Výzva ukončená:

Podporte Mestské divadlo Trenčín, aby mohli svojim najmenším divákom vyrobiť spoločenskú hru

Míľnik 1/2

Pokryje náklady na prípravu, grafiku a tlač 500 kusov kvarteta.

Získaných 0 € 0 €
355 €

Míľnik 2/2

Pokryje náklady na prípravu, grafiku a tlač 500 kusov kvarteta a 500 kusov pexesa.

Získaných 0 € 0 €
710 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporte Mestské divadlo Trenčín, aby mohli svojim najmenším divákom vyrobiť spoločenskú hru

Míľnik 1/2

Pokryje náklady na prípravu, grafiku a tlač 500 kusov kvarteta.

Získaných 0 € 0 €
355 €

Míľnik 2/2

Pokryje náklady na prípravu, grafiku a tlač 500 kusov kvarteta a 500 kusov pexesa.

Získaných 0 € 0 €
710 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
MESTSKÉ DIVADLO TRENČÍN – MDT, o.z.
Dátum pridania
13. 3. 2023

Kto kampaň organizuje?

Mestské divadlo Trenčín ponúka divákom všetkých vekových kategórií viac ako len kultúru. Prináša im radosť, zábavu, spoločenský život a v neposlednom rade prehlbuje vedomosti  v oblasti rodného jazyka, histórie a ekológie.

Komu pomôžeme?

Tí najmenší diváci odchádzajú z divadla plní emócií a nových informácií. Radi by sme im nevšedný zážitok z divadla a zaujímavých postáv ešte umocniť tak, aby pretrval aj neskôr v domácom prostredí. Toto by sme chceli docieliť klasickou cestou – na mieru vyrobenou nízkonákladovou spoločenskou hrou, ktorá trénuje najmä vizuálnu pamäť a schopnosť sústrediť sa.

Kvarteto a pexeso budú obsahovať krásne fotografie z jednotlivých predstavení. Sú to hry, ktoré utužujú vzťahy, prispievajú k schopnosti dieťaťa dať štruktúru sociálnym interakciám. Deti sa učia novým zručnostiam, postojom, rozvíjajú predstavivosť, spoznávajú vlastné možnosti, vyjadrujú momentálne pocity, relaxujú.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané financie sa využijú na pokrytie nákladov na prípravu, grafiku a tlač 500 kusov kvarteta a 500 kusov pexesa.

Cieľovú sumu 710 € sme si rozdelili na dva miľníky a veríme, že sa nám ich aj s Vašou pomocou podarí úspešne dosiahnuť a budeme môcť našim najmenším divákom poskytnúť túto spoločenskú hru. 

Odmena:

Pokiaľ nám darujete 50 € a viac, získate 2 vstupenky na Vami vybrané predstavenie Mestského divadla Trenčín v roku 2023. Po skončení výzvy Vás kontaktujeme mailom a vstupenky Vám touto cestou doručíme. 

Vopred ďakujeme za každý príspevok a veríme, že sa čoskoro stretneme na jednom z našich predstavení! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň