Výzva ukončená:

Pomôžte Máriovi k ceste za splnením sna

Získaných 0 € 0 €
2 500 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte Máriovi k ceste za splnením sna

Získaných 0 € 0 €
2 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mário Gallovič
Dátum pridania
31. 1. 2023

Pomôžte k ceste za splnením sna

Som Mário Gallovič, 24-ročný automobilový pretekár z Košíc.

Motoršport je moja vášeň, venujem sa mu bez covid prestávky už 14 rokov. Stal som sa 3× Majstrom Slovenskej republiky v automobilovom slalome a 1× víťazom Slovenského rally pohára, mojím cieľom pre splnenie si sna je odštartovať na európskom podujatí v českom meste Zlín ktoré nesie historicky populárny názov BARUM CZECH RALLY.

Komu pomôžeme?

Motoršport nie je lacná záležitosť,  preto ako súkromná osoba obháňam každú možnú cestičku získania akejkoľvek podpory či už finančnej alebo materiálnej, nakoľko zo strany štátu či miest je podpora nulová. V tejto výzve nezastupujem žiaden team kedže sa u nás v Slovenskej Republike neunúval nikto podporiť takýto projekt, pracujem na tom zatiaľ samostatne, avšak verím že sa časom niekto ozve/príjme moju „ponuku“ podporiť ma  na tejto ceste za splnením sna.

Projekt nie je len o jednej súťaži. Je o tréningu, či už za volantom súťažného auta, jeho prípravou do stavu funkčnosti alebo samotnými fyzickými/psychickými prípravami mňa ako šoféra. Plánujem sa preto zúčastniť dvoch až štyroch menších podujatí v automobilovom slalome v Čečejovciach, Vranove nad Topľou, Šariši a možno ak to finančný stav dovolí aj v Bratislave na okruhu Slovakiaring. Taktiež sa plánujem zúčastniť online majstrovstiev Českej, Maďarskej e-rally.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze budú použité na:

Štartovný poplatok k súťaži 1 000€

Pneumatiky 900€

Ubytovanie a stravovanie 600€

Ak Vás môj projekt ktorý nazývam ´´ MOJA CESTA NA BARUMKU ´´ zaujal, budem vďačný za každý finančný príspevok, pretože viem, že každé euro sa ráta.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň