Potešme deti v nemocnici Kinder vajíčkami

Získaných 0 € 80 €
od 6 darcov
7 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Klub Detskej Nádeje
Dátum pridania
12. 5. 2023

Kto kampaň organizuje?

Klub Detskej Nádeje (ďalej len „KDN“) je občianske združenie spájajúce od roku 1998 všetkých, ktorí chcú prispieť k skvalitneniu, spríjemneniu a uľahčeniu života dlhodobo hospitalizovaných alebo znevýhodnených detí.

Našimi členmi sú najmä mladí ľudia, vysokoškolskí študenti, ale aj pracujúci, či nezamestnaní, ženy na materskej a iní, ktorí majú k deťom najbližšie a ktorí sa deťom venujú v rámci svojho voľného času. Celé združenie je založené na báze dobrovoľnosti bez nároku na honorár, t.j. aj vedenie združenia aj dobrovoľníci. Odmenou za našu prácu sú usmiate tváre a deti tešiace sa na ďalšiu návštevu, alebo na ďalšiu našu akciu.

Hlavnou aktivitou dobrovoľníkov sú pravidelné návštevy detských pacientov na oddeleniach v Národnom ústave detských chorôb Bratislava (ďalej len „NÚDCH“) (nový názov Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Kramáre, Bratislava), ale od septembra 2014 už aj vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou J.A. Reimana v Prešove a od februára 2015 aj na oddelení pediatrie vo Fakultnej nemocnici v Trnave. Od roku 2018 aj v Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici.

Večer, po návštevných hodinách prichádzame ponúknuť svoje kamarátstvo, rovnocenné partnerstvo pri hre, či rozhovore. Prinášame im svet a život zvonku, z ktorého boli načas vylúčení.

Medzi naše ďalšie aktivity patria hrové popoludnia a kreatívne dielne v nemocnici, návštevy detí Mikulášom, rozdávanie hračiek v nemocnici, organizovanie letných a zimných táborov a iných víkendových akcií pre deti s kardiologickými a onkologickými ochoreniami.

Komu pomôžeme?

My dobrovoľníci z KDN budeme dňa 14. 6. 2023 vo večerných hodinách chodiť po všetkých detských oddeleniach v nemocnici na Kramároch.

Oblečení budeme v kostýmoch Avengerov a pre deti budeme mať prichystané súťaže.

Nakoľko sme všetko dobrovoľníci potrebujeme pomoc so získaním finančných prostriedkov na nákup kinderiek pre deti, ktoré by sme v ten deň deťom v nemocnici rozdali deťom.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Peniaze použijeme na nákup KINDER vajíčok pre deti, ktoré budú v ten deň hospitalizované v nemocnici. 

Ak by peňazí bolo viac ako potrebujeme, tak niektorým deťom by sme dokúpili aj hračky, ktoré by sme taktiež v ten deň rozdali.

Ďakujeme ze Vašu pomoc. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
50 €  •  1. 6. 2023 23:48
Štedrý darca
5 €  •  21. 5. 2023 7:52
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 5. 2023 18:28
Dia
5 €  •  13. 5. 2023 7:09
Robite pre deti skvelú prácu ❤️
Veľkorysý darca
5 €  •  12. 5. 2023 16:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  12. 5. 2023 15:58

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Dia
5 €  •  13. 5. 2023 7:09
Robite pre deti skvelú prácu ❤️
Dobrosrdečný darca
50 €  •  1. 6. 2023 23:48
Štedrý darca
5 €  •  21. 5. 2023 7:52
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 5. 2023 18:28
Veľkorysý darca
5 €  •  12. 5. 2023 16:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  12. 5. 2023 15:58

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň