Výzva ukončená:

Podporme Maťka s DMO a pomôžme mu zabezpečiť potrebné rehabilitácie

Získaných 0 € 220 €
3 000 €
 -
8 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
77 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Podporme Maťka s DMO a pomôžme mu zabezpečiť potrebné rehabilitácie

Získaných 0 € 220 €
3 000 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Veronika Medveďová
Dátum pridania
13. 4. 2023

Kto kampaň organizuje?

Som mama 11-ročného Maťka. Jeho príchod na svet bol ťažký a hneď musel bojovať o život. Následkami sú detská mozgová obrna a porucha pozornosti. Ľavá ruka ho skoro vôbec nepočúva. 

Komu pomôžeme?

Martinko má po komplikovanom pôrode trvalé následky. Mal byť ležiace dieťa, ale vďaka jeho húževnatosti, neustálemu cvičeniu, rôznym terapiám a dvom operáciám dnes už dokaze prejsť kratšiu vzdialenosť sám s doprovodom. Stále však potrebuje neustále rehabilitácie, cvičenia a terapie. Taktiež neustály dozor čo znamená že som s ním musela ostať doma na opatrovateľskom príspevku a pracuje iba manžel.

Všetky rehabilitácie a terapie sú finančne náročné, preto Vás chceme poprosiť o pomoc. Aby mohol Maťko stále napredovať. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Na pravidelné cvičenia, terapie a rehabilitácie.

Maťko cvičí pravidelne v Neurogym.sk a chodí aj na dvojtýždňový rehabilitačný pobyt v Ceremine kde cvičí v špeciálnom obleku. 

Tieto terapie sú finančne náročné takže ak by sa vyzbieralo viac peniažkov budeme mu môcť zaplatiť dlhodobejšie pravidelne cvičenie.

Ak by sa podarilo získať menej, zvyšok by sme skúsili este zohnať z iných zdrojov. 

Za akúkoľvek pomoc ďakujeme

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 6. 2023 21:05
BURKLE
50 €  •  28. 6. 2023 8:13
trosku pomoze
Dobrosrdečný darca
25 €  •  10. 5. 2023 5:41
Štedrý darca
25 €  •  5. 5. 2023 20:59
Milý darca
10 €  •  2. 5. 2023 13:46
Ondrej
50 €  •  1. 5. 2023 10:27
Keep fighting☝️
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 4. 2023 10:08
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 4. 2023 9:10

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň