Výzva ukončená:

Pomôžme Micke dostať sa zo škaredého zranenia

Získaných 0 € 60 €
300 €
 -
2 darcovia
Celkom sa zapojilo
30 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
30 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Micke dostať sa zo škaredého zranenia

Zakladateľ
Michaela Vajdova
Dátum pridania
20. 3. 2023

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Michaela. Našla som  celú krvavú mačičku a vzala som ju k veterinárovi. Vzali ju na infúzie a na druhý deň hneď na operáciu kvôli vážnym zraneniam. Zaplatila som za ňu už vyše 100 eur. Zistili, že ju prešlo auto. Mala dieru v boku, vykĺbenú nohu, plus potrhané väzy v nohe a podliatiny na brušku. Rozhodli sme sa, že si ju po operácii necháme a postaráme sa o ňu.

Komu pomôžeme?

Mačička Micka je veľmi milá a prítulná mačička. Má za sebou operáciu nožičky a boku. Operáciu v sume 500 eur sme zaplatili vďaka dobrým ľuďom, čo nám pomohli. Čaká ju ešte veľa vyšetrení, takže príspevkom k tejto výzve pomôžete Micke,  ale aj mne aby som sa o ňu mohla postarať a mala všetko, čo potrebuje, aby sa vyliečila.

My, žiaľ už toľko financií nemáme. Vyčerpali sme všetky možnosti. Preto sa obraciame na vás so žiaosťou o pomoc. Ďakujeme.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze pôjdu pre Micku, jej kontroly u veterinára a infúzie, ak ešte budú potrebné. Neviem koľkokrát ho ešte budeme musieť navštíviť. Taktiež, keďže je mačička zvonka a nie je naučená chodiť na záchod, musíme jej kupovať plienky a radi by sme jej kúpili väčšiu klietku. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 4. 2023 6:28
Veľkorysý darca
50 €  •  22. 3. 2023 21:25

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň