Ilustrovaný vtáčí atlas – podporte jeho vydanie

Míľnik 1/3

Pokryjeme tlač a produkciu 800 ks kníh a honorár pre ilustrátorku a grafickú dizajnérku.

Získaných 0 € 13 406 €
6 000 €
5 dní
do ukončenia

Míľnik 2/3

Pokryjeme tlač a produkciu 1200 ks kníh a honorár pre ilustrátorku, grafickú dizajnérku a za redakciu.

Získaných 0 € 13 406 €
8 000 €
5 dní
do ukončenia

Míľnik 3/3

Pokryjeme tlač a produkciu 1300 až 1500 ks kníh, odmeníme prácu a energiu zainteresovaných ľudí a distribučné náklady.

Získaných 0 € 13 406 €
13 000 €
5 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Egreš, o. z.
Dátum pridania
15. 5. 2023
Posledná aktualita

17. 5. 2023 14:25

ĎAKUJEME! ❤️

Je to neuveriteľné a s vyvalenými očami neustále refreshujeme Donio.sk. 

Keď sme v pondelok podvečer spustili kampaň na Vtáčí atlas, vedeli sme, že o knižku je záujem, a preto sme dúfali, že by sa nám snáď mohol podariť vyzbierať aspoň prvý míľnik. No a on sa vyzbieral takmer za deň a o niekoľko hodín neskôr aj druhý míľnik. Úprimne sme to naozaj nečakali, že to poletí takýmto tempom.

Vážime si toľkú podporu a váš záujem, lebo vieme, že doba nie je úplne ľahká a nie všetci si môžu dovoliť kúpiť knižku. O to väčšiu motiváciu máme, aby sme vás nesklamali.

Kampaň pobeží ešte 28 dní, takže stále máte možnosť si atlas predobjednať, prípadne prihodiť grafiku murárika červenokrídleho od Adelky Režnej, z ktorej ostáva už menej ako polovica. 

Ešte raz ĎAKUJEME ❤️❤️Zobraziť celú aktualitu

Prečo druhé vydanie vtáčieho atlasu?

Od prvého vydania vtáčieho atlasu v roku 2019 neubehol azda ani jeden mesiac, keby nám niekto nepísal a nepýtal sa na jeho dotlač. Vtáčí atlas si získal evidentne mnoho obdivovateliek a obdivovateľov. Bohužiaľ, okolností posledných rokov nám nedovolili knižku opäť vydať a bez vašej finančnej podpory to nezvládneme ani teraz. Preto sme si zvolili cestu Donia.

Aké bude druhé vydanie?

Prvé vydanie atlasu bolo primárne určené deťom, no zamilovali si ho najmä dospelí. Knižka je svojím prevedením vhodná nielen na spoznávacie cesty do prírody, ale nakoľko je i krásne zilustrovaná a knihársky spracovaná, vyniká ako dizajnérsky doplnok na poličke či v knižnici alebo ako hodnotný darček pre vašich blízkych a priateľov. Prvé vydanie knižky sa dokonca dostalo medzi finalistov Národnej ceny za dizajn a Najkrajších kníh Slovenska.

Druhé vydanie sme preto poňali viac dospelo. Doplnili sme latinské i české názvy, poupravili pôvodné texty, ktoré sú však stále čitateľsky príjemné, nie príliš odborné či krkolomné, aby boli dostupné pre všetkých. Pribudlo tiež niekoľko nových vtáčích druhov. 

Spoznávajte vtáčie druhy vo vašom okolí

V druhom vydaní nájdete 125 vtáčích druhov, ktoré sa pravidelne vyskytujú, hniezdia alebo žijú na našom území. Atlas je rozdelený do piatich kategórii podľa výskytu vtáčích druhov — lesné, vysokohorské a vodné biotopy či biotopy otvorenej krajiny a obydlia ľudí. Každý vták je zilustrovaný oceňovanou slovenskou ilustrátorkou Adelou Režnou.  Grafický dizajn vytvára absolventka vizuálnej komunikácie na Vysokej škole výtvarných umení Silvia Vargová.

Kedy bude knižka hotová?

Na novom vydaní knižky momentálne stále pracujeme. Pripravená do tlače by mala byť koncom leta. Kapacity tlačiarne a ich logistika nám nepovoľujú tlačiť skôr. Knižku preto plánujeme vydať a rozosielať podporovateľkám a podporovateľom kampane na jeseň (pod vetvičku to rozhodne stíhame!). Určite vás budeme o všetkom informovať. Atlas si bude možné vyzdvihnúť aj osobne v Novej Cvernovke v Bratislave. 

Prečo podporiť vtáčí atlas na Doniu?

Bez vašej podpory totiž knižka nevznikne. 

Ak bude kampaň úspešná, podporovatelia a podporovateľky z Donia budú mať knižku za výhodnejšiu cenu zaručenú a nebudú sa musieť obávať, že si ju neskôr nestihnú kúpiť, ak by sa prípadne nedostala do ďalšieho predaja. V kampani máte zároveň jedinečnú príležitosť si zakúpiť aj limitovaný risografický print murárika červenokrídleho, ktorý sa dokonca stal vtákom roka 2023, od ilustrátorky Adely Režnej. Každý print bude očíslovaný a podpísaný autorkou.

Kto stojí za projektom?

Sme občianske združenie Egreš, aktuálne už dva roky pôsobiace pod značkou Živávlna, ktorá sa vzdelávacou a kreatívnou formou venuje najmä témam spojenými s právami zvierat a ochranou životného prostredia. Venujeme sa naďalej i publikačnej činnosti. V minulosti sme pôsobili predovšetkým ako vydavateľstvo detských kníh a ilustrácií.

Na čo použijeme získané financie?

Vyzbieranú sumu použijime na tlač a produkciu knižky, na honorár za nové ilustrácie vtákov pre ilustrátorku, na honorár za opätovné vysadenie textov a grafický dizajn a na redakciu. Ďalej na honorár za ilustráciu grafiky a jej risografickú tlač u Risko print kolektívu v Trnave. A samozrejme na náklady súvisiace s balením a odosielaním kníh.

Miľníky podpory

6 000 Eur — pokryjeme tlač cca 800 ks atlasu a honorár pre ilustrátorku a grafickú dizajnérku, náklady na balné a poštovné, honorár za ilustráciu na grafiku a jej tlač.

8 000 Eur — pokryjeme produkciu cca 1200 ks atlasu a honorár pre ilustrátorku, grafickú dizajnérku, za redakčnú prácu, náklady na balné a poštovné, honorár za ilustráciu na grafiku a jej tlač.

Ďakujeme za každú podporu ❤️

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

17. 5. 2023 14:25

ĎAKUJEME! ❤️

Je to neuveriteľné a s vyvalenými očami neustále refreshujeme Donio.sk. 

Keď sme v pondelok podvečer spustili kampaň na Vtáčí atlas, vedeli sme, že o knižku je záujem, a preto sme dúfali, že by sa nám snáď mohol podariť vyzbierať aspoň prvý míľnik. No a on sa vyzbieral takmer za deň a o niekoľko hodín neskôr aj druhý míľnik. Úprimne sme to naozaj nečakali, že to poletí takýmto tempom.

Vážime si toľkú podporu a váš záujem, lebo vieme, že doba nie je úplne ľahká a nie všetci si môžu dovoliť kúpiť knižku. O to väčšiu motiváciu máme, aby sme vás nesklamali.

Kampaň pobeží ešte 28 dní, takže stále máte možnosť si atlas predobjednať, prípadne prihodiť grafiku murárika červenokrídleho od Adelky Režnej, z ktorej ostáva už menej ako polovica. 

Ešte raz ĎAKUJEME ❤️❤️Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 6. 2023 23:52
Láskavý darca
25 €  •  8. 6. 2023 16:28
Láskavý darca
25 €  •  8. 6. 2023 16:26
Štedrý darca
25 €  •  8. 6. 2023 15:16
Láskavý darca
25 €  •  8. 6. 2023 12:35
Štedrý darca
21 €  •  8. 6. 2023 9:24
Štedrý darca
25 €  •  8. 6. 2023 9:04
Láskavý darca
42 €  •  7. 6. 2023 22:21
Veľkorysý darca
25 €  •  7. 6. 2023 21:48
Láskavý darca
25 €  •  7. 6. 2023 21:17
Štedrý darca
105 €  •  7. 6. 2023 19:47
Veľkorysý darca
25 €  •  7. 6. 2023 17:36
Štedrý darca
21 €  •  7. 6. 2023 17:08
Štedrý darca
25 €  •  7. 6. 2023 17:07
Láskavý darca
21 €  •  7. 6. 2023 16:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  7. 6. 2023 15:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  7. 6. 2023 15:45
Milý darca
25 €  •  7. 6. 2023 15:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  7. 6. 2023 11:45
Veľkorysý darca
21 €  •  7. 6. 2023 0:46
Štedrý darca
25 €  •  7. 6. 2023 0:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  6. 6. 2023 21:40
Láskavý darca
21 €  •  6. 6. 2023 19:02
Milý darca
21 €  •  6. 6. 2023 16:24
Štedrý darca
25 €  •  6. 6. 2023 12:24
Láskavý darca
25 €  •  6. 6. 2023 10:01
Dobrosrdečný darca
47 €  •  4. 6. 2023 21:33
Veľkorysý darca
68 €  •  4. 6. 2023 20:59
Milý darca
25 €  •  4. 6. 2023 16:27
Láskavý darca
25 €  •  4. 6. 2023 15:52
Láskavý darca
25 €  •  4. 6. 2023 14:48
Štedrý darca
25 €  •  4. 6. 2023 13:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  3. 6. 2023 10:48
Láskavý darca
25 €  •  3. 6. 2023 6:41
Veľkorysý darca
21 €  •  2. 6. 2023 7:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  1. 6. 2023 23:06
Veľkorysý darca
25 €  •  1. 6. 2023 22:40
Láskavý darca
21 €  •  1. 6. 2023 8:54
Štedrý darca
21 €  •  31. 5. 2023 22:28
Štedrý darca
25 €  •  31. 5. 2023 6:40
Štedrý darca
25 €  •  31. 5. 2023 1:32
Láskavý darca
39 €  •  30. 5. 2023 23:10
Štedrý darca
21 €  •  30. 5. 2023 19:59
Štedrý darca
68 €  •  30. 5. 2023 17:46
Štedrý darca
21 €  •  30. 5. 2023 9:51
Milý darca
21 €  •  30. 5. 2023 9:19
Veľkorysý darca
21 €  •  29. 5. 2023 12:01
Štedrý darca
52 €  •  29. 5. 2023 11:34
Štedrý darca
44 €  •  29. 5. 2023 10:15
Láskavý darca
25 €  •  29. 5. 2023 7:55
Láskavý darca
25 €  •  29. 5. 2023 7:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  28. 5. 2023 23:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  28. 5. 2023 22:58
Veľkorysý darca
25 €  •  27. 5. 2023 23:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  27. 5. 2023 22:23
Milý darca
25 €  •  27. 5. 2023 18:49
Veľkorysý darca
42 €  •  26. 5. 2023 17:16
Dobrosrdečný darca
25 €  •  26. 5. 2023 12:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
47 €  •  25. 5. 2023 17:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
55 €  •  25. 5. 2023 8:46
Láskavý darca
21 €  •  24. 5. 2023 22:45
Peter
44 €  •  24. 5. 2023 21:10
Wow, tesim sa, ze ste sa rozhodli knihu znovu vydat!
Dobrosrdečný darca
21 €  •  24. 5. 2023 13:02
Darca, ktorý je za každú dobrost
47 €  •  24. 5. 2023 11:21
Veľkorysý darca
21 €  •  24. 5. 2023 0:33
Dobrosrdečný darca
21 €  •  23. 5. 2023 23:01
Láskavý darca
25 €  •  23. 5. 2023 22:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  23. 5. 2023 22:33
Dobrosrdečný darca
21 €  •  23. 5. 2023 20:18
Dobrosrdečný darca
110 €  •  23. 5. 2023 17:39
Dobrosrdečný darca
21 €  •  23. 5. 2023 14:29
Dobrosrdečný darca
21 €  •  23. 5. 2023 13:02
Štedrý darca
21 €  •  23. 5. 2023 12:42
Veľkorysý darca
21 €  •  23. 5. 2023 11:06
Veľkorysý darca
25 €  •  23. 5. 2023 10:44
Láskavý darca
21 €  •  23. 5. 2023 10:39
Milý darca
25 €  •  23. 5. 2023 9:42
Láskavý darca
39 €  •  23. 5. 2023 9:28
Dobrosrdečný darca
25 €  •  23. 5. 2023 9:20
Dobrosrdečný darca
25 €  •  22. 5. 2023 22:44
Láskavý darca
21 €  •  22. 5. 2023 19:55
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 5. 2023 14:41
Veľkorysý darca
25 €  •  22. 5. 2023 14:24
Veľkorysý darca
25 €  •  21. 5. 2023 22:18
Dobrosrdečný darca
25 €  •  21. 5. 2023 20:49
Milý darca
25 €  •  21. 5. 2023 20:45
Láskavý darca
25 €  •  21. 5. 2023 17:49
Veľkorysý darca
42 €  •  21. 5. 2023 11:47
Milý darca
21 €  •  21. 5. 2023 11:07
Štedrý darca
21 €  •  21. 5. 2023 9:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  21. 5. 2023 9:42
Veľkorysý darca
21 €  •  21. 5. 2023 0:04
Štedrý darca
21 €  •  20. 5. 2023 21:53
Štedrý darca
21 €  •  20. 5. 2023 20:56
Veľkorysý darca
44 €  •  20. 5. 2023 14:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  20. 5. 2023 14:46
Štedrý darca
21 €  •  20. 5. 2023 13:42
Dobrosrdečný darca
63 €  •  20. 5. 2023 12:25
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 5. 2023 9:29
Láskavý darca
25 €  •  20. 5. 2023 1:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  19. 5. 2023 21:06
Dobrosrdečný darca
21 €  •  19. 5. 2023 20:18
Veľkorysý darca
42 €  •  19. 5. 2023 20:09
Štedrý darca
25 €  •  19. 5. 2023 20:01
Dobrosrdečný darca
21 €  •  19. 5. 2023 19:40
Veľkorysý darca
21 €  •  19. 5. 2023 19:06
Štedrý darca
30 €  •  19. 5. 2023 17:11
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 5. 2023 16:53
Láskavý darca
21 €  •  19. 5. 2023 16:11
Láskavý darca
42 €  •  19. 5. 2023 16:00
Dobrosrdečný darca
21 €  •  19. 5. 2023 15:27
Dobrosrdečný darca
22 €  •  19. 5. 2023 15:06
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 5. 2023 14:54
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 5. 2023 14:42
Veľkorysý darca
25 €  •  19. 5. 2023 14:10
Dobrosrdečný darca
21 €  •  19. 5. 2023 13:21
Láskavý darca
25 €  •  19. 5. 2023 13:07
Veľkorysý darca
21 €  •  19. 5. 2023 12:48
Veľkorysý darca
68 €  •  19. 5. 2023 8:52
Milý darca
47 €  •  18. 5. 2023 23:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 5. 2023 23:05
Dobrosrdečný darca
21 €  •  18. 5. 2023 21:34
Štedrý darca
110 €  •  18. 5. 2023 20:40
Štedrý darca
21 €  •  18. 5. 2023 20:18
Milý darca
25 €  •  18. 5. 2023 19:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  18. 5. 2023 19:00
Štedrý darca
21 €  •  18. 5. 2023 18:36
Štedrý darca
21 €  •  18. 5. 2023 15:17
Veľkorysý darca
42 €  •  18. 5. 2023 13:54
Milý darca
25 €  •  18. 5. 2023 12:03
Veľkorysý darca
47 €  •  18. 5. 2023 11:51
Štedrý darca
21 €  •  18. 5. 2023 10:57
Láskavý darca
21 €  •  18. 5. 2023 10:56
Veľkorysý darca
21 €  •  18. 5. 2023 10:19
Veľkorysý darca
44 €  •  18. 5. 2023 10:14
Láskavý darca
25 €  •  18. 5. 2023 10:13
Láskavý darca
21 €  •  18. 5. 2023 10:00
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 5. 2023 9:26
Štedrý darca
21 €  •  18. 5. 2023 9:07
Veľkorysý darca
25 €  •  18. 5. 2023 8:35
Dobrosrdečný darca
21 €  •  18. 5. 2023 8:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
44 €  •  18. 5. 2023 8:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  18. 5. 2023 6:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  18. 5. 2023 6:17
Láskavý darca
25 €  •  17. 5. 2023 22:45
Štedrý darca
25 €  •  17. 5. 2023 22:25
Láskavý darca
21 €  •  17. 5. 2023 21:43
Milý darca
39 €  •  17. 5. 2023 21:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 5. 2023 20:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 18:56
Milý darca
21 €  •  17. 5. 2023 18:42
Veľkorysý darca
21 €  •  17. 5. 2023 18:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 17:44
Dobrosrdečný darca
21 €  •  17. 5. 2023 17:26
Láskavý darca
21 €  •  17. 5. 2023 17:06
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 5. 2023 16:37
Veľkorysý darca
42 €  •  17. 5. 2023 16:36
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 16:35
Milý darca
25 €  •  17. 5. 2023 16:18
Štedrý darca
21 €  •  17. 5. 2023 16:11
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 5. 2023 15:36
Veľkorysý darca
21 €  •  17. 5. 2023 15:28
Milý darca
25 €  •  17. 5. 2023 15:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  17. 5. 2023 15:07
Milý darca
25 €  •  17. 5. 2023 14:56
Láskavý darca
21 €  •  17. 5. 2023 14:54
Veľkorysý darca
21 €  •  17. 5. 2023 14:45
Milý darca
42 €  •  17. 5. 2023 14:29
Štedrý darca
25 €  •  17. 5. 2023 14:28
Veľkorysý darca
44 €  •  17. 5. 2023 14:24
Milý darca
21 €  •  17. 5. 2023 14:12
Monika
21 €  •  17. 5. 2023 13:48
🤎🐦‍⬛🦅🦉💚
Štedrý darca
25 €  •  17. 5. 2023 13:37
Láskavý darca
21 €  •  17. 5. 2023 13:01
Milý darca
63 €  •  17. 5. 2023 12:50
Milý darca
21 €  •  17. 5. 2023 12:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 5. 2023 12:44
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 5. 2023 12:38
Štedrý darca
44 €  •  17. 5. 2023 12:24
Štedrý darca
5 €  •  17. 5. 2023 12:19
Dobrosrdečný darca
25 €  •  17. 5. 2023 12:04
Láskavý darca
25 €  •  17. 5. 2023 12:01
Štedrý darca
21 €  •  17. 5. 2023 11:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 5. 2023 10:42
Dobrosrdečný darca
21 €  •  17. 5. 2023 10:24
Láskavý darca
25 €  •  17. 5. 2023 10:13
Láskavý darca
44 €  •  17. 5. 2023 10:13
Štedrý darca
47 €  •  17. 5. 2023 10:12
Štedrý darca
25 €  •  17. 5. 2023 9:47
Veľkorysý darca
25 €  •  17. 5. 2023 9:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 5. 2023 9:40
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 9:25
Láskavý darca
25 €  •  17. 5. 2023 9:21
Štedrý darca
25 €  •  17. 5. 2023 9:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 9:03
Štedrý darca
21 €  •  17. 5. 2023 8:50
Štedrý darca
21 €  •  17. 5. 2023 8:30
Milý darca
25 €  •  17. 5. 2023 8:29
Štedrý darca
47 €  •  17. 5. 2023 8:25
Darca, ktorý je za každú dobrost
21 €  •  17. 5. 2023 8:24
Filip
21 €  •  16. 5. 2023 19:31
Aspoň malinká podpora z Hrádku! Moc držím palce a fandím, Zuzi
Erika K.
25 €  •  15. 5. 2023 16:33
Neverím, že je tu dotlač <3 veľmi sa teším a prajem veľa úspechov!
Gabriela K.
39 €  •  15. 5. 2023 16:30

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): osobné vyzdvihnutie
Prispejte 21 € a viac

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): osobné vyzdvihnutie

Vtáčí atlas alebo viac kusov atlasu si po vydaní budete môcť vyzdvihnúť osobne v Novej Cvernovke v Bratislave.

Získať túto odmenu
1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): zaslanie poštou
Prispejte 25 € a viac

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): zaslanie poštou

Vtáčí atlas alebo viac kusov atlasu vám bude zaslaných po vydaní prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade Českej republiky prostredníctvom Packety alebo Českej pošty.

Získať túto odmenu
Grafika murárika červenokrídleho + vtáčí atlas / osobne al. poštou (vyberte variantu)
Prispejte 39 € a viac

Grafika murárika červenokrídleho + vtáčí atlas / osobne al. poštou (vyberte variantu)

Zostáva 10/50

Grafiku spolu s vtáčím atlasom si budete môcť vyzdvihnúť po vydaní knihy v Novej Cvernovke v Bratislave, alebo vám budú produkty zaslané poštou.

Zostáva 10/50
Získať túto odmenu
Chcem podporiť len tak pre dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť len tak pre dobrý pocit

Ak sa vám náš projekt páči a radi by ste ho podporili piatimi eurami alebo akoukoľvek ľubovonou čiastkou bez nároku na odmenu.

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): osobné vyzdvihnutie
Prispejte 21 € a viac

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): osobné vyzdvihnutie

Vtáčí atlas alebo viac kusov atlasu si po vydaní budete môcť vyzdvihnúť osobne v Novej Cvernovke v Bratislave.

Získať túto odmenu
1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): zaslanie poštou
Prispejte 25 € a viac

1 x alebo viac ks vtáčích atlasov (vyberte variantu): zaslanie poštou

Vtáčí atlas alebo viac kusov atlasu vám bude zaslaných po vydaní prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade Českej republiky prostredníctvom Packety alebo Českej pošty.

Získať túto odmenu
Grafika murárika červenokrídleho + vtáčí atlas / osobne al. poštou (vyberte variantu)
Prispejte 39 € a viac

Grafika murárika červenokrídleho + vtáčí atlas / osobne al. poštou (vyberte variantu)

Zostáva 10/50

Grafiku spolu s vtáčím atlasom si budete môcť vyzdvihnúť po vydaní knihy v Novej Cvernovke v Bratislave, alebo vám budú produkty zaslané poštou.

Zostáva 10/50
Získať túto odmenu
Chcem podporiť len tak pre dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Chcem podporiť len tak pre dobrý pocit

Ak sa vám náš projekt páči a radi by ste ho podporili piatimi eurami alebo akoukoľvek ľubovonou čiastkou bez nároku na odmenu.