Výzva ukončená:

Kvapka pre Senegal

Získaných 0 € 0 €
Buďte prvý, kto daruje
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
44 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Kvapka pre Senegal

 -
Získaných 0 € 0 €
Buďte prvý, kto daruje

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Piaristická nadácia
Dátum pridania
24. 2. 2023
Posledná aktualita

12. 4. 2023 14:46

Ďakujeme všetkým darcom za podporu!

Ďakujeme veľmi pekne všetkým darcom, ktorí sa rozhodli podporiť našu kampaň.
I keď naša kampaň nebola úspešná sme veľmi radi, že ste sa rozhodli prispieť na piaristické diela v rozvojových krajinách.

Nakoľko sa nám nepodarilo vyzbierať ani minimálnu sumu v súvislosti s pravidlami platformy Donio, z tohto dôvodu vám budú vaše príspevky vrátené.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že v budúcnosti budeme môcť opäť spoločne podporiť dobrú vec nielen spomedzi piaristických diel. 

www.kvapkapresenegal.sk 
https://www.piaristickanadacia.sk/

Zobraziť celú aktualitu

Prečo Kvapka pre Senegal?

Po minuloročnej prosbe generálneho predstaveného rehole piaristov Pedra Aguada, SchP. pomôcť piaristickým školám vo Venezuele a úspešnej kampani Svetlo pre Venezuelu sme sa aj na základe pozitívnych ohlasov rozhodli pokračovať s podporou piaristických projektov a diel vo svete. 

Tento rok sa zameriavame na podporu piaristického sociokultúrneho strediska v Mampatine v Senegale.

Kto kampaň organizuje?

Kampaň zastrešuje Nadačný fond Ad Mundum pri Piaristickej nadácii, ktorý bol založený v roku 2022 za účelom dlhodobej podpory humanitárnych a rozvojových projektov na Slovensku i v zahraničí. 

Viac informácií o pôstnej kampani, ktorá potrvá do 5. 4. 2023 nájdete na webe https://www.kvapkapresenegal.sk a o samotnom piaristickom diele v Senegale: https://www.ecolespiesinstitutions.org/campagne-mampatim/.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Vďaka vašej pomoci a získaným prostriedkom by sme radi podporili a dopomohli piaristom v Senegale realizovať 3. fázu projektu vybudovania sociokultúrneho strediska v Mampatine.

Táto fáza v roku 2023 počíta v centre CALASANZ s:

  • vybudovaním počítačovej miestnosti;
  • výstavbou učebne na vzdelávanie a odbornú prípravu mladých ľudí;
  • zabezpečením administratívneho oddelenia a zasadačky.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

12. 4. 2023 14:46

Ďakujeme všetkým darcom za podporu!

Ďakujeme veľmi pekne všetkým darcom, ktorí sa rozhodli podporiť našu kampaň.
I keď naša kampaň nebola úspešná sme veľmi radi, že ste sa rozhodli prispieť na piaristické diela v rozvojových krajinách.

Nakoľko sa nám nepodarilo vyzbierať ani minimálnu sumu v súvislosti s pravidlami platformy Donio, z tohto dôvodu vám budú vaše príspevky vrátené.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že v budúcnosti budeme môcť opäť spoločne podporiť dobrú vec nielen spomedzi piaristických diel. 

www.kvapkapresenegal.sk 
https://www.piaristickanadacia.sk/

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň