Výzva ukončená:

V Bardejove staviame gitary úplne „od Gruntu“ a uchádzame sa o vašu podporu

Získaných 0 € 485 €
4 500 €
 -
11 darcov
Celkom sa zapojilo
44 €
Priemerná výška daru
200 €
Najvyšší dar
21 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

V Bardejove staviame gitary úplne „od Gruntu“ a uchádzame sa o vašu podporu

Získaných 0 € 485 €
4 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
GITARY GRUNT s.r.o.
Dátum pridania
9. 9. 2022

Chceme ukázať svetu, v čom sme jedineční

Sme rodinná dielňa, ktorá sa venuje vývoju a stavbe elektrických gitár, basgitár a kachónov, ale trochu inak ako ostatní. Staviame nástroje na mieste, kde sme sa narodili a kde sa zrodilo aj naše drevo.

Naša jedinečnosť je v tom, že gitary vyrábame zásadne z dreva, ktoré pochádza z nášho regiónu. Starostlivo ho vyberáme, desaťročia sušíme a nechávame prirodzene vyzrievať. Výsledkom sú unikátne nástroje s obrovským príbehom a 13 z nich chceme ukázať svetu na našom prvom vážnom veľtrhu. https://gruntguitars.com/o-nas/

V septembri absolvujeme náš prvý veľký medzinárodný veľtrh v nemeckom Mannhaime, kde sa budeme konfrontovať s TOP 400 majstrami z celého sveta.

Umožnite nám ukázať sa svetu.

Každého prispievateľa v prípade záujmu radi privítame osobne v našej dielni v Bardejove. Termín bude možné dohodnúť po skončení kampane.

Potrebujeme pokryť náklady na účasť na veľtrhu

Na pokrytie nákladov však nestačíme sami, potrebujeme vašu pomoc. Granty fondy zlyhali, skúšame crowdfunding.

Chýba nám ešte 4500 eur, ktoré predstavujú časť nákladov potrebných k účasti na tomto veľtrhu. https://www.guitarsummit.de/?lang=en

Vašim darom pomáhate rozvíjať tradíciu remesla v našom meste. Vďaka!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Milý darca
10 €  •  22. 9. 2022 12:32
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  14. 9. 2022 9:59
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  12. 9. 2022 17:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  12. 9. 2022 11:05
Veľkorysý darca
100 €  •  12. 9. 2022 8:22
Dobročiný Darca
25 €  •  11. 9. 2022 23:30
Dobročiný Darca
10 €  •  11. 9. 2022 18:52
Dobrosrdečný darca
25 €  •  11. 9. 2022 15:33
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 9. 2022 7:54
Dobročiný Darca
25 €  •  10. 9. 2022 6:38
Dobročiný Darca
200 €  •  9. 9. 2022 23:12

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň