Pomoc mladej mamičke Jarke v bdelej kóme

Získaných 0 € 0 €
20 000 €
33 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
28. 3. 2022

Kto kampaň organizuje?

Som mamou Jarky. Dnes mám 67, Jarka 33. Jarka je v bdelej kóme od 12.februára t.r.

Jarka má dve detičky, Dianka má 15 Tobiasko iba 4.

Veľmi potrebujú mamičku.

Ale v nemocnici sa vyjadrujú ..... ja to nechcem tu ani písať. Verím, že sa jej dá pomôcť. Už viem, že u nás nie. Kde som sa obrátila na zariadenie, všade strašné problémy.  Veď má len 33. Napísala  som do Krakova, posúdili jej zdravotný stav a ja verím, že pomôžu. Liečba však trvá aj dlhšie ako rok. Sú to len veľmi pomalé krôčiky, ale môže pacient, s ktorým  sa pracuje,napredovať.

Jediná záchrana, ktorá sa teraz naskytla.

Komu pomôžeme?

Jarka, 33-ročná mamička dvoch detí, 15-ročnej Dianky a 4-ročného Tobiaska, leží v nemocnici od 12.februára s poruchou mozgu. Veľmi by som potrebovala finančnú podporu na jej špecializované terapie, ktoré sa nedajú uskutočniť na Slovensku.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Liečenie v zariadeni v Krakove s trojmesačnou základnou liečbou stojí cca 17 000,-Eur,  ďalej v hyperbarickej komore v opakovaných sériách. Pobyt v zariadeniach  pre ťažko chorých pacientov v lokalite trvalého bydliska. Pri najmenšom zlepšení jej stavu, vezmeme si Jarku do našej domácnosti a budeme absolvovať ďalšie rehabilitácie, ktoré si tu nedovolím sama odhadnúť, aké by to boli. Našou túžbou je mať ju doma pri deťoch, o ktoré sa teraz starám ja sama. Jarka je krásna v tvári, nemôžem uveriť, že jej pekné oči len hľadia a ústami nemôže povedať, o čom premýšľa.

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám