Hranice vernosti: podporte dokument o nevere, ktorý tne do živého.

Míľnik 1/6

Nakrútime zvyšné scény, ktoré nám chýbajú. Sú nákladnejšie, no pre film nevyhnutné.

Získaných 0 € 11 137 €
3 000 €
14 dní
do ukončenia

Míľnik 2/6

Môžme spokojne zatelefonovať nášmu kanadskému oceňovanému strihačovi, že pokračujeme v postprodukcii. Hurá do strižne!

Získaných 0 € 11 137 €
5 000 €
14 dní
do ukončenia

Míľnik 3/6

Dokončíme hrubý zostrih filmu (rough cut), aby sme mohli postúpiť o krôčik ďalej a začať komponovať hudbu do filmu 🎶

Získaných 0 € 11 137 €
8 000 €
14 dní
do ukončenia

Míľnik 4/6

Pokračujeme v strihu a zároveň v plnom nasadení pracujeme na hudbe

Získaných 0 € 11 137 €
10 000 €
14 dní
do ukončenia

Míľnik 5/6

Finalizujeme strih a do filmu máme takmer celú hudbu.

Získaných 0 € 11 137 €
13 000 €
14 dní
do ukončenia

Míľnik 6/6

Tadá💫! Ďakujeme🧚‍♂️ Pomohli ste nám dokončiť strih a hudbu do filmu. Pôjdete s nami ešte ďalej? Necháme sa prekvapiť.

Získaných 0 € 11 137 €
15 000 €
14 dní
do ukončenia
Zakladateľ
Viafilm sro
Dátum pridania
14. 3. 2023
Posledná aktualita

22. 3. 2023 20:30

Na krok od Mont Blancu

Milí podporovatelia,

pred pár dňami sme zdolali aj tretí míľnik 🎶 a zaparkovali sme pred 4tým. Hypnotizuje nás, jemne paralyzuje. Potrebujeme to kúzlo prelomiť, 10.000 zdolať a nasmerovať sa na ďalší z míľnikov. Ak máte ešte chuť nežne to nakopnúť, alebo zdielať na sieťach, či s niekým konkrétnym, budeme radosťou tancovať po obývačkách. 💃 Zatiaľ vám posielame novotou voňajúce  video ku kampani a želáme krásny večer,

s vďačnosťou team Hranice Vernosti ❤️

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Tabu téma, ktorú chceme otvoriť

Hranice vernosti rozprávajú príbeh o láske, túžbe, zlyhaniach a chuti napraviť pokazené. 

Čo by ste spravili pre záchranu rodiny?

Ja som sa rozhodla natočiť film. A vy môžete prispieť na jeho dokončenie. Pomôžete tak spluvytvoriť priestor rešpektujúci dialóg a rôznorodosť. Aby sa nám tu všetkým lepšie žilo. Každému so svojim unikátnym príbehom.  

Hranice vernosti sú milostný príbeh, ktorý sleduje experiment: Môžu byť dvaja ľudia k sebe úplne úprimní? A ak áno, existuje niečo ako príliš veľa pravdy?

Do akej miery nás ovplyvňuje rodina, v ktorej vyrastáme, naučené vzorce správania, spoločnosť, ktorá nás obklopuje, politické prostredie a kultúrne stereotypy, ktoré odmalička nasávame spolu s materským mliekom? Špeciálne v našom geopolitickom prostredí bolo počas totality klamstvo akceptované ako nevyhnutná pomôcka na prežitie.

Z nutnosti sa stal zvyk. Klamanie v práci, v škole a vo verejnom priestore sa kúsok po kúsku preniesli aj do rodín a spální. My, deti rodičov, ktorí neboli slobodní, si myslíme, že slobodní sme. Sloboda štátneho zriadena však v sebe automaticky neprináša slobodu vnútornú. Nie vždy si uvedomujeme neviditeľné vlákna, ktoré nás spájajú s našimi predkami a ich traumami. Nesieme si ich potichučku vo svojej DNA. Film sa zaoberá aj týmito vzormi, prenášanými z generácie na generáciu, ktoré vplývajú na naše správanie.

Kto za kampaňou stojí?

Diana Fabiánová, režisérka

Jej prelomovým dielom bol oceňovaný dokument o menštruácii Mesiac v nás. Vo svojej tvorbe a profesionálnych aktivitách sa venuje tabuizovaným a vzťahovým témam.

Biba Bohínska, dramaturgička a scenáristka 

Má na konte dve sezóny prelomového seriálu o týraných ženách Tajné životy, ktoré vyšli aj v knižnej podobe. Píše pre komerčné tv stanice, podiela sa na autorských  filmoých projektoch.

Lenka Krajčíková, projektová manažérka

Takmer celý svoj profesionálny život sa venuje filmovej a eventovej produkcii. Aktuálne pôsobí ako projektová manažérka v Aj Ty v IT. 

Silvia Panáková, producentka 

Produkovala a koprodukovala viac ako 20 celovečerných filmov. Jej posledným dielom je hraný film PIARGY nominovaný na slovenskú filmovú cenu SLNKO V SIETI vo všetkých kategóriách. 

Ako použijeme vaše peniaze

Film je už z veľkej časti natočený, no zopár kúskov do finálnej skladačky nám ešte chýba. Čo presne potrebujeme? 

  • Nakrútiť posledné potrebné zábery do filmu tak, aby celok dával zmysel, 
  • Film zostrihať do konečnej podoby, 
  • Vyrobiť originálnu hudbu, 
  • Sfinalizovať obraz a zvuk (prosto, aby vám nič zbytočne v ušiach nešumelo a nič vám neťahalo pri pozeraní oči).  

1. míľnik: 3.000 EUR

Nakrútime zvyšných scén, ktoré nám chýbajú. Sú nákladnejšie, no pre film nevyhnutné.   

2. míľnik: 5.000 EUR

Môžme spokojne zatelefonovať nášmu kanadskému oceňovanému strihačovi, že pokračujeme v postprodukcii.

3. míľnik: 8.000 EUR

Dokončíme hrubý zostrih filmu (rough cut), aby sme mohli postúpiť o krôčik ďalej a začať komponovať hudbu do filmu 🎶

4. míľnik: 10.000 EUR

Pokračujeme v strihu a zároveň pracujeme na hudbe.

5. míľnik: 13:000 EUR

Finalizujeme strih a do filmu máme takmer celú hudbu.

6. míľnik: 15.000 EUR

Tadá💫!  Ďakujeme🧚‍♂️ Pomohli ste nám dokončiť strih a hudbu do filmu.

Pôjdete s nami ešte ďalej? Necháme sa prekvapiť. 

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

22. 3. 2023 20:30

Na krok od Mont Blancu

Milí podporovatelia,

pred pár dňami sme zdolali aj tretí míľnik 🎶 a zaparkovali sme pred 4tým. Hypnotizuje nás, jemne paralyzuje. Potrebujeme to kúzlo prelomiť, 10.000 zdolať a nasmerovať sa na ďalší z míľnikov. Ak máte ešte chuť nežne to nakopnúť, alebo zdielať na sieťach, či s niekým konkrétnym, budeme radosťou tancovať po obývačkách. 💃 Zatiaľ vám posielame novotou voňajúce  video ku kampani a želáme krásny večer,

s vďačnosťou team Hranice Vernosti ❤️

16. 3. 2023 10:24

Najhrejivejší narodeninový darček

Milí darcovia,

veľmi veľmi ďakujem za vašu podporu a príspevky. Vďaka vašej štedrosti a solidarite sme za 24 hodín dosiahli 2 míľniky v kampani a získali 6000 eur. To je najkrajší narodeninový darček aký si viem predstaviť. Budem môcť robiť to, čo ma baví a zároveň je to prejav dôvery a podpory z vašej strany a ja si to veľmi vážim.

Cítim vďaku, motiváciu aj záväzok dať zo seba maximum, aby ste mohli byť hrdí, keď film uvidíte, že takýto projekt uzrel svetlo sveta aj vďaka vám.

My dnes- povzbudení vašou podporou- máme  ambiciózny cieľ dosiahnuť tretí míľnik – 8000 eur. Ak viete o spriaznených dušiach, ktorých by projekt mohol osloviť, budem vďačná ak im info zazdieľate, alebo ak mi dáte avízo a ja im o dokumente poviem viac.

Ďakujem a parádny deň vám želám,

Diana 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
100 €  •  1. 4. 2023 21:11
Veľkorysý darca
20 €  •  1. 4. 2023 18:02
Veľkorysý darca
25 €  •  1. 4. 2023 6:52
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  1. 4. 2023 0:23
Štedrý darca
100 €  •  31. 3. 2023 21:04
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  31. 3. 2023 16:59
Naďa C
25 €  •  29. 3. 2023 10:37
Držím vám palce, Diana!!
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  28. 3. 2023 9:14
Milý darca
50 €  •  27. 3. 2023 15:48
Dobrosrdečný darca
20 €  •  26. 3. 2023 17:19
Veľkorysý darca
50 €  •  25. 3. 2023 6:48
Štedrý darca
50 €  •  24. 3. 2023 18:07
Láskavý darca
30 €  •  24. 3. 2023 13:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  24. 3. 2023 1:08
Milý darca
5 €  •  23. 3. 2023 21:05
Veľkorysý darca
10 €  •  23. 3. 2023 13:14
Milý darca
5 €  •  23. 3. 2023 13:00
Veľkorysý darca
100 €  •  23. 3. 2023 12:46
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  23. 3. 2023 9:24
Milý darca
500 €  •  23. 3. 2023 8:05
Milý darca
30 €  •  22. 3. 2023 23:44
Láskavý darca
10 €  •  22. 3. 2023 21:39
Dobrosrdečný darca
20 €  •  22. 3. 2023 21:25
Láskavý darca
25 €  •  22. 3. 2023 20:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  22. 3. 2023 20:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  22. 3. 2023 9:12
Štedrý darca
10 €  •  21. 3. 2023 14:34
Veľkorysý darca
15 €  •  21. 3. 2023 11:35
Štedrý darca
10 €  •  20. 3. 2023 15:14
Veľkorysý darca
25 €  •  20. 3. 2023 9:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  19. 3. 2023 21:40
Láskavý darca
100 €  •  19. 3. 2023 14:08
Láskavý darca
10 €  •  19. 3. 2023 10:41
Milý darca
550 €  •  18. 3. 2023 17:43
Ženy v meste
50 €  •  17. 3. 2023 19:19
Si odvážna, Diana!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  17. 3. 2023 18:54
Láskavý darca
50 €  •  17. 3. 2023 16:32
Veľkorysý darca
10 €  •  17. 3. 2023 13:07
Štedrý darca
5 €  •  17. 3. 2023 12:35
Veľkorysý darca
50 €  •  17. 3. 2023 11:52
Milý darca
5 €  •  17. 3. 2023 11:09
Dobrosrdečný darca
10 €  •  17. 3. 2023 10:06
Dobrosrdečný darca
20 €  •  17. 3. 2023 9:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  17. 3. 2023 9:36
Veľkorysý darca
50 €  •  17. 3. 2023 9:23
Frederika
50 €  •  17. 3. 2023 9:08
Teším sa na film! ❤️️
Adriana Jankovicova
50 €  •  17. 3. 2023 7:30
Odvazne projekty nas posuvaju vpred, tak velmi potrebujeme budovat respekt a ludskost v nas, drzim palce, Diana!
Milý darca
12 €  •  17. 3. 2023 7:16
Láskavý darca
40 €  •  17. 3. 2023 6:59
Katka Makara
50 €  •  16. 3. 2023 23:28
🦄🌈
Láskavý darca
50 €  •  16. 3. 2023 22:33
Milý darca
50 €  •  16. 3. 2023 21:52
Štedrý darca
40 €  •  16. 3. 2023 21:49
Láskavý darca
5 €  •  16. 3. 2023 21:20
Veľkorysý darca
50 €  •  16. 3. 2023 21:04
Milý darca
25 €  •  16. 3. 2023 20:15
Veľkorysý darca
100 €  •  16. 3. 2023 20:01
Láskavý darca
100 €  •  16. 3. 2023 19:51
Milý darca
20 €  •  16. 3. 2023 19:39
Všetko najlepšie a nech sa film dokončí!
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  16. 3. 2023 19:37
Dobrosrdečný darca
30 €  •  16. 3. 2023 19:11
Štedrý darca
1 000 €  •  16. 3. 2023 19:07
Štedrý darca
50 €  •  16. 3. 2023 17:53
Darca, ktorý je za každú dobrost
150 €  •  16. 3. 2023 16:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  16. 3. 2023 13:50
Veľkorysý darca
25 €  •  16. 3. 2023 13:43
Štedrý darca
25 €  •  16. 3. 2023 13:09
Milý darca
100 €  •  16. 3. 2023 10:28
Láskavý darca
25 €  •  16. 3. 2023 10:11
Milý darca
50 €  •  16. 3. 2023 8:20
Milý darca
25 €  •  16. 3. 2023 6:48
Štedrý darca
25 €  •  16. 3. 2023 0:14
A.
20 €  •  15. 3. 2023 23:25
Vela stastia. 🍀
Veľkorysý darca
500 €  •  15. 3. 2023 23:07
Dobrosrdečný darca
50 €  •  15. 3. 2023 22:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  15. 3. 2023 21:58
Láskavý darca
5 €  •  15. 3. 2023 21:28
Milý darca
10 €  •  15. 3. 2023 21:23
Milý darca
25 €  •  15. 3. 2023 20:51
Veľa šťastia!
Veľkorysý darca
500 €  •  15. 3. 2023 20:27
Veľkorysý darca
150 €  •  15. 3. 2023 19:32
Íf
30 €  •  15. 3. 2023 18:56
Všetko najlepšie k narodeninaaaaam!
Láskavý darca
50 €  •  15. 3. 2023 18:35
Veľkorysý darca
20 €  •  15. 3. 2023 18:31
Dobrosrdečný darca
25 €  •  15. 3. 2023 18:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  15. 3. 2023 17:42
Marek Mackovič
25 €  •  15. 3. 2023 17:42
všetko najlepšie k narodeninám Dia!
Láskavý darca
10 €  •  15. 3. 2023 17:31
Láskavý darca
1 950 €  •  15. 3. 2023 17:17
Veľkorysý darca
35 €  •  15. 3. 2023 17:15
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 3. 2023 14:48
Veľkorysý darca
50 €  •  15. 3. 2023 14:36
Veľkorysý darca
50 €  •  15. 3. 2023 13:39
Láskavý darca
50 €  •  15. 3. 2023 13:38
Milý darca
25 €  •  15. 3. 2023 11:56
Milý darca
10 €  •  15. 3. 2023 11:40
Štedrý darca
20 €  •  15. 3. 2023 11:11
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 3. 2023 10:49
Láskavý darca
50 €  •  15. 3. 2023 9:17
Veľkorysý darca
30 €  •  15. 3. 2023 9:04
Láskavý darca
50 €  •  15. 3. 2023 8:09
Veľkorysý darca
7 €  •  15. 3. 2023 6:38
Štedrý darca
10 €  •  14. 3. 2023 23:21
Láskavý darca
50 €  •  14. 3. 2023 23:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  14. 3. 2023 22:46
Láskavý darca
50 €  •  14. 3. 2023 22:42
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2023 22:01
Dobrosrdečný darca
25 €  •  14. 3. 2023 21:51
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 3. 2023 21:47
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 3. 2023 21:28
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2023 21:26
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  14. 3. 2023 21:20
Veľkorysý darca
26 €  •  14. 3. 2023 21:19
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 3. 2023 21:15
Veľkorysý darca
90 €  •  14. 3. 2023 20:54
Dobrosrdečný darca
25 €  •  14. 3. 2023 20:36
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 3. 2023 20:33
Veľkorysý darca
69 €  •  14. 3. 2023 20:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  14. 3. 2023 20:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  14. 3. 2023 20:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  14. 3. 2023 19:06
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 3. 2023 18:00
Štedrý darca
100 €  •  14. 3. 2023 17:55
Lucia P.
300 €  •  14. 3. 2023 17:35
Dôležitý film, ktorý otvára nové pohľady.
Láskavý darca
50 €  •  14. 3. 2023 17:19
Štedrý darca
70 €  •  14. 3. 2023 16:45
Milý darca
50 €  •  14. 3. 2023 16:44
Dobrosrdečný darca
5 €  •  14. 3. 2023 16:44
Dobrosrdečný darca
100 €  •  14. 3. 2023 16:39
Luc
20 €  •  14. 3. 2023 15:19
Diuš, ideš :>)
Dobrosrdečný darca
5 €  •  14. 3. 2023 15:01
Láskavý darca
20 €  •  14. 3. 2023 12:45
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 3. 2023 12:41
Dobrosrdečný darca
55 €  •  14. 3. 2023 11:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
13 €  •  14. 3. 2023 11:09
Dobrosrdečný darca
20 €  •  14. 3. 2023 11:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  14. 3. 2023 10:48
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2023 10:41
Milý darca
50 €  •  14. 3. 2023 10:38
Milý darca
50 €  •  14. 3. 2023 10:19
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 3. 2023 10:17
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 3. 2023 10:11
Štedrý darca
50 €  •  14. 3. 2023 9:59
Veľkorysý darca
50 €  •  14. 3. 2023 9:51
Milý darca
100 €  •  14. 3. 2023 9:25
Dobrosrdečný darca
10 €  •  14. 3. 2023 9:22
Láskavý darca
45 €  •  14. 3. 2023 9:17
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  14. 3. 2023 9:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  14. 3. 2023 8:42
Štedrý darca
20 €  •  14. 3. 2023 8:34

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Lebo veríš, že to má zmysel
Prispejte 5 € a viac

Lebo veríš, že to má zmysel

Máš chuť projekt podporiť aspoň symbolicky? Akákoľvek suma sa ráta ako gesto podpory a my si to vážime. Radi ťa budeme informovať o priebehu aj o pikoškách zo zákulisia. Ostaneme v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah k téme. Veríme, že toto je len začiatok obohacujúceho dialógu

Nájdi svoje meno s poďakovaním v titulkoch filmu
Prispejte 25 € a viac

Nájdi svoje meno s poďakovaním v titulkoch filmu

Zostáva 119/150

Aj vďaka Tebe a tvojej podpore film uzrie svetlo sveta. Preto ti patrí poďakovanie navždy zväčnené v KREDITOCH FILMU. Budeme ťa informovať,  ako sa jeho pôrod vyvíja, a budeš medzi prvými, ktorí sa dozvedia dátum a miesto, kde uzrie svetlo sveta, Veríme, že ho aj spolu patrične oslávime. 

Ak máš chuť, ponúkame ti ostať v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah na premýšlanie a disksuiu k vzťahovým, tabuizovaným a intímnym témam. 

Zostáva 119/150
Zúčastni sa najsamfasa predpremiéry spolu s tvorivým štábom filmu
Prispejte 50 € a viac

Zúčastni sa najsamfasa predpremiéry spolu s tvorivým štábom filmu

Zostáva 59/100

Toto je rezervačka na špeci predpremiéru pre podporovateľov projektu. Film uvidíš skôr než slovenské publikum. Spolu so štábom a s diskusiou po filme. V titulkoch bude svietiť  tvoje meno ako poďakovanie za pomoc pri jeho tvorbe, Okrem toho ostaneme  v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah  ohladne vzťahových tém

Zostáva 59/100
Obdaruj sa ❤️ Limitovaný print od Ivany Šátekovej
Prispejte 100 € a viac

Obdaruj sa ❤️ Limitovaný print od Ivany Šátekovej

Zostáva 17/35

Nádherný a provokačný print  stvorený špeciálne pre tento projekt. Osobne podpísaný autorkou, výtvarnou umelkyňou Ivanou Šátekovou. Veľkost 25×39 cm. Môže byť tvoj. Teraz alebo nikdy 

Zostáva 17/35
Poď do toho s nami.  Buď partnerom filmu
Prispejte 500 € a viac

Poď do toho s nami. Buď partnerom filmu

Zostáva 2/5

Výberom tejto odmeny sa stávaš plnohodnotným partnerom nášho filmu. Tvoje meno a /alebo logo, bude mať čestné miesto v záverečných titulkoch filmu. No hlavne, v srdciach a materniciach celého filmového štábu 🙂. Ako partner/ka filmu tvoje čestné sedadlo bude našimi telami predvyhrievané na predpremiére i premiére. Doma i v zahraničí. Daňový doklad s radosťou vystavíme, takže budeš grant a ešte si to aj môžeš dať do daní!  

K tomu provokatívna grafika Ivany Šatekovej vo zväčšenom formáte ako elegantná pripomienka toho, že si súčasťou odvážneho projektu. 

Odmena Zostáva 2/5

Status partnera filmu, meno v záverečných titulkoch, print veľkosti A3 pre film stvorenej grafiky Ivany Šatekovej 

Cesta do neba tvojm crowdfundingovým gestom vydláždená
Prispejte 1 000 € a viac

Cesta do neba tvojm crowdfundingovým gestom vydláždená

Zostáva 1/2

Za 1000 vieme spraviť veľa tvorivej práce . Tvoj vklad výrazne pohne projekt dopredu. Za to ti okrem našej vďaky patrí titul partnera filmu s kreditom tomu prislušiacim.

Odmena Zostáva 1/2

Status čestného partnera filmu. Meno a logo na poprednom mieste  v záverečných titulkoch. K tomu print veľkosti A3  – na želanie i väčší- pre film stvorenej grafiky Ivany Šatekovej. To celé na ako obláčik jemne utkanom papieri z bavlny.                                                     

Sedadlá pre Teba i tvojich blízkych tak akurát vyhriate na predpremiere i premiére všade kde budeš mať chuť zavítať . Plus  samozrejme vstup na následný žúr k tomu.  A áno aj osobné poďakovanie v ďakovnej reči ❤️ 

Staň sa koproducentom filmu
Prispejte 10 000 € a viac

Staň sa koproducentom filmu

Zostáva 1/1

Dobro hory prenáša. Urobíme maximum  preto aby tvojich 10.000 eur bolo výdatne investovaných. Veríme, že okrem hrejivého pocitu z dobrého skutku a oficialneho kreditu koprodcenta ti výsledok prinesie radosť a hrdosť.                                                                                    

Odmena Zostáva 1/1

Život filmu budeš môcť sledovať z prvej ruky a aktívne sa ho zúčastňovať spolu s nami. Si súčasťou teamu so všetkým čo k tomu patrí. Pravdaže, Ivanina provokatívna grafika vo zväčšenom formáte na papieri z bavlny utkaného sa ako čerešnička na torte taktiež stáva tvojou

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Lebo veríš, že to má zmysel
Prispejte 5 € a viac

Lebo veríš, že to má zmysel

Máš chuť projekt podporiť aspoň symbolicky? Akákoľvek suma sa ráta ako gesto podpory a my si to vážime. Radi ťa budeme informovať o priebehu aj o pikoškách zo zákulisia. Ostaneme v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah k téme. Veríme, že toto je len začiatok obohacujúceho dialógu

Nájdi svoje meno s poďakovaním v titulkoch filmu
Prispejte 25 € a viac

Nájdi svoje meno s poďakovaním v titulkoch filmu

Zostáva 119/150

Aj vďaka Tebe a tvojej podpore film uzrie svetlo sveta. Preto ti patrí poďakovanie navždy zväčnené v KREDITOCH FILMU. Budeme ťa informovať,  ako sa jeho pôrod vyvíja, a budeš medzi prvými, ktorí sa dozvedia dátum a miesto, kde uzrie svetlo sveta, Veríme, že ho aj spolu patrične oslávime. 

Ak máš chuť, ponúkame ti ostať v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah na premýšlanie a disksuiu k vzťahovým, tabuizovaným a intímnym témam. 

Zostáva 119/150
Zúčastni sa najsamfasa predpremiéry spolu s tvorivým štábom filmu
Prispejte 50 € a viac

Zúčastni sa najsamfasa predpremiéry spolu s tvorivým štábom filmu

Zostáva 59/100

Toto je rezervačka na špeci predpremiéru pre podporovateľov projektu. Film uvidíš skôr než slovenské publikum. Spolu so štábom a s diskusiou po filme. V titulkoch bude svietiť  tvoje meno ako poďakovanie za pomoc pri jeho tvorbe, Okrem toho ostaneme  v kontakte a budeme ti dodávať zaujímavý obsah  ohladne vzťahových tém

Zostáva 59/100
Obdaruj sa ❤️ Limitovaný print od Ivany Šátekovej
Prispejte 100 € a viac

Obdaruj sa ❤️ Limitovaný print od Ivany Šátekovej

Zostáva 17/35

Nádherný a provokačný print  stvorený špeciálne pre tento projekt. Osobne podpísaný autorkou, výtvarnou umelkyňou Ivanou Šátekovou. Veľkost 25×39 cm. Môže byť tvoj. Teraz alebo nikdy 

Zostáva 17/35
Poď do toho s nami.  Buď partnerom filmu
Prispejte 500 € a viac

Poď do toho s nami. Buď partnerom filmu

Zostáva 2/5

Výberom tejto odmeny sa stávaš plnohodnotným partnerom nášho filmu. Tvoje meno a /alebo logo, bude mať čestné miesto v záverečných titulkoch filmu. No hlavne, v srdciach a materniciach celého filmového štábu 🙂. Ako partner/ka filmu tvoje čestné sedadlo bude našimi telami predvyhrievané na predpremiére i premiére. Doma i v zahraničí. Daňový doklad s radosťou vystavíme, takže budeš grant a ešte si to aj môžeš dať do daní!  

K tomu provokatívna grafika Ivany Šatekovej vo zväčšenom formáte ako elegantná pripomienka toho, že si súčasťou odvážneho projektu. 

Odmena Zostáva 2/5

Status partnera filmu, meno v záverečných titulkoch, print veľkosti A3 pre film stvorenej grafiky Ivany Šatekovej 

Cesta do neba tvojm crowdfundingovým gestom vydláždená
Prispejte 1 000 € a viac

Cesta do neba tvojm crowdfundingovým gestom vydláždená

Zostáva 1/2

Za 1000 vieme spraviť veľa tvorivej práce . Tvoj vklad výrazne pohne projekt dopredu. Za to ti okrem našej vďaky patrí titul partnera filmu s kreditom tomu prislušiacim.

Odmena Zostáva 1/2

Status čestného partnera filmu. Meno a logo na poprednom mieste  v záverečných titulkoch. K tomu print veľkosti A3  – na želanie i väčší- pre film stvorenej grafiky Ivany Šatekovej. To celé na ako obláčik jemne utkanom papieri z bavlny.                                                     

Sedadlá pre Teba i tvojich blízkych tak akurát vyhriate na predpremiere i premiére všade kde budeš mať chuť zavítať . Plus  samozrejme vstup na následný žúr k tomu.  A áno aj osobné poďakovanie v ďakovnej reči ❤️ 

Staň sa koproducentom filmu
Prispejte 10 000 € a viac

Staň sa koproducentom filmu

Zostáva 1/1

Dobro hory prenáša. Urobíme maximum  preto aby tvojich 10.000 eur bolo výdatne investovaných. Veríme, že okrem hrejivého pocitu z dobrého skutku a oficialneho kreditu koprodcenta ti výsledok prinesie radosť a hrdosť.                                                                                    

Odmena Zostáva 1/1

Život filmu budeš môcť sledovať z prvej ruky a aktívne sa ho zúčastňovať spolu s nami. Si súčasťou teamu so všetkým čo k tomu patrí. Pravdaže, Ivanina provokatívna grafika vo zväčšenom formáte na papieri z bavlny utkaného sa ako čerešnička na torte taktiež stáva tvojou