Pošli Katku na Berklee

Míľnik 1/8

Depozit, ktorý treba vyplatiť škole, aby som mohla začať s ďalšími krokmi. Ďakujem, tento míľnik sme pokorili! 🙂

Získaných 0 € 9 437 €
920 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 2/8

Ďalší míľnik je zaplatenie administratívnych poplatkov. Tento míľnik je prekonaný! Ďakujem Vám 😊

Získaných 0 € 9 437 €
3 600 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 3/8

Další míľnik pokrýva zdravotné poistenie a spiatočnú letenku Viedeň – Boston. Ďakujem, tento míľnik sme prekonali! 🙏🏻

Získaných 0 € 9 437 €
6 560 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 4/8

Práve ste ma poslali na prvý semester na Berklee, na ktorý by som chcela nastúpiť v januári 2024 🙂

Získaných 0 € 9 437 €
14 455 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 5/8

Vďaka Vám môžem absolvovať dva semestre na Berklee 💛

Získaných 0 € 9 437 €
22 350 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 6/8

Ďalší míľnik je doplatenie školného na tretí semester a ja vďaka Vám môžem absolvovať svoj rok na BCM!

Získaných 0 € 9 437 €
30 245 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 7/8

Internát spolu s jedlom na Berklee stojí 17825€/rok. Práve ste zo mňa urobili ne-bezdomovca a tiež budem mať čo jesť 😄

Získaných 0 € 9 437 €
48 070 €
27 dní
do ukončenia

Míľnik 8/8

Práve ste poslali Katku na Berklee! Zvyšok sumy pôjde na dodatočné výdavky ako školské knihy, “električenka”, a pod.

Získaných 0 € 9 437 €
56 000 €
27 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mgr. art. Katarína Máliková
Dátum pridania
6. 4. 2023
Posledná aktualita

18. 4. 2023 15:11

Tretí míľnik pokorený 🎵

Milí dobrosrdeční darcovia!

Spojilo sa Vás zatiaľ až 200 úžasných ľudí, aby ste mi pomohli splniť si svoj Berklee sen a mňa to každý deň dojíma. Vďaka Vám môžem už zaplatiť všetky povinné poplatky a kúpiť si letenku do svojho vysnívaného Bostonu. 

Teraz prichádza na rad asi tá najťažšia časť – doplatenie školného na 1., 2. a 3. semester. Keby sa mi podaril aspoň jeden, bolo by to úžasné. Zatiaľ skúšam odvolania na štipendium a školné, možno sa mi to podarí upraviť. Mám na to tri pokusy.

Ešte raz Vám z celého srdca ďakujem za Vašu podporu a že sme sa dostali až sem 💛

Vaša Katka 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Niečo o mne

Moje meno je Katka Máliková a hudbe sa profesionálne venujem odmalička. Trvalo mi 12 rokov, kým som sa odhodlala splniť si svoj sen a prihlásiť sa na najlepšiu hudobnú školu na svete – Berklee college of music v Bostone. 

Zrejme prvá dokumentácia toho, ako spievam – do salonky :D

Pochádzam z Polomky a začínala som vo folklórnom súbore.

Tu už cvičím na klavírnu súťaž :)

Po maturite na konzervatóriu, v období rozhodovania sa ohľadom vysokej som si vybrala študovať na Slovensku, pretože som vyrastala len s maminou a starými rodičmi a nikdy by som si zahraničnú univerzitu nemohla dovoliť. Tiež som veľmi hanblivá a bála som sa. Nejako som ale dúfala, že keď budem mať už profesne niečo za sebou, skúsim to znova, už ako veľkáčka…

Tu už je zo mňa veľká slečna za klavírom!

Vysokú školu som skončila s červeným diplomom a s premiérou mojej orchestrálnej skladby Smäd a pevnina pre symfonický orchester a bicie nástroje. 

Odvtedy som už nejedenkrát vystupovala s orchestrom, aj písala pre orchester. 

Medzičasom som vydala dva albumy, hrala rovnako nadšená pre dav na hlavnom stage na Pohode ako aj na Dňoch obce Podkonice, kde ma miestny mäsiar vypol z elektriny :D, prežila som asi najväčšiu tvorivú krízu, ktorá nastúpila po pandémii a všetku energiu, čas a peniaze som dosiaľ vložila do mojej hudby. 

Tu som aranžovala do symfonickho orchestra svoj druhý štúdiový album. Spolu so sólo partmi to bolo asi 600 strán editovania nôt. Moc som toho vtedy nenaspala :D

Na Berklee ma prijali, dokonca aj do campusu v New Yorku a dostala som tam aj štipendium, no pokrýva len časť školného, ktoré je šialene drahé, nehovoriac o nákladoch na život v Spojených štátoch.

Mám 32 rokov a nemám deti, ani frajera, ani hypotéku, predala som všetky synťáky a ostala mi len chuť pracovať na sebe a nejaký ten zmysel pre humor :D Ostatné je v rukách osudu, no nejak tuším, že spolu sa nám podarí poslať Katku na Berklee!

Berklee College of Music 

Kto teda som a čo je mojim cieľom?

Som speváčka, klaviristka, skladateľka a všeličo iné, keďže rada chodím na výlety do rôznych hudobných žánrov. Vyštudovala som hru na klavíri a klasickú kompozíciu, no skúsila som už všetko, pretože som chcela mať čo najväčší záber a nazbierať čo najviac skúseností. Venujem sa písaniu piesní, divadelnej aj filmovej hudbe, koncertujem a učím. 

Pri práci v štúdiu na filmovej hudbe do snímky Kryštof.

Mojim snom je vyštudovať Berklee a vrátiť sa domov, kde budem znova tvoriť a učiť. Nie je to póza – ja naozaj zbožňujem dokonalo nedokonalé Slovensko a našu hudobnú obec a chcem naspäť doniesť nielen na pódium, ale aj do hudobného školstva čerstvý vietor. Chcem sa zlepšiť vo všetkom, do čoho som sa kedy ako hudobníčka pustila – spev, klavír, kompozícia, aranžovanie, hudobná produkcia. Chcem Vám doniesť zo štátov novú Katku – namakanú, inšpirovanú, plnú nových podnetov, ktoré s Vami bude zdieľať nielen v hudbe. Na Berklee učia svetové kapacity a ja sa túžim od nich učiť. Niečo z mojich učiteľských začiatkov. Mám veľmi rada učenie detí, aj dospelých. 

Jeden z mojich prvých koncertov v Slovenskom rozhlase, kde som vystupovala čerstvo po vydaní môjho prvého albumu.

Bavia ma rôzne žánre a formy umenia – tu hrám živú elektroniku pre tanečné divadlo. 

V mojich začiatkoch s hudobnou produkciou…

Babka k babce, bude Berklee

Peniaze z tejto kampane by som chcela použiť na depozit, ktorý treba vyplatiť škole ako prvý. Ďalšie peniažky by šli na administratívne poplatky ako víza, či zdravotné poistenie a neskôr by som sa chcela zamerať na doplatenie môjho školného. 

Ak by sa mi podarilo vyzbierať prostriedky na školné, čo je pre mňa nepredstaviteľne závratná suma, zamerala by som sa na pokrytie nákladov na ubytovanie a letenku na prvý semester. 

Verím, že ak sa budem snažiť, dostanem po prvom semestri plné štipendium, ktoré mi pokryje školné, aj náklady na život. Študentské víza sú obmedzené, preto aj pri maximálnom nasadení a práci popri škole bohužiaľ tieto náklady ani zďaleka nepokryjem. 

Ak ste sa dostali až sem, ďakujem 🙂 Budem vďačná čo i len za prezdieľanie môjho príbehu a sľubujem, že nesklamem.

Vaša Katka 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

18. 4. 2023 15:11

Tretí míľnik pokorený 🎵

Milí dobrosrdeční darcovia!

Spojilo sa Vás zatiaľ až 200 úžasných ľudí, aby ste mi pomohli splniť si svoj Berklee sen a mňa to každý deň dojíma. Vďaka Vám môžem už zaplatiť všetky povinné poplatky a kúpiť si letenku do svojho vysnívaného Bostonu. 

Teraz prichádza na rad asi tá najťažšia časť – doplatenie školného na 1., 2. a 3. semester. Keby sa mi podaril aspoň jeden, bolo by to úžasné. Zatiaľ skúšam odvolania na štipendium a školné, možno sa mi to podarí upraviť. Mám na to tri pokusy.

Ešte raz Vám z celého srdca ďakujem za Vašu podporu a že sme sa dostali až sem 💛

Vaša Katka 

11. 4. 2023 14:19

Máme po druhom míľniku! Wow!

Dosiahli sme druhý míľnik, ďakujem Vám! 🤗

 Čo sú to administratívne a iné poplatky? 

Prvý povinný poplatok je depozit vo výške 1000$ zaisťujúci miesto v ročníku a potvrdenie, že nastúpim do školy.  Ďalej je to bližšie nešpecifikovaný poplatok vo výške 1440$. Zrejme je to niečo na chod školy, ZRPŠ 😂 Každopádne je to povinné. Povinný poplatok za rôzny softvér, v ktorom musí študent pracovať je 236,94$. Žiadosť o víza typu F1 stojí 190$. Poplatok SEVIS k vízam stojí 350$. Neskôr budem ešte musieť nechať overiť ďalšie dva dokumenty – predmet po predmete. K prijatiu potrebujem dať úradne preložiť maturitné vysvedčenie a potrebujem si preniesť nejaké kredity z bakalárskeho a magisterského štúdia, aby som ich nemusela absolvovať znova a vyskladať si štúdium podľa toho, v čom sa chcem zlepšiť. Keďže som kvôli prijímačkách už jeden takýto dokument overovala, viem koľko to stojí. Úradný preklad zo Slovenčiny do Angličtiny troch strán stojí 120€ a overenie kreditov cez Transpan stojí 220$/dokument. Ak to teda budú dva dokumenty, bude to 240€+440$.

Toto sú poplatky, o ktorých momentálne viem a obávam sa, že nie sú ani zďaleka posledné 😅

Neskôr, v treťom míľniku ma ešte čaká zdravotné poistenie vo výške 2752$ a spiatočná letenka. 

Aj Vám sa točí hlava? Vitajte v USA školstve. To, čo ale Berklee vie dať študentovi je na nezaplatenie. Preto sa nevzdávam 😊

Katka

6. 4. 2023 15:57

Dosiahli sme prvý míľnik!!!

Dve a pol hodiny od spustenia kampane a Vy ma vážne chcete na Berklee! ❤️ Vďaka Vám môžem zaplatiť prvú položku – depozit, ktorý mi zaistí miesto na škole. Môžem sa začať venovať vízam a “vybavovačkám” a to všetko vďaka Vám!!! Nekonečne ďakujem 🤗

Vaša Kat

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Michal B.
25 €  •  6. 6. 2023 19:22
Niečo ich tam nauč!
Dobrosrdečný darca
100 €  •  4. 6. 2023 11:36
Štedrý darca
100 €  •  3. 6. 2023 3:02
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 6. 2023 16:37
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 6. 2023 13:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  1. 6. 2023 22:09
Od Onka
100 €  •  1. 6. 2023 21:19
Drzime palce!
Kuxo
25 €  •  1. 6. 2023 21:08
Katka veľmi držím palce!
Láskavý darca
25 €  •  1. 6. 2023 20:48
Láskavý darca
5 €  •  29. 5. 2023 22:01
Nech sa to podarí :)
Milý darca
20 €  •  28. 5. 2023 20:44
Láskavý darca
25 €  •  25. 5. 2023 7:04
Milý darca
9 €  •  24. 5. 2023 11:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  24. 5. 2023 9:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  24. 5. 2023 8:07
Milý darca
10 €  •  22. 5. 2023 8:50
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 5. 2023 8:04
Dobročiný Darca
20 €  •  21. 5. 2023 22:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  21. 5. 2023 21:43
Láskavý darca
10 €  •  19. 5. 2023 16:42
Milada
25 €  •  18. 5. 2023 10:56
Drzim palce!! Vela uspechov!!! <3
Veľkorysý darca
50 €  •  18. 5. 2023 9:32
Dobrosrdečný darca
40 €  •  18. 5. 2023 8:25
Milý darca
10 €  •  18. 5. 2023 8:12
Veľkorysý darca
30 €  •  17. 5. 2023 19:53
Misha
25 €  •  17. 5. 2023 19:50
Ides, Katka! :)
Peter
25 €  •  15. 5. 2023 9:56
Veľa šťastia. Ty na to máš a dokážeš to.
Milý darca
10 €  •  15. 5. 2023 9:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  14. 5. 2023 22:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 5. 2023 22:35
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 5. 2023 16:34
Benjamín M.
3 €  •  14. 5. 2023 15:04
Držím palce Katka a ďakujem za odporučanie:) Ako venoval knihu R. Rolland - Všetkým slobodným dušiam všetkých národov ktoré trpia, ktoré zápasia a ktoré zvíťazia❤️
Veľkorysý darca
8 €  •  14. 5. 2023 11:50
MaryB
25 €  •  13. 5. 2023 21:37
Nech sa to podari. Drzim palce ❤️
Katarína
10 €  •  12. 5. 2023 13:31
Držím päste :).
Štedrý darca
25 €  •  11. 5. 2023 13:38
Tatiana
50 €  •  9. 5. 2023 16:21
držím palce, nech sa ti všetko poradí :)
Josef Řídký
100 €  •  9. 5. 2023 12:24
Nejdřív mě oslovil příběh, a pak i hudba. Sám jse měl to štěstí, že můžu v USA studovat, tak budu držet palce a od podzimu se budu těšit, že třeba Katarínu uvidím v Bostonu naživo!
D.Dz.
15 €  •  9. 5. 2023 11:29
You go girl!! Nech ti to spieva aj za oceánom, lebo taká príležitosť sa stáva, aby bola využitá--- Stretneme sa na pizzi ,)
Štedrý darca
50 €  •  8. 5. 2023 19:56
M
20 €  •  7. 5. 2023 18:03
Go girl!
Štefan Šabo
26 €  •  7. 5. 2023 5:45
Držím palce 👍
Veľkorysý darca
25 €  •  5. 5. 2023 7:44
Bibiána
1 €  •  3. 5. 2023 17:22
Viac som dať nemohla, ale prajem ti veľa šťastia a veľmi ti držím palce ❤️ tvoja verná fanúšička.
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 5. 2023 17:38
Milý darca
5 €  •  2. 5. 2023 17:02
Láskavý darca
125 €  •  1. 5. 2023 0:59
Veľkorysý darca
100 €  •  30. 4. 2023 10:18
Dobrosrdečný darca
25 €  •  29. 4. 2023 21:23
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  29. 4. 2023 13:42
Štedrý darca
4 €  •  28. 4. 2023 17:42
Láskavý darca
10 €  •  28. 4. 2023 15:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
4 €  •  27. 4. 2023 18:40
Veľkorysý darca
5 €  •  27. 4. 2023 4:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  26. 4. 2023 16:20
Simi Mravcakova
100 €  •  26. 4. 2023 13:41
Drzim palce! Obdivujem Vas uz velmi dlho, Vasa hudba je pre mna skvost.
Dobročiný Darca
100 €  •  26. 4. 2023 9:57
Veľkorysý darca
30 €  •  25. 4. 2023 21:50
Janči a Alenka
50 €  •  25. 4. 2023 21:48
..a dobre sa uč! 🤓
Milý darca
10 €  •  25. 4. 2023 21:05
Štedrý darca
10 €  •  25. 4. 2023 20:29
Dobročiný Darca
25 €  •  25. 4. 2023 17:44
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 4. 2023 9:25
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 4. 2023 9:23
Láskavý darca
10 €  •  22. 4. 2023 21:46
antonia
10 €  •  22. 4. 2023 20:42
zo srdca
Láskavý darca
50 €  •  22. 4. 2023 18:28
Štedrý darca
10 €  •  22. 4. 2023 12:22
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 4. 2023 11:15
Dobročiný Darca
10 €  •  22. 4. 2023 9:29
Láskavý darca
10 €  •  21. 4. 2023 16:00
Veľkorysý darca
100 €  •  20. 4. 2023 23:13
Dobročiný Darca
100 €  •  20. 4. 2023 22:35
Láskavý darca
100 €  •  20. 4. 2023 14:31
Jana
100 €  •  19. 4. 2023 23:08
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 4. 2023 21:11
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 4. 2023 20:24
Milý darca
20 €  •  19. 4. 2023 20:09
Pavel Korelus
10 €  •  19. 4. 2023 15:29
Mám rád sny, obzvlášť ty, které se (s)plní :)
Dobročiný Darca
50 €  •  19. 4. 2023 14:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  19. 4. 2023 10:43
Veľkorysý darca
40 €  •  19. 4. 2023 10:18
Gizell
10 €  •  19. 4. 2023 9:54
Si úžasná, šikovná a veľmi nadaná! Spolupracovať s Tebou bola jedna radosť, naše síce staré, ale navždy v srdiečku zachované TRAbakLEUM dostalo vďaka tebe poriadny šmrnc! 😀 Držím palčeky Katka 💫🫶🏻
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 4. 2023 9:10
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 4. 2023 8:12
Mojo
25 €  •  19. 4. 2023 1:36
Držím palce ;)
Dobročiný Darca
10 €  •  18. 4. 2023 16:30
Martin B.
27 €  •  18. 4. 2023 11:11
Budeš velký přínos pro Berklee. Hodně štěstí. 🍀
Štedrý darca
25 €  •  18. 4. 2023 10:09
Veľkorysý darca
35 €  •  18. 4. 2023 9:27
Milý darca
10 €  •  18. 4. 2023 9:25
Haruľa
50 €  •  18. 4. 2023 8:06
Katka drzim palce! Zasluzis si to a mas na to 💪🎹
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 4. 2023 7:50
Dobročiný Darca
25 €  •  18. 4. 2023 6:50
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 4. 2023 23:55
Milý darca
25 €  •  17. 4. 2023 22:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 4. 2023 22:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 4. 2023 21:25
Milý darca
100 €  •  17. 4. 2023 18:02
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 4. 2023 16:56
💙
Dominika Sojková
9 €  •  17. 4. 2023 16:55
Nech padne na uzitok
Gaex
100 €  •  17. 4. 2023 15:23
Katty! Drzim palce at se Ti tato lifechanging experience zdari a po uspesnem absolutoriu zase zmastrujeme nejake zimomriavkove kompozice!!! Drzim palce!!! GX
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 4. 2023 9:48
Dobročiný Darca
25 €  •  17. 4. 2023 9:26
Mila Katka, zelat ti, aby si nazbierala nove skusenosti a hlavne kontakty. Spoznavaj, uzivaj a socializuj sa.
Štedrý darca
10 €  •  17. 4. 2023 6:55
Zuzana
100 €  •  17. 4. 2023 0:01
Katka drzime palce tvoje fanusicky Zuzky
Láskavý darca
10 €  •  16. 4. 2023 19:08
Láskavý darca
5 €  •  16. 4. 2023 6:50
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 4. 2023 0:39
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 4. 2023 20:22
zuzanaex
10 €  •  15. 4. 2023 20:06
katik, drzim palce najviac, nech napises kopec od na puncaky & chrtiky! ☀️
em
300 €  •  15. 4. 2023 17:51
Pre plnenie snov
Didiová
50 €  •  15. 4. 2023 10:48
Krásny sen, nech sa Ti darí Katulik 😘
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  14. 4. 2023 22:12
Veľkorysý darca
10 €  •  14. 4. 2023 21:15
Veľkorysý darca
10 €  •  14. 4. 2023 20:29
Dobrosrdečný darca
5 €  •  14. 4. 2023 19:42
Ady
50 €  •  14. 4. 2023 19:29
Veľa zdaru :) a nie ježe to minieš na drogy
Dobročiný Darca
20 €  •  14. 4. 2023 19:10
Láskavý darca
15 €  •  14. 4. 2023 14:59
Ela
10 €  •  14. 4. 2023 10:32
Sny su na to, aby sa plnili :-) Drzim palce!
Michal
100 €  •  13. 4. 2023 23:03
🤓
Matúš
50 €  •  13. 4. 2023 22:28
Nech máš na punčové rezy, brušné tance a iné náhodné radosti.
Veronika 🎶
15 €  •  13. 4. 2023 17:39
Pôjdeš a budeš nasávať ako špongia 🎶🙌🏽 pozdravujem z Viedne 🥰
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  13. 4. 2023 13:38
Adam Oleš
10 €  •  13. 4. 2023 8:25
Tvorbu sledujem od začiatku, podarilo sa mi vidieť viackrát naživo. Držím palce a som zvedavý, akým smerom sa uberie tvorba v budúcnosti.
Lenka Fedorčáková
25 €  •  12. 4. 2023 22:59
Katka, som Váš obrovský fanúšik od prvého albumu. Keby som bola schopná skladať hudbu, bola by presne taká akú tvoríte Vy. Ďakujem Vám za to a prajem Vám veľa úspechov.
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  12. 4. 2023 22:15
Dobročiný Darca
25 €  •  12. 4. 2023 21:40
Nezbednárová
50 €  •  12. 4. 2023 21:22
Tam máš, ale na moju svadbu prídeš hoci aj z Ameriky!
Štedrý darca
10 €  •  12. 4. 2023 20:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 4. 2023 16:21
❤️
Dobrosrdečný darca
10 €  •  12. 4. 2023 15:05
Dobročiný Darca
22 €  •  12. 4. 2023 11:11
Nina Co
20 €  •  12. 4. 2023 10:22
Go girl! 🤘🏻
Ama
10 €  •  12. 4. 2023 10:04
Katka som tvoj verný fanda odkedy sme spolu pred 100 rokmi robili na Trabakleu, ktorému tvoja hudba dala najväčší štýl. Strašne ti prajem nech si splníš tento sen a som pyšná :)
Dobrosrdečný darca
25 €  •  12. 4. 2023 9:36
Dobrosrdečný darca
25 €  •  12. 4. 2023 6:51
Štedrý darca
50 €  •  11. 4. 2023 21:37
72 Seasons
25 €  •  11. 4. 2023 18:58
Štedrý darca
10 €  •  11. 4. 2023 18:18
Drziim palce!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  11. 4. 2023 17:10
Veronika Hus
15 €  •  11. 4. 2023 17:07
veľa novej inšpirácie prajem :)
Lenka
25 €  •  11. 4. 2023 16:36
Patríš tam!
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  11. 4. 2023 16:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  11. 4. 2023 16:15
Dobrosrdečný darca
10 €  •  11. 4. 2023 15:59
Dobrosrdečný darca
25 €  •  11. 4. 2023 15:40
Peter a Anička Cagala
25 €  •  11. 4. 2023 15:40
Go Katka!
Veľkorysý darca
150 €  •  11. 4. 2023 12:26
Dobročiný Darca
30 €  •  11. 4. 2023 9:41
Veľkorysý darca
10 €  •  11. 4. 2023 6:14
Veľkorysý darca
20 €  •  10. 4. 2023 21:10
Andrej
50 €  •  10. 4. 2023 18:17
Držíme palce
Veľkorysý darca
10 €  •  10. 4. 2023 14:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  10. 4. 2023 13:37
Dobročiný Darca
10 €  •  10. 4. 2023 6:39
Viki
10 €  •  10. 4. 2023 0:13
Nech už si tam a poriadne si to uži!
Karolína H.
10 €  •  9. 4. 2023 23:27
pomôcť niekomu splniť si sen je najviac! držím palce :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  9. 4. 2023 22:55
Dobrosrdečný darca
25 €  •  9. 4. 2023 22:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  9. 4. 2023 22:51
Dobrosrdečný darca
25 €  •  9. 4. 2023 17:09
Dobročiný Darca
10 €  •  9. 4. 2023 16:33
Milý darca
10 €  •  9. 4. 2023 15:59
Dobrosrdečný darca
25 €  •  9. 4. 2023 13:53
Kati, ideš! Nech vedia aj za mlákou aky pop robia horehronci :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  9. 4. 2023 13:03
Štedrý darca
25 €  •  9. 4. 2023 11:31
Milý darca
10 €  •  9. 4. 2023 9:59
Milý darca
25 €  •  9. 4. 2023 9:06
Milý darca
50 €  •  9. 4. 2023 9:03
Štedrý darca
5 €  •  9. 4. 2023 6:25
Jani
10 €  •  9. 4. 2023 0:47
Kati, silno držím palečky, nech to celé vyjde! Máš na to a bude to pre Teba skvelá skúsenosť. Yeah, silno verím, že Katka pôjde na Berklee !
Milý darca
35 €  •  8. 4. 2023 21:01
Veľkorysý darca
10 €  •  8. 4. 2023 21:00
Marek
25 €  •  8. 4. 2023 20:32
Držím palce ;-)
Dobrosrdečný darca
33 €  •  8. 4. 2023 19:47
Štedrý darca
25 €  •  8. 4. 2023 12:54
Štedrý darca
25 €  •  8. 4. 2023 11:52
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 4. 2023 11:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  8. 4. 2023 10:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  8. 4. 2023 9:26
D
25 €  •  8. 4. 2023 9:04
velmi drzim palce, prajem vsetko dobre ❤️
Dobročiný Darca
10 €  •  8. 4. 2023 8:47
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 4. 2023 7:51
Štedrý darca
10 €  •  8. 4. 2023 7:32
Veľkorysý darca
25 €  •  7. 4. 2023 23:41
Tereza
25 €  •  7. 4. 2023 21:05
Wau! Mega, mega držím palce!
Dávidko
50 €  •  7. 4. 2023 20:14
go girl!
Dobročiný Darca
30 €  •  7. 4. 2023 19:25
Dorota
15 €  •  7. 4. 2023 15:05
Držíme palce z Horehronia!
Tomasko
30 €  •  7. 4. 2023 13:54
drzim palce Slovenskej Björk! :)
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  7. 4. 2023 12:51
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 4. 2023 11:31
Milý darca
25 €  •  7. 4. 2023 11:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  7. 4. 2023 11:08
Milý darca
10 €  •  7. 4. 2023 10:53
Veľkorysý darca
25 €  •  7. 4. 2023 10:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  7. 4. 2023 10:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
12 €  •  7. 4. 2023 9:44
Musiclover
15 €  •  6. 4. 2023 22:24
Hudba je vsetko! Drzim palce :)
Paula Postolka
25 €  •  6. 4. 2023 21:23
Drzim palce! Si super!
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  6. 4. 2023 21:00
Zevraj najlepsia hudobnicka pod Slnkom. Berklee musi byt
Jirko Lala
26 €  •  6. 4. 2023 20:54
Katka vinsujem splneny sen a nam dalsiu super muziku
Jana A.
50 €  •  6. 4. 2023 20:03
Jedeš, holka! :*
Magdaléna
10 €  •  6. 4. 2023 19:39
Jedna z největších objevů současný československý hudební scény. Tohle prostě musí vyjít! Hodně štěstí!
Darkyňa
25 €  •  6. 4. 2023 19:36
Milá Katka. Veľmi ti držím palce na ceste za tvojim snom! Go! Go girl!
Matus
22 €  •  6. 4. 2023 18:44
Nech sa paci, lebo nam sa paci co robis 🤩
MM
10 €  •  6. 4. 2023 17:06
ideees!!! ❤️ drzim palce ✊
Linda
9 €  •  6. 4. 2023 16:55
Katka, na Tvojich koncertoch som mala opakovane zimomriavky, a prajem Ti aby si ich mala tiez v spojeni s radostou s vysnivanym studiom . Drz sa tesim sa na dalsiu tvoju tvorbu a koncerty. :))
horsky_zvodca
50 €  •  6. 4. 2023 16:35
Držím silno palce!
Mirka
25 €  •  6. 4. 2023 16:02
Spln si svoj s'en, Katka. Bon voyage 😘
Ivana
25 €  •  6. 4. 2023 15:59
Drž sa Katka! Talent si vždy nájde cestu...
Slavka
50 €  •  6. 4. 2023 15:37
Katka, odkedy som počula na Demovnici FM Tvoj Pustvopol, som Tvoja obdivovatelka. Držím palce, nech máš stále z hudby radosť, ktoru posuvas dalej. ❤️
Marek Peťovský
10 €  •  6. 4. 2023 15:37
nech sa ti darí
Paťo
25 €  •  6. 4. 2023 15:25
Katka, veľmi sa z teba teším a verím, že to dáš. Oni by mali platiť tebe, že u nich chceš študovať! :)
Edulienka
300 €  •  6. 4. 2023 14:41
Cmuk
Lubo
50 €  •  6. 4. 2023 14:30
Držím palce. Niekoľko týždňov som si fičal na Čiernej šelme a vodnikovi.
AD
25 €  •  6. 4. 2023 14:15
<3 velmi ti to prajem
Zuzana
100 €  •  6. 4. 2023 13:44
Katuška, nech Ti táto škola zmení život. Držíme palce všetci v Art “Čaf”.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Michal B.
25 €  •  6. 6. 2023 19:22
Niečo ich tam nauč!
Od Onka
100 €  •  1. 6. 2023 21:19
Drzime palce!
Kuxo
25 €  •  1. 6. 2023 21:08
Katka veľmi držím palce!
Láskavý darca
5 €  •  29. 5. 2023 22:01
Nech sa to podarí :)
Milada
25 €  •  18. 5. 2023 10:56
Drzim palce!! Vela uspechov!!! <3
Misha
25 €  •  17. 5. 2023 19:50
Ides, Katka! :)
Peter
25 €  •  15. 5. 2023 9:56
Veľa šťastia. Ty na to máš a dokážeš to.
Benjamín M.
3 €  •  14. 5. 2023 15:04
Držím palce Katka a ďakujem za odporučanie:) Ako venoval knihu R. Rolland - Všetkým slobodným dušiam všetkých národov ktoré trpia, ktoré zápasia a ktoré zvíťazia❤️

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň