Výzva ukončená:

Pomôžte nášmu OZ zabezpečiť réžiu hipoterapeutického koňa

Získaných 0 € 270 €
5 500 €
 -
9 darcov
Celkom sa zapojilo
30 €
Priemerná výška daru
150 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte nášmu OZ zabezpečiť réžiu hipoterapeutického koňa

Získaných 0 € 270 €
5 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
OZ Hipoterapie Dušička
Dátum pridania
19. 10. 2022
Posledná aktualita

19. 12. 2022 18:00

Poďakovanie

Vážený darca!

Chceli by sme sa srdečne poďakovať za príspevok na réžiu nášho terapeutického koníka! 
Plnú sumu sa nám síce nepodarilo vyzbierať, ale ceníme si každý dar a ďakujeme, že ste nám pomohli prostredníctvom koníka pomáhať deťom. 

Tím Hipoterapie Dušička

Zobraziť celú aktualitu

OZ Hipoterapie Dušička

OZ Hipoterapie Dušička sa zaoberá hlavne hipoterapiou. Hipoterapia  a pedagogicko-psychologické jazdenie sú zamerané na využitie koňa ako jedného z terapeutov. Mechanický prenos energie konského chrbta pomáha naštartovať  fungovanie nervovej ústavy. Liečba s pomocou koní je pre pacientov komplexnou rehabilitáciou a zlepšuje celkovú fyzickú a psychickú kondíciu.

Komu pomôžeme?

V súčasnosti má naše občianske združenie 44 klientov. Cieľovou skupinou sú telesne, mentálne a zmyslovo znevýhodnení ľudia, deti a mládež s postihnutím a sociálne znevýhodnené skupiny obyvateľstva.

OZ poskytlo domov viacerým koňom. Sú to koníky, ktoré majú svoje špeciálne režimy. Vážime si ich a šetríme pre hendikepované deti, pretože nie každý kôň je vhodný na využitie v terapeutickej praxi.  Snaha zabezpečiť koníkom všetky potreby a adekvátnu starostlivosť je pre OZ samozrejmosť.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

S enormým nárastom cien sa náš projekt dostáva do finančnej straty. Vaše finančné príspevky nám umožnia uhradiť náklady na starostlivoť o koňa, ktoré zahŕňajú poplatky za krmivo, výživové doplnky, lieky, ustajnenie, veterinárnu starostlivosť a náklady na starostlivosť o kopytá. Ročne ide o sumu takmer 5 500 Eur.

Ak sa nám podarí daná suma získať, môžeme pokračovať v terapiách v režime, ako doteraz. V prípade, že sa suma nepodarí získať, získané prostriedky sa využijú na úhradu časti starostlivosti o koňa. Budeme ale nútení sa minimálne jedného z našich koní vzdať, čo spôsobí, že nebudeme schopní pokryť potreby našich klientov.

V rámci snahy o zachovanie hipoterapií sa na vás obraciame s prosbou o pomoc formou finančného príspevku na režijné náklady na hipoterapeutického koňa. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

19. 12. 2022 18:00

Poďakovanie

Vážený darca!

Chceli by sme sa srdečne poďakovať za príspevok na réžiu nášho terapeutického koníka! 
Plnú sumu sa nám síce nepodarilo vyzbierať, ale ceníme si každý dar a ďakujeme, že ste nám pomohli prostredníctvom koníka pomáhať deťom. 

Tím Hipoterapie Dušička

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Antonia
10 €  •  24. 11. 2022 15:10
zo srdca
Láskavý darca
25 €  •  7. 11. 2022 15:45
Veľkorysý darca
25 €  •  27. 10. 2022 20:40
Dobročiný Darca
10 €  •  27. 10. 2022 9:09
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 10. 2022 8:29
Dobrosrdečný darca
20 €  •  20. 10. 2022 20:46
Dobročiný Darca
150 €  •  20. 10. 2022 20:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  20. 10. 2022 18:11
Veľkorysý darca
10 €  •  19. 10. 2022 14:48

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň