Zabezpečme spoločne letný tábor pre deti zo sociálne slabých rodín

Získaných 0 € 80 €
1 500 €
35 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať
Zakladateľ
OZ Misia úsmev a nádej, OZ Misia úsmev a nádej
Dátum pridania
11. 5. 2023

Kto kampaň organizuje?

Občianske združenie Misia úsmev a nádej je zameraná na pomoc pre sociálne slabé rodiny s deťmi, seniorov a zdravotne znevýhodnených. Organizujeme rôzne podujatia, charitatívne akcie a zbierky, ktorých výťažky putujú pre tieto skupiny ľudí.


Nakupujeme ( potraviny, drogériu, čistiace prostriedky, oblečenie, veci do domácnosti, atď.), ale aj zdravotné pomôcky, rehabilitačné pomôcky a rehabilitačné pobyty. Pripravujeme a organizujeme rôzne akcie pre deti a seniorov.

Touto cestou chceme pomôcť deťom zo sociálne slabých rodín, aby nedoplácali na finančné problémy rodičov a boli ochudobnené o zážitky svojich rovesníkov. 

Každé dieťa má právo zažiť  tábor plný zážitkov, dobrodružstiev a okúsiť bezstarostnosť detstva. 

Komu pomôžeme?

Našim cieľom je vyčariť úsmev a urobiť radosť  minimálne 15–20 deťom  (od 7–12 rokov) zo sociálne slabých rodín z okresu Stará Ľubovňa.

Deti do tábora budeme vyberať v spolupráci s mestom Stará Ľubovňa a Úradom práce soc. vecí a rodiny v Starej Ľubovni. 

Aj vďaka Vám, deti budú môcť zažiť zábavu a dobrodružstvo, ktoré sú práve tým čo podporuje ich vývin. Môžu získať nové kamarátstva a nezabudnuteľné zážitky.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

S Vašou pomocou budú financie použité na letný tábor pre deti zo sociálne slabých rodín v okrese Stará Ľubovňa.

Deti by sme rozdelili do prímestských táborov, ktoré majú niekoľko rôznych záujmových činností. Napríklad : život v lese, staráme sa o zvieratká, dobrodružná výprava, atď.

Ďakujeme každému, kto finančne prispeje na realizáciu detského sna! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
30 €  •  2. 6. 2023 11:06
Milý darca
50 €  •  23. 5. 2023 5:50

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Milý darca
30 €  •  2. 6. 2023 11:06
Milý darca
50 €  •  23. 5. 2023 5:50

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň