Pomôžme Michalovi získať bionickú protézu

Míľnik 1/3

Dosiahnutím tejto sumy zabezpečime tú najdôležitejšiu a zároveň najdrahšiu časť protézy – zápästie Bebionic.

Získaných 0 € 21 360 €
15 855 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Táto suma dokáže protézu rozpohybovať vďaka EMG senzorom a vnútorným komponentom.

Získaných 0 € 21 360 €
24 462 €
17 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Dokončenie protézy -meranie/zhotovenie/skúšanie.

Získaných 0 € 21 360 €
33 994 €
17 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
1. 2. 2024
Posledná aktualita

20. 2. 2024 21:57

Poďakovanie za prvý míľnik

Milí priatelia, dúfal som v podporu, ale toto, čo sa po pár dňoch ukázalo som nečakal. Úprimne chcem poďakovať každému z vás, kto svojim príspevkom do zbierky alebo zdieľaním podporil túto kampaň. ❤️ Ďakujem mojej rodine, priateľom a priateľom mojich priateľov ale aj ľudom ktorých oslovil môj príbeh iným spôsobom. Veľmi si vážim každý príspevok od 1€ až po stovky eur, ktoré ste ochotní prispieť. Cítim veľkú podporu z vašej strany a nádej, že sa to podarí. 🦾 Prvý míľnik je za nami a sme už v druhej polovici celej zbierky vďaka vám! 🥹🔥

@donio #donio #doniosk

https://www.donio.sk/pomozme-michalovi-ziskat-bionicku-protezu

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Pre koho je určená zbierka?

Keď mal Michal 2,5 roka stala sa mu nehoda, ktorá mu navždy zmenila jeho život. Počas zabíjačky na dedine mu mlynček zomlel ľavé predlaktie, ktoré mu následne doktori museli amputovať do výšky lakťa. 

Ako mu tým zmeníme život?

Dnes má Michal z Oravy 29 rokov a počas svojho života mal od poisťovne hradené iba estetické protézy, ktoré nemali žiadnu funkčnosť a nepomáhali mu pri bežných životných úkonoch. Dalo by sa povedať, že táto protéza je určená iba na to, aby mal niečím vyplnený rukáv svetra. 

Kvôli tomu, že jeho kompenzačná pomôcka nebola určená na funkčnú pomoc, musel sa Michal naučiť už v skorom detstve vykonávať bežné úkony iba jednou rukou, prípadne si všetko pridržiaval ústami, nohou, alebo kýpťom. Či už to bolo viazanie šnúrok na topánkach, zipsovanie zimnej bundy alebo rysovanie na geometrii v škole. Všetko to a ešte oveľa viac musel Michal robiť inak ako my, ktorí máme obe funkčné ruky.

S pribúdajúcim vekom prichádzali aj čoraz väčšie obavy a začal sa stretávať aj s odmietaním a pochybnosťami zo strany iných ľudí, ktorých v živote začal stretávať. Prvé z takýchto odmietnutí sa stalo pri výbere strednej školy, kedy ho na prijímacom pohovore odmietol riaditeľ strednej umeleckej školy s dôvodom, že by nezvládol praktické predmety, pri ktorých by potreboval obe ruky. 

Inou pochybnosťou o sebe bolo aj to, keď si chcel Michal urobiť vodičský preukaz. Musel si vymyslieť svoju metódu, ako si pridržať volant kolenom počas prehadzovania rýchlostí na manuálnej prevodovke. A robí to tak dodnes.

Pre nás, možno, banálne veci zo života, robia Michalovi v živote najväčší problém. Nepohyblivá protéza mu nepomáha pri pohyboch, ktoré vyžadujú funkciu jemnej motoriky. Či už je to krájanie chleba, vešanie bielizne, nosenie nákupu, otváranie fľaše s vodou a veľa ďalších úkonov, ktoré si ľudia s oboma rukami ani neuvedomujeme.

Michal sa už roky snaží nájsť pomoc zo strany štátu. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny žiadal už o niekoľko finančných príspevkov, na ktoré má ako ŤZP občan nárok. Boli to žiadosti o príspevok na auto s automatickou prevodovkou, ktorá by mu uľahčila každodenné cestovanie. Žiadosti o osobnú asistenciu pri snahe sa osamostatniť a rôzne iné. Odpovede úradov však vždy boli – NIE, NEPATRÍ VÁM TO, MALI STE SA S TÝM NAUČIŤ ŽIŤ.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Už dva roky sa Michal snaží o získanie biomechanickej protézy, ktorá by mu uľahčila život a dopriala mu pocit rovnocennosti a odvahy.  Ktorá by mu pomohla vykonávať všetky bežné úkony, bez pocitu sklamania alebo prosenia o pomoc. Poisťovňa mu žiadosť o preplatenie takejto protézy zamietla s dôvodmi, že jeho ľavá ruka o ktorú prišiel, nebola dominantná končatina a takýto typ protézy sa prepláca poisťovňou v prípade, ak o ňu pacient požiada dva roky po úraze. Michal je pre nich už teda prípad, ktorý v poisťovni nemá riešenie. 

Pracovníci protetiky však Michala veľmi podporujú a vyzývajú ho k tomu, aby o protézu zabojoval inou cestou, pretože v ňom vidia veľký potenciál a na skúšobných analýzach, kedy zisťovali, či by bol Michal schopný toľko rokov po úraze ovládať druhú pohyblivú končatinu, videli, že mu to ide veľmi prirodzene a intuitívne. Vyrobili pre neho aj skúšobnú formu takejto protézy, ktorú musí po mesiaci vrátiť, avšak už po tejto krátkej dobe si Michal nevie predstaviť  život bez tejto pomôcky.

S takouto protézou vie vykonávať veci s väčšou ľahkosťou, istotou a nemusí si pripadať odkázaný na pomoc iných. Cíti sa sebavedomejšie aj vo svojom vzťahu, pretože sa chce plnohodnotne podieľať na spoločnom živote so svojou snúbenicou a byť jej partnerom, ktorý od nej  nepotrebuje pomoc pri maličkostiach.

Tieto pocity sú však iba dočasné, pretože skúšobnú bionickú protézu musí Michal vrátiť a veľký boj o to, aby ju mal k dispozícii vo svojom živote práve začína. Potrebuje nazbierať na úhradu tejto kompenzačnej pomôcky 33 994€, ktoré mu poisťovňa odmietla preplatiť. 

Pomôžme spoločne mladému mužovi, ktorý chce plnohodnotne žiť  svoj život a prispejme aj z recesie k tomu, akým štýlom sa k nemu stavajú úrady a poisťovne a bagatelizujú jeho zdravotný, ale aj životný stav. 

Vopred vďaka za každý dar!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

20. 2. 2024 21:57

Poďakovanie za prvý míľnik

Milí priatelia, dúfal som v podporu, ale toto, čo sa po pár dňoch ukázalo som nečakal. Úprimne chcem poďakovať každému z vás, kto svojim príspevkom do zbierky alebo zdieľaním podporil túto kampaň. ❤️ Ďakujem mojej rodine, priateľom a priateľom mojich priateľov ale aj ľudom ktorých oslovil môj príbeh iným spôsobom. Veľmi si vážim každý príspevok od 1€ až po stovky eur, ktoré ste ochotní prispieť. Cítim veľkú podporu z vašej strany a nádej, že sa to podarí. 🦾 Prvý míľnik je za nami a sme už v druhej polovici celej zbierky vďaka vám! 🥹🔥

@donio #donio #doniosk

https://www.donio.sk/pomozme-michalovi-ziskat-bionicku-protezu

6. 2. 2024 22:02

Michal sa snaži viesť čo najplnohodnotnejší život

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Láskavý darca
100 €  •  27. 2. 2024 22:04
Štedrý darca
150 €  •  26. 2. 2024 22:30
Láskavý darca
50 €  •  26. 2. 2024 20:29
Dobročiný Darca
25 €  •  26. 2. 2024 19:55
Dobročiný Darca
20 €  •  26. 2. 2024 19:43
Štedrý darca
5 €  •  26. 2. 2024 10:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  26. 2. 2024 10:00
Štedrý darca
50 €  •  25. 2. 2024 18:30
Štedrý darca
25 €  •  25. 2. 2024 18:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
4 €  •  25. 2. 2024 17:15
Štedrý darca
500 €  •  25. 2. 2024 17:11
Veľkorysý darca
1 €  •  25. 2. 2024 17:09
Milý darca
5 €  •  25. 2. 2024 16:46
Veľkorysý darca
10 €  •  25. 2. 2024 4:07
Dobročiný Darca
10 €  •  24. 2. 2024 12:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  24. 2. 2024 12:46
Veľkorysý darca
15 €  •  24. 2. 2024 0:59
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 2. 2024 17:28
Milý darca
25 €  •  23. 2. 2024 16:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  23. 2. 2024 15:54
Štedrý darca
25 €  •  23. 2. 2024 11:50
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 2. 2024 9:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 2. 2024 4:26
Milý darca
5 €  •  22. 2. 2024 20:12
Dobrosrdečný darca
20 €  •  22. 2. 2024 20:03
Milý darca
25 €  •  22. 2. 2024 11:15
Štedrý darca
20 €  •  22. 2. 2024 9:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2024 8:42
Dobročiný Darca
25 €  •  22. 2. 2024 7:51
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  22. 2. 2024 6:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 2. 2024 21:15
Dobrosrdečný darca
10 €  •  21. 2. 2024 19:53
Dobročiný Darca
20 €  •  21. 2. 2024 19:42
Láskavý darca
10 €  •  21. 2. 2024 18:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 2. 2024 17:34
Milý darca
10 €  •  21. 2. 2024 17:29
Dobročiný Darca
20 €  •  21. 2. 2024 17:27
Veľkorysý darca
20 €  •  21. 2. 2024 14:21
Dobročiný Darca
50 €  •  21. 2. 2024 13:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  21. 2. 2024 13:18
Veľkorysý darca
10 €  •  21. 2. 2024 12:34
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 2. 2024 12:27
Dobrosrdečný darca
20 €  •  21. 2. 2024 12:08
Dobrosrdečný darca
200 €  •  21. 2. 2024 11:52
Láskavý darca
10 €  •  21. 2. 2024 11:14
Dobrosrdečný darca
10 €  •  21. 2. 2024 10:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  21. 2. 2024 9:25
Veľkorysý darca
100 €  •  21. 2. 2024 9:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 2. 2024 9:16
Milý darca
25 €  •  21. 2. 2024 8:58
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 2. 2024 8:30
Láskavý darca
25 €  •  21. 2. 2024 8:27
Dobročiný Darca
10 €  •  21. 2. 2024 8:10
Štedrý darca
10 €  •  20. 2. 2024 22:07
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 2. 2024 22:05
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 2. 2024 21:38
Milý darca
4 €  •  20. 2. 2024 21:25
Štedrý darca
11 €  •  20. 2. 2024 21:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
300 €  •  20. 2. 2024 20:26
Dobrosrdečný darca
5 €  •  20. 2. 2024 20:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 2. 2024 18:42
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 2. 2024 17:47
Dobročiný Darca
10 €  •  20. 2. 2024 16:24
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 2. 2024 12:55
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 2. 2024 12:34
Dobrosrdečný darca
25 €  •  20. 2. 2024 12:33
Dobrosrdečný darca
5 €  •  20. 2. 2024 12:30
Láskavý darca
1 €  •  20. 2. 2024 11:03
Dobrosrdečný darca
50 €  •  20. 2. 2024 9:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 2. 2024 9:02
Milý darca
30 €  •  20. 2. 2024 9:01
Dobrosrdečný darca
10 €  •  20. 2. 2024 8:36
Milý darca
10 €  •  20. 2. 2024 3:18
Dobročiný Darca
25 €  •  19. 2. 2024 21:33
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 2. 2024 20:44
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 2. 2024 20:15
Dobročiný Darca
5 €  •  19. 2. 2024 19:46
Štedrý darca
50 €  •  19. 2. 2024 19:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  19. 2. 2024 19:12
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 2. 2024 18:59
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 18:34
Milý darca
2 €  •  19. 2. 2024 17:54
Dobrosrdečný darca
10 €  •  19. 2. 2024 16:54
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 2. 2024 16:30
Veľkorysý darca
1 €  •  19. 2. 2024 15:52
Láskavý darca
25 €  •  19. 2. 2024 15:49
Štedrý darca
2 €  •  19. 2. 2024 14:45
Milý darca
15 €  •  19. 2. 2024 13:55
Dobrosrdečný darca
4 €  •  19. 2. 2024 13:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  19. 2. 2024 13:28
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 13:25
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 2. 2024 12:58
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 2. 2024 12:19
Dobrosrdečný darca
50 €  •  19. 2. 2024 12:09
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 12:03
Milý darca
90 €  •  19. 2. 2024 11:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 2. 2024 11:25
Láskavý darca
25 €  •  19. 2. 2024 11:15
Milý darca
25 €  •  19. 2. 2024 10:37
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 10:35
Štedrý darca
10 €  •  19. 2. 2024 10:33
Láskavý darca
11 €  •  19. 2. 2024 10:10
Dobročiný Darca
200 €  •  19. 2. 2024 10:01
Dobrosrdečný darca
5 €  •  19. 2. 2024 9:53
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 2. 2024 9:45
Dobrosrdečný darca
1 000 €  •  19. 2. 2024 9:34
Milý darca
10 €  •  19. 2. 2024 9:26
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 2. 2024 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  19. 2. 2024 8:35
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 8:27
Dobročiný Darca
20 €  •  19. 2. 2024 8:00
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 2. 2024 7:47
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 2. 2024 7:46
Štedrý darca
10 €  •  19. 2. 2024 7:20
Dobrosrdečný darca
50 €  •  19. 2. 2024 7:05
Láskavý darca
10 €  •  19. 2. 2024 5:36
Dobročiný Darca
10 €  •  19. 2. 2024 5:24
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 2. 2024 4:44
Láskavý darca
10 €  •  19. 2. 2024 3:31
Adriana
10 €  •  18. 2. 2024 23:13
Prajem nech sa splní sen :)
Dobročiný Darca
3 €  •  18. 2. 2024 22:57
Veľkorysý darca
100 €  •  18. 2. 2024 22:40
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 2. 2024 22:28
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 22:20
Milý darca
25 €  •  18. 2. 2024 22:05
AaĽ
100 €  •  18. 2. 2024 21:54
X
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 2. 2024 21:51
Veľkorysý darca
2 €  •  18. 2. 2024 21:39
Milý darca
25 €  •  18. 2. 2024 21:30
Milý darca
6 €  •  18. 2. 2024 21:27
Dobročiný Darca
25 €  •  18. 2. 2024 21:25
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 2. 2024 21:22
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 2. 2024 21:21
Dobročiný Darca
10 €  •  18. 2. 2024 21:21
Dobročiný Darca
25 €  •  18. 2. 2024 21:09
Milý darca
10 €  •  18. 2. 2024 21:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 2. 2024 21:04
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 21:03
Štedrý darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:58
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  18. 2. 2024 20:54
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 2. 2024 20:53
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:53
Milý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:52
Láskavý darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:50
Dobročiný Darca
5 €  •  18. 2. 2024 20:46
Dobrosrdečný darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:46
Katka
20 €  •  18. 2. 2024 20:43
Žite naplno, Michal :-)
Milý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
14 €  •  18. 2. 2024 20:34
Dobrosrdečný darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:33
Dobročiný Darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:33
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:30
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 2. 2024 20:26
Dobročiný Darca
30 €  •  18. 2. 2024 20:24
Milý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:20
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:13
Láskavý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:11
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:10
Láskavý darca
10 €  •  18. 2. 2024 20:08
Láskavý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:06
Láskavý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:05
Veľkorysý darca
5 €  •  18. 2. 2024 20:04
Štedrý darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:03
Milý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:03
Držím palce :)
Štedrý darca
25 €  •  18. 2. 2024 20:00
Mária
10 €  •  18. 2. 2024 19:59
Prajem nech sa to podarí 😀
Milý darca
25 €  •  18. 2. 2024 19:57
Dobrosrdečný darca
20 €  •  18. 2. 2024 19:54
Veľkorysý darca
1 €  •  18. 2. 2024 19:51
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 19:48
Veľkorysý darca
50 €  •  18. 2. 2024 19:41
Dobrosrdečný darca
5 €  •  18. 2. 2024 19:41
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 2. 2024 19:40
Milý darca
5 €  •  18. 2. 2024 19:39
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 2. 2024 19:38
Štedrý darca
25 €  •  18. 2. 2024 19:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  18. 2. 2024 19:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 2. 2024 19:34
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 19:32
Antonia
20 €  •  18. 2. 2024 19:30
Prajem veľa úspechov 😉
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 19:26
Láskavý darca
25 €  •  18. 2. 2024 19:22
Dobročiný Darca
10 €  •  18. 2. 2024 19:18
Dobrosrdečný darca
25 €  •  18. 2. 2024 19:16
Štedrý darca
33 €  •  18. 2. 2024 18:22
Štedrý darca
20 €  •  18. 2. 2024 17:57
Štedrý darca
25 €  •  18. 2. 2024 17:23
Milý darca
140 €  •  18. 2. 2024 16:59
Štedrý darca
50 €  •  18. 2. 2024 16:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 2. 2024 16:13
Dobročiný Darca
25 €  •  18. 2. 2024 15:49
Veľkorysý darca
30 €  •  18. 2. 2024 14:41
Láskavý darca
100 €  •  18. 2. 2024 13:25
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 12:52
Veľkorysý darca
50 €  •  18. 2. 2024 12:39
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 12:39
Štedrý darca
10 €  •  18. 2. 2024 12:29
Dobrosrdečný darca
10 €  •  18. 2. 2024 11:00
Láskavý darca
5 €  •  18. 2. 2024 9:52
Dan + Danka
20 €  •  17. 2. 2024 21:35
Nech sa darí! :-)
Katarína
50 €  •  17. 2. 2024 21:23
Miško na tú tvoju novú ruku. Držím ti palce!
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  15. 2. 2024 17:00
#jedentim #jednarodina❤️
Darca
20 €  •  13. 2. 2024 19:48
Miško drž sa.
Anna
30 €  •  13. 2. 2024 6:06
Držím silno palce. Vela zdravia bojovník.
DHZ Sihelné
300 €  •  12. 2. 2024 22:57
VH+SH
100 €  •  6. 2. 2024 13:40
MK
25 €  •  5. 2. 2024 14:42
Držím palce :) nech Vám žehná Boh
Vilmen
50 €  •  4. 2. 2024 14:18
Marianna
9 €  •  4. 2. 2024 10:59
Držím palce !
Erika P.
50 €  •  2. 2. 2024 23:54
Buďte požehnaný v mocnom mene Ježiš🙌
E&P
50 €  •  2. 2. 2024 21:31
🤍
Tomáš a Miška
25 €  •  2. 2. 2024 20:49
Držíme palce!!
Darca
40 €  •  2. 2. 2024 11:12
Držím palce !
Milý darca
200 €  •  2. 2. 2024 10:58
Veríme,že sa ti to Michal splní.
PetraL
10 €  •  2. 2. 2024 9:56
Držím ti palce.✊🏼
Betka Hudáková
50 €  •  2. 2. 2024 9:46
Držím palce krásnemu, mladému mužovi

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Adriana
10 €  •  18. 2. 2024 23:13
Prajem nech sa splní sen :)
AaĽ
100 €  •  18. 2. 2024 21:54
X
Katka
20 €  •  18. 2. 2024 20:43
Žite naplno, Michal :-)
Milý darca
50 €  •  18. 2. 2024 20:03
Držím palce :)
Mária
10 €  •  18. 2. 2024 19:59
Prajem nech sa to podarí 😀
Antonia
20 €  •  18. 2. 2024 19:30
Prajem veľa úspechov 😉
Dan + Danka
20 €  •  17. 2. 2024 21:35
Nech sa darí! :-)
Katarína
50 €  •  17. 2. 2024 21:23
Miško na tú tvoju novú ruku. Držím ti palce!

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň