Výzva ukončená:

Pomôžte mame s tromi deťmi v núdzi

Získaných 0 € 278 €
1 000 €
 -
14 darcov
Celkom sa zapojilo
20 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
23 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte mame s tromi deťmi v núdzi

Získaných 0 € 278 €
1 000 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
18. 3. 2022

Pomoc pre mňa a moje milované detičky.

Volám sa Lenka a som mamičkou troch krásnych detičiek. Pracujem v DSS na trvalý pracovný pomer. Žiaľ od 31. 1. 2022 do 4. 3. 2022 som musela zostať doma z práce, pretože sa v našej rodinke vyskytol Covid a museli sme zostať v karanténne. Postupne sme ochoreli všetci a mesačný výpadok prijmu nám citeľne chýba.

Komu pomôžeme?

Som mama, ktorá sa vždy riadne starala o svoje detičky a robila všetko pre to, aby im nič nechýbalo. Žial kôli Covidu a opatreniam, som prišla o celomesačný príjem, teda o jediný stály príjem do našej rodiny a ostala som úplne bez finančných prostriedkov na pokrytie základných výdavkov v domácnosti (nájom, škola, škôlka, šeky a jedlo). Momentálne veľmi potrebujeme pomoc od iných ľudí na uhradenie všetkých nákladov týkajúcich sa našej domácnosti.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniažky budú použité na zaplatenie všetkých výdavkov týkajúcich sa našej domácnosti. Budem veľmi vďačná, hlavne kôli mojim detičkám, ak sa nám podarí vyzbierať akúkoľvek čiastku, ktorá nám pomôže zmierniť našu momentálne neľahkú situáciu. Nechcem, aby deti trpeli a pociťovali našu finančnú situáciu. 

Zo srdiečka vám veľmi ďakujem za každučkú pomoc pre nás, Ďakujem, Lenka s detičkami.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
20 €  •  8. 4. 2022 21:12
Dobrosrdečný darca
20 €  •  7. 4. 2022 21:34
Dobročiný Darca
20 €  •  4. 4. 2022 19:36
Milý darca
5 €  •  3. 4. 2022 21:42
Dobrosrdečný darca
50 €  •  2. 4. 2022 20:14
Dobročiný Darca
30 €  •  1. 4. 2022 10:10
Dobročiný Darca
20 €  •  31. 3. 2022 14:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  31. 3. 2022 9:12
Veľkorysý darca
20 €  •  28. 3. 2022 10:22
Štedrý darca
20 €  •  28. 3. 2022 8:12
Veľkorysý darca
10 €  •  27. 3. 2022 22:49
Milý darca
20 €  •  22. 3. 2022 19:55
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 3. 2022 14:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
3 €  •  19. 3. 2022 18:38

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň