TV Šláger pomáha utečencom priamo na Ukrajine cez Krídla podpory

Získaných 0 € 0 €
Buďte prvý, kto daruje
13 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
12. 4. 2022

Kto kampaň organizuje?

Volám sa Frankie Zhyrnov, som hudobný producent, aranžér a interprét. Poznajú ma najmä diváci TV Šláger, kde pôsobím od roku 1999 (pôvodne ČESKOSLOVENSKÁ MUZIKA). Organizujem zbierku na pomoc matkám s deťmi na Ukrajine, ktoré prišli o všetko kvôli vojne a sú odkázané len na charitu.

Komu pomôžeme?

Zbierka je určená pre nadáciu „Krídla podpory“, ktorá sa nachádza v Kaluši v Ivanofrankovskej oblasti. Do tohto mesta už prišlo približne 7 000 utečencov z východných vojnových oblastí a denne prichádzajú ďalší. Väčšina z nich sú ženy s deťmi, ktoré stratili domov, a niektoré prišli o svojich manželov a deti, ktorých otcovia boli zabití vo vojne. Všetky sú závislé na pomoci iných, a teda aj na našej.   

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Podľa oficiálnej žiadosti nadácie „Krídla podpory“ budú peniaze použité na nákup potravín (detskej výživy), hygienických potrieb, liekov, oblečenia pre deti a zdravotníckeho materiálu. Všetka materiálna pomoc bude plne zdokumentovaná a zverejnená. 

Na príbeh zatiaľ nikto nedaroval. Buďte prvý.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám