Výzva ukončená:

St.Filip Nerri: Pomôžte nám vybudovať murovaný plot a betonové ihrisko

Získaných 0 € 372 €
4 000 €
 -
16 darcov
Celkom sa zapojilo
23 €
Priemerná výška daru
50 €
Najvyšší dar
60 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

St.Filip Nerri: Pomôžte nám vybudovať murovaný plot a betonové ihrisko

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Tomáš Rusnák
Dátum pridania
2. 2. 2023

Kto kampaň organizuje?

Centrum sv. Filipa Neriho je rehabilitačné, resocializačné a reedukačné centrum zamerané na drogovo závislé detí bez domova na východnom brehu Viktóriinho jazera v meste Kisumu, vo východoafrickej Keni. Centrum je založené a podporované najmä Vysokou školou zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety a súkromnými sponzormi. 

Na uvedenom webe: www.stphilipnerikisumu.org nájdete všetky informácie o našej činnosti, naše účtovníctvo a náš zámer. 

Komu pomôžeme?

Až doteraz sme pre naše aktivity využívali prenajatý rodinný dom. Rozhodli sme sa však našu činnosť rozšíriť, tak sme vďaka VŠZaSP a podpore našich priateľov, dobrodincov zakúpili vlastný dom aj s pozemkom. Náš nový domov sme opravili a prispôsobili ako našim potrebám, tak aj miestnym zákonným požiadavkám. Dom sa však nachádza v záplavovej oblasti Viktóriinho Jazera. Preto je pre úspešné zakončenie prác a nasťahovanie sa nevyhnutné vystavať protizáplavový múr pozdĺž južnej strany pozemku.

  Na zakončenie tohto veľkého projektu nám kvôli nečakaným okolnostiam nanešťastie nevystačí rozpočet. Preto sa obraciame na vás, ľudí dobrej vôle, našich sympatizantov a dovoľujeme si vás poprosiť o pomoc pri zakončení prestavby nášho nového domova.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Pre stavbu plotu potrebujeme (podľa aktuálneho kurzu keňského šilingu voči euru):

Materiál:
piesok 300€
cement 800€
štrk 150€
železo 700€
drevo 150€
tehly 270€
náter 30€

Práca: 1600€

Za každý príspevok vám v mene našich zverencov úprimne ďakujeme, pán Boh zaplať!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
35 €  •  3. 4. 2023 10:10
Dobrosrdečný darca
25 €  •  1. 4. 2023 20:39
Veľkorysý darca
20 €  •  1. 4. 2023 17:14
Veľkorysý darca
10 €  •  26. 3. 2023 13:32
Dobročiný Darca
25 €  •  21. 3. 2023 17:47
Dobročiný Darca
10 €  •  17. 3. 2023 10:18
Dobročiný Darca
2 €  •  9. 3. 2023 8:07
Veľkorysý darca
20 €  •  8. 3. 2023 15:35
Milý darca
50 €  •  21. 2. 2023 13:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  9. 2. 2023 19:17
Milý darca
10 €  •  7. 2. 2023 17:00
Milý darca
10 €  •  7. 2. 2023 13:42
Veľkorysý darca
10 €  •  6. 2. 2023 21:39
Štedrý darca
50 €  •  5. 2. 2023 5:40
Štedrý darca
20 €  •  3. 2. 2023 21:42
Veľkorysý darca
25 €  •  3. 2. 2023 13:59

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň