Výzva ukončená:

„Viete koho budete voliť, Račania?“ Podpor anketu kandidátov vo voľbách 2022

Míľnik 1/3

Anketa bude uverejnená len na webe a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu.

Získaných 0 € 200 €
200 €

Míľnik 2/3

Vytvoríme aj tlačenú anketu v polovičnom náklade a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu.

Získaných 0 € 200 €
2 200 €

Míľnik 3/3

Vydáme plný tlačený náklad ankety a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu

Získaných 0 € 200 €
3 000 €
 -
7 darcov
Celkom sa zapojilo
29 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
32 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

„Viete koho budete voliť, Račania?“ Podpor anketu kandidátov vo voľbách 2022

Míľnik 1/3

Anketa bude uverejnená len na webe a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu.

Získaných 0 € 200 €
200 €

Míľnik 2/3

Vytvoríme aj tlačenú anketu v polovičnom náklade a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu.

Získaných 0 € 200 €
2 200 €

Míľnik 3/3

Vydáme plný tlačený náklad ankety a usporiadame diskusiu kandidátov na starostu

Získaných 0 € 200 €
3 000 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
OZ Priatelia Rače
Dátum pridania
19. 9. 2022

Zaujíma Vás prečo by ste nás mali podporiť? Čítajte ďalej…

Aj vy máte pred každými voľbami problém s tým, že nemáte dostatok informácií o jednotlivých kandidátoch na račianskych poslancov a starostu? Zoznamy kandidátov bývajú siahodlhé a veľa vám o kandidátoch neprezradia – teda okrem straníckej príslušnosti a uvedeného zamestnania. 

Ak to nie je aktuálny poslanec/poslankyňa alebo starosta, dostupných informácií je ako šafránu… Nevieme ako takíto kandidáti vyzerajú, čo robia, či robia aspoň to, čo napísali do kandidátky a čo vlastne svojou prácou poslanca chcú dosiahnuť. Naopak u niektorých kandidátov sme informáciami zahltení z prebiehajúcej predvolebnej kampane. 

Ako si ich pri takom nepomere informácií porovnať a vybrať toho svojho? 

S týmto vám chceme pomôcť my – tím OZ Priatelia Rače. Pripravujeme druhý ročník “Ankety kandidátov na poslancov a starostu Rače v komunálnych voľbách 2022” v tlačenej aj webovej verzii a zaujímavú diskusiu kandidátov na starostu. Tento rok pridáme stručné prehľady kandidátov na mestských poslancov, primátora, poslancov VÚC a župana. 

Foto: „Letný podvečer v Rači“, autor: Marcel Rebro

Zoznámte sa s naším tímom…

Všetci v tíme OZ Priatelia Rače pracujeme na dobrovoľníckej báze a to je náš vklad do zlepšenia informovanosti o veciach verejných z pohľadu občana. Túto kampaň pre Vás pripravila L. Kalmárová, ktorá bude spolu s V. Štrbákovou a zbytkom tímu pripravovať všetky plánované aktivity.

Na čo získané peniaze použijeme?

Vašu finančnú podporu použijeme na grafické práce, tlač ankety,  širšiu informačnú kampaň o voľbách v Rači a najviac sa tešíme na prípravu a realizáciu diskusie kandidátov na starostu. Našimi aktivitami Vás chceme objektívne a rovnakou mierou informovať  o všetkých kandidátoch (ak prejavia záujem o spoluprácu a podarí sa nám ich vypátrať – aj to nie je samozrejmá vec :-)). 

Po voľbách zverejníme použitie vašich finančných príspevkov a tiež použitie prípadného zostatku na našej FB stránke: https://www.facebook.com/ozpriateliarace.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
20 €  •  29. 9. 2022 19:52
Dobročiný Darca
5 €  •  26. 9. 2022 21:15
Veľkorysý darca
50 €  •  24. 9. 2022 9:33
Láskavý darca
30 €  •  22. 9. 2022 20:06
Láskavý darca
25 €  •  21. 9. 2022 9:52
Milý darca
20 €  •  19. 9. 2022 22:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  19. 9. 2022 20:31

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň