Výzva ukončená:

Pomôžte nášmu OZ POMOC PRE MIŠKA

Získaných 0 € 125 €
od 6 darcov
 -
6 darcov
Celkom sa zapojilo
21 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte nášmu OZ POMOC PRE MIŠKA

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Patrícia Šuranová
Dátum pridania
21. 2. 2023

Predstavenie príbehu

Môj Miško sa narodil s viacerými zdravotnými problémami ako epilepsia, ADHD, centrálne spánkové apnoe, znaky AS, porucha dýchania neznámeho pôvodu, kvôli čomu používa kyslíkový koncentrátor. Saška má žiaľ tiež zdravotné problémy.Mňa tiež žiaľ po viacnásobnim prekonaní covidu neobišli zdravotné problémy.

Doba je veľmi ťažká a náklady príliš vysoké. Rozhodla som sa preto založiť občianske združenie, ktorého cieľom je pomôcť môjmu Miškovi.

Naše občianske združenie je ako jedno z mála financované okrem darov formou 2% z daní najmä výrobou a následným predajom rôznych handmade výrobkov a peniažky sú použité na pomoc pre deti. Budem vám veľmi vďačná za pomoc, aby som mohla rozbehnúť výrobu a predaj handmade šperkov a šitie oblečenia pre deti.

Kto za kampaňou stojí?

Som mama, úplne obyčajná mama, ktorá veľmi ľúbi svoje deti a spravila by pre ne všetko. 

Preto sa snažím popri práci a starostlivosti o deti zarobiť peniaze pre naše OZ a pomôcť tak mojim deťom. Tento rok máme veľa plánov a verím, že sa poctivou prácou dostaneme aj k ich naplneniu.

Na čo získané peniaze použijeme?

Získané peniažky budú použité na nákup materiálu na výrobu šperkov – FIMO hmota, živica , komponenty na výrobu šperkov, korálky a softshell a galantéria. Všetky peniaze z predaja budú použité na pomoc pre moje deti , najmä Miška.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobročiný Darca
25 €  •  1. 4. 2023 15:40
Dobrosrdečný darca
50 €  •  29. 3. 2023 23:16
Dobročiný Darca
10 €  •  28. 3. 2023 9:12
Dobrosrdečný darca
25 €  •  27. 3. 2023 16:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  27. 3. 2023 16:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  22. 2. 2023 17:19

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň