Výzva ukončená:

Rehabilitácia pre Sašku

Získaných 0 € 665 €
3 000 €
 -
8 darcov
Celkom sa zapojilo
83 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Rehabilitácia pre Sašku

Získaných 0 € 665 €
3 000 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
3. 8. 2022
Posledná aktualita

4. 10. 2022 17:08

Podakovanie

Velmi pekne ďakujeme za prispevok na rehabilitaciu pre moju choru dcerku Sasku. Nesmierne si to vazime! Vdaka, takymto uzasnym ludom ako ste vy mozme napredovat. Z celeho srdca vam zelame vsetko dobre do zivota a este raz velkaaa VDAKA!! 

Zobraziť celú aktualitu

Kto kampaň organizuje?

Zbieram peniaze pre moju dcérku Sašku, ktorá ma nevyliečiteľné genetické ochorenie – Ataxia teleangiektázia. Peniaze by sme potrebovali na rehabilitáciu, konkrétne náš sen je dostať sa do Adeli centra. Veríme, že by jej liečba pomohla na ochabnuté svalstvo. 

V akej sme situácii?

Ataxia teleangiektázia  je to nevyliečiteľné genetické ochorenie, ktoré bolo Saške diagnostikované v siedmich rokoch. Od 11 rokov je na invalidnom vozíku. Okrem toho sa pridružili ďalšie ochorenia, ako je hemolitická anémia, trombocytopéna a kombinovaný imunodeficid, kvôli ktorému chodíme každé 3 týždne na infúzie – už 14 rokov. Dvakrát sme skončili aj na onkológii, našťastie sa to nikdy nepotvrdilo! Pred tromi rokmi dostala Saška silný zápaľ plúc a skončila na 9 dní v umelom spanku na pľúcnej ventilácii – odvtedy jej svaly ešte viac ochabli.

 

Hoci má v škole rehabilitácie, nestačí to. Preto by sme sa veľmi chceli dostať do špeciálneho rehabilitačného zariadenia ako je Adeli centrum.

Ďakujeme! 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Keďže táto rehabilitácia vychádza na 3000 az 4000 EUR, pre mňa ako slobodnú matku na opatrovateľskom príspevku je nemožné to financovať.

Tiež budeme čoskoro potrebovať nový invalidný vozík. Doplatok za vozík sa pohybuje od 250 eur vyššie. Veľmi by nám takéto liečenie pomohlo a určite aspoň trochu zlepšilo život. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

4. 10. 2022 17:08

Podakovanie

Velmi pekne ďakujeme za prispevok na rehabilitaciu pre moju choru dcerku Sasku. Nesmierne si to vazime! Vdaka, takymto uzasnym ludom ako ste vy mozme napredovat. Z celeho srdca vam zelame vsetko dobre do zivota a este raz velkaaa VDAKA!! 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  2. 10. 2022 19:51
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 9. 2022 7:20
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 9. 2022 7:14
Láskavý darca
5 €  •  6. 9. 2022 19:24
Milý darca
25 €  •  6. 9. 2022 12:34
Lukáš K.
10 €  •  25. 8. 2022 13:14
Dobry deň, držím palce aby sa Saška dostala do Adeli centra. Držte sa
Láskavý darca
25 €  •  23. 8. 2022 11:01
EKOVRT s.r.o.
500 €  •  12. 8. 2022 20:55
Veľmi držíme palce!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň