispejte 100 € a viac

30 ks medovníkov z našej dennej ponuky + dobrá kávička

Ak prispejete finančnou čiastkou 100 € a viac, Dostanete jednorazovú prenosnú poukážku vystavenú na Vaše meno platnú do konca roka 2024 na ľubovoľných 30 ks medovníkov z dennej ponuky, ak prídete osobne, dostanete k nim i dobrú kávičku.

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 25 medovníkov z dennej ponuky
Prispejte 250 € a viac

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 25 medovníkov z dennej ponuky

Ak prispejete finančnou čiastkou 250 € a viac, poštou dostanete poďakovanie spolu s veľkým medovníkovým srdcom (cca 28 – 30 cm) a nápisom podľa Vášho zadania. Alebo na Vianoce dostanete krásny medovníkový domček. Je na Vás, čo si vyberiete.  A ak osobne prídete do Medovníkového domčeka, s úctou si Vás usadíme, slniečko za nohy pritiahneme nech sa nás Vás usmieva, vánok popoženieme, nech Vás oblaží, i kávou pohostíme a k tomu veľkému srdcu 25 medovníkov z dennej ponuky na tanieriku prinesieme. Platí do konca roka 2024.

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 50 ks medovníkov z dennej ponuky, alebo si vyskúšate to, čo ste isto ešte neskúsili...
Prispejte 500 € a viac

Veľké medovníkové srdce, alebo medovníkový domček + 50 ks medovníkov z dennej ponuky, alebo si vyskúšate to, čo ste isto ešte neskúsili…

Ak prispejete finančnou čiastkou 500 € a viac. Môžete si vybrať:

365 dní bude Vaše meno (s Vaším súhlasom) uvedené na zozname podporovateľov, ktorý sa bude pri vstupných dverách tak, aby bol viditeľný pre všetkých. Pozveme Vás na osobnú návštevu, Dostanete od nás medovník do veľkosti 30 cm vyrobený podľa Vami zvolenej predlohy, alebo na Vianoce zašleme priamo na Vami určenú adresu medovníkový domček. K tomu medovníku Vám pribalíme 50 ks medovníkov z dennej ponuky podľa Vášho výberu. Môžete si zvoliť aj druhú možnosť. Keď prídete osobne, môžete s nami stráviť 1 pracovný deň. Počas dňa, ktorý si vyberiete môžete zjesť toľko medovníkov z dennej ponuky, koľko budete vládať. Na vlastnej koži si tak vyskúšate, ako dobre sa mal Janko v rozprávke o Medovníkovom domčeku, kde sa ho zlá ježibaba snažila vykŕmiť a Janko nenamietal, lebo netušil, aké má s ním plány. My Vás samozrejme v peci neupečieme, my Vám poukazujeme, ako sa pečú a zdobia medovníky. Platí do konca roka 2024.