Podporte nakrútenie dokumentárnych filmov “Práca Ducha Svätého na Slovensku”

Míľnik 1/3

Pokryjeme výdaje na predvýrobné a výrobné výjazdy.

Získaných 0 € 950 €
2 950 €
22 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Dokúpime potrebné technické zabezpečenie.

Získaných 0 € 950 €
4 600 €
22 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Nakrútime osobné výpovede kľúčových hostí v štúdiu.

Získaných 0 € 950 €
8 500 €
22 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Nové Médiá o.z.
Dátum pridania
21. 4. 2023
Posledná aktualita

30. 4. 2023 23:32

Pozrite si upútavku na prvý z dokumentárnych filmov s názvom " Prebudenie ".

Zobraziť celú aktualitu

Božia láska mení životy

Podporte nakrútenie trojice dokumentárnych filmov o tom, čo úžasné koná Boh v našej malej krajine!

Silné životné príbehy a svedectvá Rómov o tom, kto a čo spôsobilo radikálnu zmenu v ich životoch, rovnako aj ľudí z ich okolia, ako vnímajú túto premenu a aký má dosah na celkovú atmosféru vrámci celej komunity. To je prvý z troch dokumentárnych filmov na ktorom už aktuálne pracujeme.

Jednota medzi cirkvami je ťažká otázka, ale Boh nemá obmedzenia oklieštené rozdielmi v denomináciách. Druhý domument bude o tom ako Duch Svätý zjednocuje ľudí bez ohľadu na to do akej cirkvi patria

Drogy a alkohol sú problémom v celej našej spoločnosti. Tretí dokumentárny film bude o tom, aké vyslobodenia zažili ľudia, ktorí sa vlastnými silami nevedeli dostať z týchto ťažkých závislostí, ale Boh je väčší ako akákoľvek závislosť!

Každý z pripravovaných dokumentárnych filmov plánujeme v dĺžke od 55 až 75 minút.

Rómska otázka je dobre známa naprieč celou našou spoločnosťou. Krádeže, žobrajúce deti, osady zavalené odpadkami, nezamestnanosť, kriminalita  či ťažké podmienky zaradiť sa do spoločnosti sú obrazy, s ktorými sa denne stretávame naživo či v médiách.

Existuje však cesta, ktorá láme všetky tieto problémy. Radi by sme týmto dokumentom priblížili to, čo sa posledné roky deje v niektorých rómskych osadách a mestách na Slovensku, kde Boh zásadne mení ľudské životy.  

Miznúca kriminalita, nádherní premenení Rómovia pomáhajúci ďalším. Osobné výpovede Rómov, ktorým Boh zmenil život ako aj pohľad do rómskych kresťanských spoločenstiev, kde nechýba skutočný zápal, radosť a radikálna premena ich životného štýlu a pohľadu na život.

To je prvá téma zo série pripravovaných dokumentov. 

Časť 1. Prebudenie v osadách

Časť 2. Jednota kresťanov

Časť 3. Víťazstvo nad závislosťou

Veríme, že tieto dokumentárne filmy budú mať prínos pre celú našu spoločnosť a prinesú nielen inšpiráciu, ale aj cestu k riešeniu problémov, ktoré dokáže skutočne zmeniť len Boh.

Kto sme

Sme združenie kresťanov, ktorých životy boli premenené zázračným dotykom Ježiša Krista. Veríme, že Biblia je pravdivé Božie Slovo inšpirované Duchom Svätým a túžime aby aj cez túto sériu dokumentov sa mohlo čo najviac ľudí dozvedieť, že zázraky sa dejú aj v dnešnej dobe.

Patrik Didi Sýkora, producent a režisér

V roku 1998 Didiho Pán Boh záchránil od istej smrti, ktorej predchádzal jeho starý život prepletený závislosťami na alkohole a drogách. Premenil jeho život na úplne nový. Roky pracoval v televíznom prostredí na Slovensku a v Čechách. Venoval sa grafike, animáciám, tvorbe televíznych vizuálov, postprodukcii dokumentárnej tvorby a napríklad aj produkcii televízneho dokumentu o výstavbe najvyššej budovy v EU.  Prijal Božiu výzvu vytvoriť sériu dokumentov o moci a konaní Ducha Svätého u nás na Slovensku.

Gabriela Sýkorová Hyllová, produkčná

Spolu so svojim manželom Didim založili občianske združenie Nové Médiá, ktoré túžia využívať na osvetu a šírenie Božieho evanjelia.

Martina López Silman Hyllová, fotografka

Venuje sa fotografovaniu a pomáha s prípravou dokumentárneho cyklu. 

Na čo sa peniaze využijú

Peniaze budú použité na dofinancovanie tvorby pripravovanej série dokumentov, na ktorých už v súčasnosti usilovne pracujeme.

1. míľnik :  2 950 € 

Pokryjeme výdaje na predvýrobné a výrobné výjazdy.

2. míľnik : 4 600 €

Dokúpime potrebné technické zabezpečenie.

3. míľnik : 8 500 €

 Nakrútime osobné výpovede kľúčových hostí v štúdiu.

4. míľnik : 12 950 €

Uhradíme náklady na výrobu ilustračných dokrútok. 

5. míľnik : 16 050 €

Nakrútime príbehy premených ľudí priamo v teréne. 

6. míľnik : 19 450 €

Zvukový mastering, osveta, propagácia a distribúcia.

V prípade, že by sa vyzbieralo viac peňazí ako máme vytýčených, by sme to samozrejme vnímali ako obrovský zázrak! V každom prípade, by sme peniaze využili na prípravu ďalších dokumentárnych filmov, ktoré plánujeme, ako napríklad príbehy kresťanov počas komunizmu.

Budeme vďační za každý príspevok a veríme, že budete požehnaní, že ste sa aj takto mohli stať súčasťou tohto veríme, že Božieho diela.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

30. 4. 2023 23:32

Pozrite si upútavku na prvý z dokumentárnych filmov s názvom " Prebudenie ".

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
25 €  •  30. 5. 2023 10:02
Veľkorysý darca
50 €  •  22. 5. 2023 7:01
Dobrosrdečný darca
8 €  •  15. 5. 2023 15:02
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 5. 2023 16:06
Štedrý darca
12 €  •  12. 5. 2023 21:29
Láskavý darca
10 €  •  11. 5. 2023 21:40
Milý darca
100 €  •  8. 5. 2023 12:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  1. 5. 2023 20:11
Láskavý darca
100 €  •  30. 4. 2023 20:01
Milý darca
50 €  •  27. 4. 2023 22:07
Dobrosrdečný darca
200 €  •  24. 4. 2023 19:23
Štedrý darca
10 €  •  22. 4. 2023 15:51
Láskavý darca
30 €  •  21. 4. 2023 15:20
Veľkorysý darca
100 €  •  21. 4. 2023 13:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  21. 4. 2023 13:21
Veľkorysý darca
30 €  •  21. 4. 2023 12:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  21. 4. 2023 11:00
Dobrosrdečný darca
5 €  •  21. 4. 2023 10:50
Milý darca
100 €  •  21. 4. 2023 9:31

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Pre dobrý pocit, že som pridal ruku k dielu
Prispejte 5 € a viac

Pre dobrý pocit, že som pridal ruku k dielu

Aj vďaka Tvojmu príspevku sme mohli dokumentárny cyklus nakrútiť  :-)

Chcem byť súčasťou projektu
Prispejte 10 € a viac

Chcem byť súčasťou projektu

Prihoď aj Ty polienko do pahreby, z ktorej bude veľa radosti. 

Odmena

Ako poďakovanie uvedieme Tvoje meno na webe projektu.

Verím, že to má zmysel
Prispejte 100 € a viac

Verím, že to má zmysel

Veríš aj ty, že by tento dokument malo vidieť čo najviac ľudí ? Samozrejme ! Tak poď s nami do toho a staň sa sponzorom. 

Odmena

Ako poďakovanie uvidíš svoje meno v záverečných titulkoch a na webe projektu

Veľké veci sa dejú! Chcem byť  partnerom týchto dokumentárnych filmov
Prispejte 1 000 € a viac

Veľké veci sa dejú! Chcem byť partnerom týchto dokumentárnych filmov

Cítiš aj Ty nadšenie pre to, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o práci Ducha Svätého na Slovensku a chceš podporiť tento dokument väčšou sumou? Buď partnerom tohto dokumentárneho cyklu.

Odmena

Ako odmenu Ti venujeme samostatné miesto v titulkoch a na webe projektu.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Pre dobrý pocit, že som pridal ruku k dielu
Prispejte 5 € a viac

Pre dobrý pocit, že som pridal ruku k dielu

Aj vďaka Tvojmu príspevku sme mohli dokumentárny cyklus nakrútiť  :-)

Chcem byť súčasťou projektu
Prispejte 10 € a viac

Chcem byť súčasťou projektu

Prihoď aj Ty polienko do pahreby, z ktorej bude veľa radosti. 

Odmena

Ako poďakovanie uvedieme Tvoje meno na webe projektu.

Verím, že to má zmysel
Prispejte 100 € a viac

Verím, že to má zmysel

Veríš aj ty, že by tento dokument malo vidieť čo najviac ľudí ? Samozrejme ! Tak poď s nami do toho a staň sa sponzorom. 

Odmena

Ako poďakovanie uvidíš svoje meno v záverečných titulkoch a na webe projektu

Veľké veci sa dejú! Chcem byť  partnerom týchto dokumentárnych filmov
Prispejte 1 000 € a viac

Veľké veci sa dejú! Chcem byť partnerom týchto dokumentárnych filmov

Cítiš aj Ty nadšenie pre to, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o práci Ducha Svätého na Slovensku a chceš podporiť tento dokument väčšou sumou? Buď partnerom tohto dokumentárneho cyklu.

Odmena

Ako odmenu Ti venujeme samostatné miesto v titulkoch a na webe projektu.