Pomôžme otcovi samoživiteľovi s kúpou práčky

Získaných 0 € 60 €
280 €
11 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Kristína Lapuníková
Dátum pridania
10. 1. 2023
Posledná aktualita

27. 1. 2023 18:49

Prosím dobrých ľudí

Prosím vás, pomôžte nám s kúpou práčky. Pracujem pre firmu, ktorá sa zaoberá kanalizačnymi službami,viete si predstaviť ako vyzerá moje pracovné oblečenie. Bez práčky je to naozaj ťažké. Budeme vám vďační za každú pomoc.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Ahoj, volám sa Marcel. Som otec samoživiteľ. Starám sa o 17-ročnú dcéru. Touto cestou by som vás chcel poprosiť o pomoc na kúpu práčky. Zo svojho príjmu si ju nemôžem kúpiť ani na ňu našetriť.

Komu pomôžeme?

Potrebovali by sme pomôcť s kúpou práčky, nakoľko naša práčka nám po Vianociach prestala fungovať. Zo svojho príjmu ju kúpiť neviem, pracujem na čiastočný úväzok. A ani na splátky mi ju žiadna spoločnosť nedá. Chcel by som poprosiť láskavých ľudí,ak môžte pomôžte nám. Zo svojho príjmu viem pokryť náklady na podnájom, stravu a potreby pre dcéru do školy. Na iné veci ako je elektrické spotrebiče a vybavenie bytu mi z môjho príjmu nevychádza. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze budú použité na kúpu práčky, nakoľko v dnešnej dobe sa už bez práčky človek nezaobíde. Pokiaľ sa nám podarí získať vyšší obnos,bude použitý  na nákup oblečenia pre dcéru a na nákup potravín. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

27. 1. 2023 18:49

Prosím dobrých ľudí

Prosím vás, pomôžte nám s kúpou práčky. Pracujem pre firmu, ktorá sa zaoberá kanalizačnymi službami,viete si predstaviť ako vyzerá moje pracovné oblečenie. Bez práčky je to naozaj ťažké. Budeme vám vďační za každú pomoc.

17. 1. 2023 20:02

Prosím pomôžte nám.

Prosím dobrých ľudí o akúkoľvek pomoc pri kúpe práčky. Ručné pranie je dosť ťažké a nie je to tak vyprané ako má byť. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Veľkorysý darca
10 €  •  28. 1. 2023 13:57
Láskavý darca
25 €  •  26. 1. 2023 12:24
Veľkorysý darca
25 €  •  12. 1. 2023 9:22

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Veľkorysý darca
10 €  •  28. 1. 2023 13:57
Láskavý darca
25 €  •  26. 1. 2023 12:24
Veľkorysý darca
25 €  •  12. 1. 2023 9:22

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň