Úspešne dokončené:

Pomôžme hasičkám z Rapoviec zabezpečiť ich réžiu

Získaných 0 € 552 €
500 €
 -
14 darcov
Celkom sa zapojilo
39 €
Priemerná výška daru
233 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme hasičkám z Rapoviec zabezpečiť ich réžiu

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
OZ hasiči rodina
Dátum pridania
6. 4. 2023

Kto kampaň organizuje?

Sme kolektív mladých žien, ktorým učaroval hasičský šport. Pred dvoma rokmi sme si splnili náš malý sen a založili sme si súkromný tím. Nakúpili sme si vlastnú techniku a súťažíme na vlastné náklady. 

Komu pomôžeme?

Kampaň je určená pre športový tím hasičky Rapovce. Rozhodli sme sa zapojiť do tejto kampane, pretože nemáme podporu žiadnej obce, organizácie alebo sponzorov a všetky náklady na súťaže si platíme z vlastných peňazí resp. zo sumy, ktorá sa nám podarí vyzbierať prostredníctvom 2% z daní. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Financie použijeme na kúpu opotrebovanej techniky a na hasičské súťaže – doprava,štartovné poplatky. Cieľ nášho príspevku samozrejme nebude pokrývať celú réžiu našich súťaží, kedže náklady na jednu súťaž sú cca 80–90€ (pohonné hmotny, servis techniky, štartovný poplatok) a za sezónu tých súťaží absolvujeme 10–15, ale do veľkej miery to uľahčí našu situáciu. 

Vopred ďakujeme za každý príspevok! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Martin
10 €  •  30. 4. 2023 18:10
Sledujem vás už dlho a veľmi sa mi páči čo robíte, tak dúfam že pomôže😊
Milý darca
25 €  •  14. 4. 2023 15:19
Dobročiný Darca
10 €  •  14. 4. 2023 14:50
Veľkorysý darca
5 €  •  14. 4. 2023 13:53
Veľkorysý darca
2 €  •  13. 4. 2023 21:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
233 €  •  13. 4. 2023 19:21
Dobročiný Darca
2 €  •  10. 4. 2023 18:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  7. 4. 2023 11:48
Veľkorysý darca
100 €  •  6. 4. 2023 21:29
Veľkorysý darca
25 €  •  6. 4. 2023 20:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  6. 4. 2023 20:27
Dobrosrdečný darca
25 €  •  6. 4. 2023 20:18
Láskavý darca
10 €  •  6. 4. 2023 19:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  6. 4. 2023 19:00

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň