Pomôžte otcovi samoživiteľovi spraviť tohtoročné Vianoce krajšie

Získaných 0 € 0 €
Buďte prvý, kto daruje
14 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Kristína Lapuníková
Dátum pridania
23. 11. 2022
Posledná aktualita

30. 11. 2022 23:53

Budem vám vďační za každú pomoc.

Prosím pomôžte mi urobiť radosť dcére na Vianoce. 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Marcel, som samoživiteľ, starám sa po rozvode o svoju 17-ročnú dcéru Kristínu. Bývame spolu v podnájme. Pracujem na čiastočný úväzok, avšak môj príjem je minimálnym a postačí akurát na úhradu nájomného a stravy. 

Komu pomôžeme?

Touto cestou by som chcel poprosiť dobrých ľudí o akúkoľvek pomoc. Chcel by som pre svoju dcéru Kristínu urobiť tohtoročné Vianoce krajšie. Momentálne jej z môjho príjmu nemôžem kúpiť to, čo potrebuje ako je napríklad oblečenie či pomôcky k štúdiu. Kristína študuje grafický dizajn a na Vianoce by som ju chcel prekvapiť notebookom, ktorý potrebuje k štúdiu.

Ak by sa podarilo získať viac financií, rád by som ju potešil aj nejakým novým oblečením, z ktorého by mala veľkú radosť. Vopred ďakujem každému, kto by mi pomohol urobiť tohtoročné Vianoce pre moju dcéru krajšie.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze budú použité na kúpu oblečenia, notebooku a na nákup potravín. Zo svojho príjmu dcére neviem dopriať tom čo potrebuje, preto budem naozaj vďačný každému kto nám pomôže urobiť tohtoročné Vianoce krajšie. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

30. 11. 2022 23:53

Budem vám vďační za každú pomoc.

Prosím pomôžte mi urobiť radosť dcére na Vianoce. 

28. 11. 2022 19:51

Nájdu sa dobrosrdeční ľudia?

Chcel by som poprosiť láskavých ľudí o pomoc. Veľmi by som chcel pre dcéru urobiť tohtoročné Vianoce krásne. Dnešná doba je čo sa týka financií veľmi ťažká. Budem naozaj veľmi vďačný za každú pomoc. Ďakujem vám veľmi pekne.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň