Som 42-ročná vdova, matka 2 chlapcov, ktorí majú 5 a 7.rokov. Minulý rok v septembri som prišla o manžela, otca detí po krátkej a ťažkej chorobe. S deťmi som zostala úplne sama bez pomoci rodiny, príbuzných, známych , priateľov, takisto bez práce, nakoľko som mala už 2 práce na skrátený úväzok, no musela som odísť pretože deti majú často tie detské choroby(nádcha, chrípka, kašeľ, herpes) a viac sú doma ako v škôlke,a ja tým pádom musím byť doma pri nich.
Žijeme biedne a skromne v starom rodinnom dome a máme veľké problémy s mojím otcom, ktorý keď pije tak nám robí zo života peklo, robí nám zle, vyhadzuje nás z domu, veľmi ma uráža, vyhráža sa mi, vypína prúd, plyn atď… Je nebezpečné v takýchto podmienkach naďalej zostávať pod jednou strechou s ním a nevyhnutné čím skôr z domu odísť, najmä kvôli chlapcom, keďže to na nich v budúcnosti zanechá aj už teraz zanecháva stopy.
Preto zo srdca prosím najmä za deti o pomoc aspoň pre začiatok na ceste za lepším životom. Chceli by sme si nájsť podnájom a žiť pokojným a kľudným životom aj s mojimi drahými chlapcami.