Výzva ukončená:

Pomôžme Máriovi pri reprezentácií Slovenska v zahraničí

Získaných 0 € 0 €
12 000 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Máriovi pri reprezentácií Slovenska v zahraničí

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Mário Zajac
Dátum pridania
6. 3. 2023

Koho podporíme?

Mário Zajac je 18-ročný motocyklový jazdec z Rohožníka. Na cestných motorkách jazdí od svojich 7 rokov a aktuálne preteká na motocykli OHVALE GP2 190.

Počas doterajšej kariéry sa mu podarilo reprezentovať Slovensko na viacerých podujatiach aj v zahraničí, ako aj doma na Slovensku. Veľmi dobrý výsledok zaznamenal v roku 2020 na majstrovstvách Európy, kde sa medzi silnou konkurenciou umiestnil na 7. mieste. V roku 2022 sa stal majstrom Slovenska, vicemajstrom Českej republiky, a v Talianskom šampionáte CIV sa medzi svetovou špičkou umiestnil na celkovej 4. pozícií.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Motocyklový šport je finančne veľmi náročný a nie je ľahké financovať ho z vlastných prostriedkov. Každý rok preto hľadáme sponzorov, ktorí by nám nejakým spôsobom vedeli pomôcť. 

Všetky finančné prostriedky, ktoré budú získané budú určené na výdavky spojené s cestovaním na preteky, na kúpu náhradných dielov, nakoľko sa v tomto športe veľa padá a motorku je takmer po každom páde potrebné opraviť. Ďalej budú peniaze využité na zaplatenie štartovného u nás na Slovensku, v Českej republike a taktiež v Taliansku.

Kto kampaň organizuje?

Kampaň organizuje občianske združenie Mário Racing #9, ktoré bolo založené na podporu práve od sponzorov. 

Všetkým ľudom, ktorí sa rozhodnú touto formou našu kampaň podporiť, budeme veľmi vďační.

Možno práve kvôli Vám sa Máriovi podarí splniť tohtoročné ciele a dosiahnuť čo najlepšie výsledky v talianskom šampionáte CNV a takisto aj na majstrovstvách Slovenska a medzinárodných majstrovstvách Českej republiky.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň