Projekt ukončený:

Podporte vydanie prvého gastro sprievodcu Prievidze a Bojníc

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na tvorbu online sprievodcu.

Získaných 0 € 95 €
250 €

Míľnik 2/3

Budeme môcť vydať 500 ks sprievodcov

Získaných 0 € 95 €
1 000 €

Míľnik 3/3

Pokryjeme vydanie 1000 ks sprievodcov

Získaných 0 € 95 €
2 000 €
 -
6 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
16 €
Priemerná výška daru
30 €
Najvyšší dar
30 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Podporte vydanie prvého gastro sprievodcu Prievidze a Bojníc

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na tvorbu online sprievodcu.

Získaných 0 € 95 €
250 €

Míľnik 2/3

Budeme môcť vydať 500 ks sprievodcov

Získaných 0 € 95 €
1 000 €

Míľnik 3/3

Pokryjeme vydanie 1000 ks sprievodcov

Získaných 0 € 95 €
2 000 €
Zakladateľ
RH Media, s.r.o.
Dátum pridania
11. 4. 2023

Prečo gastro sprievodca?

Radi navštevujete kvalitné podniky? Alebo chcete podporiť naše gastro prevádzky? Prievidza, Bojnice a okolie ich ponúkajú neúrekom tak prečo tie najlepšie z nich neodporúčať aj širokej verejnosti?

Výsledkom tohto je vydanie prvého gastro sprievodcu, ktorého finančne podporuje Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horná Nitra – Bojnice a projekt Po stopách Prievidze. Táto finančná pomoc však nestačí na pokrytie všetkých nákladov spojených s vydaním. Chceme odbremeniť podniky od platenia členských poplatkov a preto sa obraciame na Vás s prosbou o pomoc. Samozrejmosťou je buď obdržanie výtlačku alebo pozvanie na oficiálne predstavenie bedekeru. 

Podporte náš projekt a získajte knižku, ktorá bude mať približne 140 strán a bude vo formáte A6. Jej súčasťou budú najlepšie podniky miest Prievidza, Bojnice a ich okolia vo viacerých kategóriách, ako Reštaurácie, Kaviarne, Cukrárne, Pizza & Burger, Bary & Pivárne,…

Chcete si ísť sadnúť s kamošmi na dobrý drink či pivo? Alebo s rodinou na kvalitnú večeru? Či nestíhate a chcete rýchle jedlo so sebou? Potom je náš bedeker presne pre Vás!

Samozrejme myslíme aj na kávičkárov alebo milovníkov sladkého. A určite aj na pravých gurmánov s vybranými chuťami. Gastro sprievodca nie je len pre turistov, ktorí nepoznajú naše podniky. Obľúbite si ho aj Vy, Prievidžania, ktorí si chcete rozšíriť obzory a navštíviť podniky, o ktorých ste možno ani nevedeli.

Darček pre Vás alebo aj pre Vašich známych – gurmánov!

Oficiálny názov bude predstavený pri jej uvedení do života a budeme radi, pokiaľ sa projekt udomácni aj v iných regiónoch Slovenska a podarí sa nám týmto naštartovať podporu kvalitného slovenského gastra.

Na hodnotení podnikov sa podieľajú ľudia z odboru gastra, ale aj laici, keďže nie každý návštevník podniku býva hneď odborník :)

Bedeker bude vydaný ako fyzická knižka, ale aj v online podobe a v online anglickej verzii. Vydanie je plánované na jún 2023.

Vopred ďakujeme za každú Vašu podporu!

Kto stojí za projektom?

Gastro sprievodcu vytvoril projekt Po stopách Prievidze, ktorý zastupuje Radovan Huba. Zaoberá sa tvorbou videí na YouTube o meste Prievidza a okolí, vytvoril hru Prievidzské selfíčko, ktoré si môžete zahrať celoročne v Prievidzi, projektuje náučný chodník v Lesnom parku či vydáva nový prievidzský podcast.

Viac informácii nájdete TU.

Všetky projekty v réžii Po stopách Prievidze sú organizované 100% bez zisku!

Vaše peniaze na 100% podporia gastro podniky!

Všetky získané financie poputujú do tlače bedekerov a na tvorbu online verzie sprievodcu, vrátane web stránky. Projekt je neziskový a jeho cieľom je len podpora podnikov. V prípade prevýšenia rozpočtu bude navýšený aj náklad bedekerov.

Našim cieľom je vydanie dohromady 5 000ks bedekerov a aj s Vašou pomocou tento cieľ dokážeme naplniť!

Míľniky podpory

250€ – pokryjeme tvorbu online sprievodcu

1 000€ – pokryjeme tlač 500ks bedekerov

2 000€ – pokryjeme tlač 1 000ks bedekerov 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
15 €  •  14. 4. 2023 20:37
Dobrosrdečný darca
30 €  •  13. 4. 2023 9:21
Láskavý darca
15 €  •  13. 4. 2023 7:48
Štedrý darca
10 €  •  12. 4. 2023 21:47
Milý darca
20 €  •  12. 4. 2023 10:22
Veľkorysý darca
5 €  •  11. 4. 2023 22:12

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu