V našej spoločnosti chceme zamestnať 2 Ukrajincov !

Získaných 0 € 0 €
2 000 €
34 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
2. 5. 2022

Predstavenie príbehu

Keď začala vojna na Ukrajine, tak v kútiku duše som dúfal, že to bude mať krátke trvanie. No mýlil som sa. Vtedy som len tak zo začiatku premýšľal, že  Ukrajinci možno budú potrebovať pomoc, ale potraviny, oblečenie a dočasné útočisko.

No, ale keďže od mieru na Ukrajiny je ďaleko, tak viacero tých, ktorí utiekli z Ukrajiny, tu ostanú zrejme dlhšie. A aby tu mali aj z čoho žiť, aby si vedeli zabezpečiť vlastné živobytie, tak sa naša spoločnosť rozhodla, že tiež chce ponúknuť Ukrajincom prácu.

Kto za kampaňou stojí?

Za kampaňou stojí spoločnosť Finance Masters a.s. Sme investičná spoločnosť, ktorá sa zaoberá investíciami a správou majetku. Sme mladá spoločnosť s mladým kolektívom.

Túto myšlienku veľmi podporuje aj jedna z našich zamestnankýň, ktorá pochádza z Ukrajiny a už sa snaží vyhľadávať ľudí, ktorí by využili túto možnosť na prácu.

Na čo získané peniaze použijme?

Finančnými prostriedkami by sme chceli pokryť časť výplat týchto zamestnancov, zaškolenie do práce a nákup potrebnej techniky. Technika, ktorú je potrebné zakúpiť je notebook, mobilný telefón a slúchadlá a sim karty. Sim karty sa budú využívať hlavne na zahraničné telefonovanie. V prípade, že bude táto čiastka vyššia zamestnáme aj ďalších Ukrajincov.

Ak bude vyzbieraných prostriedkov dostatok, budeme sa im snažiť pokryť náklady na ubytovanie. 

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám