Pomôžme Borke zabezpečiť veterinárnu liečbu

Získaných 0 € 57 €
1 000 €
37 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Lucia Glejtekova
Dátum pridania
17. 5. 2023

Kto kampaň organizuje?

Panička a mamička Lucia vytvorila túto zbierku pre fenku Borku, aby aj naďalej šírila lásku a radosť. 


Borku všetci milujú, je to naozaj výnimočný pes. Všetci, aj tí, čo sa psov boja (ako naprílad moja starká), si ju obľúbili. Borka je pôvodne z útulku, našli ju ako túlavého psa na ulici. Zistili parvovirózu, parazity. Ja som ju našla cez internet (Priateľ Pes) a bola to láska na prvý pohľad. Odvtedy sme 6 rokov nerozlučné. Je na mňa veľmi naviazaná. Ale vie vydržat aj sama, hoci často sa smejem, že práve ona si vysnívala, že s ňou zostanem doma.

Komu pomôžeme?

Táto kampaň je založená na zabezpečenie veterinárnej starostlivosti pre 7-ročnú kríženku Borku. Dňa 9.Marca ju uštipol kliešť, odvtedy má výrazné začervenanie a opuch kože. Svrbí ju to, niekedy ide až “z kože vyskočiť" – problematické je to hlavne v noci. Má opuchnuté sliznice. Môze to byť autoimunitné ochorenie. Stále sme nenašli vhodný liek.

Bola hospitalizovaná na klinike Primavet, konzultovali sme s ďalšou klinikou. Zatiaľ diagnóza nie je stanovená. Odhadujú na to: autoimunitné ochorenie, onkologické ochorenie alebo alergie. Sme objednané na biopsiu kože. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané finančné prostriedky použijeme na:

  • Veterinárne ošetrenia (lekárska starostlivosť, ambulantné a laboratórne testy atď.)
  • Lieky (injekcie, ATB, inflúzie)
  • Homeopatiká a Fytoliečba (ešte konzultujeme)
  • Konzervy vo vysokej BIO kvalite

Všetky veterinárne vyšetrenia a produkty sú drahé pretože ich nehradí poisťovňa a okrem toho ja ako jediný majiteľ a obyvateľ domácnosti Borku sprevádzam na vyšetrenia, starám sa o ňu. V noci zle spíme. Ako živnostník (terapeutka, masérka) prijimajúca klientov doma (Borka býva prítomná pri terapiách, miluje ľudí a oni zas ju), nemôžem teraz naplno pracovať. V domácnosti sme len ja a Borka. Máme kamarátov, väčšina rodiny je v Martine.

Vopred ďakujeme za Vašu pomoc! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
7 €  •  4. 6. 2023 8:30
Láskavý darca
5 €  •  30. 5. 2023 0:16
Milý darca
1 €  •  28. 5. 2023 21:59
Milý darca
5 €  •  28. 5. 2023 21:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
4 €  •  26. 5. 2023 12:50
Láskavý darca
25 €  •  19. 5. 2023 23:02
N
10 €  •  17. 5. 2023 19:10
Drzte sa

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

N
10 €  •  17. 5. 2023 19:10
Drzte sa
Štedrý darca
7 €  •  4. 6. 2023 8:30
Láskavý darca
5 €  •  30. 5. 2023 0:16
Milý darca
1 €  •  28. 5. 2023 21:59
Milý darca
5 €  •  28. 5. 2023 21:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
4 €  •  26. 5. 2023 12:50
Láskavý darca
25 €  •  19. 5. 2023 23:02

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň