Výzva ukončená:

Pomôžme Vladimírovi opäť stáť na nohách

Získaných 0 € 11 950 €
21 600 €
 -
257 darcov
Celkom sa zapojilo
46 €
Priemerná výška daru
500 €
Najvyšší dar
120 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Vladimírovi opäť stáť na nohách

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Občianske združenie Vladimír Dura
Dátum pridania
21. 2. 2023
Posledná aktualita

26. 6. 2023 9:13

Poďakovanie za podporu

Milí darcovia, priatelia, kamaráti,

chceli by sme sa Vám srdečne poďakovať za Vašu podporu.

Táto kampaň je už síce na konci, ale naša cesta nekončí ani z ďaleka. Máme pred sebou ešte veľa tvrdej práce a čaká nás ešte veľa dní v rehabilitačnom prostredí, ale pevne veríme, že to všetko dotiahneme do zdárneho konca.

Ešte raz Vám všetkým ďakujeme.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Otec je po úraze paralyzovaný, s vašou pomocou sa jeho stav môže zlepšiť

FOR ENGLISH, CLICK HERE

Sme traja súrodenci a spolu s našimi manželkami a mamkou Vás chceme poprosiť o pomoc pri zabezpečení rehabilitačnej liečby pre nášho otca, ktorý utrpel vážny úraz miechy a aktuálne je paralyzovaný na strednú a dolnú časť svojho tela.

Na zabezpečenie potrebnej liečby naše rodinné zdroje nestačia, budeme preto vďační za každý príspevok alebo prezdieľanie.

Komu pomôžeme?

Náš 62 ročný otec je veľmi aktívny človek a bývalý športovec, preto je pre nás veľmi ťažké vidieť ho v takomto stave, kedy sa nedokáže sám hýbať a je odkázaný na pomoc druhých.

Takmer celý život pracoval ako živnostník na vytváraní okrasných záhrad a zavlažovacích systémov záhrad a rôznych športovísk. Práve počas realizácie jednej z okrasných záhrad, necelý rok pred vytúženým dôchodkom nešťastne spadol a zlomil si platničku, ktorá mu zatlačila na miechu, pričom došlo k masívnemu krvácaniu do miechového kanála. Nasledovala náročná operácia, krvácanie sa podarilo zastaviť a zlomenú platničku nahradiť. Po prvotných problémoch s dýchaním, vysokým zahlienením a napojením na prístroje je zdá sa z najhoršieho vonku. Momentálne však dokáže hýbať iba pravou rukou, učí sa správne dýchať a ovládať svoje telo.

Otec je veľký bojovník a jeho snahu o návrat do plnohodnotného života mu nemôžeme uprieť. Okrem podpory, ktorú od nás neustále dostáva, by sme mu radi dopriali aj kvalitnú a plnohodnotnú rehabilitačnú liečbu, aby sa čo najskôr vedel znova venovať svojej rodine a vnúčatám. Vieme, že návrat do práce už nebude jednoduchý, ale jeho snaha a bojovnosť nám dodávajú energiu, aby sme skúsili aj nemožné.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Finančné prostriedky z tejto kampane použijeme na neurorehabilitačný stacionárny program v súkromnom zariadení, ktoré musíme hradiť v plnom rozsahu, nakoľko z poisťovne nám žiadna forma liečby už nemôže byť preplatená a inú možnosť vlastne ani nemáme.

12 – dňový program stojí 5400 € a v našom prípade je potrebné ho absolvovať každé 3 mesiace počas prvého roka od úrazu. Spolu je to 21600 €, ktoré sú popri ostatných finančných výdavkoch pre rodinu príliš veľkou záťažou.

Ďalšie získané prostriedky by boli použité na doplnkovú liečbu a zdravotné pomôcky, ktoré by otcovi pomohli zlepšiť kvalitu života.

Sme Vám veľmi vďační za každý príspevok, ale aj za prezdieľanie tohto príspevku medzi Vašimi priateľmi.

S každým príspevkom sme bližšie k tomu, aby sme dokázali otca postaviť opäť na nohy.

Nášmu OZ je možné poukázať aj 2% dane. Ďakujeme

Občianske Združenie Vladimír Dura
Lukovská 222/33

949 01 Nitra
IČO: 54036674
kontakt: +421917653889

IBAN: SK85 5600 0000 0096 6030 8001

Lets Help Vladimir Walk Again

Who is organizing the campaign?

We are three brothers and together with our families and our mother, we would like to ask you for financial help for our father who suffered spinal cord injury and is currently paralyzed from shoulders down. (middle and bottom part of his body).

Our family needs your help to ensure and cover necessary rehabilitative treatments that are not covered
by his health insurance. We will be grateful for any contributions or sharing of his story.

Who will get help?


Our 62 years old father Vladimir is a very active person, former athlete, therefore, it is very hard to see him in a condition where he cannot move on his own and is fully dependent on the help of others.

He has been small business owner and worked on irrigation and design projects for gardens, soccer fields and golf courses his whole life. Unfortunately, he suffered a spinal cord injury with massive
bleeding into the spinal canal during one of those projects in November 2022. A difficult emergency surgery had to be performed to release the bleeding. After the initial breathing problems, high
engulfment, and weeks on life support devices in ICU we hope the worse part is finally behind him.
Currently, he is only able to move his right arm and is learning to breath independently and control his body again.

Our father is a fighter and fights every day to be able to return to, what once was, his everyday life.

Despite the support he is constantly getting from his family, we also would like to get him into physical therapy so he can again enjoy full life with his family and especially the grandchildren. We know that his
return-to-work life won’t be as easy but his willingness and fighting spirit encourages us to try everything on his recovery journey.

What specifically will the funds be used for?


The funds from this fundraiser will be used for neurorehabilitation therapy program which isn’t covered by his medical insurance.
12 days of therapy costs 5, 400 Euro and needs to be repeated every 3 months for the first year of the injury and is expected to cost 21, 600 Euro. This is an additional cost to all the other expenses that our
families are covering.

Additionally, the funds would be used for additional therapies and resources that would increase our father’s life quality (wheelchair, handicap bed, adaptive tools).

We are grateful for any contribution or sharing this story with others that would be willing to help him.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

26. 6. 2023 9:13

Poďakovanie za podporu

Milí darcovia, priatelia, kamaráti,

chceli by sme sa Vám srdečne poďakovať za Vašu podporu.

Táto kampaň je už síce na konci, ale naša cesta nekončí ani z ďaleka. Máme pred sebou ešte veľa tvrdej práce a čaká nás ešte veľa dní v rehabilitačnom prostredí, ale pevne veríme, že to všetko dotiahneme do zdárneho konca.

Ešte raz Vám všetkým ďakujeme.

11. 6. 2023 15:31

Ďakujeme!

Milí darcovia (všetci, ktorí ste v tom s nami),

vďaka Vašej štedrosti sme mohli ocinovi zabezpečiť do domáceho prostredia rehabilitačný prístroj Motomed Viva2 na cvičenie rúk a nôh, ako aj uhradiť poplatky za elektrickú posteľ, elektrický zdvihák a antidekubitný matrac.


Snaží sa pokračovať na ceste za svojim cieľom – postaviť sa čo najskôr na nohy.Vieme že ho čaká ešte veľmi dlhá cesta, ale veríme, že vďaka Vám všetkým, ktorí nám ste v tejto zložitej situácii nápomocní sa mu to určite podarí.

Ďakujeme

2. 3. 2023 16:49

Poďakovanie pre všetkých darcov – zostáva nám ešte 51 dní!

Srdečne ďakujeme všetkým darcom, ktorí nám prispeli finančne alebo zdieľaním nášho príbehu medzi svojimi známymi.

Je neskutočné vidieť koľko dobrých ľudí je ochotných podeliť sa s druhým, častokrát možno aj cudzím človekom.

Vďaka Vám sme oveľa bližšie k cieľovej sume a určite aj to malo veľký vplyv na otcov fyzický stav a po 120 dňoch na lôžku sa konečne posadil do vozíka.

Zatiaľ sedí síce ešte s bolesťami, ale pre neho je to obrovský posun vpred.

Do ukončenia výzvy ostáva ešte 51 dní čo nám dáva veľkú nádej, že cieľovú sumu naplníme a rehabilitácie tak budú mať potrebnú kvalitu. 

S pozdravom,

Matúš s rodinou 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Peťo a Lenka Kašickí
100 €  •  17. 6. 2023 10:39
Prajeme skoré uzdravenie. Peťo a Lenka
Štedrý darca
15 €  •  11. 6. 2023 17:15
Štedrý darca
10 €  •  28. 5. 2023 0:00
Štedrý darca
10 €  •  26. 5. 2023 9:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  22. 5. 2023 19:15
Milý darca
10 €  •  22. 5. 2023 14:36
Štedrý darca
20 €  •  21. 5. 2023 18:55
Láskavý darca
100 €  •  20. 5. 2023 10:53
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 5. 2023 7:10
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 5. 2023 23:41
Dobrosrdečný darca
50 €  •  19. 5. 2023 22:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 5. 2023 21:41
Milý darca
5 €  •  19. 5. 2023 21:19
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 5. 2023 20:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 5. 2023 19:40
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 5. 2023 19:30
Milý darca
10 €  •  19. 5. 2023 18:40
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 5. 2023 17:47
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 5. 2023 17:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 5. 2023 16:16
Štedrý darca
100 €  •  19. 5. 2023 16:06
Milý darca
25 €  •  19. 5. 2023 16:02
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 5. 2023 15:17
Štedrý darca
10 €  •  19. 5. 2023 15:08
Štedrý darca
25 €  •  19. 5. 2023 15:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  19. 5. 2023 14:59
Láskavý darca
25 €  •  19. 5. 2023 14:54
Marek Kohut
100 €  •  17. 5. 2023 20:59
Štedrý darca
20 €  •  9. 5. 2023 15:09
Rodina Kravcová
20 €  •  9. 5. 2023 15:06
Rodina Opálková
50 €  •  9. 5. 2023 15:02
Štedrý darca
370 €  •  9. 5. 2023 14:56
Veľkorysý darca
10 €  •  3. 5. 2023 9:15
Darca
10 €  •  3. 5. 2023 7:29
Rodina Šiškanová
20 €  •  28. 4. 2023 19:25
Štedrý darca
50 €  •  26. 4. 2023 9:57
antonia
10 €  •  22. 4. 2023 20:36
zo srdca
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  21. 4. 2023 9:23
Veľkorysý darca
30 €  •  19. 4. 2023 23:04
Koran Stefan
500 €  •  18. 4. 2023 22:19
Štedrý darca
20 €  •  18. 4. 2023 9:56
Láskavý darca
10 €  •  17. 4. 2023 21:35
Milý darca
100 €  •  15. 4. 2023 23:07
Milý darca
20 €  •  14. 4. 2023 18:14
Peter Imro
50 €  •  12. 4. 2023 23:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
200 €  •  12. 4. 2023 18:45
Dobročiný Darca
20 €  •  10. 4. 2023 8:29
Štedrý darca
25 €  •  9. 4. 2023 19:35
Dobročiný Darca
50 €  •  9. 4. 2023 14:19
Veľkorysý darca
10 €  •  9. 4. 2023 12:18
Dobrosrdečný darca
5 €  •  9. 4. 2023 11:28
Milý darca
25 €  •  9. 4. 2023 9:24
Milý darca
50 €  •  8. 4. 2023 23:20
Dobročiný Darca
50 €  •  3. 4. 2023 10:43
Lucia Talianova
25 €  •  29. 3. 2023 22:51
Vždy existuje nádej na zlepšenie. Je potrebné urobiť všetko, čo sa urobiť dá. A veriť. Viera dokáže zahnať temné časy a dokáže urobiť dôležitý krok vpred ❤️🍀
Milý darca
50 €  •  29. 3. 2023 17:24
Dobrosrdečný darca
10 €  •  28. 3. 2023 18:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  27. 3. 2023 17:02
Láskavý darca
50 €  •  23. 3. 2023 8:45
Dobročiný Darca
80 €  •  22. 3. 2023 17:15
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 3. 2023 13:39
Milý darca
25 €  •  22. 3. 2023 8:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
200 €  •  21. 3. 2023 20:49
Štedrý darca
25 €  •  21. 3. 2023 12:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  20. 3. 2023 11:20
Dobročiný Darca
25 €  •  19. 3. 2023 9:56
KatkaK
10 €  •  18. 3. 2023 19:16
Prajem vášmu ockovi skoré uzdravenie ☺️
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  17. 3. 2023 20:12
Dobročiný Darca
25 €  •  17. 3. 2023 18:13
Láskavý darca
100 €  •  17. 3. 2023 3:15
Štedrý darca
15 €  •  16. 3. 2023 20:29
Dobrosrdečný darca
30 €  •  16. 3. 2023 16:11
Dobročiný Darca
30 €  •  16. 3. 2023 16:10
Dobrosrdečný darca
25 €  •  16. 3. 2023 12:01
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 3. 2023 8:28
Štedrý darca
25 €  •  16. 3. 2023 7:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  15. 3. 2023 21:04
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 3. 2023 19:06
Darca, ktorý je za každú dobrost
80 €  •  15. 3. 2023 9:16
Dobročiný Darca
25 €  •  15. 3. 2023 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  15. 3. 2023 1:26
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 3. 2023 11:13
Prajeme veľa síl
Láskavý darca
50 €  •  12. 3. 2023 8:06
Veľkorysý darca
10 €  •  11. 3. 2023 22:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  10. 3. 2023 4:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
2 €  •  8. 3. 2023 20:42
Dobrosrdečný darca
20 €  •  8. 3. 2023 14:16
Dobročiný Darca
100 €  •  8. 3. 2023 10:33
Maroš
10 €  •  7. 3. 2023 10:06
🙏
Milý darca
20 €  •  6. 3. 2023 19:17
Láskavý darca
20 €  •  5. 3. 2023 21:29
Láskavý darca
50 €  •  3. 3. 2023 18:35
Ivana
100 €  •  3. 3. 2023 14:33
Skore' uzdravenie!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  3. 3. 2023 11:03
Láskavý darca
25 €  •  3. 3. 2023 11:01
Štedrý darca
50 €  •  3. 3. 2023 10:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  3. 3. 2023 0:25
Dobročiný Darca
3 €  •  2. 3. 2023 20:57
Milý darca
200 €  •  1. 3. 2023 14:52
Janka
10 €  •  1. 3. 2023 9:40
Prajem skoré uzdravenie
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  28. 2. 2023 18:10
Štedrý darca
50 €  •  28. 2. 2023 12:25
Zelam rychle uzdravenie..
AURA, n.
100 €  •  28. 2. 2023 9:45
Držím Vám palce.
Láskavý darca
10 €  •  27. 2. 2023 21:23
Miroslav Cechovsky
150 €  •  27. 2. 2023 20:48
Štedrý darca
100 €  •  27. 2. 2023 16:37
Štedrý darca
50 €  •  27. 2. 2023 10:58
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 2. 2023 7:50
Láskavý darca
100 €  •  26. 2. 2023 23:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
500 €  •  26. 2. 2023 19:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  26. 2. 2023 17:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  26. 2. 2023 16:02
Helena
100 €  •  26. 2. 2023 8:48
Prajeme skoré uzdravenie
Láskavý darca
25 €  •  26. 2. 2023 7:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  26. 2. 2023 6:09
Dobrosrdečný darca
150 €  •  25. 2. 2023 20:31
Dobročiný Darca
10 €  •  25. 2. 2023 0:47
Štedrý darca
10 €  •  24. 2. 2023 21:08
Veľkorysý darca
10 €  •  24. 2. 2023 18:02
Milý darca
10 €  •  24. 2. 2023 10:44
Milan Otras
100 €  •  24. 2. 2023 10:37
Držím palce
Dobrosrdečný darca
25 €  •  24. 2. 2023 5:24
Adam
25 €  •  23. 2. 2023 23:23
I hope he gets well.
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 2. 2023 22:10
Láskavý darca
10 €  •  23. 2. 2023 21:32
Dobročiný Darca
5 €  •  23. 2. 2023 21:18
Štedrý darca
10 €  •  23. 2. 2023 21:07
Dobrosrdečný darca
10 €  •  23. 2. 2023 20:30
Durky
100 €  •  23. 2. 2023 20:03
Brat Hlinka, pozdravujem a držím prsty otcovi aj rodine. Držte sa, myslím na vás
Milý darca
10 €  •  23. 2. 2023 18:30
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 2. 2023 18:13
Dobročiný Darca
50 €  •  23. 2. 2023 17:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  23. 2. 2023 15:39
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 2. 2023 14:09
Dobročiný Darca
5 €  •  23. 2. 2023 13:41
Veľkorysý darca
20 €  •  23. 2. 2023 13:11
Láskavý darca
50 €  •  23. 2. 2023 13:03
Viera
20 €  •  23. 2. 2023 12:56
Drzim palce!
Štedrý darca
20 €  •  23. 2. 2023 10:53
Dobročiný Darca
5 €  •  23. 2. 2023 9:51
Dobročiný Darca
10 €  •  23. 2. 2023 9:33
Veľa síl prajem ♥️
Láskavý darca
10 €  •  23. 2. 2023 9:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  23. 2. 2023 8:58
Štedrý darca
25 €  •  23. 2. 2023 8:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  23. 2. 2023 3:39
Láskavý darca
10 €  •  22. 2. 2023 23:58
Láskavý darca
50 €  •  22. 2. 2023 23:07
DG
25 €  •  22. 2. 2023 22:46
Myslime na vas!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2023 22:19
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 2. 2023 21:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  22. 2. 2023 20:59
Milý darca
10 €  •  22. 2. 2023 20:49
Láskavý darca
100 €  •  22. 2. 2023 20:47
Štedrý darca
4 €  •  22. 2. 2023 20:40
Láskavý darca
20 €  •  22. 2. 2023 20:20
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2023 20:11
Dobrosrdečný darca
19 €  •  22. 2. 2023 20:01
Štedrý darca
50 €  •  22. 2. 2023 19:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2023 19:30
Anna
10 €  •  22. 2. 2023 19:07
Skoré uzdravenie
Štedrý darca
10 €  •  22. 2. 2023 18:37
Láskavý darca
25 €  •  22. 2. 2023 18:24
Milý darca, drzte sa
10 €  •  22. 2. 2023 17:38
Miskovic family
100 €  •  22. 2. 2023 17:01
Skore uzdravenie
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 2. 2023 16:41
Láskavý darca
100 €  •  22. 2. 2023 16:36
Štedrý darca
30 €  •  22. 2. 2023 16:26
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 2. 2023 16:25
Štedrý darca
25 €  •  22. 2. 2023 16:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2023 15:56
Milý darca
10 €  •  22. 2. 2023 15:05
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 2. 2023 14:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2023 14:12
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 2. 2023 14:12
Milý darca
10 €  •  22. 2. 2023 14:08
Milý darca
5 €  •  22. 2. 2023 14:04
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2023 13:42
Helena Kuriatniková
50 €  •  22. 2. 2023 13:37
Skoré uzdravenie
Dobročiný Darca
25 €  •  22. 2. 2023 13:30
Dobročiný Darca
25 €  •  22. 2. 2023 13:24
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2023 13:14
Láskavý darca
20 €  •  22. 2. 2023 12:49
Dobročiný Darca
5 €  •  22. 2. 2023 12:47
Láskavý darca
20 €  •  22. 2. 2023 12:34
Dobročiný Darca
25 €  •  22. 2. 2023 12:29
Láskavý darca
200 €  •  22. 2. 2023 12:17
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2023 12:15
Veľkorysý darca
20 €  •  22. 2. 2023 12:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  22. 2. 2023 11:41
Láskavý darca
25 €  •  22. 2. 2023 11:34
Láskavý darca
25 €  •  22. 2. 2023 11:09
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 2. 2023 11:08
Štedrý darca
25 €  •  22. 2. 2023 10:48
Dobročiný Darca
25 €  •  22. 2. 2023 10:24
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 2. 2023 10:13
Láskavý darca
1 €  •  22. 2. 2023 10:09
Veľkorysý darca
50 €  •  22. 2. 2023 9:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  22. 2. 2023 8:31
Dobročiný Darca
50 €  •  22. 2. 2023 8:29
Tomáš Tverďák
200 €  •  22. 2. 2023 8:10
Nech sa to podarí ;-)
Erika Cisko
100 €  •  22. 2. 2023 8:04
prajem vela sil 🍀
Matúš
25 €  •  22. 2. 2023 6:27
Rika
25 €  •  21. 2. 2023 23:30
Veľa síl prajem...
Marek T.
100 €  •  21. 2. 2023 22:58
Skoré uzdravenie..
Oli Džupinková
100 €  •  21. 2. 2023 22:45
Držte sa ♥️
Štefan G.
25 €  •  21. 2. 2023 22:11
Držíme palce.
Tomáš Č.
50 €  •  21. 2. 2023 21:56
Vladek
20 €  •  21. 2. 2023 21:20
Drzim prsty !
G
100 €  •  21. 2. 2023 21:19
Martina
25 €  •  21. 2. 2023 21:18
Verim ze to dokazete, drzte sa
Tibi
100 €  •  21. 2. 2023 21:01
Plno síl a skóre uzdravenie

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň