Projekt ukončený:

Počúvajte a podporte rádio ROMA

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na 1 mesiac fungovania

Získaných 0 € 5 €
200 €

Míľnik 2/3

Pokryjeme náklady na 2 mesiace fungovania

Získaných 0 € 5 €
400 €

Míľnik 3/3

Pokryjeme náklady na 3 mesiace fungovania

Získaných 0 € 5 €
600 €
 -
1 podporovateľ
Celkom sa zapojilo
5 €
Priemerná výška daru
5 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Počúvajte a podporte rádio ROMA

Míľnik 1/3

Pokryjeme náklady na 1 mesiac fungovania

Získaných 0 € 5 €
200 €

Míľnik 2/3

Pokryjeme náklady na 2 mesiace fungovania

Získaných 0 € 5 €
400 €

Míľnik 3/3

Pokryjeme náklady na 3 mesiace fungovania

Získaných 0 € 5 €
600 €
Zakladateľ
Andrea Tanková
Dátum pridania
22. 3. 2023

Náš príbeh rádio Roma

Sme internetové rádio a hráme rómsku muziku, prinášame rozhovory a príbehy Rómov pre Rómov. Chceme Vám spríjemniť Váš deň aj noc :) a veríme, že sa nám to darí a Vy nás radi počúvate.

Kto sme?

Volám sa František Tanko, mám rád hudbu, hlavne našu rómsku. Som DJ a moderátor, rád hľadám nové talenty a kapely. Občas mi pomáha a moderuje aj dcéra Andrejka, ktorá má tiež srdce otvorené hudbe. Štúdio máme u nás doma, takže v papučiach a s kávičkou sme vždy dobre naladení :)

Na čo získané peniaze použijeme?

Robíme to z lásky k našej kultúre a k Vám. Nie sme profesionáli, ale keď máme voľno, tak sa zapneme a hráme. Investujeme náš čas, no sú aj náklady, ktoré nás vždy počkajú a hodia do reality. Ak chceme ďalej robiť rádio pre Vás tak musíme platiť internet, telefón, web, licencie na software, benzín a auto na cestovanie za kapelami … Dnes sa všetko zdražuje a už to nevieme platiť zo svojho :(

Minimálna mesačná čiastka na pokrytie nevyhnutných nákladov je 200 Eur.

Preto sa obraciame na Vás o podporu, ak Vás baví naše rádio a počúvate ho, skúste nás podporiť ako sa Vám dá.

Ďakujeme!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Jozef C.
5 €  •  22. 3. 2023 22:03
Dežím Vám palce! Rád Vás počúvam, super hudba a DJ. Vydržte!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu