Výzva ukončená:

Pomôžme zabezpečiť kolky do domovu sociálnych služieb pre seniorov

Získaných 0 € 335 €
800 €
 -
9 darcov
Celkom sa zapojilo
37 €
Priemerná výška daru
110 €
Najvyšší dar
45 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme zabezpečiť kolky do domovu sociálnych služieb pre seniorov

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
37983725
Dátum pridania
23. 3. 2023
Posledná aktualita

15. 6. 2023 13:59

Kolky pre našich seniorov sú už v našom zariadení

Aj vďaka práve vašej pomoci, sa nám podarilo zabezpečiť kolky pre naše zariadenie BENETRIX n.o. v Martine. Veľmi si vážime vašu pomoc a aspoň takto sa vám chceme ešte raz poďakovať.

S pozdravom,

Tím vedenia a zamestnancov BENETRIX, n.o.

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Kto kampaň organizuje?

Sme organizácia BENETRIX, n.o. a prevádzkujeme domov sociálnych služieb s opatrovateľskou a ošetrovateľskou starostlivosťou. Blíži sa leto, a preto by sme chceli spríjemniť letné chvíľky našim seniorom, ktorí majú  radi športové aktivity v rámci ich možností. 

Kolky nie sú náročná aktivita a seniori si pri nej cvičia svoju jemnú motoriku a súťažného ducha. 

Komu pomôžeme?

Príspevkom do tejto kampane podporíte spestrenie voľného času pre seniorov. Letné obdobie je ich obľúbené, vždy sa veľmi tešia z každej voľnočasovej vonkajšej aktivity.  Toto je spôsob ako sa môžete aj práve vy podieľať na spríjemnení chvíľ pre našich klientov. Na našej záhrade už máme oddychovú časť pre rodiny klientov a sme si istí, že kolkám sa potešia nielen naši klienti, ale aj najmladší členovia rodín našich klientov.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané peniaze budú použité na zakúpenie hracej sady koliek. Je to fyzicky nenáročná aktivita, ako stvorená na teplé  letné poobedia a večery. Váš príspevok bude využitý na kúpu, dopravu, a montáž tejto zábavnej hry. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

15. 6. 2023 13:59

Kolky pre našich seniorov sú už v našom zariadení

Aj vďaka práve vašej pomoci, sa nám podarilo zabezpečiť kolky pre naše zariadenie BENETRIX n.o. v Martine. Veľmi si vážime vašu pomoc a aspoň takto sa vám chceme ešte raz poďakovať.

S pozdravom,

Tím vedenia a zamestnancov BENETRIX, n.o.

10. 5. 2023 9:11

Ukončenie kampane pre domov seniorov BENETRIX, n.o.

V mene všetkých prijímateľov sociálnych služieb v našom zariadení Vám zo srdca ďakujeme za príspevky na Kolky. 

Sme veľmi radi že aj v takýchto ťažkých časoch ste si našli peniaze na konanie dobra. 

ĎAKUJEME ♥

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  23. 4. 2023 18:35
Štedrý darca
110 €  •  20. 4. 2023 7:47
Milý darca
20 €  •  3. 4. 2023 20:01
Dobrosrdečný darca
25 €  •  26. 3. 2023 20:43
Dobročiný Darca
100 €  •  25. 3. 2023 6:34
Veľkorysý darca
10 €  •  24. 3. 2023 15:55
Štedrý darca
25 €  •  24. 3. 2023 11:26
Láskavý darca
10 €  •  24. 3. 2023 8:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 3. 2023 13:21

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň