Podporte vznik hudobného CD Ženského speváckeho zboru Belius

 -

Míľnik 1/5

Zabezpečenie naladenia organu a prenájom priestoru na nahrávanie

Získaných 0 € 2 190 €
600 €
19 dní
do ukončenia

Míľnik 2/5

Pokryjeme náklady na 2 nahrávacie dni

Získaných 0 € 2 190 €
1 500 €
19 dní
do ukončenia

Míľnik 3/5

Zafinancujeme mixáž zvuku, úpravu nahrávky

Získaných 0 € 2 190 €
2 000 €
19 dní
do ukončenia

Míľnik 4/5

Pokryjeme náklady aj na grafický návrh CD

Získaných 0 € 2 190 €
2 300 €
19 dní
do ukončenia

Míľnik 5/5

Budeme schopní vydať CD. Ďakujeme!

Získaných 0 € 2 190 €
3 000 €
19 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Občianske združenie Ženský spevácky zbor Belius
Dátum pridania
15. 8. 2023
Posledná aktualita

10. 9. 2023 21:00

3. míľnik splnený

Srdečne ďakujem za Vašu podporu :)

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Na vydanie nášho CD potrebujeme vašu pomoc. Prečo?

Sme Občianske združenie – Ženský spevácky zbor Belius so sídlom v malebnej obci Očová. Našou snahou je premiérovať tvorbu mladých slovenských skladateľov a podporovať ich k písaniu skladieb pre ženský zbor.

V máji 2023 sme premiérovali v Detve Omšu pre ženský zbor, priečnu flautu, sláčikové kvarteto a organ od slovenskej skladateľky Zdenky Fekiačovej Skrutekovej. Rukopis autorky je výnimočný svojou dostupnosťou pre bežného poslucháča, čo ocenili diváci na koncerte veľkým potleskom, dojatím a standing ovation. 

Hoci nie sme profesionálne teleso, snažíme sa svoje kvality neustále zlepšovať,  prinášať poslucháčom umelecký zážitok a povznášať tak myseľ, srdce i dušu. Naším snom je toto dielo nahrať a tak šíriť súčasnú slovenskú tvorbu aj touto formou a zveľaďovať zborový spev na Slovensku.

Benefity zborového spevu majú blahodarný vplyv nielen na jednotlivca, ale aj na celú spoločnosť. Vo svete sú už rôzne vedecké výskumy, ktoré to dokazujú. Nakoľko realizácia vydania CD je spojená s vyššou finančnou položkou, hľadáme spôsob, ako získať finančné prostriedky. 

O nás

Ženský spevácky zbor Belius vznikol v roku 2010. Jeho korene však siahajú až do roku 1996, kedy Monika Holíková založila a viedla cirkevný zbor v Očovej. Neskôr sa bývalé členky tohto zboru opäť spojili a pod novým profesionálnym vedením Oľgy Bystrianskej vytvorili ženský spevácky zbor, ktorý dostal meno podľa slávneho rodáka z Očovej – Mateja Bela Funtíka.

Od roku 2013 zbor funguje samostatne ako občianske združenie. Zbor svojou aktivitou obohacuje duchovný a kultúrny život nielen vo svojom kraji, ale aj za hranicami Slovenska. Získal viaceré ocenenia zo slovenských a medzinárodných zborových súťaží. Zbor Belius sa neustále otvára pre nové projekty a spoluprácu. Vystúpenie zboru obohacujú choreografické prvky – kostými, pohyb a body percussion. Repertoár zboru tvoria sakrálne skladby, ľudové piesne v úprave, gospel a súčasná zborová tvorba. 

Webová stránka

Facebook

Na čo získané peniaze použijeme?

Nakoľko sme zažili po premiére omše pozitívne ohlasy ľudí, mnohí sa nás pýtali, či budeme toto dielo nahrávať aj na CD nosič. 

Vieme, že kvalitné CD je spojené s vyššou finančnou položkou, rozhodli sme sa že sa do toho pustíme a skúsime peniaze vyzbierať pomocou Vás.

Veríme, že CD bude umeleckým prínosom nielen pre zborových nadšencov ale aj pre širokú verejnosť.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

10. 9. 2023 21:00

3. míľnik splnený

Srdečne ďakujem za Vašu podporu :)

6. 9. 2023 19:56

2. míľnik splnený

Ďakujeme :)

21. 8. 2023 19:53

1. míľnik splnený

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu podporu. :)

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 10 € a viac

Dobrý pocit

Ďakujeme za podporu :)

Odmena

Dobrý pocit

CD
Prispejte 25 € a viac

CD

Zostáva 91/100

Nové CD 

Odmena Zostáva 91/100

CD bude odosielané do pol roka od nahrávania.

CD + darčekový predmet
Prispejte 50 € a viac

CD + darčekový predmet

Zostáva 46/50

Nové CD a taška

Odmena Zostáva 46/50

CD s taškou Belius bude odosielané do polroka od nahrávania.

2 CD + darčekové predmety
Prispejte 150 € a viac

2 CD + darčekové predmety

Zostáva 21/25

2 CD a darčekové predmety

Odmena Zostáva 21/25

CD s darčekovými predmetmi Belius bude odosielané do polroka od nahrávania.

Vystúpenie
Prispejte 1 000 € a viac

Vystúpenie

Zostáva 2/2

Belius spieva len pre Vás

Odmena Zostáva 2/2

Po dohode s umeleckým vedením zboru, môže Belius spievať aj Vám, či už počas rôznych významných súkromných alebo verejných udalostí .

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 10 € a viac

Dobrý pocit

Ďakujeme za podporu :)

Odmena

Dobrý pocit

CD
Prispejte 25 € a viac

CD

Zostáva 91/100

Nové CD 

Odmena Zostáva 91/100

CD bude odosielané do pol roka od nahrávania.

CD + darčekový predmet
Prispejte 50 € a viac

CD + darčekový predmet

Zostáva 46/50

Nové CD a taška

Odmena Zostáva 46/50

CD s taškou Belius bude odosielané do polroka od nahrávania.

2 CD + darčekové predmety
Prispejte 150 € a viac

2 CD + darčekové predmety

Zostáva 21/25

2 CD a darčekové predmety

Odmena Zostáva 21/25

CD s darčekovými predmetmi Belius bude odosielané do polroka od nahrávania.

Vystúpenie
Prispejte 1 000 € a viac

Vystúpenie

Zostáva 2/2

Belius spieva len pre Vás

Odmena Zostáva 2/2

Po dohode s umeleckým vedením zboru, môže Belius spievať aj Vám, či už počas rôznych významných súkromných alebo verejných udalostí .