Darujme Danke nádej na život vďaka lieku Enhertu

Collected 0 € 35 350 €
from 35 000 €
32 days
till completion

We are always up for a good deed, join us! We hand over 100% of your donation.

Donate Share

We verify all collections

We verify all collections

Creator
Dana Kičinová
Date added
12. 11. 2023
Last news

5. 12. 2023 22:05

Podarilo sa❤️💪🤗

Drahí podporovatelia ❤️

Z celého srdca by som sa Vám chcela poďakovať za to, že sa podarilo vďaka každému jednému z Vás vyzbierať potrebné finančné prostriedky a ja mòžem začať s liečbou. Veľmi si to vážim, som absolútne dojatá z toho, že je okolo mňa toľko dobra, prajnosti, láskavosti ❤️❤️❤️. Ďakujem ďakujem ďakujem.

Daduš, Dana Kičinová

Show full article
All news

Kto kampaň organizuje?

Dovoľte, aby som krátko o sebe napísala pár viet. Celý život som s láskou pomáhala iným ako človek aj ako zdravotná sestra. Dostala som sa do situácie, kedy sa moje možnosti liečby onkologického ochorenia scvrkli nateraz na minimum. Čo najskôr potrebujem liek, ktorý naše poisťovne preplácajú len veľmi zúženej skupine pacientov. Jediný spôsob ako sa k lieku, ktorý je u nás dostupný dostať, je samoplatba. Ročná liečba sa priblizuj čiastke 83 000 €. Podobnú situáciu som zažila minulý rok, kedy som si hradila liečbu sama, dalšiu už žiaľ finančne sama nepokryjem.

Preto prosím, pomôžte mi dostať sa k lieku, ktorý mi špecialny test ( tiež hradený samoplatbou 2 500€) označil ako číslo 1 s účinnosťou 91%. 

Páči sa mi tu, ešte by som si kvalitne chcela  užit svoju rodinu, priateľov a pomáhať naďalej novodiagnostikovaným pacientkám a ich rodinám zorientovať sa v ich ťažkých chvíľach, kedy im lekár oznámi “tú” zlú správu. 

Som členkou predsedníctva OZ Amazonky, ktoré boli stvorené pomáhať. Pomáham ja, pomáhame my, prosím pomôžte kto môžte aj vy.

Ďakujem vám,
Dana

Danka si dva dni pred svojou päťdesiatkou sama nahmatala hrčku v prsníku

Následné vyšetrenie potvrdilo nielen rakovinu prsníka, ale aj metastázy v pečeni, čo urýchlilo spád udalostí v ďalších mesiacoch – mastektómia, resekcia laloka pečene, chemoterapia a hormonálna terapia. Danka sa odvtedy neustále lieči. 

Život v metastatickom štádiu vie byť napriek doživotnej liečbe plnohodnotný. Danka je úžasná usmievavá kamarátka, ktorá v neľahkej chvíli podržala mnoho žien s touto diagnózou. Je aktívnou členkou združenia žien s rakovinou prsníka, pôsobí ako úplne prvý kontakt, keď sa novo diagnostikované pacientky na združenie obracajú. Danka je pre nás našou onko-mamou, našou priateľkou a našou spriaznenou dušou a v neposlednom rade žiarivým príkladom, ako sa dá žiť aj po vypočutí tejto diagnózy. Pre mnoho pacientiek je Danka najväčšou oporou, lebo dokáže podporiť aj v časoch, keď to už nikto iný nedokáže. Danka je kamarátka, ktorá sa o Vás zaujíma, má na Vás vždy čas, nikdy neodmietne podať pomocnú ruku a príde Vás navštíviť do nemocnice, kde Vám s nekonečnou vášňou rozpráva, čo sa deje vonku a ako sa teší, keď sa dostanete opäť z nemocnice von. Tam kde to iní už nedokážu je práve Danka tá, ktorá pre seba ani pre iných nikdy nestráca nádej. 

V minulosti pracovala ako zdravotná sestra, vie sa pohybovať v zložitom svete zdravotníckych informácii. Roky si sama zisťovala, ako sa postupuje pri jej diagnóze a často krát sa obrátila aj na lekárov zo zahraničia. Vďaka jej vytrvalosti absolvovala potrebné zákroky, no vždy musela čakať dlhšie, ako by to pri onkologických pacientoch malo byť. 

Danka je aktuálne v siedmej línií metastatického štádia rakoviny prsníka. Absolvovala diagnostický test, ktorý preukázal úspešnosť pri nasadení lieku ENHERTU (na 91%), ktorý tento rok prešiel kategorizáciou. Ale ako to už býva, vždy sú dané podmienky na schválenie nasadenia liečby a tie Danka nespĺňa. Napriek tomu, liečbu týmto liekom schvaľuje a potvrdzuje aj Dankina onkologička. Liek, ktorý sa v štátoch EÚ bežne podáva metastatickým pacientom, ktorí vďaka nemu plnohodnotne žijú ešte dlhé roky, ostáva pre Danku na plnú úhradu. 

V mene Dankinej kamarátky a s vierou v ľudskú solidaritu prosím o finančnú podporu pri úhrade za liek, ktorý je veľkou nádejou. Danka je jedna úžasná osôbka, ktorá tu má na svete ešte veľa plánov. Potrebujem ju tu ja a potrebuje ju tu jej rodina a potrebujú ju tu všetky jej onkokamarátky.  Prosím a zároveň ďakujem za každú jednu finančnú pomoc. Verím, že spolu vyskladáme sumu, z ktorej môže byť uhradený liek Enhertu a Daduška pre nás bude oporou a milovanou priateľkou a neskutočne inšpiratívnou ženou ešte dlhé roky.

Dominika Kormanová,
predsedníčka OZ Amazonky

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze zo výzvy budú použité na zakúpenie lieku Enhertu, ktorý je dostupný, kategorizovaný, avšak na Slovensku je podávanie oklieštené zúženou indikáciou. Už za našimi hranicami sa podáva bez nezmyselného zúženia indikácie. 

Cena jedného podania lieku Enhertu pri súčasnej cene lieku je 4763,31€ , podáva sa každé 3 týždne.

Na ročnú liečbu potrebujem sumu 82 564,04€. Šialené, nie? 

Do you want to leave a message for the project creator?

To view or add a message, you must be logged in on Facebook and have third-party cookies enabled in your browser.

News

5. 12. 2023 22:05

Podarilo sa❤️💪🤗

Drahí podporovatelia ❤️

Z celého srdca by som sa Vám chcela poďakovať za to, že sa podarilo vďaka každému jednému z Vás vyzbierať potrebné finančné prostriedky a ja mòžem začať s liečbou. Veľmi si to vážim, som absolútne dojatá z toho, že je okolo mňa toľko dobra, prajnosti, láskavosti ❤️❤️❤️. Ďakujem ďakujem ďakujem.

Daduš, Dana Kičinová

30. 11. 2023 3:17

ENHERTU #čím skôr, tým skôr# ENHERTU

Rodina moja blízka aj vzdialená, priatelia najbližší, blízki, známi aj neznámi. Snáď mi dovolíte dovoliť si emóciu, ktorá sa slovami len ťažko popisuje. Radosť z poznania? Pocit sily? Sloboda? Láska? Vďačnosť? Nadšenie? Dychtivosť? Šťastie? Pozitívne očakávanie?Viera?Optimizmus? Nádej? Spokojnosť? Najradšej by som vás osobne objala a aspoň tak sa poďakovala zato, čo pre mňa všetci robíte. Za 16 dní ste spoločne prispeli čiastkou 26 976 € od 799 darcov . Čím skôr sa dostaneme k cieľovej sume 35 000, tým skôr môzem mať vyplatenú túto čiastku a tým skôr môžem začat s liečbou do ktorej vkladám veľké nádeje. 
Môj objektívny stav sa pomaly zhoršuje, krvné testy aj subjektívne pocity sa manifestujú smerom akým to dosť nerada vidím, cítim. Myslím že mi v tejto situácii nebudete zazlievať, ak vás touto cestou poprosím, aby ste znovu oslovili/ poprosili svojich známych a priateľov o príspevok v rámci svojich možností. Možno niektorí nechceli, nemohli, zabudli, odsunuli možnosť prispieť a toto bude pre nich pripomienka ktorá je pre mňa rozhodujúca. Možno sa ich rozhodnutie vašou prosbou v mojom mene zmení😁. Veľmi by som si želala, aby som mohla i naďalej pomáhať novodiagnostikovaným, príbuzným ktorí sa ocitli v doteraz nepoznanej situácii a toto bude možné len ak i ja budem fit. 

Takže poďme spolu počítať:  35000 – 26976= 8024€ Čo myslíte? Ako rýchlo sa spoločnými silami môžme dostať do ciela? 

Dovoľte mi prosím aby som Vám, čo ste už prispeli, znovu z celého srdca, z celej mojej maličkosti poďakovala. Vážim si každé 1 € ktoré ste mi poslali. Ak by to vyjadrilo moju ozajstnú vďaku, poslala by som ĎAKUJEM vo všetkých jazykoch sveta( ktore samozrejme neovládam😆.
Babka, maminka, setra, priateľka, suseda, kamarátka, bývalá i súčastná kolegyňa, AMAZONKA Dana Daduš Kičinová 

20. 11. 2023 17:07

Priebežné poďakovanie

Drahí darcovia.  
Som nadšená, šťastná, úprimne polichotená z vašich príspevkov. Rada by som sa poďakovala každému jednému z vás extra, no keď zostávate väčšinou utajení (čo samozrejme rešpektujem), je to možné len týmto spôsobom. Slovami ani nedokážem vysloviť,  akú vďačnosť cítim. ĎAKUJEM🙏❤️

14. 11. 2023 23:24

❤️❤️❤️

Moji úžasní priatelia, priatelia vašich priatelov a priatelia ich priateľov,

chcem vám poďakovať za vašu neuveriteľnú angažovanosť, štedrosť, aktivitu, za to ako ste sa všetci spojili aby ste mi pomohli. Vaše finančné príspevky prekročili za jediný den 10 tisíc eur. To už sú dve dávky lieku. Každému z vás veľké ĎAKUJEM. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  9. 12. 2023 23:32
Dobrosrdečný darca
10 €  •  6. 12. 2023 20:21
Láskavý darca
10 €  •  6. 12. 2023 13:20
Veľkorysý darca
50 €  •  6. 12. 2023 10:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  6. 12. 2023 7:39
Štedrý darca
50 €  •  5. 12. 2023 11:27
Štedrý darca
10 €  •  5. 12. 2023 10:00
Dobrosrdečný darca
20 €  •  5. 12. 2023 9:34
Silvia
20 €  •  5. 12. 2023 9:28
Veľa zdravia!!!
Veľkorysý darca
10 €  •  5. 12. 2023 9:20
Láskavý darca
25 €  •  5. 12. 2023 7:40
Milý darca
5 €  •  5. 12. 2023 6:54
Milý darca
10 €  •  4. 12. 2023 22:43
Veľkorysý darca
150 €  •  4. 12. 2023 22:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  4. 12. 2023 21:38
Láskavý darca
50 €  •  4. 12. 2023 21:04
Veľkorysý darca
20 €  •  4. 12. 2023 20:48
Milý darca
10 €  •  4. 12. 2023 20:39
Dobrosrdečný darca
6 €  •  4. 12. 2023 20:15
Sylva
55 €  •  4. 12. 2023 20:11
Tak Daduska, poslednich rovnych 500 a mame to 😘🙏❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  4. 12. 2023 17:40
Láskavý darca
20 €  •  4. 12. 2023 17:26
Štedrý darca
100 €  •  4. 12. 2023 17:24
Dobrosrdečný darca
10 €  •  4. 12. 2023 11:08
Katarína M.
50 €  •  4. 12. 2023 9:58
Amazonka Amazonke.. Veľmi držím palce
Láskavý darca
20 €  •  4. 12. 2023 8:25
spolupacientka Jana
30 €  •  4. 12. 2023 8:00
Dadka, dáme to!!!
Dobrosrdečný darca
10 €  •  4. 12. 2023 7:58
Anna
25 €  •  4. 12. 2023 7:28
Držím silno palce, nech sa liečba vydarí
Milý darca
10 €  •  4. 12. 2023 7:13
Štedrý darca
10 €  •  4. 12. 2023 7:01
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 12. 2023 6:58
Láskavý darca
35 €  •  3. 12. 2023 22:44
Štedrý darca
50 €  •  3. 12. 2023 20:31
Miriam
25 €  •  3. 12. 2023 20:01
nech máte čím skôr dôvod na veľký úsmev
Dobrosrdečný darca
10 €  •  3. 12. 2023 19:46
Veľkorysý darca
25 €  •  3. 12. 2023 19:31
Láskavý darca
5 €  •  3. 12. 2023 19:14
Dobrosrdečný darca
100 €  •  3. 12. 2023 18:38
Dobrosrdečný darca
10 €  •  3. 12. 2023 18:27
Martina S
10 €  •  3. 12. 2023 16:39
Držím silno päste, nech sa to podarí.
Dobročiný Darca
25 €  •  3. 12. 2023 16:31
Bibiana
50 €  •  3. 12. 2023 16:28
Daduška, objímam Ťa, už to tam skoro je ❤️
Dobrosrdečný darca
150 €  •  3. 12. 2023 15:35
Frederika Fetkovicova
10 €  •  3. 12. 2023 15:11
❤️❤️❤️
Danka Romančikova Bandiho
20 €  •  3. 12. 2023 14:36
Daduš drž sa…
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  3. 12. 2023 13:40
Milý darca
33 €  •  3. 12. 2023 13:04
Milý darca
25 €  •  3. 12. 2023 11:16
Štedrý darca
10 €  •  3. 12. 2023 10:39
Lenka J.
25 €  •  3. 12. 2023 10:13
Prajem veĺa sily na ceste k uzdraveniu.
Láskavý darca
50 €  •  3. 12. 2023 9:04
Dobročiný Darca
50 €  •  3. 12. 2023 8:31
Láskavý darca
10 €  •  3. 12. 2023 7:10
Dobrosrdečný darca
100 €  •  3. 12. 2023 6:44
Štedrý darca
10 €  •  2. 12. 2023 23:58
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 12. 2023 22:21
Láskavý darca
50 €  •  2. 12. 2023 21:58
Milý darca
20 €  •  2. 12. 2023 21:05
Štedrý darca
2 €  •  2. 12. 2023 20:51
Dobročiný Darca
50 €  •  2. 12. 2023 20:44
Dobrosrdečný darca
100 €  •  2. 12. 2023 19:48
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 12. 2023 19:34
Štedrý darca
10 €  •  2. 12. 2023 19:27
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 12. 2023 18:50
Dobročiný Darca
150 €  •  2. 12. 2023 18:45
Dobročiný Darca
150 €  •  2. 12. 2023 18:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 12. 2023 18:32
Milý darca
25 €  •  2. 12. 2023 18:27
Štedrý darca
40 €  •  2. 12. 2023 17:47
Veľkorysý darca
15 €  •  2. 12. 2023 16:59
Milý darca
15 €  •  2. 12. 2023 16:14
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  2. 12. 2023 15:41
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 12. 2023 15:32
Veľkorysý darca
10 €  •  2. 12. 2023 15:05
Láskavý darca
25 €  •  2. 12. 2023 14:56
Milý darca
150 €  •  2. 12. 2023 14:14
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 12. 2023 14:13
Dobrosrdečný darca
25 €  •  2. 12. 2023 13:09
Dobročiný Darca
25 €  •  2. 12. 2023 12:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  2. 12. 2023 12:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 12. 2023 12:19
Dobročiný Darca
10 €  •  2. 12. 2023 12:08
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 12. 2023 11:40
Milý darca
10 €  •  2. 12. 2023 10:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  2. 12. 2023 10:12
Katarína F
25 €  •  2. 12. 2023 9:30
Držím palce,ak keď troškou,ale verím,že to pomôže
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  2. 12. 2023 9:29
Dobročiný Darca
20 €  •  2. 12. 2023 9:29
Dobročiný Darca
5 €  •  2. 12. 2023 8:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  2. 12. 2023 8:05
Dobročiný Darca
20 €  •  2. 12. 2023 7:47
Štedrý darca
100 €  •  2. 12. 2023 1:13
Milý darca
15 €  •  1. 12. 2023 23:54
Dobrosrdečný darca
100 €  •  1. 12. 2023 22:50
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2023 22:23
Dobročiný Darca
50 €  •  1. 12. 2023 22:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  1. 12. 2023 22:20
Frederika Fetkovičová
15 €  •  1. 12. 2023 22:09
Držte sa, som s Vami❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  1. 12. 2023 21:57
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2023 21:28
Milý darca
10 €  •  1. 12. 2023 20:24
Láskavý darca
10 €  •  1. 12. 2023 20:00
Láskavý darca
50 €  •  1. 12. 2023 19:54
Dobrosrdečný darca
150 €  •  1. 12. 2023 19:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  1. 12. 2023 19:36
Dobročiný Darca
25 €  •  1. 12. 2023 18:47
Láskavý darca
10 €  •  1. 12. 2023 17:58
Slavka Frementitisová
50 €  •  1. 12. 2023 17:00
Amazonka Amazonke
Štedrý darca
25 €  •  1. 12. 2023 16:42
Láskavý darca
10 €  •  1. 12. 2023 15:54
Láskavý darca
1 €  •  1. 12. 2023 15:36
Štedrý darca
50 €  •  1. 12. 2023 15:29
Dobrosrdečný darca
10 €  •  1. 12. 2023 15:23
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2023 15:07
Štedrý darca
50 €  •  1. 12. 2023 15:06
Milý darca
20 €  •  1. 12. 2023 14:59
Milý darca
10 €  •  1. 12. 2023 14:41
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 12. 2023 14:25
Dobročiný Darca
25 €  •  1. 12. 2023 13:04
Dobročiný Darca
25 €  •  1. 12. 2023 12:24
Dobrosrdečný darca
25 €  •  1. 12. 2023 11:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  1. 12. 2023 11:47
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2023 11:26
Štedrý darca
30 €  •  1. 12. 2023 11:16
Dobrosrdečný darca
20 €  •  1. 12. 2023 10:49
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 12. 2023 10:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  1. 12. 2023 10:33
Alena
20 €  •  1. 12. 2023 9:47
🍀🍀🍀🍀🍀
Milý darca
25 €  •  1. 12. 2023 9:38
Milý darca
25 €  •  1. 12. 2023 9:31
Veľkorysý darca
25 €  •  1. 12. 2023 9:30
Ivana
10 €  •  1. 12. 2023 9:30
Držím Vám palce!!!!!
Dobrosrdečný darca
25 €  •  1. 12. 2023 9:24
Veľkorysý darca
10 €  •  1. 12. 2023 9:19
Láskavý darca
10 €  •  1. 12. 2023 9:11
Janka R
200 €  •  1. 12. 2023 9:05
🍀🍀🍀🍀
Štedrý darca
10 €  •  1. 12. 2023 9:02
Štedrý darca
100 €  •  1. 12. 2023 8:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  1. 12. 2023 8:40
Andrea Eibenová
100 €  •  1. 12. 2023 8:32
Veľmi držím palce a prajem veľa síl!
Štedrý darca
100 €  •  1. 12. 2023 8:32
Veľkorysý darca
100 €  •  1. 12. 2023 8:24
Martin Petras
10 €  •  1. 12. 2023 8:20
Drzim palce a modlim sa
Gabriel
25 €  •  1. 12. 2023 8:18
🍀🍀🍀
Zuzana
50 €  •  1. 12. 2023 8:03
Želám vám z celého srdca, aby choroba ustúpila. Mne diagnostikovali inú rakovinu, kde stačila operácia. V januári to budú dva roky a zatiaľ som OK a verím, že budem. Želám Vám uzdravenie. ❤️
Darca, ktorý je za každú dobrost
1 €  •  1. 12. 2023 7:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  1. 12. 2023 7:21
Milý darca
10 €  •  1. 12. 2023 0:35
Dobrosrdečný darca
10 €  •  1. 12. 2023 0:12
Štedrý darca
10 €  •  30. 11. 2023 23:52
Milý darca
40 €  •  30. 11. 2023 23:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  30. 11. 2023 23:03
Štedrý darca
25 €  •  30. 11. 2023 22:50
Veľmi držím palce a prajem okrem nádeje aj uzdravenie ❤️❤️❤️
Štedrý darca
15 €  •  30. 11. 2023 22:39
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 11. 2023 22:30
Veľkorysý darca
10 €  •  30. 11. 2023 21:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  30. 11. 2023 21:44
Dobročiný Darca
33 €  •  30. 11. 2023 21:43
Štedrý darca
10 €  •  30. 11. 2023 21:38
Láskavý darca
50 €  •  30. 11. 2023 21:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  30. 11. 2023 21:19
Mária
25 €  •  30. 11. 2023 21:18
Zo srdca vám prajem uzdravenie. 🙏
Milý darca
150 €  •  30. 11. 2023 21:16
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 11. 2023 21:10
Láskavý darca
30 €  •  30. 11. 2023 21:07
Láskavý darca
25 €  •  30. 11. 2023 20:26
Dobročiný Darca
10 €  •  30. 11. 2023 20:21
Darca pre Danku
25 €  •  30. 11. 2023 20:10
Dzim palce Danka 🍀
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 11. 2023 20:10
Veľkorysý darca
20 €  •  30. 11. 2023 20:05
Veľkorysý darca
10 €  •  30. 11. 2023 19:58
Veľkorysý darca
25 €  •  30. 11. 2023 19:51
Milý darca
14 €  •  30. 11. 2023 19:22
Láskavý darca
10 €  •  30. 11. 2023 19:21
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  30. 11. 2023 19:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  30. 11. 2023 19:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  30. 11. 2023 19:08
Milý darca
10 €  •  30. 11. 2023 19:00
Veľkorysý darca
25 €  •  30. 11. 2023 18:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  30. 11. 2023 18:53
Štedrý darca
100 €  •  30. 11. 2023 18:52
Láskavý darca
50 €  •  30. 11. 2023 18:28
Dobročiný Darca
25 €  •  30. 11. 2023 18:15
Veľkorysý darca
5 €  •  30. 11. 2023 17:25
Dobročiný Darca
25 €  •  30. 11. 2023 17:23
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 11. 2023 17:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  30. 11. 2023 17:14
Dobročiný Darca
10 €  •  30. 11. 2023 17:12
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 11. 2023 17:00
Milý darca
20 €  •  30. 11. 2023 16:44
Monika
50 €  •  30. 11. 2023 16:35
Prajem vela stastia Danka.
Dobrosrdečný darca
15 €  •  30. 11. 2023 15:33
Katarína Olíková
30 €  •  30. 11. 2023 15:27
Objímam a verím.
Dobročiný Darca
10 €  •  30. 11. 2023 15:21
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 11. 2023 14:58
Láskavý darca
40 €  •  30. 11. 2023 14:57
Štedrý darca
3 €  •  30. 11. 2023 14:48
Dobrosrdečný darca
25 €  •  30. 11. 2023 14:07
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 11. 2023 13:49
Jana
10 €  •  30. 11. 2023 12:34
Držíme palce a prajeme veľa síl v tomto boji
Monika
10 €  •  30. 11. 2023 12:03
Prajem Vám veľa síl -
Lydka
20 €  •  30. 11. 2023 11:35
Objima
Hanka
50 €  •  30. 11. 2023 11:24
Daduš, stretli sme sa pred rokom, si milá osôbka, veľmi držím palčeky. Je to smutné. Zrušili sme trest smrti pre ťažkých zločincov a vrahov a poisťovňa od stola odsudzuje na smrť nevinných ľudí....
Renata Vrabelova
100 €  •  30. 11. 2023 9:42
Verim
Karesi
20 €  •  30. 11. 2023 8:14
Drzime palce
mima
25 €  •  30. 11. 2023 8:09
držím palce, nikto nevie kedy bude potrebovať pomôcť
Tatiana Fojtova
10 €  •  30. 11. 2023 8:08
Drzim palce 🙏
Elena
20 €  •  30. 11. 2023 7:14
💗🍀
Lenka T.
50 €  •  30. 11. 2023 6:59
❤️ 🫂
Katarína
10 €  •  28. 11. 2023 18:15
Na zdravie!
heluska
10 €  •  28. 11. 2023 12:05
mala pomoc spolubojovnicke
Danka
10 €  •  28. 11. 2023 11:16
človek nikdy nevie či sa nedostane do podobnej situácie. Prajem Vám skoré uzdravenie.
Stanislav
25 €  •  27. 11. 2023 22:15
Danka prajem všetko dobré a nech vám to pomôže ...
Dobročiný Darca
500 €  •  27. 11. 2023 14:45
S láskou a vierou v dobrý výsledok Alena a Dodo
Nelya K.
25 €  •  26. 11. 2023 13:44
🫂
Soňa
25 €  •  26. 11. 2023 6:15
Držím palce, nech liek zaberie!
Bea
50 €  •  25. 11. 2023 20:16
Držte sa
Simkova
50 €  •  25. 11. 2023 10:56
Úspešne užívanie lieku!
Jakub
10 €  •  25. 11. 2023 9:22
Prajem veľa síl
Neznámy darca
50 €  •  23. 11. 2023 18:51
Danka, si úžasná, držim palce ❤
Adriana
25 €  •  23. 11. 2023 11:00
veľa zdravia prajem
Láskavý darca
200 €  •  22. 11. 2023 20:55
Držíme palce a ďakujeme za všetky ženy, ktorým pomáhate ❤️
Denisa Palovicova
50 €  •  22. 11. 2023 20:52
Drzkaj sa Danka a dufam, ze sa to podari vyzbierat.Tvoja byvala kolegyna z LC chirurgie🙂
Štedrý darca
10 €  •  22. 11. 2023 20:05
Prajem vám zdravie.
Hanka
50 €  •  22. 11. 2023 12:57
Želám veľa sily na ceste za uzdravením.
Zuzka
25 €  •  21. 11. 2023 22:35
Veľmi držím palce,určite sa k tomu lieku dostanete a uzdravíte! Nie ste v tom sama ❤️
Michaela
40 €  •  21. 11. 2023 17:48
Prajem veľa síl! Verím, že sa k lieku dostanete a ďakujem za morálnu podporu mojej mame -spolupacientke...
Kamoška
25 €  •  21. 11. 2023 14:01
Veľmi ti držim palce ❤️❤️❤️
Prejeme brzke uzdraveni!
100 €  •  21. 11. 2023 10:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  20. 11. 2023 23:18
Daduška ❤️🤞🏽🤞🏽🤞🏽🙏🏽
Veronika
25 €  •  20. 11. 2023 19:10
Držím všetky palce... :-))))
Janka a Danko Leitner
150 €  •  20. 11. 2023 19:07
pre nasu najlepsiu susedu Dadus ❤️
Kristína
5 €  •  20. 11. 2023 18:28
Poslala som, prajem skoré uzdravenie Danka
Hana
25 €  •  20. 11. 2023 18:22
Držte sa, nech liečba pomôže!
Zuzana D.
10 €  •  20. 11. 2023 17:52
Danka ✊✊
Milý darca
10 €  •  20. 11. 2023 17:48
Prajem úspešnú liečbu a skoré uzdravenie!
hanica
20 €  •  20. 11. 2023 17:13
drzim palce. takych optimistov a dobrych ludi k zivotu potrebujeme vsetci :)
Stanka
25 €  •  20. 11. 2023 17:13
Držím palce a posielam veľa pozitívnej energie.
Martina
20 €  •  20. 11. 2023 14:00
Pani Danka, posielam modlitbu za uzdravenie a veľa síl, nech všetko dopadne tak, ako si želáte 🙏
Zuzana
10 €  •  20. 11. 2023 13:35
Držím palce Dani
mima
25 €  •  20. 11. 2023 13:08
držím palce
Danišovičovci
100 €  •  20. 11. 2023 9:54
❤️❤️❤️
Alžbeta Osuská
100 €  •  20. 11. 2023 9:43
Daduška držíme palce!
Daniela
10 €  •  20. 11. 2023 9:38
Z lásky ❤️
Erik a Marta Libiakovci
100 €  •  19. 11. 2023 19:42
Milá Danka,nech sa ti to podarí, držíme Ti palce!!!
Soňa Beerová
25 €  •  19. 11. 2023 10:42
Danka, veľmi na Teba myslím a som presvedčená, že to zvládneš.❤️
Monika
10 €  •  18. 11. 2023 19:38
Daduš,posielam veľké objatie!
Andrea Kmeťová
20 €  •  17. 11. 2023 20:13
Sylva P.
100 €  •  17. 11. 2023 9:15
Danuska moc drzime palce, at se to podari!! ♥️. Sylva

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Messages

Silvia
20 €  •  5. 12. 2023 9:28
Veľa zdravia!!!
Sylva
55 €  •  4. 12. 2023 20:11
Tak Daduska, poslednich rovnych 500 a mame to 😘🙏❤️
Katarína M.
50 €  •  4. 12. 2023 9:58
Amazonka Amazonke.. Veľmi držím palce
spolupacientka Jana
30 €  •  4. 12. 2023 8:00
Dadka, dáme to!!!
Anna
25 €  •  4. 12. 2023 7:28
Držím silno palce, nech sa liečba vydarí
Miriam
25 €  •  3. 12. 2023 20:01
nech máte čím skôr dôvod na veľký úsmev
Martina S
10 €  •  3. 12. 2023 16:39
Držím silno päste, nech sa to podarí.
Bibiana
50 €  •  3. 12. 2023 16:28
Daduška, objímam Ťa, už to tam skoro je ❤️

Other contributors

Do you want to create a project or a story?

Start collecting