Pomôžte získať jurtu pre Lesný klub Rozmarín

Míľnik 1/1

Pokryjeme náklady na 1/3 jurty

Získaných 0 € 2 702 €
3 000 €
10 dní
do ukončenia
Zakladateľ
V prepojení, o. z.
Dátum pridania
14. 11. 2023
Posledná aktualita

26. 11. 2023 19:15

Prekročili sme 2 000 eur

Jeleň Zeleň, rozmarínové deti a celá rozmarínová komunita vám ďakuje za podporu. Ešte ani zďaleka nie sme v cieli, ale dávate nám energiu a nádej, že vzdelávanie v prírode má na Slovensku šancu :)

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Veríme, že prostredie, v ktorom naše deti trávia čas, má na nich veľký vplyv

Les je skvelým a krásnym miestom, kde môžu deti rozvíjať svoj potenciál i predstavivosť, spoznávať svoje schopnosti, utužovať priateľstvá či imunitu a učiť sa láske k prírode. Aj preto sme založili lesný klub Rozmarín, v ktorom sa deti vzdelávajú a hrajú v prírode. No zároveň potrebujú aj bezpečné zázemie, kde môžu oddychovať a skryť sa pred zlým počasím. Týmto zázemím by mohla byť jurta, ktorá by slúžila aj na komunitné aktivity, workshopy a podujatia pre verejnosť.

Pomôžte nám túto jurtu získať. Podporíte tak nielen rozmarínové deti, ale aj koncept lesného vzdelávania na Slovensku. 

Vedeli ste, že veta: Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie,“ vznikla v prostredí lesnej škôlky?

Nápad lesných škôlok sa zrodil v roku 1950 v Dánsku a bola to práve prvá lesná škôlka, ktorá zadefinovala základné pravidlo pobytu detí v prírode: „Neexistuje zlé počasie, existuje len zlé oblečenie.“ 

A prečo by deti mali chodiť von za každého počasia?

Každodenný pobyt v prírode v akomkoľvek počasí je prínosom pre ich fyzické a mentálne zdravie. 

Aj preto sa vzdelávanie v prírode stáva celosvetovo narastajúcim trendom a svoju dlhoročnú tradíciu má nielen v Škandinávii, ale aj v krajinách, ako sú Nemecko, Veľká Británia či Česko. Les je miestom, kde deti v sprievode dospelých rozvíjajú svoj potenciál, predstavivosť a priateľstvá. Voľná hra je tým najlepším nástrojom učenia sa.

Prečo by mali deti tráviť každý deň v prírode?

✔ Rozvíja sa im vnímanie vlastného tela. Cez zber plodov či semiačok si rozvíjajú jemnú motoriku, cez neustály pohyb (chôdza, beh, šplhanie) zasa hrubú.

✔ Prírodné prostredie je pre nich inšpiráciou a ponúka množstvo kreatívnych nápadov.

✔ Keďže príroda každý deň prináša niečo nové, deti sa prirodzene učia, že všetko sa stále mení. No zároveň spoznávajú aj pravidelnosť a poriadok, ktorý v nej vládne.

✔ Deti sú kreatívne bytosti s nekonečnou fantáziou a mnohými nápadmi. Vedia, kde sú hranice a sú odolnejšie voči zmenám teploty vďaka neustálemu kontaktu s prírodou.

✔ Predškolský vek je ideálny na vytváranie a rozvíjanie vzťahu k prírode. Každodenný pobyt v prírode a pravidelná návšteva konkrétnych miest v deťoch prirodzene vytvára environmentálne cítenie – vzťah k miestu skrze hru, zážitky, čo sa v dospelosti prejavuje pozitívnym vzťahom k prírode a záujmom o jej ochranu.

✔ V lesnej škôlke sa nepracuje s imitáciami zvierat, hračiek či náradia. Všetko je skutočné.

Školné preto nie je nízke a väčšinu nákladov pokrývajú rodičia. A práve títo rodičia a sprievodcovia (takto sa v lesnej škôlke nazývajú pedagógovia) môžu byť považovaní za priekopníkov lesných škôlok na Slovensku. Ich zanietenie, obeta a snaha sa nevzdávať a apelovať na Vládu SR môžu vyústiť k tomu, že lesné kluby sa aj na Slovensku stanú uznávanou alternatívou k vzdelávaniu. Aj vďaka tomu sa raz budú môcť stať dostupnými pre každé dieťa, každú rodinu, ktorej je blízke vzdelávanie v celoročnom každodennom kontakte s prírodou.

Kto za kampaňou stojí?

Lesný klub Rozmarín je miesto pri Košiciach, kde sa deň začína spoločným spevom, rozprávaním s jeleňom Zeleňom a desiatou, po ktorej deti vyrážajú zelenou lúkou do lesa. Tam spoznávajú rôzne podoby prírody a všetkého, čím je – blatom, mŕtvym vtáčikom, zelenými púčikmi, vetrom v listoch či chutnými černicami. V lese sa učia empatii k všetkému živému, preberajú zodpovednosť za seba aj svoje okolie a spoznávajú skutočný svet. 

V prepojení

Lesný klub prevádzkuje občianske združenie V prepojení, ktoré sa snaží prepájať ľudí, oblasti, rôzne záujmy a činnosti, a vytvoriť tak mozaiku, kde každý môže každý nájsť svoje miesto, prispieť svojou jedinečnosťou a obohatiť ostatných.

Vytvárame komunitu

Na kraji mestskej časti Poľov sme vytvorili komunitu zloženú z rodičov, pedagógov, priateľov a už dva roky budujeme miesto, kde sa vzdelávajú deti, dospelí, stretávajú rôzne generácie a konajú komunitné aktivity.

Naša cesta sa začala na zarastenej lúke a dnes sa môžeme pochváliť upravenou záhradou s bielou maringotkou (do ktorej sa však vojde maximálne 12 detí), drevenou dielničkou, teepee, ekologickou toaletou, záhonmi či prírodnými hernými prvkami. Všetko to vzniklo našimi rukami vo voľnom čase a sme na to hrdí. No aby sme mohli prijať viac detí a organizovať viac aktivít, potrebujeme ešte jedno zázemie. 

Tým zázemím by mohla byť jurta, ktorá by slúžila aj na komunitné stretnutia, podujatia či workshopy určené pre širokú verejnosť.

Na čo získané peniaze použijeme?

Rozmarín dostal ponuku takúto jurtu odkúpiť od občianskeho združenia, ktoré ju používalo na vzdelávane domoškolákov v lesnom prostredí. No peniaze na ňu nemáme a nie je ani v silách samotných rozmarínových rodičov celkovú čiastku poskladať.

Naša komunita je totiž ešte malá a na to aby rástla, potrebujeme práve vašu pomoc. S pokorou o ňu prosíme, pretože veríme, že vysnívaná jurta sa môže stať láskavým zdieľaným priestorom, v ktorom sa zrodí veľa pekných vecí.

1. míľnik – 3 000 eur

⋙ Ak vyzbierame 3 000 eur,  získame tak tretinu z ceny jurty (jurta s priemerom 8,5 m nás stojí 9 000 eur).

2. míľnik – 6 000 eur

Ak vyzbierame 6 000 eur, získame tak dve tretiny z ceny jurty.

 3. míľnik – 7 500 eur

Ak vyzbierame 7 500 eur, získame tak sumu, ktorú potrebujeme na dofinancovanie jurty.

4. míľnik  – 7 500 <

Ak získame viac, môžeme zaplatiť celú cenu jurty (jurta s priemerom 8,5 m nás stojí 9 000 eur) + prepravné náklady (400 eur) + nová obvodová plachta (3 000 eur)…

Za Vašu podporu sme pre Vás s láskou pripravili odmeny – stačí si vybrať :)

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

26. 11. 2023 19:15

Prekročili sme 2 000 eur

Jeleň Zeleň, rozmarínové deti a celá rozmarínová komunita vám ďakuje za podporu. Ešte ani zďaleka nie sme v cieli, ale dávate nám energiu a nádej, že vzdelávanie v prírode má na Slovensku šancu :)

19. 11. 2023 9:23

Máme obrovskú radosť

Od začiatku kampane prešlo 5 dní a vďaka Vám, naši milí darcovia, sa vyzbieralo už vyše 1 500 eur, za čo Vám veľmi ďakujeme 🥰 🦌

Ak by ste sa o nás chceli dozvedieť viac, môžete:

⋙ navštíviť web ‎Vitajte – DLK Rozmarín (lesnyklub.sk)

⋙ alebo nás sledujte na Facebooku (3) Facebook či Instagrame Lesný klub Rozmarín (@lesnyklubrozmarin) | Instagramový profil

Čaká nás ešte dlhá cesta-necesta, aby sa nám podarilo vyzbierať čo najväčšiu sumu a zaplatiť jurtu, ktorá stojí 9 000 eur, tak nám držte palce 🦌

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
50 €  •  3. 12. 2023 18:12
Dobrosrdečný darca
20 €  •  3. 12. 2023 17:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  3. 12. 2023 11:23
Dobrosrdečný darca
10 €  •  3. 12. 2023 10:52
Dobrosrdečný darca
15 €  •  3. 12. 2023 9:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  2. 12. 2023 21:51
Dobrosrdečný darca
100 €  •  2. 12. 2023 19:45
Dobrosrdečný darca
5 €  •  2. 12. 2023 14:27
Láskavý darca
20 €  •  2. 12. 2023 14:03
Micha
15 €  •  2. 12. 2023 13:07
Držíme palce nech sa vám plnia lesné radosti a sny ;))
Štedrý darca
30 €  •  2. 12. 2023 13:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  2. 12. 2023 8:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  1. 12. 2023 20:29
Dobrosrdečný darca
30 €  •  1. 12. 2023 15:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  1. 12. 2023 12:57
Milý darca
20 €  •  1. 12. 2023 9:07
Veľkorysý darca
5 €  •  1. 12. 2023 7:55
Láskavý darca
5 €  •  1. 12. 2023 7:16
Láskavý darca
7 €  •  30. 11. 2023 23:48
Veľkorysý darca
5 €  •  30. 11. 2023 22:07
Láskavý darca
5 €  •  30. 11. 2023 21:06
Dobrosrdečný darca
10 €  •  30. 11. 2023 20:55
Milý darca
10 €  •  30. 11. 2023 10:47
Láskavý darca
75 €  •  29. 11. 2023 22:57
Láskavý darca
25 €  •  29. 11. 2023 22:26
Milý darca
10 €  •  29. 11. 2023 22:08
Láskavý darca
30 €  •  29. 11. 2023 12:25
Dobrosrdečný darca
30 €  •  29. 11. 2023 9:38
Milý darca
10 €  •  28. 11. 2023 22:49
Dobrosrdečný darca
10 €  •  27. 11. 2023 19:59
Láskavý darca
10 €  •  26. 11. 2023 22:28
Daniela a Milan
100 €  •  26. 11. 2023 12:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
13 €  •  23. 11. 2023 12:48
Láskavý darca
25 €  •  23. 11. 2023 12:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  23. 11. 2023 10:02
Dobrosrdečný darca
10 €  •  22. 11. 2023 16:53
Dobrosrdečný darca
5 €  •  21. 11. 2023 21:48
Karol N.
30 €  •  21. 11. 2023 21:35
robíš úžasné veci :*
Štedrý darca
10 €  •  20. 11. 2023 20:33
Štedrý darca
20 €  •  20. 11. 2023 17:41
Milý darca
15 €  •  20. 11. 2023 15:56
Láskavý darca
40 €  •  20. 11. 2023 11:41
Milý darca
15 €  •  20. 11. 2023 10:58
Milý darca
30 €  •  20. 11. 2023 9:59
Štedrý darca
20 €  •  20. 11. 2023 7:01
Veľkorysý darca
50 €  •  19. 11. 2023 19:38
Milý darca
5 €  •  19. 11. 2023 19:36
Dobrosrdečný darca
20 €  •  19. 11. 2023 18:18
Láskavý darca
15 €  •  19. 11. 2023 17:15
Láskavý darca
30 €  •  19. 11. 2023 14:53
Veľkorysý darca
5 €  •  19. 11. 2023 9:41
B
5 €  •  18. 11. 2023 23:07
🤞🏻🍀🫶🏻
Milý darca
30 €  •  18. 11. 2023 22:22
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 11. 2023 20:10
Láskavý darca
25 €  •  18. 11. 2023 19:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  18. 11. 2023 17:59
Veľkorysý darca
45 €  •  18. 11. 2023 17:38
Láskavý darca
21 €  •  18. 11. 2023 8:43
Veľkorysý darca
5 €  •  17. 11. 2023 19:20
Katka
10 €  •  17. 11. 2023 19:01
Nech sa deje! Život v jurte je čarovný. ❤️
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 11. 2023 14:19
Veľkorysý darca
30 €  •  17. 11. 2023 14:00
Štedrý darca
50 €  •  17. 11. 2023 12:48
Štedrý darca
25 €  •  17. 11. 2023 12:28
Dobrosrdečný darca
15 €  •  17. 11. 2023 12:09
Štedrý darca
10 €  •  16. 11. 2023 22:41
Veľkorysý darca
5 €  •  16. 11. 2023 17:32
Láskavý darca
25 €  •  16. 11. 2023 13:53
Radka
15 €  •  16. 11. 2023 12:45
Držíme palce, krásna kampaň..:)
Láskavý darca
5 €  •  16. 11. 2023 12:02
Veľkorysý darca
20 €  •  16. 11. 2023 11:44
Štedrý darca
20 €  •  16. 11. 2023 11:32
Veľkorysý darca
10 €  •  16. 11. 2023 9:40
Milý darca
10 €  •  16. 11. 2023 9:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
16 €  •  16. 11. 2023 8:29
Láskavý darca
25 €  •  16. 11. 2023 5:57
Láskavý darca
10 €  •  15. 11. 2023 23:56
Štedrý darca
10 €  •  15. 11. 2023 23:00
Veľkorysý darca
5 €  •  15. 11. 2023 22:40
Veľkorysý darca
15 €  •  15. 11. 2023 22:31
Veľkorysý darca
20 €  •  15. 11. 2023 22:00
Milý darca
30 €  •  15. 11. 2023 21:04
Dobrosrdečný darca
5 €  •  15. 11. 2023 14:39
Milý darca
25 €  •  15. 11. 2023 14:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  15. 11. 2023 11:04
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 11. 2023 10:33
Martin P.
30 €  •  15. 11. 2023 9:51
Lujzička nech vam vyjde jurtička :)
Dobrosrdečný darca
25 €  •  15. 11. 2023 9:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  15. 11. 2023 8:41
Milý darca
30 €  •  15. 11. 2023 6:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  15. 11. 2023 6:44
Veľkorysý darca
10 €  •  15. 11. 2023 4:54
Ivka Skoumalová
20 €  •  14. 11. 2023 23:05
❤️
Veľkorysý darca
15 €  •  14. 11. 2023 21:13
Štedrý darca
20 €  •  14. 11. 2023 20:40
pre D&D ❤️
Láskavý darca
100 €  •  14. 11. 2023 19:48
Miroslava P.
25 €  •  14. 11. 2023 19:19
Drzime palce Lujzi k skvelemu projektu
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  14. 11. 2023 18:22
Mia H.
25 €  •  14. 11. 2023 17:54
Držím palce Lujzi 😘
Jana
20 €  •  14. 11. 2023 17:39
Držím palce, nech sa to podarí! ❤️
Dobrosrdečný darca
100 €  •  14. 11. 2023 17:32
Michala a Roman Cilli
500 €  •  14. 11. 2023 16:42
S láskou ❤️

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit z podpory
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit z podpory

Ďakujeme, že sa Vám páči, čo robíme a chcete nás podporiť bez odmeny. 

Ilustrácia malá
Prispejte 25 € a viac

Ilustrácia malá

Zostáva 86/100

Za Vašu podporu dostanete ilustráciu od košickej ilustrátorky Ľudky Žoldákovej, ktorú vytvorila pre našu rozmarínovú kampaň.

Veľkosť: 210 × 297 mm

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 86/100
Ilustrácia veľká
Prispejte 50 € a viac

Ilustrácia veľká

Zostáva 48/50

Za Vašu podporu dostanete väčšiu ilustráciu od košickej ilustrátorky Ľudky Žoldákovej, ktorú vytvorila pre našu rozmarínovú kampaň.

Veľkosť: 297 × 420 mm

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 48/50
Plátená taška s logom Rozmarínu
Prispejte 30 € a viac

Plátená taška s logom Rozmarínu

Zostáva 4/11

Za Vašu podporu dostanete ručne potlačenú plátenú tašku s logom Rozmarínu. O túto linorytovú potlač sa postaralo košické zoskupenie umelcov UMČO a každý kus je originál.

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 4/11
Narodeninová oslava v Rozmaríne
Prispejte 100 € a viac

Narodeninová oslava v Rozmaríne

Zostáva 2/3

Zorganizujte si narodeninovú (alebo akúkoľvek inú) oslavu v Rozmaríne. Za Vašu podporu dostanete k dispozícii jurtu, altánok, teepee, ohnisko (kotlík s kotlinou) a záhradu Lesného klubu Rozmarín.

Zostáva 2/3
Muzikoterapia v jurte
Prispejte 100 € a viac

Muzikoterapia v jurte

Zostáva 9/10

Za Vašu podporu vám doprajeme hudobnú terapiu vedenú skúsenou muzikoterapeutkou. Muzikoterapia zlepšuje fyzické a psychické zdravie, znižuje stres, rozvíja pozornosť a umožňuje tvorivým spôsobom vyjadriť pocity.

Zostáva 9/10
Zážitková jazda na koni
Prispejte 200 € a viac

Zážitková jazda na koni

Zostáva 3/3

Za vašu podporu zažijete jazdu na koni v jazdeckom areáli v Poľove, ktorý susedí s Rozmarínom a pravidelne ho navštevujú aj rozmarínové deti.

Zostáva 3/3
Prespávačka v rozmarínovej jurte pre dve osoby spojená s masážou
Prispejte 500 € a viac

Prespávačka v rozmarínovej jurte pre dve osoby spojená s masážou

Zostáva 3/3

Utečte od hektického a moderného sveta a užite si noc v jurte. Za Vašu podporu Vám doprajeme romantiku pri zvuku praskajúceho dreva v piecke a oddych vďaka príjemnej masáži.

Zostáva 3/3

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit z podpory
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit z podpory

Ďakujeme, že sa Vám páči, čo robíme a chcete nás podporiť bez odmeny. 

Ilustrácia malá
Prispejte 25 € a viac

Ilustrácia malá

Zostáva 86/100

Za Vašu podporu dostanete ilustráciu od košickej ilustrátorky Ľudky Žoldákovej, ktorú vytvorila pre našu rozmarínovú kampaň.

Veľkosť: 210 × 297 mm

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 86/100
Ilustrácia veľká
Prispejte 50 € a viac

Ilustrácia veľká

Zostáva 48/50

Za Vašu podporu dostanete väčšiu ilustráciu od košickej ilustrátorky Ľudky Žoldákovej, ktorú vytvorila pre našu rozmarínovú kampaň.

Veľkosť: 297 × 420 mm

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 48/50
Plátená taška s logom Rozmarínu
Prispejte 30 € a viac

Plátená taška s logom Rozmarínu

Zostáva 4/11

Za Vašu podporu dostanete ručne potlačenú plátenú tašku s logom Rozmarínu. O túto linorytovú potlač sa postaralo košické zoskupenie umelcov UMČO a každý kus je originál.

Pozn.: Odmeny budú odoslané po ukončení kampane. Poštovné zahrnuté. 

Zostáva 4/11
Narodeninová oslava v Rozmaríne
Prispejte 100 € a viac

Narodeninová oslava v Rozmaríne

Zostáva 2/3

Zorganizujte si narodeninovú (alebo akúkoľvek inú) oslavu v Rozmaríne. Za Vašu podporu dostanete k dispozícii jurtu, altánok, teepee, ohnisko (kotlík s kotlinou) a záhradu Lesného klubu Rozmarín.

Zostáva 2/3
Muzikoterapia v jurte
Prispejte 100 € a viac

Muzikoterapia v jurte

Zostáva 9/10

Za Vašu podporu vám doprajeme hudobnú terapiu vedenú skúsenou muzikoterapeutkou. Muzikoterapia zlepšuje fyzické a psychické zdravie, znižuje stres, rozvíja pozornosť a umožňuje tvorivým spôsobom vyjadriť pocity.

Zostáva 9/10
Zážitková jazda na koni
Prispejte 200 € a viac

Zážitková jazda na koni

Zostáva 3/3

Za vašu podporu zažijete jazdu na koni v jazdeckom areáli v Poľove, ktorý susedí s Rozmarínom a pravidelne ho navštevujú aj rozmarínové deti.

Zostáva 3/3
Prespávačka v rozmarínovej jurte pre dve osoby spojená s masážou
Prispejte 500 € a viac

Prespávačka v rozmarínovej jurte pre dve osoby spojená s masážou

Zostáva 3/3

Utečte od hektického a moderného sveta a užite si noc v jurte. Za Vašu podporu Vám doprajeme romantiku pri zvuku praskajúceho dreva v piecke a oddych vďaka príjemnej masáži.

Zostáva 3/3