Výzva ukončená:

Prispejte na uvítanie novorodencov s úsmevom

Získaných 0 € 155 €
od 8 darcov
 -
8 darcov
Celkom sa zapojilo
19 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Prispejte na uvítanie novorodencov s úsmevom

Získaných 0 € 155 €
od 8 darcov

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
20. 1. 2022

Záleží nam dobrej starostlivosti o novorodencov

Sme občianskeho združenia NovorodenčekTN, ktoré vzniklo pri Neonatologickej klinike Fakultnej nemocnice v Trenčíne.  Naším cieľom je zlepšovať starostlivosť o donosených a predčasne narodených novorodencov, ktorí sa u nás narodia, a ich mamičky.

Pomôžte nám pracovať na sebe a zlepšovať sa v komunikácii

Moderná zdravotná starostlivosť vyžaduje adekvátne technické zázemie, medicínsku erudíciu a zdvorilý prístup k pacientom.  Paradoxne, to posledné, aj keď zjavne najjednoduchšie, sa do praxe zavádza najťažšie. Novorodenci lepšie prospievajú, keď sa ich mamy u nás cítia dobre a zažívajú rešpektujúcu komunikáciu a citlivý prístup. Pre náš personál to nie je vždy jednoduché.

Sestrám, lekárkam a lekárom chceme pravidelne zabezpečovať psychologickú podporu, školenia komunikačných zručností v náročných situáciách a tak rozvíjať program na prevenciu stresu a vyhorenia.

Podporte kurzy komunikácie pre zdravotnícky personál

Váš príspevok OZ NovorodenčekTN využije na pravidelné komunikačné školenia personálu. Chceme, aby ženy v nemocnici na novorodeneckom oddelení cítili ako hostia. Považujeme za nevyhnutné, aby ste sa aj v ťažkých situáciách mali o koho oprieť a dostali ste pomoc akú potrebujete, keď ju potrebujete, s pochopením, bez zdvihnutých obočí.

 Ďakujeme!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  24. 2. 2022 8:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  23. 2. 2022 19:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 2. 2022 17:02
Štedrý darca
50 €  •  17. 2. 2022 8:59
Dobrosrdečný darca
20 €  •  16. 2. 2022 15:58
Dobrosrdečný darca
5 €  •  16. 2. 2022 15:42
Láskavý darca
20 €  •  16. 2. 2022 14:40
Milý darca
10 €  •  16. 2. 2022 14:28

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň