Pomôžme Martine s nákladnou liečbou

Získaných 0 € 130 €
7 000 €
8 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Martina Giertlova
Dátum pridania
23. 10. 2023
Posledná aktualita

21. 11. 2023 9:48

Zázrak Pred Vianocami získať financie na liečbu.

Blížia sa Vianoce a nič si neprajem ako len zdravie a byť zo svojimi dvoma synmi doma ak mi to zdravie dovolí.Liečba je náročná a finančné nákladná a momentálne si to dovoliť nemôžem naše Vianoce budú skromne ale deti si nič iné neželajú len aby ich mamina bola ešte dlho s nimi a nevzdávala sa.Stale hľadáme možnosti zabezpečiť financie dúfam že sa udeje dáky zázrak a dokážeme to všetkými silami.Ďakujem 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Túto výzvu robím pre moju dcéru Martinu, ktorá má viacero zdravotných problémov a týmto jej chcem pomôcť. Martina mala úraz, po ktorom sa učila chodiť, ale aj napriek všetkému sa jej nepodarilo vyliečiť. Má poškodené nervy v nohe a odumreté prsty. Aby to nebolo málo, má aneuryzmy v hlave, ktoré sa jej nedajú odstrániť, lebo ich má 7. A pred mesiacom jej diagnostikovali rakovinu krčka maternice.

Túžim, aby mala šancu opäť chodiť bez ortézy a bariel, a aby sa vďaka liekom zbavila veľkých bolestí.

Komu pomôžeme?

Dcéra má 35 rokov a je matkou dvoch synov. Manžel ju opustil a vyhodil na ulicu. Snažím sa jej pomôcť ako sa dá, ale každým dňom je to horšie a horšie. Na liečbu jej nohy financie nemám a aj každodenné dochádzanie za doktormi je finančne náročné. Martina od štátu dostáva 120€, čo je strašne málo, exmanžel jej výživné neplatí.

Som matka, tak isto ako ona, a som zúfalá, keď vidím, v akom zlom stave je a ako sa trápi. Preto prosím dobrých ľudí, ktorí by nám vedeli pomôcť. Nech má moja dcéra nádej. Jej deti potrebujú, aby tu bola ešte dlho… Život ju skúša a ja prosím Boha každý deň, aby ju už netrápil. Jej syn, môj vnúčik je silný astmatik.

Je liek Keytruda, ktorý Martina potrebuje. Jeho cena bola ešte pred mesiacom 2880€, momentálne už stojí 3880€. Je to strašne veľa a ja som už aj tak zadlžená. Predtým jej to hradila poisťovňa, teraz už si ho už musí hradiť sama každé 3 týždne. Okrem toho jej treba chodiť s nohou 1× do týždňa k fyzioterapeutovi a 2× do týždňa do hyperbarickej komory. K tomu ešte doplácame 130€ mesačne za lieky. Do toho nepočítam cestovné, lebo za všetkým treba dochádzať 150km. Veľmi jej pomáhal neurostimulátor, aby opäť chodila, ale prenájom stroja na mesiac je 250€ a to je už nad naše možnosti.

Mám 60 rokov a dúfam, že budem mať silu zohnať pomoc od ľudí pre moju dcéru, nech je ešte slniečko s úsmevom, ako niekedy.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Vďaka vašim finančným darom bude môcť moja dcéra aj naďalej užívať liek Keytruda (3880€), bude môcť chodiť na fyzioterapiu (mesačne 150€) a do hyperbarickej komory (mesačne 800€). Ďalej vaše dary použije na neurostimulátor (mesačne 250€) ako aj na ďalšie lieky a procedúry.

Sme vďační za každú pomoc aj za každý jeden príspevok a sme radi, že sa nájdu ľudia, ktorí stále dokážu pomôcť!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

21. 11. 2023 9:48

Zázrak Pred Vianocami získať financie na liečbu.

Blížia sa Vianoce a nič si neprajem ako len zdravie a byť zo svojimi dvoma synmi doma ak mi to zdravie dovolí.Liečba je náročná a finančné nákladná a momentálne si to dovoliť nemôžem naše Vianoce budú skromne ale deti si nič iné neželajú len aby ich mamina bola ešte dlho s nimi a nevzdávala sa.Stale hľadáme možnosti zabezpečiť financie dúfam že sa udeje dáky zázrak a dokážeme to všetkými silami.Ďakujem 

12. 11. 2023 7:55

Veľmi pekne dakujem

Ďakujem dobrým ludom ktorý si prečítajú moju výzvu a snažia sa pomôcť veľmi veľa to pre mňa znamená.❤️Vraví sa peniaze niesu všetko ale zavše peniaze sú potrebné aby ste si mohli zaplatiť za to zdravie keď si človek liečbu musí hradiť sám a ocitne sa v ťažkej situácii.Preto každému jednému darcovi Úprimne zo srdca ďakujem 

24. 10. 2023 20:56

Ďakujem

Ďakujem všetkým darcom ktorý pomôžu.Vždy sa nájdu dobrý ľudia ktorý dokážu dať nádej a pomôžu a všetkým urpimne z celého srdca ĎAKUJEM 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
10 €  •  12. 11. 2023 12:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  12. 11. 2023 12:24
Milý darca
10 €  •  12. 11. 2023 10:51
Veľkorysý darca
10 €  •  9. 11. 2023 9:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 11. 2023 18:52
Láskavý darca
40 €  •  4. 11. 2023 17:35

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Štedrý darca
10 €  •  12. 11. 2023 12:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  12. 11. 2023 12:24
Milý darca
10 €  •  12. 11. 2023 10:51
Veľkorysý darca
10 €  •  9. 11. 2023 9:20
Dobrosrdečný darca
10 €  •  7. 11. 2023 18:52
Láskavý darca
40 €  •  4. 11. 2023 17:35

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň